Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
julia229

Hej.Z partnerem mamy podejrzenie że jestem w ciąży.

Polecane posty

Tydzień temu robiłam test ciążowy,w którym jedna linia była bardzo blada. Wczoraj zrobiłam dwa testy i obydwa wyszły z taką bladą kreską jak tydzień temu. Oprócz tego jedynym ewentualnym objawem ciąży jaki posiadam są twarde i bolące piersi. Niebawem udam się do ginekologa,ale przed tą wizyta chciałabym się jeszcze dowiedzieć,co wy o tym myślicie?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile spóźnia Ci się krwawienie? Możesz zrobić betaHCG z krwi, to jest dokładniejsze niż test z moczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 2 kreski po prawidłowym upływie czasu to gratuluję.

Oczywiście pewnym potwierdzeniem bedzie opinia lekarza lub badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli kreska byla blada tydzien temu i tak samo blada teraz to na 99% to nie ciaza chyba ze test wadliwy. Blada kreska po kilku dniach staje sie mocno bordowa. Zrob test innej firmy,niektore testy tak maja ze widac biala kreske gdy test zostanie zmoczony. Proponujeunikac testow z marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kliop napisał:

Ile spóźnia Ci się krwawienie? Możesz zrobić betaHCG z krwi, to jest dokładniejsze niż test z moczu. 

Narazie 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób betę z krwi.  Sprawdź przyrost po 48h. Zwlaszcza, ze dlugo te blade kreski. Wychodzi 5-6 tc. Do lekarza w 7-8 najwczesniej. Powinno juz bic serduszko. Jesli pojdziesz teraz, to moze nawet Cię nie zbadać.  Moj lekarz " nie gmerał, zeby nie drażnić", jak twierdził. Dopiero usg by sprawdzić serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem rób żadnych testów z krwi, bo po co? Jak minie 12 tyg od ostatniej miesiączki wtedy idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×