Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agent of Asgard

Wstawać kowboje, nakładać galoty swoje

Polecane posty

10 minut temu, Nymphette napisał:

Oj Elcia, nie ma bata - wracamy do nich 😄 Cieszę się, że tu dziś wpadłyśmy na siebie 😉 Jutro coś poogarniam,czekam też na propozycje reszty -  tymczasem Wy (bo mam nadzieję, że znajdzie się nam tu cała testowa gwardia - @agent of Asgard , albo @2libed-  temu ostatniemu mam ciekawą rzecz do powiedzenia - mój psychiatra podziela, jak się okazało na ostatniej wizycie, słowo w słowo, poglądy Libed na mój temat xD, na mój kowrizinim i typ faceta - słowo w słowo xD Ale to wymaga osobnej anegdoty, czasem myślę, żeten gość w białym fartuvhu to serio Libed xDD )  - a zatem, by nie zejść za daleko z tematu - Wy mi tymczasem opowiecie, co tu było, gdy mnie nie było 😉 Mogłabym Ci już teraz suszyć o to głowę, ale już naprawdę muszę choć spróbować zasnąć - niemniej, kafeteryjne newsy nie zające, nie uciekną (ewentualnie znikną, oby nie) 🤣 - kolorowych Elciu ❤️ 

Spoko spoko pogadamy następnym razem bo na tą chwilę już nawet nie mam siły się rozpisywać. Kolorowych i do następnego 🙋‍♀️

4 godziny temu, agent of Asgard napisał:

XD

Ja idę spać. Jutro wolne albo coś w tym rodzaju. 😈

Agent, wątek założony o tej porze powinien być automatycznie dyskwalifikowany (za falstart) 😛

4 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Agent, wątek założony o tej porze powinien być automatycznie dyskwalifikowany (za falstart) 😛

Czasem łamię zasady 8 jak widać dobrze na tym wychodzę.

6 godzin temu, Nymphette napisał:

Oj Elcia, nie ma bata - wracamy do nich 😄 Cieszę się, że tu dziś wpadłyśmy na siebie 😉 Jutro coś poogarniam,czekam też na propozycje reszty -  tymczasem Wy (bo mam nadzieję, że znajdzie się nam tu cała testowa gwardia - @agent of Asgard , albo @2libed-  temu ostatniemu mam ciekawą rzecz do powiedzenia - mój psychiatra podziela, jak się okazało na ostatniej wizycie, słowo w słowo, poglądy Libed na mój temat xD, na mój kowrizinim i typ faceta - słowo w słowo xD Ale to wymaga osobnej anegdoty, czasem myślę, żeten gość w białym fartuvhu to serio Libed xDD )  - a zatem, by nie zejść za daleko z tematu - Wy mi tymczasem opowiecie, co tu było, gdy mnie nie było 😉 Mogłabym Ci już teraz suszyć o to głowę, ale już naprawdę muszę choć spróbować zasnąć - niemniej, kafeteryjne newsy nie zające, nie uciekną (ewentualnie znikną, oby nie) 🤣 - kolorowych Elciu ❤️ 

Cześć, Nymphette - dawno Cię nie było.

Napisano (edytowany)
18 godzin temu, Nymphette napisał:

mój psychiatra podziela, jak się okazało na ostatniej wizycie, słowo w słowo, poglądy Libed na mój temat

zaczynam się o siebie martwić bo psychiatrzy dobrze w głowach nie mają 😄 i w sumie to ja za bardzo nie pamiętam co pisałem ale na pewno drugi raz na ten sam temat napiszę coś podobnego 😄

Edytowano przez 2libed

O już znalazłeś 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się