Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xzodiac

Stosunek przerywany a ciąża.

Polecane posty

Cześć. Mam 19 lat, ostatnio zdarzyło mi się uprawiać seks bez zabezpieczenia. Wcześniej miało to miejsce może raz czy dwa razy w życiu, jednak tym razem pod wpływem alkoholu kompletnie nie pomyślałem o formie zabezpieczenia w postaci prezerwatywy. Stosunek trwał krótko, miałem problemy z podnieceniem i szczerze kompletnie nie czułem przyjemności, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej ilości alkoholu w mojej krwi. Zaznaczę, że nie miałem orgazmu, nie miałem wytrysku. Jakie istnieje prawdopodobieństwo, że po tej niechlubnej nocy moja partnerka mogłaby zajść w ciążę? Trochę mnie męczy i martwi ta kwestia. Nie potrafię jej wyrzucić z głowy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xzodiac napisał:

Cześć. Mam 19 lat, ostatnio zdarzyło mi się uprawiać seks bez zabezpieczenia. Wcześniej miało to miejsce może raz czy dwa razy w życiu, jednak tym razem pod wpływem alkoholu kompletnie nie pomyślałem o formie zabezpieczenia w postaci prezerwatywy. Stosunek trwał krótko, miałem problemy z podnieceniem i szczerze kompletnie nie czułem przyjemności, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej ilości alkoholu w mojej krwi. Zaznaczę, że nie miałem orgazmu, nie miałem wytrysku. Jakie istnieje prawdopodobieństwo, że po tej niechlubnej nocy moja partnerka mogłaby zajść w ciążę? Trochę mnie męczy i martwi ta kwestia. Nie potrafię jej wyrzucić z głowy.

 

Pozdrawiam.

Zawsze jest szansa... W razie czego zbieraj pieniążki na alimenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Może byłeś tak zamroczony, że nie byłeś świadomy wytrysku? Zależy też od jej fazy cyklu, czy plodna czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kliop napisał:

Trudno powiedzieć. Może byłeś tak zamroczony, że nie byłeś świadomy wytrysku? Zależy też od jej fazy cyklu, czy plodna czy nie. 

Wiesz co wytrysk podczas stosunku jeszcze nigdy mi sie nie zdazyl, poniewaz jestem zbyt bardzo przyzwyczajony do masturbacji i zawsze musialem konczyc reka. Trym razem, ciezko bylo mi utrzymac wzwod, gdyz nic nie czulem oprocz bolu, ktory jest zwiazany z przykrotkim wiazadelkiem. Dodatkowo dzisiaj kolezanka wziela escapelle (po 36h) od stodunku. Jej dzialanie jest skuteczne do ponoć 72h. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie szanse na ciążę są prawie żadne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka juz masz takich sytuacji ze nie wiesz co robisz, moze warto o tym pomyslec przed, zanim ciagle sie zamartwiac. znajdz sobie partnerke, kontrolujcie cykl przy uzyciu afrodyty smart i nie bedziesz mial zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieładnie tak narażać partnerkę na niepotrzebne branie tabletek PO. Może powiedz koleżance, żeby ona zadbała o zabezpieczenie, dla kobiet super jest błona dopochwowa caya, chroni mechanicznie przed zapłodnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam na przyszłość naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, a przede wszystkim czuje się pewnie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×