Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, w tamtym miesiącu cały czas plamiłam, zrobiłam sobie badania hormonów, usg krew i mocz i wszystko wyszło w porządku. Owulacje mialam normalnie, bo miałam bardzo dużo wodnistego śluzu, 2 tyg temu zaczęła mi się miesiączka, po 5 dniach zakończyła się i od tego czasu caly czas mam brązowe plamienia. Czego to może być przyczyną? Przy podcieraniu się widzę na papierze coś brązowego i w środku na ściankach pochwy. Dodam ze rano po oddaniu moczu zauważyłam jakieś pływające brązowe strzępki. Czuję też czasem bardzo delikatne kłucie w podbrzuszu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed antykoncepcją plamiłam cały czas, szczególnie po wysiłku fizycznym i stresie. Ginekolog po przeprowadzeniu wszystkich badań powiedziała mi, że to normalne - organizm różnie na to reaguje. Prawdopodobnie (przynajmniej u mnie) było to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, z tego właśnie powodu lekarka zaproponowała mi przyjmowanie antykoncepcji przez pół roku. Ostatecznie przyjmowałam rok i trzy miesiące. Po odstawieniu plamienia powróciły, więc to chyba taka nasza „uroda”.

Choć nie ukrywam, że równie dobrze mogłaś się po prostu zadrapać przy badaniu szyjki (wnioskuję, że to robisz, skoro zauważyłaś śluz również wewnątrz pochwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki anty bierzesz? Ja tak miałam przy pigułkach, jak odstawiłam to skończyło się. Teraz kontroluję płodność na monitorze płodności Afrodyta Smart. Długotrwałe plamienia nie są niczym pozytywnym, więc trzeba obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sylwusia napisał:

Tabletki anty bierzesz? Ja tak miałam przy pigułkach, jak odstawiłam to skończyło się. Teraz kontroluję płodność na monitorze płodności Afrodyta Smart. Długotrwałe plamienia nie są niczym pozytywnym, więc trzeba obserwować

Nie biorę żadnych tabletek. Nigdy też nie miałam żadnych problemów jesli chodzi o plamienia. Tak sie dzieje od tamtego miesiąca i po tym okresie znów plamię. Infekcje odrzucam bo nie mam żadnych innych objawów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kosza napisał:

Nie biorę żadnych tabletek. Nigdy też nie miałam żadnych problemów jesli chodzi o plamienia. Tak sie dzieje od tamtego miesiąca i po tym okresie znów plamię. Infekcje odrzucam bo nie mam żadnych innych objawów. 

jednak idź do ginekologa. Nie ustalimy tego na forum raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×