Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mikołaj24

Czy tylko mnie wkurza te ubieranie dziewczyn w skąpe szorty aby pokazać dupę to jest chore

Polecane posty

Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Nie mam weny.

Ja mam wenę ale flaszki brak, możemy się uzupełnić 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wolę życie na trzeźwo. Póki co.

Szanuję. Na trzeźwo też można, i głowa nie boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
9 minut temu, 90%cacao napisał:

Ile masz lat? 🙂

Pytam, bo młodziutko z avatarka, uważaj bo tu grasuje użyktkownik samiec_mewy_srebrzystej, który poluje na młdziutkie laski. Sam ma 4 dychy i jest po rozwodzie.

Zaraz, o ile nie już, będziesz go miała pod byle pretekstem na priv.

 

Nie ma to jak reklama 😂 

Też nie trawie tego podstarzalego samozwanczego casanovy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Skąpe szorty, mmm... 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Do casanovy mu daleko 🙂

Ale ma parcie na FwB z młodymi laskami, bo wydaje mu się, ze dzięki temu przywróci sobie poczucie wartości, które odebrała mu żona odchodząc z kims fajniejszym 🙂

A to tak nie działa..poza tym, już z kilkoma się spotkał (w tym 19-latką) i żadna nie chciała go. A ten dalej próbuje 😄 

Bo zadna go nie zechce. Koleś jest już mocno przeterminowany, nie ma intelektu, poczucia humoru ani milionowy na koncie. Malo którą rówieśniczka by się polasila a co dopiero młodziutka dziewczyna... Staruch robi sobie wstyd i tyle. Na co tacy liczą? Nie mam pojęcia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
18 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Mam czas na toczenie wózka z wnukiem.

👨‍🦽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 90%cacao napisał:

Ile masz lat? 🙂

Pytam, bo młodziutko z avatarka, uważaj bo tu grasuje użyktkownik samiec_mewy_srebrzystej, który poluje na młdziutkie laski. Sam ma 4 dychy i jest po rozwodzie.

Zaraz, o ile nie już, będziesz go miała pod byle pretekstem na priv.

 

Zapraszam! Uczę się zdolności interpersonalnych innych niż te, które były w moim pakiecie "RODZINA", więc każdy nowy człowiek- mężczyzna zwłaszcza, to nowa wiedza na temat tego "jak nie być chamem, nawet, jeśli czasem inaczej się po prostu nie da". 

No i taka jak na avku jestem w sumie, młodziutka 😄. Nowa do tego, więc na razie się uczę ludzi i tego kto jest czyim multikontem i kto wysyła wacławy na priv. Czy coś. Koniec końców i tak oceniam człowieka na podstawie własnych z nim doświadczeń i na starcie wszyscy są równi (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

On uważa, jak większośc takich podstarzałych amantów, że jak wychodzi z 10 letniego zwiazku, to wychodzi z niego jakby miał 25 lat 🙂

Natomiast jak jego równieśniczka wychodzi ze zwiazku, to ma tyle lat ile ma 😂

W zwiazku z tym, jemu uroiło się, że skoro on "ma 25 lat" to należy mu się 19latka , w najgorszym razie 20-parolatka. 

No ale rzeczywstośc skrzeczy i one go traktują w najlepszym razie jak kumpla, albo potencjalnego klienta, natomiast do zwiakzu wiadomo- szukaja w swoim wieku, bo po co koleś który za chwile bedzie stary?

Mam z niego bekę, bo to kwintesencja mentalności takich typów. 😄

 

I bardzo mi się podoba jak życie mu pokazuje jego miejsce 🙂 

Też mam alergie na takich. Żyje pewnie starymi komunistycznymi czasami, których my nie pamiętamy, gdzie to rozdawali ciipki z przydziału i każdemu się należało. Najgorsze co mogą sobie wmawiac faceci to to, ze czas jest dla nich łaskawy i ze sa 10 lat młodsi od rówieśniczek. Większej krzywdy psychicznej sobie wyrządzić nie można. Później pozostaje rozczarowanie, ból i samotność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

O, to jetes idealna kandydatka 😄

Już on Ci powie jaki "jest naprawde", a jaki nie jest. 

A skoro jesteś taka otwarta to możesz liczyć na rwanko u mewusi hahaaha.

Pytanie na ile zdesperowana jestes  i na ile nie masz powodzenia u równieśnikow aby brac sie za starego 😉 

Cóż, fakty-jak mniemam, bo nie miałam jeszcze okazji mewy jakkolwiek poznać- są jasne. Niestety, nie mieści się w wymaganym przedziale wiekowym. Pal licho, że rozwodnik, może zła kobieta była? 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

No on jest na etapie, gdzie sobie to wmawia 😄

I dlatego to jest tak zabawne obserwowac z boku ja sie płaszczy do tych dziewczyn a one wprost piszą, ze "tylko kolega" 😂

No bo która moze to sobei bierze rówieśnika albo młodszego. Po co komu stary cap? Na starego jeszcze przyjdzie czas, jak sama będzie stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Nie mieści się? A dlaczeóż to? Nie lubisz 20 lat starszych? 😂

Czekaj czekaj..on Ci zaraz wyjaśni i rpzedstawi "dowody naukowe" , dla które zwiazek facet z kobieta +- 15 lat młodsza jest super....dla faceta 😄

 

Zła czy nie zła, widocznie nie taka zła skoro znalazł sie inny chętny, a mewa poszedł w odstawkę.

 JAkby był takim fajnym męzem i partnerem to nie zostawiłaby tylu lat razem dla nowości. ZWŁASZCZA jako kobieta po 30-ce. Kobiety w dojrzałym wieku nie zostawiają bez powodu.

Kobiety w dojrzałym wieku czasem dojrzałe są tylko z nazwy. Nie bronię mewy czy coś, po prostu biorę pod uwagę więcej niż kilka możliwości. 

Swoją drogą, albo Ci strasznie zalazł za skórę, tak na podstawie tego, co i w jaki sposób o nim piszesz...

...albo to zaplanowana wspólnie z nim akcja mająca na celu wykorzystanie odwróconej psychologii do zainteresowania potencjalnej przyszłej koleżanki. Jest też opcja, że po prostu sie mylę- w co wątpię, bo czytając Cię na jego temat mam jakies takie...wrażenie wstrętu. Ale nie wnikam. Czekam, aż sama zasłużę na jego uwagę 😝

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mikołaj24 napisał:

Mnie oraz moich kolegów już to denerwuje mieszkam na wsi kiedy przebywam na mojej wsi prowadzę z tatą gospodarstwo rolne to

słyszę jakieś molestowania kur** koniec z tym raz na zawsze apeluje teraz!!!!! 

Nie, ktoś może być nagi i nie masz prawa go molestować, z resztą najczęściej molestowane są właśnie niepozorne ubrane dziewczyny. Mnie molestują właśnie jak jestem w jeansach zwykłych i trampkach, więc?

Poza tym co wiejski chłopak, co tylko krowę widział może wiedzieć o życiu i modzie. 

Ty nosisz gumowe buty brudne z krowiej kupy i błota ,a ktoś spodenki. Nie widzę różnicy, kwestia upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

No po tym zdaniu widze, że na zbytnie powodzenie u równieśników nie cierpisz 😉

Ogólnie to cierpię jedynie widząc błędy ortograficzne i jak pobrudzę sobie jasne buty, tak generalnie. No i jakbym w końcu kiedyś coś złamała to pewnie też bym cierpiała. 

A przyciągam wszystkich po równo, natomiast psycholog pewnie tłumaczyłby przyciąganie tych starszych problemami z ojcem z dzieciństwa. I może nawet częściowo miałby rację 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 minut temu, 90%cacao napisał:

Raczej nie łączyłabym "przyciągania" starych cepów z problemami z ojcem .

Też kiedyś byłam, jak każdy, w Twoim wieku i wiem, że przyciaga ich młody tyłek, a nie żadne tam "problemy z ojcem z dzieciństwa", bo niby skąd taki cep ma o tym wiedzieć 😄 

To prędzej Ciebie może to z początku przyciągać do nich.

Jak trafisz na gościa, który ma silny instynkt opiekuńczy to może być zainteresowany niańczeniem Cię.

Ale tu jak najbardzieij przydałby się psycholog, skoro miałabys takie potrzeby od obcej osoby.

 

 Faceci w tym wieku oczekują od kobiet dokładnie tego samego co od kobiet w każdym wieku: seksu, dużo seksu, albo jeszcze wiecej 😛 i podniesienie im "statusu" , jeśli jest się ładną do tego. 

Ale mądra kobieta nie zrobi im tej "uprzejmości" za darmo 😉

Za przyjemności się płaci. analo gicznie za czas młodej kobiety, która traci go, jakby nie było ze starszym dużo, a mogłaby go poświecić komus młodszemu i mieć z nim zwiazek 🙂

 

Ale ironia polega na tym, ze częśc starych Januszy chce mieć zabawę za darmo, za co ich koledzy w podobnym wieku za to ustawieni zawodowo sa skłonni UCZCIWIE zaplacić. 

Więc trzeba umieć odróżniac Janusza codziennego od faceta ze statusem, aby z takich znajomości - jesli juz- tez coś mieć 🙂 

Jeżu, to tu się takie rzeczy...? Ja myślałam, że takie młode i do towarzystwa opłacane to tylko na filmach! Mówisz, że jak jeszcze ładna do tego, to ile wynosi kwota takiego lansu? Jakiś ogólnie przyjęty cennik jest czy coś? 😄

A, no i chyba nie mam żadnych daddy issues, powiedzmy, że lubię być "zaopiekowana" po prostu, w jakiś, wiesz, normalny, zdrowy sposób  😄

Edytowano przez Miss Capricorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Tu to niekoniecznie, bo tu siedzą same Janusze w stylu mewy.

Ładna kobieta ma wiele opcji, o któych tu na pewno nie będe ci pisać. Ale to rpzede wszystkim trzeba mieć "warunki" , od tego zaczyna się rozmowa o pieniądzach 😉 I nie mam tu na myśłi 200zł/h.

Po prostu uświadamiam Ci, że wielu jest tu rpzyczajonych Januszy, ale Ty jeśli jesteś mądra, nie dasz się złapać na garść tanich komplementow 😉 

Janusze są wszędzie, więc zachowuję nieustanną czujność w tym temacie. No i-przede wszystkim- przyszłam tu, bo miałam problem i potrzebowałam spojrzenia kogoś z innej perspektywy niż własna- dawno temu, w okresie dorastania, też się chodziło w tym celu na fora. Jakbym szukała seksu to bym tindera założyła, tam przynajmniej można wybrać do tego przedział wiekowy 😅 

A to, że to forum to jest siedlisko zjawisk i  rzeczy, których nawet nie potrafię teraz nazwać, bo nie miałam czasu sie nad tym zastanowić...

...to postanowiłam zostać chwilę i sie rozejrzec 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

No pewnie. Nie musisz tłumaczyć się z powodów dla których tu jesteś czy zostajesz 🙂

Po prostu robię Ci "przyspieszony kurs w pigułce" o najbardziej typowych przypadkach Janusza 🤣

Ale widze, że coś tam już liznęłaś tematu 😛 

Widzisz, i forum jest o tyle fajne, że taki Janusz i jego słowa w jednej chwili są, w następnej zamykasz przeglądarkę- i nie ma. Problem solved. 

A ja jestem trochę jak kot. A kot lubi się pobawić swoim jedzeniem przed obiadem. 

W sumie to pewnie nawet jakies cechy typowego trolla dałoby mi się przypisać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

No jak kot to jeszcze  nie jestes 😉

Narazie jestes mlodą dziewczyna, która ma wrażenie, ze "ma wszystko pod kontrolą". Tak oczywiście nie ejst, wiedze o facetach i relacjach zdobywa się wraz z wiekiem 😉

Jestes narazie podatna na wszelkie manipulacje, zwłaszcza, ze jak wspomniałas dopiero uczysz się o interakcjach i dobrze.

dlatego zawsze odrobina pokory wskazana 😉

Gdyby tak było, wszyscy przed 50-tka byliby dojrzali emocjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

No jak kot to jeszcze  nie jestes 😉

Narazie jestes mlodą dziewczyna, która ma wrażenie, ze "ma wszystko pod kontrolą". Tak oczywiście nie ejst, wiedze o facetach i relacjach zdobywa się wraz z wiekiem 😉

Jestes narazie podatna na wszelkie manipulacje, zwłaszcza, ze jak wspomniałas dopiero uczysz się o interakcjach i dobrze.

dlatego zawsze odrobina pokory wskazana 😉

Oj, wybacz, ja cały czas zapominam, że ani nie mam już faktycznie tych nastu, na które wyglądam, ani się nie znamy w sumie na tyle, żeby ktoś o tym wiedział 😅 dam sobie radę, ale dziękuję za troskę. Właśnie mnie trochę "zaopiekowałaś", jak się z tym czujesz? Bo mi miło- zawsze to mniej roboty dla mnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Huh, a mialam kupic szorty z klapa. 😎👍

Po tym topiku juz niestety nie kupie.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, 2libed napisał:

nie, nigdy nie miałem takiego nicku mialem dobra zmiana.

 

Twoj nick czytany od końca - jak sadze - taki właśnie byl zamysł, wskazuje, że masz ok. 37 lat. Wyobrazam sobie Ciebie jako niebieskookiego blondyna...😎 co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, 2libed napisał:

nie trafiłaś ale byłaś bliżej niż inne zgadujące 😄

 

Jak na 5 przeczytanych od Ciebie postow to i tak dobry wynik 😎 teraz poproszę o takie samo profilowanie, zgaduj? 

Sadze, ze masz niebieskie oczy. Pewnie kolor włosów inny, ciemniejsze.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

moze nadmiar czytania szkodzi w typowaniu bo ludzie zwykle nie lubia tego co pisze wiec autoamtcyznie wyobrazaja sobie polaczenie shreka z gargamelem i wychodzili maly lysy ogr z zakolami 😄

Aha, zapomnialam tez dodać, że masz bielutkie rowniutkie zeby jak w tej emocie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, 90%cacao napisał:

Nie..ma 4 dychy, jest po roZwodzie. TO nie ejst młode "crispy" mięsko.

W dodatku jest bez formy, bo ciagle odgraża sie,ze ja zrobi na lato 😛

 

Typowy Janurajda zapuszczony po rozwodzie, z chrapke na spodniczki 😄

 

A na bank ciacho nie ejst, bo laski by nie odpuszczaly po 1 spotkaniu z nim , Proste, haha 

Tak jak wspomniałam, wyobrazam sobie jako rocznik 80 plus lub minus biorąc pod uwagę nick.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

niestety nie, mam zwykle zeby chyba rowne, ale nigdy snieznobiale nie byly za to podobno takie sa bardziej wytrzymale, nie oszczedzam ich i dzialaja a lubie slodycze w nadmiarze od zawsze. musialbym licowki dokleic zeby byly snieznobiale.

dobra koniec o mnie.

 

Ale oczy niebieskie. I bardzo krótkie włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 2libed napisał:

ostatnia odpowiedz. nie, wlosy normalne,jak na faceta nie sa krotkie. oczy nie wiem, kiedys byly niebieskei teraz chyba bardziej zielone, nie potrafie okreslic moim zdaniem zielone z niebieska obwodka, dziwne w sensie koloru.

a co to za jakas ankieta i po co tak w ogole ?

 

 

I nie podobaja Ci sie kobiety z brązowymi oczami. Zgadza się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes tez introwertykiem i nie lubisz wychodzic na miasto, zajmuja Cie głównie ksiazki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×