Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Było kilka spotkań, znamy się niecałe 3 tyg i facet pisze po ostatnim spotkaniu że oczekuje seksu, bo lubi gorące okazywanie uczuć. Moje że mi na nim nie zależy. Nie chcę się teraz spotykać bo mu się odechciało czekać na seks. Mimo że były gorące pocałunki, masaż, pieszczoty od pasa w górę i leżenie razem to on potrzebuje bzykania a ja nie potrafię bez uczuć się oddać aby tylko go zaspokoić. Czy tylko ja potrzebuję więcej czasu, czy inni traktują to jak sport i mogą z każdym i wszędzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to kwestia indywidualna. Jeżeli mu na Tobie zależy i  kocha to powinien zrozumieć, porozmawiaj z nim szczerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Izakorz1@o2.pl napisał:

Było kilka spotkań, znamy się niecałe 3 tyg i facet pisze po ostatnim spotkaniu że oczekuje seksu, bo lubi gorące okazywanie uczuć. Moje że mi na nim nie zależy. Nie chcę się teraz spotykać bo mu się odechciało czekać na seks. Mimo że były gorące pocałunki, masaż, pieszczoty od pasa w górę i leżenie razem to on potrzebuje bzykania a ja nie potrafię bez uczuć się oddać aby tylko go zaspokoić. Czy tylko ja potrzebuję więcej czasu, czy inni traktują to jak sport i mogą z każdym i wszędzie??

Uciekaj. 

Ja seks traktuje bardzo poważnie i na pewno nie pozwoliłabym na to od razu jak dobrze kogoś nie poznam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×