Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agent of Asgard

Wstawać kowboje, nakładać galoty swoje

Polecane posty

A od kiedy temat w nocy się zakłada a nie nad ranem? 🤨

4 minuty temu, EIciaa napisał:

A od kiedy temat w nocy się zakłada a nie nad ranem? 🤨

Chcę być pierwszy.

• Thanks 1

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Chcę być pierwszy.

No tak o 2:30 to zapewne będziesz xD

• Like 1

Kowbojkowe klimaty na Kafeterii zawsze mnie przyciągają 😎 Dobranoc 😉 

Dobranoc wszystkim, co spać mogą i mają ciszę ❤️ 

2 minuty temu, Cheesek napisał:

Szkoda czasu na sen

Kiedy ty sam o tym decydujesz - pewnie tak 😉 Ale generalnie sen jest spoko. Kocham to uczucie restartu po dobrze przespanej nocy. Na tym zresztą właśnie te wszystkie praktyki dysocjacyjne (z legalnych na mojej liście to do list -  floating 🙂 ) polegają 😉 A nażyć też się zdążysz. W kolejnych wcieleniach. Szkoda czasu na życie 😉 

4 minuty temu, Nymphette napisał:

Kowbojkowe klimaty na Kafeterii zawsze mnie przyciągają 😎 Dobranoc 😉 

Dawno Cie nie widziałam 😉

• Like 1

1 minutę temu, Cheesek napisał:

Ja mam cisze i szum plynacej wody tylko haha

Sernik, to Ty? Boże ❤️ Ja już po tabsie nasennym, ale opowiadaj - co tam? 🙂

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, EIciaa napisał:

Dawno Cie nie widziałam 😉

Elcia ❤️ Fajnie Cię zobaczyć - coś czuję, że Kafeteria wzywa xD - wiosny nie ma, siedzenie w ogródkach w restauracjach jawi się jako koszmar, w takich temperaturach, siedzenie w domu wespół ze znajomymi też już nuży, samemu również - zatem...Kafe 😛 Co tam?

Edytowano przez Nymphette

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Nymphette napisał:

Elcia ❤️ Fajnie Cię zobaczyć - coś czuję, że Kafeteria wzywa xD - wiosny nie ma, siedzenie w ogródkach w restauracjach jawi się jako koszmar, w takich temperaturach, siedzenie w domu wespół ze znajomymi też już nuży, samemu również - zatem...Kafe 😛 Co tam?

Ano tutaj to nie wiele się zmieniło , ja dostałam bana po raz pierwszy jak widać konto mam inne 😄 a leżaczek obok w temacie pisze coś o zarabianiu na prądzie xD

Edytowano przez EIciaa

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Cheesek napisał:

Ciemno i cicho i slucham jak woda plynie i cieplo tez jest

Zazdroszczę Ci 😞 Ja mam (as always xD) chorą sytuację mieszkaniową - w miejscu w którym jestem słychać każdy krok gościa z góry, który dociera dosłownie jako jakiś popieprzony łomot, tak intensywny pod względem natężenia uderzeniowego, że klosze w lampach i filiżanki na spodkach drżą - szkoda, bo miejsce bardzo ładne, mieszkałoby się super - żałuję, że nie dało się tego jakoś sprawdzić 😕 Od grudnia do marca mieszkałam w super cichym miejscu, ale to było płacone od dnia, pandemia itd., więc mega drogo, i warunki bez szału - tu wszystko pięknie, serio klimat, kamienica, ale niestety, facet wyżej ma położone chyba niewłaściwie, panele i jest dramat - była u mnie dzisiaj przyjaciółka i złapała się za głowę (myślałam, że przesadzam) -też ja mam trochę problemów ze zdrowiem, które staram się jakoś rozwiązać, i naprawdę taka sytuacja tego nie ułatwia, jak chodzisz ledwo żywy 😕 Dobrze by mi zrobiło wyniesienie się do lasu ❤️ Dobra decyzja Serniczku, tylko jaka pogoda u Was?

Przed chwilą, Cheesek napisał:

W dzien tez mozma spac u mnie zero ludzi cisza njemalze caly czas i ptaki tylko spiewaja caly dzienod 5 rano

Tak najlepiej - śpisz, kiedy chcesz i potrzebujesz ❤️ 

3 minuty temu, EIciaa napisał:

Ano tutaj to nie wiele się zmieniło , ja dostałam bana po raz pierwszy jak widać konto mam inne 😄 a keżaczek obok w temacie pisze coś o zarabiania na prądzie xD

😄 Kocham te klimaty ❤️ Nie da się Was opuścić na długo, poważnie 🙂 To Twoje foto? Masz aurę Dziewczynki, taką młodzieńczą 😊

2 minuty temu, Nymphette napisał:

😄 Kocham te klimaty ❤️ Nie da się Was opuścić na długo, poważnie 🙂 To Twoje foto? Masz aurę Dziewczynki, taką młodzieńczą 😊

Moje , mam zasadę że nie swoich foto nie wstawiłam bym w avek tylko to było 4 lata temu. Dzięki 😊

• Like 1

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Cheesek napisał:

A jakie problemyzdrowotne, a pogoda cieplo jest, przelotne opady i piekne chmury, nad ranem jak noca jest gole niebo, to nad ranem jest blekit cudo :D. Wspolczuje sytuacji, takie akcje z sasiadami powoduja mysli samobojcze u mnie 😞

Długo by opowiadać, bo to jest dosłownie lista (na ten wiek to tym bardziej absurdalne), jeszcze z tych "wrednych", bolesnych - nie, że "jakieś tam" problemy z sercem,  tarczycą, czy nawet wątrobą, która tak naprawdę na codzień nie dają objawów i można je jakoś sensownie leczyć i kontrolować  - nie mam na to chyba przestrzeni, by teraz pisać, w takim zolpi nastroju - ja tu na pewno będę na dniach, pewnie nieraz xD, więc się na pewno o tym możemy zgadać, czy na privie 😉 Znajdziemy się 🙂 

Ja mam to samo, reaguję bardzo silnie na hałas od zawsze, jeśli jeszcze on jest obiektywny (nie jakaś tam fajna imprezka u sąsiadów, czy śmiechy, bo z takimi dźwiękami nie mam problemu), ale właśnie takie dudnienie każdego kroku z dachu (czyli teraz skomplikowany proces zerwania umowy, albo co gorsza właściciel tu będzie chciał remont robić - choć to chyba u tego sąsiada trzeba by poprawić panele było, i podkłady pod nie), albo tak jak wcześniej miałam, jakieś wieczne remonty - można naprawdę oszaleć 😕 

W umiarze - wszystko zniosę - ale jak się zaczyna robić sytuacja, gdzie każdy krok to jak chodzenie słonia po suficie, jak teraz, albo ktoś 2 lata w domu grzebie, jak kiedyś miałam, to xD

Napisano (edytowany)
7 minut temu, EIciaa napisał:

Moje , mam zasadę że nie swoich foto nie wstawiłam bym w avek tylko to było 4 lata temu. Dzięki 😊

Też ją mam 🙂 W ogóle dziwią mnie zawsze te zapytania "czy to twoja fotka" - kurczę, dla mnie oczywistość 😄 Dziwnie bym się czuła, biorąc czyjeś zdjęcie, wykadrowane jeszcze tak "awkowo", do avataru.

11 minut temu, Cheesek napisał:

pogoda cieplo jest, przelotne opady i piekne chmury, nad ranem jak noca jest gole niebo, to nad ranem jest blekit cudo :D.

To pięknie tam musicie mieć ❤️ 

2 minuty temu, Nymphette napisał:

Też to mam 🙂 W ogóle dziwią mnie zawsze te zapytania "czy to twoja fotka" - kurczę, dla mnie oczywistość 😄 Dziwnie bym się czuła, biorąc czyjeś zdjęcie, wykadrowane jeszcze tak "awkowo", do avataru.

Ja bym nie mogła mieć czyjegoś zdjęcia , wolała bym nie mieć nic niż czyjeś nie swoje.

Źle bym się z tym czuła no ale każdy jest inny i ma inaczej ;D

Przed chwilą, Cheesek napisał:

No przerabane a problemyzdrowotne nic przyjemnego, a z tymi sasiadami no coz, dramat dlatego cieszy jak mozna sobie lezec w nocy i dzieni zywejduszydookola, jest bezpiecznie i bardzo, bardzo spokojnie

Dokładnie tak! Wiesz, ja głęboko wierzę - widząc w życiu przeróżne przypadki - że jakby tak każdego wziąć, do innego otoczenia, z dala od toksycznych w większości rodzin, czasem też relacji ogółem, na jakąś piękną, ciepłą wyspę, czy do takiego lasu, ze zdrowym jedzeniem w plecaku, czymś do zajęcia się, jakiś domek mały w tym lasku czy na tej wyspie, dla ten osoby - w którym znajdzie spokój, pomedytuje, zrobi leczniczą głodówkę, a potem powoli będzie wprowadzać pokarmy, zaczynając od najlepszych - owoców, jagód zebranych w lesie - to nagle by się okazało, że wiele, nawet nieuleczalnych chorób, by dziwnym sposobem...zniknęło 🙂 

3 minuty temu, Cheesek napisał:

Czemu piszesz musicie a nie musisz?? 😛 jestemjedna osoba a nie kilkoma xD
I na jakim privie?? 😛

😄 Już tłumaczę, trochę niezbornie już piszę chyba 🤣 -  muszę  uciekać przespać się choć trochę, po tej tabletce 🙂 Miałam na myśli to, że o bardziej prywatnych sprawach mogę napisać na privie, jakbyś chciał kiedyś pogadać i tam - bo tutaj, to chyba niekoniecznie 🙂 "Musicie" - w sensie  Ty, ale i Anglicy - ci, co tam mieszkają niedaleko, i mogą do tego pięknego lasu z jeziorem chodzić ❤️ Cudnie musi być kąpać się tam o północy 🙂 

6 minut temu, Cheesek napisał:

Jeziora nie ma, anglicy mieszkaja.dopiero kilkaset metrow dalej, a kapanie.dobre jest w ciagu dnia, a zimna woda niezle modeluje sylwetke :D. W nocy tez.mozna ale.na razie to dla mnie za hardcorowe xd.
A na privie no nie wiem, obojetne mi to jest

Kusisz tym modelowaniem sylwetki, nie nadaję się do ćwiczeń 😄 , nie lubimy się z nimi 😄 - więc taki sposób modelowania ciała wydaje mi się bardziej pociągający 😉 

13 minut temu, Cheesek napisał:

Problemy z impotencja albo wypadajacymi wlosami raczej nie...

Oj, bywa, że po głodówce i wprowadzeniu odżywczej diety bez składników uszkadzających immunologię i antyodżywczych, dzieją się jak najbardziej takie rzeczy -   zależy to od wielu czynników - i przyczyn powyższych stanów - generalnie znam zorientowanych holistycznie lekarzy uważających, że nie ma sytuacji niemożliwych 😉 Czasem to ja się przy nich czuję sceptykiem 😉 Pogadamy o tym szerzej na pewno 🙂 Dobranoc, Misie Pysie 😛 

Dobranoc 🖐

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Cheesek napisał:

Moze i tak, ale potem telepie calym cialem z zimna i jest przejeebane a zimna woda usuwa jakis brazowy tluszcz a miesnie rosna od tego sie sie napinaja pod wplywem naglej niskiej temperatury, najgorzej jest sie polozyc, potem jak juz sie lezy to jest ok

A nie jesteś w stanie ogarnąć jakichś ciepłych kąpieli? Jakby  nagrzać do wanny wodę, albo żeby słońce nagrzało, albo wrzątkiem zalać odrobinę zimnej wody w przenośnej wannie, i w ten sposób się wykąpać na szybko w takiej niewielkiej ilości wody, wziąć płyn do mycia jakiś łagodny? Może jeszcze za wcześnie na nocne jezioro, żebyś sobie nie wyziębił i nie obniżył w swoim organizmie poziomu energii Qi, jak to Chińczycy mówią - oni upatrują w tym przyczyn niskiej energii seksualnej właśnie  - dłuższy temat, ale muszę już uciekać - słowem harcerza, na pewno tu zajrzę, więc może mogę pomóc i coś doradzić, Twoje problemy mogą wynikać z wyziębienia organizmu, patrząc z perspektywy tradycyjnej medycyny wschodniej, dość łatwo to cofnąć - w tym przypadku niekoniecznie (albo nie tylko) głodówka, a nawet jeśli głodówka, to potem dieta według TCM (tradycyjnej medycyny chińskiej) przez jakiś czas- długo gotowane, odżywcze, lekko przyprawione (nie za dużo) potrawy, ciepłe sweterki czy marynarki itd, utrzymywać ciepłotę stóp, ciepły śpiwór koniecznie ❤️ 

3 minuty temu, EIciaa napisał:

Dobranoc 🖐

❤️ Następnym razem trzeba na jakieś ciekawe, bardziej ekscytujące tematy pogadać - no wiecie, jakieś zabawy, psychotesty 😎 Se yaaaa 😉 

2 minuty temu, Cheesek napisał:

Haha z ta impotencja to byl zarta zimne kapiele sa super, a cialem telepie nawet pod 3 spiworami i w cieplej bluzie, i to jakis czas, ostatnio prawie sie poplakalem, to jest najgorsze... ale po jakims czasiw jak sie temperatura wyrowna to cialo jest takie zrelaksowane i odprezone, jak po jakims nieziemskim masazu

Ale warto to stosować, żeby na przyszłość nie było 😎 By dłużej się sprawnym...ciałem...nacieszyć 😉 Jejku, ja Cię bardzo podziwiam z tymi kąpielami i wytrzymywaniem zimna (właśnie poprzez drżenie podłogi poczułam, że przejeżdża pociąg - bo tu dworzec główny sporego miasta xD -więc widzę nawet napisy tych pociągów za oknem xDDD -  kur)wa, co ja wybrałam- a zanim to zrobiłam, kłóciłam się z psychiatrą o to, że nie nadaję się do podejmowania decyzji (tak wciąż uważam), mężczyźni powinni dokonywać takich wyborów (fakt, że mój stary, moja bliska kumpela i bliska kuzynka, wszyscy byliśmy na oglądaniu tego - natomiast te pociągi aż tak nie przeszkadzają, co właściwie wyklucza fakt, jakobym miała jakąś mizofonię czy coś - przyzwyaczaiłam się do pociągów w dwa dni, po prostu mnie bawią w kontekście mojego problemu z hałasami - natomiast to łupanie  panelowe wyżej serio nie daje żyć ani spać - a szkoda, bo totalnie  mnie ujął  wystrój mieszkania, kamienica -  te duchy budynków ❤️ ) -  z tym odprężeniem to racja, co piszesz, każda szkoła ma swoje racje i trzeba dobrać taką, która służy nam samym - niestety, czasem to trudne 😞 

19 minut temu, Nymphette napisał:

❤️ Następnym razem trzeba na jakieś ciekawe, bardziej ekscytujące tematy pogadać - no wiecie, jakieś zabawy, psychotesty 😎 Se yaaaa 😉 

Tak testy dobra rzecz 😉

1 minutę temu, EIciaa napisał:

Tak testy dobra rzecz 😉

Oj Elcia, nie ma bata - wracamy do nich 😄 Cieszę się, że tu dziś wpadłyśmy na siebie 😉 Jutro coś poogarniam,czekam też na propozycje reszty -  tymczasem Wy (bo mam nadzieję, że znajdzie się nam tu cała testowa gwardia - @agent of Asgard , albo @2libed-  temu ostatniemu mam ciekawą rzecz do powiedzenia - mój psychiatra podziela, jak się okazało na ostatniej wizycie, słowo w słowo, poglądy Libed na mój temat xD, na mój kowrizinim i typ faceta - słowo w słowo xD Ale to wymaga osobnej anegdoty, czasem myślę, żeten gość w białym fartuvhu to serio Libed xDD )  - a zatem, by nie zejść za daleko z tematu - Wy mi tymczasem opowiecie, co tu było, gdy mnie nie było 😉 Mogłabym Ci już teraz suszyć o to głowę, ale już naprawdę muszę choć spróbować zasnąć - niemniej, kafeteryjne newsy nie zające, nie uciekną (ewentualnie znikną, oby nie) 🤣 - kolorowych Elciu ❤️ 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się