Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Czy powiedzielibyście przed zbliżeniem nowemu partnerowi...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Electra napisał:

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

Jeżeli jest pajęczyna, to koniecznie musi użyć miotełki. Cierp ciało coś chciało. Albo lepiej za młodu chłopakom niż na starość robakom😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Jeżeli jest pajęczyna, to koniecznie musi użyć miotełki. Cierp ciało coś chciało. Albo lepiej za młodu chłopakom niż na starość robakom😁

Nie odniosles się do mojej rozkminy. Szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Nie odniosles się do mojej rozkminy. Szkoda. 

Nie wiem czy to ważne dla potencjalnego partnera, kiedy ostatnio współzyłaś. Chyba nic złego by się nie stało, gdybyś powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

gorsze niż niewydepilowane nogi 

Dobrze, że mam dzieci. Byłby gotów pomyśleć żem dziewica 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

czy to ważne

Myślisz, że to jak jazda na rowerze, nie zapomina się? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Obawiam się że w tej sytuacji to raczej facet popełni falstart 

Tak szybko dojdzie? Że nim zacznie? Wow! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Myślisz, że to jak jazda na rowerze, nie zapomina się? 😉

Ja sobie odświeżam co jakiś czas😁  Jak nie masz postępującej sklerozy, to nie widzę korelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Jeśli jesteś w stanie nie odwalić niczego dziwnego, to nie ma takiej potrzeby. 

Że w jakim sensie? Co można odwalic dziwnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Że w jakim sensie? Co można odwalic dziwnego? 

Po pierwszy poście wyobraziłem sobie, że możesz zacząć się czerwienić, bełkotać, miąć rąbek haleczki, a gdy facet zdejmie majtki, wrzasnąć i uciec do łazienki. W razie gdybyś u siebie podejrzewała możliwość wystąpienia w/wym. symptomów, strzel sobie kieliszeczek, a jeśli nie pomoże, lepiej się przyznaj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Po pierwszy poście wyobraziłem sobie, że możesz zacząć się czerwienić, bełkotać, miąć rąbek haleczki, a gdy facet zdejmie majtki, wrzasnąć i uciec do łazienki. W razie gdybyś u siebie podejrzewała możliwość wystąpienia w/wym. symptomów, strzel sobie kieliszeczek, a jeśli nie pomoże, lepiej się przyznaj... 

Czaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jak partnerka czuje dyskomfort to lepiej zaniechać a nie upijać, Agencie ! 

Kieliszeczek, to nie jest upijanie 😎 Chyba, że ktoś w życiu nie pił, to może różnie się skończyć😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jak partnerka czuje dyskomfort to lepiej zaniechać a nie upijać, Agencie ! 

A to można się upić kieliszeczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Electra napisał:

Myślisz, że to jak jazda na rowerze, nie zapomina się? 😉

nie zapomina się. Najważniejsze to miłość, pozytywne nastawienie, empatia i dobre emocje. Czasami zresztą jest tak, że nawet jak nie powiesz to i tak partner to wyczuje. W dużej mierze zależy to od niego , jego delikatności i umiej umiejętności

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy w życiu!! Takich rzeczy nie należy mówić. Po prostu nie wypada.

zresztą nie  trzeba nic mówić, i tak by się facet domyślił gdyby co do czego.

Aż się uśmiałam...

Elektra naprawdę będziesz musiała o tym mówić do obcego faceta??

Na szczęście i  dzięki Bogu to temat zamknięty . Niektórym bardziej "grozi" trafienie szóstki w totka niż jakiś seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ddt60 napisał:

umiejętności

Chyba od doswiadczenia. Z małym nie zauważy różnice, z dużym powie "na tak. "

1 godzinę temu, virriel1999 napisał:

facet domyślił

Doświadczony na pewno. 

1 godzinę temu, virriel1999 napisał:

obcego

Nie będzie obcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja tak zasugerowałam, ale chyba byłam za dobra w łóżku i facet się poznał =( Później się musiałam tłumaczyć, czemu tak nie ma błony dziewiczej lub choćby pajęczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po takim poście gdy się rzucisz na faceta to będziesz boginią seksu, na łóżku, pod łóżkiem, na kanapie, potem powtórka na blacie w kuchni i tak przynajmniej przez parę miesięcy. Z czego tu się tłumaczyć, boginie się nie tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2021 o 19:08, Electra napisał:

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

Byłem w takiej sytuacji jako facet ( choć przerwa nie trwała kilku lat), ale powiedziałem kobiecie.... Wolałem uprzedzić , że może być krótko na początku ,żeby nie była rozczarowana.... W gruncie rzeczy nie było tak źle. Zawsze można przecież powtórzyć zabawę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Marcin40 napisał:

Byłem w takiej sytuacji jako facet ( choć przerwa nie trwała kilku lat), ale powiedziałem kobiecie.... Wolałem uprzedzić , że może być krótko na początku ,żeby nie była rozczarowana.... W gruncie rzeczy nie było tak źle. Zawsze można przecież powtórzyć zabawę 😄 

Nie znam nikogo, kto by powiedział, że potrafi godzinę. Z reguły podniecony facet strzela szybko przy pierwszym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś numer kontaktowy to ja pozbędę się twojego problemu a ty mojego będzie nam na pewno cudownie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Jak cwiczy miesnie Kegla to moze nawet i cala noc 🙂 az mu poweru zabraknie. ale bzyk mu sie nie wyczerpie !:)  To wyzsza szkola jazdy LOL

Uważam, że to pic na wodę i fotomontaż. Nie będę mędrkował, bo może ktoś się ima takich technik, ale nie wierzę, że ktoś może tyle wytrzymać z tego względu, że nadmiar spermy i wstrzymywanie wytrysku powoduje okropny ból jąder .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, acordeon napisał:

ktoś może tyle wytrzymać

Gadasz z gościem który łyka viagrę jak tiktaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Gadasz z gościem który łyka viagrę jak tiktaki. 

Sztywny Pal Azji🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2021 o 19:08, Electra napisał:

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

A czego się wstydzić? Tego że nikogo odpowiedniego nie było? Facet który takie słowa usłyszy poczuje się wyjątkowy ! Kobieto to afrodyzjak dla nich 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, marinero napisał:

Jak cwiczy miesnie Kegla to moze nawet i cala noc 🙂 az mu poweru zabraknie. ale bzyk mu sie nie wyczerpie !:)  To wyzsza szkola jazdy LOL

Marinero Ty kobieta? Bo to zazwyczaj kobiety potrafią orgazm wstrzymać ! Faceci strzelają po kilku minutach 😛 Jak im dobrze -:D
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za długo to też niedobrze, kto ma czas i siłę uprawiać łóżkowe maratony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2021 o 19:08, Electra napisał:

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

Warto chyba rzucić że trochę pałzowałaś. Może baz szczegółów , pjęczyn i kurzu. Będzie może bardziej wyrozumiały i bardzdziej się przyłoży.Tak na próbny rozruch, wznowienie nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×