Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Missslacker

Ladderax wraca do Szkocji

Polecane posty

Napisano (edytowany)
21 minut temu, baczek89 napisał:

Prawie jak Ross i Rachel z przyjaciół:D

Ona ma koleżankę Rachel, kto wie, może się zajęła Rossem gdy Gosia zajmowała się amerykańskim chłopakiem 😂

Edytowano przez Kabanosik
  • Haha 3
  • Confused 1

1 godzinę temu, Kabanosik napisał:

Ona ma koleżankę Rachel, kto wie, może się zajęła Rossem gdy Gosia zajmowała się amerykańskim chłopakiem 😂

Ale się podnieciłas 

• Like 3

17 godzin temu, Kobita Wonsz napisał:

Tu nie ma niczego do nie/rozumienia. Sprawa jest jasna, chodzi o  tak jakby ździebko podwójne standardziki. :classic_cool:

Skoro jednak z Twojej strony padło takie pytanie, to może jednak Ty czegoś nie zrozumiałaś? 😉

Nie bardzo rozumiesz co oglądasz nie?

Dnia 9.06.2021 o 22:26, Roksi96 napisał:

I co z tego, że miała kogoś w stanach. On to świety czy co? Też pewnie przez ten czas nie próżnował. Poza tym nie byli parą, więc przypierdzielka z tzw. doopy. Wątpię, że wrócą do siebie, a jesli tak to spoko. Może ona i on nikogo nie znalezli, a z tego co pokazywała na vlogach sporo ich łączyło. Tak, czy siak ja tam do niej nic nie mam. Żyje jak chce, póki co w przyjazni z eks i gitara.

Tutaj to same cichodajki, nie wiem co w tym takiego, ze dziewczyna rok po rozstaniu poznaje nowa osobe i nawet jezeli to przelotna sprawa to nic zlego. 
Mogła w tym czasie co tydzień spac z kims innym. Jest dorosla, a seks to normalna sprawa, ale w XXI sa jeszcze niektore młode! baby, dla ktorych jeden partner to max. To juz moja babcia ma wiecej luzu

• Like 6
  • Thanks 2
  • Confused 1

1 godzinę temu, Fifkaaa napisał:

Tutaj to same cichodajki, nie wiem co w tym takiego, ze dziewczyna rok po rozstaniu poznaje nowa osobe i nawet jezeli to przelotna sprawa to nic zlego. 
Mogła w tym czasie co tydzień spac z kims innym. Jest dorosla, a seks to normalna sprawa, ale w XXI sa jeszcze niektore młode! baby, dla ktorych jeden partner to max. To juz moja babcia ma wiecej luzu

Wróć, przeczytaj jeszcze raz o czym pisałyśmy, bo puenta była zupełnie inna. Nikogo nie obchodzi ilu Gosia miała partnerów seksualnych przez rok pożogi po zerwaniu z Rossem. Wysnuliśmy ewentualny powrót tych dwojga do siebie i JA skomentowałam, ze taka sytuacja byłaby niezła żenada. Wiec zluzuj gumę w majtach. 

• Like 2

Niech robi to, co ją uszczęśliwia. 

Jednak powroty do byłych to zwykle średni pomysł - i często jest spowodowany tym że ani jedna ani druga strona nie znalazła nikogo lepszego 😕

• Like 1
  • Thanks 1

5 godzin temu, Fifkaaa napisał:

Nie o to dokładnie mi chodziło, nie mam zamiaru "włazić jej do wyra" i liczyć kogo miała itd. Jej sprawa i każdego innego człowieka. Miałam na mysli rozstanie, i każdy poszedł w swoją stronę. Ona z kimś, on pewnie też. Widać teraz żyją w dobrej komitywie i uważam, że bardzo spoko. Rzadko się to spotyka. Mieli dużo współnych zainteresowań, więc kto wie, może jeszcze cos z tego bedzie. Ja akurat nigdy nie wróciłabym do eks, ale to też sprawa indywidualna.

2 godziny temu, calypso napisał:

Jednak powroty do byłych to zwykle średni pomysł - i często jest spowodowany tym że ani jedna ani druga strona nie znalazła nikogo lepszego 😕

O to to, siostro kochana wyjęłaś mi to z ust : )

3 godziny temu, calypso napisał:

O to to to 👍👍👍👍👍

Skąd u niej psy? Coś przeoczyłam?

Znalazła je pod sklepem. Ktoś poszedł na zakupy a ona je sovie wzięła 🤣

Dlatego takie trochę są zaniedbane

1 godzinę temu, otyla_33_otyla napisał:

Znalazła je pod sklepem. Ktoś poszedł na zakupy a ona je sovie wzięła 🤣

Dlatego takie trochę są zaniedbane

Yyyy, a czasem ktoś nie zaparkował psów żeby wejść do sklepu po bułkę, a ta sobie wzięła?

16 godzin temu, Kabanosik napisał:

to jest chyba ta dziewczyna kolegi Rossa

15 godzin temu, Evvita124 napisał:

Skąd u niej psy? Coś przeoczyłam?

Psy należą do Rossa 🙂

Dnia 11.06.2021 o 10:41, Missslacker napisał:

Wróć, przeczytaj jeszcze raz o czym pisałyśmy, bo puenta była zupełnie inna. Nikogo nie obchodzi ilu Gosia miała partnerów seksualnych przez rok pożogi po zerwaniu z Rossem. Wysnuliśmy ewentualny powrót tych dwojga do siebie i JA skomentowałam, ze taka sytuacja byłaby niezła żenada. Wiec zluzuj gumę w majtach. 

Nie odnioslam sie tego co bylo pisane niedawno, ale przez caly temat przewija sie motyw jaka to Gosia mała rozpustbica, bo miala kogos w USA. Raczej ty zluzuj majciochy i wyjmij korniszona z tylka, skoro to co dzieje sie miedzy kobieta a mezczyzna bez zobowiazan, jest dla ciebie czyms wartym omawiania poraz enty

• Like 2

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Fifkaaa napisał:

Nie odnioslam sie tego co bylo pisane niedawno, ale przez caly temat przewija sie motyw jaka to Gosia mała rozpustbica, bo miala kogos w USA. Raczej ty zluzuj majciochy i wyjmij korniszona z tylka, skoro to co dzieje sie miedzy kobieta a mezczyzna bez zobowiazan, jest dla ciebie czyms wartym omawiania poraz enty

Po to jest temat o Gosi, żeby każdy pisał tu sobie co chce, proste. Dowolność powielania kontentu - bardzo prosze. I jeżeli po raz setny, ktoś wspomni o leśniczówce i płonącym konarze - tez spoko. Czirs siostro : ), co raz zostaje wrzucone w internetu, nigdy nie ginie. 

Edytowano przez Missslacker
Edit: Oczywiście wszystko w granicach kulturalnych wypowiedzi. A wiesz czemu temat leśniczówki jest powielany tak często? Bo miała być podróż do stanów, miał być ciekawy kontent historyczny na kanale - a pojawił się konar i finezyjnie wszystko upadło xD
  • Like 4

2 godziny temu, Missslacker napisał:

Po to jest temat o Gosi, żeby każdy pisał tu sobie co chce, proste. Dowolność powielania kontentu - bardzo prosze. I jeżeli po raz setny, ktoś wspomni o leśniczówce i płonącym konarze - tez spoko. Czirs siostro : ), co raz zostaje wrzucone w internetu, nigdy nie ginie. 

Dokładnie. My nie mamy beki, ani nie wypominamy G. rozwiązłości. Mamy bekę, bo obiecywała serię filmów o górnolotnej tematyce, reklamowała swój patronite, a cały tej wyjazd to było polowanie na portki i wiele wskazuje na to, że miała tak to zaplanowane na długo przed wylotem.

• Like 1
  • Thanks 2

Gooooosia to jest porażka. Ani mądra, ani ładna, ani zaradna. Odklejona od rzeczywistości. 

• Confused 1

10 godzin temu, Missslacker napisał:

Po co pisac o jakis oczekiwaniach wzgledem kontentu? Goska nawet jakby w kosmos poleciala albo pomagala w kraju trzeciego swiata to i tak nie dogodzi tym wiecznym malkontentkom.  Ja to nawet zapomnialam, ze byl Ross i jakis koles w USA, ale moze tak mam, bo nigdy nie odwracam sie za siebie w zyciu prywatnym

• Like 1

7 godzin temu, Fifkaaa napisał:

Po co pisac o jakis oczekiwaniach wzgledem kontentu? Goska nawet jakby w kosmos poleciala albo pomagala w kraju trzeciego swiata to i tak nie dogodzi tym wiecznym malkontentkom.  Ja to nawet zapomnialam, ze byl Ross i jakis koles w USA, ale moze tak mam, bo nigdy nie odwracam sie za siebie w zyciu prywatnym

Po to, ze filmiki z Florydy i st. Louis? bodajże  wyszły całkiem spoko i po prostu fajnie się zapowiadał ten wyjazd do USA i cykl prawdopodobnych materiałów: historycznych i krajobrazowych 🤷🏻‍♀️. A wjechała psychofanka z Arizony i wszystko się posypało xD, już nie pisząc, co było później, bo wszyscy wiemy xDD

Ja jej zycze ,aby w koncu juz w tej Szkocji osiadla (skoro to jej miejsce na ziemi )i aby ulozyla sobie zycie po swojemu 

• Like 3

15 godzin temu, anna900 napisał:

Gooooosia to jest porażka. Ani mądra, ani ładna, ani zaradna. Odklejona od rzeczywistości. 

Nie patrz w lustro 

• Like 2

Ja to trochę czuje, że jej osiba na filmikach udaje taką głupiutką i roztargnioną, bo to się sprzedaje. A ja widzę ją jako infantylną prawie 40tkę. Oczywiście w życiu nie chodzi o to, by ciągle być poważnym, ale jej zachowanie czasem przekracza jakieś granice. 

Dla mnie też te psy są takie zaniedbane, takie fleje. 

• Like 2
  • Thanks 1

4 godziny temu, Paryz London napisał:

Nie patrz w lustro 

Wypad.

• Haha 1

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, EmEjAr napisał:

Ja to trochę czuje, że jej osiba na filmikach udaje taką głupiutką i roztargnioną, bo to się sprzedaje. A ja widzę ją jako infantylną prawie 40tkę. Oczywiście w życiu nie chodzi o to, by ciągle być poważnym, ale jej zachowanie czasem przekracza jakieś granice. 

Jedyna jutuberka, która cośtam plecie plecie i nagle z zaskoczenia sama się klepie po tyłku i nikt tego nie uważa za dziwne, no oprócz mnie. Sekcja komentarzy to już prawie jak sekta, zero obiektywnego spojrzenia, tylko "gosiuniu rób co uważasz" no niech robi co uważa, ale to nie zmienia faktu, ze jest coraz dziwniejsza i dziwniejsza, co na początku było ciekawe, ale teraz już wręcz dziwaczne.

Edytowano przez pimpampom
  • Like 1

Dnia 13.06.2021 o 15:22, EmEjAr napisał:

Jakie granice?

• Like 1

Wlasnie mi ptaszki wycwierkaly, ze sa szanse, iz pewnego dnia z ust Gochalindy uslyszymy: wrocilismy do siebie. Przynajmniej taka ona ma nadzieje wg mnie. 

Promienieje na filmikach nowych, bo wie, ze jesli Rossman podrzuca jej psy, to jest to jeden w pierwszysch krokow do blizszego kontaktu.

I to niewazne gdzie jest. Pojechalaby na marsa, to tam tez by znalazla absztyfikanta. Tylko w Polsce jej nie szlo cos nie wiem czemu

• Thanks 2

Dnia 13.06.2021 o 18:22, pimpampom napisał:

Jedyna jutuberka, która cośtam plecie plecie i nagle z zaskoczenia sama się klepie po tyłku i nikt tego nie uważa za dziwne, no oprócz mnie. Sekcja komentarzy to już prawie jak sekta, zero obiektywnego spojrzenia, tylko "gosiuniu rób co uważasz" no niech robi co uważa, ale to nie zmienia faktu, ze jest coraz dziwniejsza i dziwniejsza, co na początku było ciekawe, ale teraz już wręcz dziwaczne.

A w życiu siostro! Ja tu jestem naczelna komentatorka: wykrokow, podskoków, wygibasów, zakrokow, pokazywania nogi plus czasami majtek oraz dziwnych ruchów gebowo- kopulacyjnych : )). Nic mi nie umknie, także możemy sobie zbić piątkę 😆

• Thanks 1
  • Haha 1

16 godzin temu, ultra0violet napisał:

Wlasnie mi ptaszki wycwierkaly, ze sa szanse, iz pewnego dnia z ust Gochalindy uslyszymy: wrocilismy do siebie. Przynajmniej taka ona ma nadzieje wg mnie. 

Promienieje na filmikach nowych, bo wie, ze jesli Rossman podrzuca jej psy, to jest to jeden w pierwszysch krokow do blizszego kontaktu.

I to niewazne gdzie jest. Pojechalaby na marsa, to tam tez by znalazla absztyfikanta. Tylko w Polsce jej nie szlo cos nie wiem czemu

Wiesz czemu wiesz 

Dnia 13.06.2021 o 15:22, EmEjAr napisał:

To są Border Terriery, one z natury mają taką flejowatą urodę 🙂

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się