Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
stary prykacz

Cel kobiet to próbować bankrutować facetów

Polecane posty

Przed chwilą, Bimba napisał:

A to w jaki sposób?

zachcianki, wymagania, zawsze mało i zawsze się coś jeszcze "przyda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Moim celem na ten rok jest zbankrutowanie jakiegoś daddiego i ucieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Przeciez wiekszosc mezczyzn tylko pilnuje zeby czasem za duzo w zwiazku nie zaplacic a bron boze niczego nie postawic, chyba, ze ona stawia nastepnym razem. To jak to mozliwe? 😉

o jakim kraju mowa? faceci którzy których znam są raczej w długach przez swoje kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stary prykacz napisał:
3 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Przeciez wiekszosc mezczyzn tylko pilnuje zeby czasem za duzo w zwiazku nie zaplacic a bron boze niczego nie postawic, chyba, ze ona stawia nastepnym razem. To jak to mozliwe? 😉

o jakim kraju mowa? faceci którzy których znam są raczej w długach przez swoje kobiety

Raczej przez swój alkoholizm, hazard i wstręt do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, stary prykacz napisał:

o jakim kraju mowa? faceci którzy których znam są raczej w długach przez swoje kobiety

Większość kobiet, które maja długi to wina mężczyzn, ich partnerów. 
Jaki morał? Związki powodują długi. A może tylko związki z płcią przeciwna? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Benniee napisał:

Moim celem na ten rok jest zbankrutowanie jakiegoś daddiego i ucieczka.

A nie lepiej znaleźć takiego daddiego, którego trudno zbankrutować? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

A nie lepiej znaleźć takiego daddiego, którego trudno zbankrutować? 🤔

Lepiej ale wtedy nie będzie satysfakcji z tego, że puściłem go z torbami. 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba mieć skąd "kraść"... Większość facetów groszem nie smierdzi i chcą mieć laseczki za darmo, więc o czym Ty chłopie mówisz? Tego rodzaju zarzuty mogłyby padać jedynie od faktycznie bogatych facetów a takich jest mały procent. Najniższą krajowa przeciętnego Janusza nikomu nie imponuje 🙂

 

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Benniee napisał:

Lepiej ale wtedy nie będzie satysfakcji z tego, że puściłem go z torbami. 😒

Ale źródełko nie wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ale źródełko nie wyschnie.

To się znajdzie nowego. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
18 minut temu, Mizo napisał:

Najpierw to trzeba mieć skąd "kraść"... Większość facetów groszem nie smierdzi i chcą mieć laseczki za darmo, więc o czym Ty chłopie mówisz? Tego rodzaju zarzuty mogłyby padać jedynie od faktycznie bogatych facetów a takich jest mały procent. Najniższą krajowa przeciętnego Janusza nikomu nie imponuje 🙂

 

Dokładnie. Nie dość, ze Polki są za ładne i za zgrabne dla tych polskich golodoopcow to jeszcze wymaganie raz na kwartał wyjścia do restauracji to jest wielkie naciąganie 😂 autorowi partnerka się z matką pomyliła chyba i czuje się zawiedziony, ze jak chce zryc to musi sobie za kawałek chlebka zapłacić, bo nikt na niego pracować nie będzie. No życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
22 minuty temu, Mizo napisał:

Najniższa krajowa nikomu nie imponuje

Wypłata imponuje Ci? Od ilu pln zaczyna? 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

Wypłata imponuje Ci? Od ilu pln zaczyna? 

Nie zrozumiałaś przekazu. Po prostu moim zdaniem na ewentualny materializm kobiet mogą narzekać jedynie autentycznie zamożni mężczyźni, którzy nie mogą znaleźć miłości a nie biedaki, którzy są po prostu leniwi, niezaradni i nic sobą nie prezentują. Jakoś tym bogaczom nie przeszkadza, że niektóre kobiety muszą sobie "kupić" - zawsze najbardziej szczekają ci, których takie "transakcje" nawet nie dotyczą... I to jest zwyczajnie śmieszne 🙂 

I nie imponuje mi stricte wyplata, bo ja mam swoje pieniądze, ale przedsiębiorczość i zaradność? Owszem. To pociągająca cecha u mężczyzny. Nie determinuje jego wartości, ale na pewno jest to duży atut. Wybacz, że nie chcę spędzić życia z obibokiem, który nic nie jest w stanie kobiecie zaoferować i w dodatku jest obrzydliwym skąpcem... Straszna ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mizo napisał:

kobiecie zaoferować

Wielce mówisz o swojej kasie a oczekujesz, że jednak facet coś Ci zaoferuje. Wiesz, że są zawody gdzie nie zarabia się dużo? Pogonisz takiego, bo nie ma ambicji by najniższą krajową zamienił na średnią? 

Skąpiec to inna inkszosc. 

4 minuty temu, Mizo napisał:

Straszna ja

Dój ile wlezie. Co mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
15 minut temu, Mizo napisał:

przedsiębiorczość i zaradność

Zawsze mam rozkminy, gdy widzę kasjerow. Zastanawiam się czy celowo wybierają taką pracę z wygodny (ciepło, nie urobi się) czy nie są zdolni do pracy fizycznej. Rozumiem, że facet może zarabiać najniższą jako początkujący nauczyciel, ratownik medyczny itp. Czuje powołanie, pasję i coś za coś, ale kasjer? Zastanawia mnie co młodego, zdrowego faceta pcha na tę kasę. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Zawsze mam rozkminy, gdy widzę kasjerow. Zastanawiam się czy celowo wybierają taką pracę z wygodny (ciepło, nie urobi się) czy nie są zdolni do pracy fizycznej. Rozumiem, że facet może zarabiać najniższą jako początkujący nauczyciel, ratownik medyczny itp. Czuje powołanie, pasję i coś za coś, ale kasjer? Zastanawia mnie co młodego, zdrowego faceta pcha na tę kasę. 

Myślę, że to studenci, szukają pracy tymczasowej, zwykle grafik pozwala na szukanie w międzyczasie czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Użyszkodnik napisał:

Tu na Kafeterii same tematy o tym, zeby zaproszonej kobiecie kawy nie stawiac, bo to mega wydatek. Niech o suchym pysku siedzi, albo wody z rzeki sie napije.

po co jej kupować kawe jak tylko idzie na randke zasępić i się nie przykłada do stworzenia czegokolwiek? dla niektórych to sposób na nude, wysępić kawe, obiad, itp. zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

Raczej przez swój alkoholizm, hazard i wstręt do pracy.

co za bzdury, bankrutują bo ich kobiety mają zachcianki księżniczek a oni wpadli w sieci tego niewolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TakaJedna napisał:

Trzeba być głupim żeby dawać się wykorzystywać finansowo, a zdarzają się takie przypadki. To już jest problem tych facetów, ze mają klapki na oczach.

bo faceci są naiwni, to ich jedyny błąd, ślepo wierzą w dobre intencje swoich wybranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mizo napisał:

Najpierw to trzeba mieć skąd "kraść"... Większość facetów groszem nie smierdzi i chcą mieć laseczki za darmo, więc o czym Ty chłopie mówisz? Tego rodzaju zarzuty mogłyby padać jedynie od faktycznie bogatych facetów a takich jest mały procent. Najniższą krajowa przeciętnego Janusza nikomu nie imponuje 🙂

 

no jasne, typowe myślenie babskie, oskubać bogatego, bo z biedaka nie ma co skubać, to już lepiej być biedakiem i wtedy sępiary same takiego omijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Dokładnie. Nie dość, ze Polki są za ładne i za zgrabne dla tych polskich golodoopcow to jeszcze wymaganie raz na kwartał wyjścia do restauracji to jest wielkie naciąganie 😂 autorowi partnerka się z matką pomyliła chyba i czuje się zawiedziony, ze jak chce zryc to musi sobie za kawałek chlebka zapłacić, bo nikt na niego pracować nie będzie. No życie 

ładne i zgrabne są do 30 max( i to też nieliczne ), potem równa pochyła, kupujesz ferarri ( gdy ma 25 ) a za 5 lat masz pinto, za następne 10 lat już złom, o czym tu mowa? uroda szybko się ulatnia, taka biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Nie zrozumiałaś przekazu. Po prostu moim zdaniem na ewentualny materializm kobiet mogą narzekać jedynie autentycznie zamożni mężczyźni, którzy nie mogą znaleźć miłości a nie biedaki, którzy są po prostu leniwi, niezaradni i nic sobą nie prezentują. Jakoś tym bogaczom nie przeszkadza, że niektóre kobiety muszą sobie "kupić" - zawsze najbardziej szczekają ci, których takie "transakcje" nawet nie dotyczą... I to jest zwyczajnie śmieszne 🙂 

I nie imponuje mi stricte wyplata, bo ja mam swoje pieniądze, ale przedsiębiorczość i zaradność? Owszem. To pociągająca cecha u mężczyzny. Nie determinuje jego wartości, ale na pewno jest to duży atut. Wybacz, że nie chcę spędzić życia z obibokiem, który nic nie jest w stanie kobiecie zaoferować i w dodatku jest obrzydliwym skąpcem... Straszna ja 🙂

 

jak masz swoją kase to po co ci bogaty lub co cie interesuje zaradność faceta? coś pojęcia mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Zawsze mam rozkminy, gdy widzę kasjerow. Zastanawiam się czy celowo wybierają taką pracę z wygodny (ciepło, nie urobi się) czy nie są zdolni do pracy fizycznej. Rozumiem, że facet może zarabiać najniższą jako początkujący nauczyciel, ratownik medyczny itp. Czuje powołanie, pasję i coś za coś, ale kasjer? Zastanawia mnie co młodego, zdrowego faceta pcha na tę kasę. 

wbrew pozorom praca na kasie to kierat, widać że masz zero doświadczenia w temacie, nie życze nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Ciekawy sposob na nude, spotykanie sie z potencjalnym nudziarzem, ktorego z gory skreslamy. No i ciekawy sposob na oszczednosci, wysepic kawe, ktora kosztuje zwykle mniej niz dojazd do kawiarni. No i ten alfa-male, przezywajacy miesiacami, ze gdy kogos zaprosi, musi mu fundnac kawe za zlotych 10. 

idą na spotkania z NUDY, nie istotne z kim, ilość się liczy, mało takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
39 minut temu, stary prykacz napisał:

ładne i zgrabne są do 30 max( i to też nieliczne ), potem równa pochyła, kupujesz ferarri ( gdy ma 25 ) a za 5 lat masz pinto, za następne 10 lat już złom, o czym tu mowa? uroda szybko się ulatnia, taka biologia

No i co z tego? Facet również w wieku 25 lat ma twardego i jest miły dla oka, jak ma 40 to już dziad. Jeśli nie ma hajsu to jest po prostu zlomem do wyebania. Taka biologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
39 minut temu, stary prykacz napisał:

jak masz swoją kase to po co ci bogaty lub co cie interesuje zaradność faceta? coś pojęcia mylisz

A co jest podniecającego w starym nieudaczniku?? Lenistwo? Smród z jego doopy? Totalny brak pomyslu na siebie? Smród biedy z nędza? Patrzenie z zazdrością na zaradnych mezczyzn innych kobiet? Marzenia o wakacjach w pięknym miejscu, których się nie zrealizuje ze starym nędzarzem? Co jest fajnego w byciu ze starym rupieciem, który jedyne co potrafi to obrażać kobiety ze względu na ich wiek i wygląd a za to niestety nikt nie płaci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
12 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Pozostaje Ci kochanie ru/chac mezczyzn po 40, oni sa jak wino. 

Dokładnie.  Nie rozumiem tak wypominania kobietom wieku, wyglądu i tak dalej. Po co obrażać kobiety, pisać ze sa stare i brzydkie itp.? Nie podoba się to znajdź sobie nastolatkę albo posuwaj facetów po 40 jak napisała koleżanka powyżej... Bo obrażać kogokolwiek prawa nie masz, jeden z drugim. Proste. Kobiety nie tykają czegoś co ich wymagań nie spełnia a nie poświęcają pol życia na obrażanie tego czegoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Pozostaje Ci kochanie ru/chac mezczyzn po 40, oni sa jak wino. 

a 40 letniej żabie zostają ziomki z egiptu, jedynie gdy ona ma hajs oczywiście, bo nikt starego próchna nie będzie za darmo ruhał

Edytowano przez stary prykacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×