Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Chciałam przestrzec wszystkie kobiety , przed oszustem.
Piotr Gancarczyk- twierdzi, ze ma firme w Szwecji, która juz dawno nie prosperuje.i że zostawil firme dla "Ciebie" ale nie ma zadnych pieniedzy i oszczedności, tonie w długach,nie płaci alimentów,notowany na policji w Limanowej za oszustwa finansowe, wyłudzania, długi u ludzi, urzedy celne, oczernia swoja rodzine, ze jest chora,jest uzalezniony od alkoholu, na poczatku gra miłego, kochanego faceta o wielu talentach:) co nie robiłem,czego nie miałem:) , a później wychodzi szydło z worka, jest arogancki, próbuje Toba rządzić, przeklina. Znajduje kobiety z bogatego domu, wiadomo dla korzysci, zeby sie nie przemęczać, udaje ze cięzko pracuje, jak to mu zle i kregosłup boli-(budowlanka). Wszystko robi, żeby nic nie brać na siebie, ponieważ nikt mu nie udzieli pożyczki, kredytu, telefon na abonament lub kupno samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 22:38, foxi_1984 napisał:

Chciałam przestrzec wszystkie kobiety , przed oszustem.
Piotr Gancarczyk- twierdzi, ze ma firme w Szwecji, która juz dawno nie prosperuje.i że zostawil firme dla "Ciebie" ale nie ma zadnych pieniedzy i oszczedności, tonie w długach,nie płaci alimentów,notowany na policji w Limanowej za oszustwa finansowe, wyłudzania, długi u ludzi, urzedy celne, oczernia swoja rodzine, ze jest chora,jest uzalezniony od alkoholu, na poczatku gra miłego, kochanego faceta o wielu talentach:) co nie robiłem,czego nie miałem:) , a później wychodzi szydło z worka, jest arogancki, próbuje Toba rządzić, przeklina. Znajduje kobiety z bogatego domu, wiadomo dla korzysci, zeby sie nie przemęczać, udaje ze cięzko pracuje, jak to mu zle i kregosłup boli-(budowlanka). Wszystko robi, żeby nic nie brać na siebie, ponieważ nikt mu nie udzieli pożyczki, kredytu, telefon na abonament lub kupno samochodu.

Dużo wtopiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też jeszcze ktoś się na to łapie, przecież to stary numer...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz zastanawiam się nad kilkoma kwestiami.

1.Co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie posty?żadna frustracja nie jest wytłumaczeniem - to karalne.

2.Czy można tak nisko upaść żeby publicznie wywalać swoje żale i wyciągać brudy ze związku ?

3.To chyba jakiś rodzaj desperacji ?

4.Latwo jest kogoś oczernić w ramach zemsty -ale gdyby ktoś napisał to o Tobie to co ???

Edytowano przez Gosiaczek199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam  że to dobrze ze kobiety się przed oszustami ostrzegają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dobrze,tyle że uważam że łatwo kogoś oczernić.Tym bardziej że Pani podaje osobiste dane.

Znam podobną sytuację ,w której okazało się ze to jednak z kobietą było coś nie tak i w ramach zemsty postanowiła oczernić nic nie winnego mężczyznę ,za to że uznał że nie może z nią być bo coś z nią nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym tylko napisac ze nie jestem oszustem mam 19 lat jestem mężczyzna ukończyłem kierunek informatyk aktualnie odbywam trzeci miesiąc stażu w firmie i robie rok przerwy od studiowania na kierunku programowanie i administrowanie stronami internetowymi osoby chętne zapraszam do kontaktu oczywiście wszystko mogę zweryfikować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iskra* napisał:

Mogłaś dodać skąd jest, jakie województwo. Nazwisko facet zmieni, papiery... to nie problem. Bardziej liczy się teren na którym działa.

Nie boisz się że ktoś zajarzy w czym robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skubaniec taki sprytny a swoje personalia komuś podał? Oj musi się wiele jeszcze nauczyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2021 o 23:37, Gosiaczek199 napisał:

A ja teraz zastanawiam się nad kilkoma kwestiami.

1.Co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie posty?żadna frustracja nie jest wytłumaczeniem - to karalne.

2.Czy można tak nisko upaść żeby publicznie wywalać swoje żale i wyciągać brudy ze związku ?

3.To chyba jakiś rodzaj desperacji ?

4.Latwo jest kogoś oczernić w ramach zemsty -ale gdyby ktoś napisał to o Tobie to co ???

Brawo. Dobrze,ze są jeszcze mądry ludzie na tym świecie!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×