Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej,ogólnie jest tak że mam nieregularne miesiączki,staramy się z facetem o dziecko ale nie długi czas nie wychodziło😏.Dziś zrobiłam test ciążowy ale nie wiem jak interpretować wyniki bo jedna kreska jest bardzo wyraźna a druga bardzo blada.

Edytowano przez Ari Elka
Nie mogę wstawić zdjęcia testu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, jestes w ciazy. Druga kreska oznacza ciaze. Byc moze stezenie hormonow ciazowych jest jeszcze na tyle niskie, ze kreska wychodzi blada. By potwierdzic ciaze idz zrob bete. Wtedy zyskasz 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo blada ale nie ze widoczna tylko pod swiatlo?  Zrob test za dwa dni z porannego moczu bedzie mocniejsza. Bete z krwi tez mozesz ztobic ale po co paletac sie po labolatorium w czasie pandemii. Kup test innej firmy,bo niektore maj tak ze gdy sa wilgotne to widac kreske pod swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Gratuluje, jestes w ciazy. Druga kreska oznacza ciaze. Byc moze stezenie hormonow ciazowych jest jeszcze na tyle niskie, ze kreska wychodzi blada. By potwierdzic ciaze idz zrob bete. Wtedy zyskasz 100% pewnosci.

Dziękuję 😁 Najpierw to się chyba muszę do ginekologa zapisać to moja pierwsza ciąża 😊Tak się cieszę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ari Elka napisał:

Dziękuję 😁 Najpierw to się chyba muszę do ginekologa zapisać to moja pierwsza ciąża 😊Tak się cieszę 😊

Nie spiesz sie z wizyta u ginekologa. Przed 6 tygodniem nie masz po co isc. Najlepiej kolo 8. Wtedy widac juz bijace serduszko. Przed 6 tygodniem lekarz raczej nic widzial nie bedzie.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Nie spiesz sie z wizyta u ginekologa. Przed 6 tygodniem nie masz po co isc. Najlepiej kolo 8. Wtedy widac juz bijace serduszko. Przed 6 tygodniem lekarz raczej nic widzial nie bedzie.😀

A jesli pracuje fizycznie,gdzie dźwigam i pracuje dłużej niż 8h to jak np ze zwolnieniem ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×