Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malutka 29

Zostawił mnie dla starszej

Polecane posty

10 minut temu, Malutka 29 napisał:

Zakochał się? Nie widząc jej na oczy tylko po wiadomosciach? To Tak można?

Przepraszam za nieścisłość. Pisałem o moim znajomym, że się zakochał w tej starszej. Koncowka mojego komentarza dotyczyła jego osoby. Co do twojego chłopaka autorko to nie wiem co mu strzelilo do głowy, że poderwał kobietę dużo starszą od siebie. Tu nie będę się wypowiadał. Nie wykluczam oczywiście faktu, że podobnie jak mój znajomy, po prostu się zakochał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Esox napisał:

Przepraszam za nieścisłość. Pisałem o moim znajomym, że się zakochał w tej starszej. Koncowka mojego komentarza dotyczyła jego osoby. Co do twojego chłopaka autorko to nie wiem co mu strzelilo do głowy, że poderwał kobietę dużo starszą od siebie. Tu nie będę się wypowiadał. Nie wykluczam oczywiście faktu, że podobnie jak mój znajomy, po prostu się zakochał. 

No cóż, może autorka ma słaby temperament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta nie ma znaczenia ile lat ma kobieta jeśli mu się podoba i go pociaga.

Ja znam osobiście małżeństwo gdzie on jest prawie 30 lat młodszy. Sa razem od wielu lat.

Poza tym w dzisiejszych czasach wizualnie bardzo trudno zgadnać kto ile ma lat. Szczególnie kobiety dbaja o siebie, dieta, zabiegi kosmetyczne, fryzjer, Botox, ect. Bardzo często 40-tki sa bardziej zadbane niż otyłe 20-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malutka 29 napisał:

Nie wierzę po prostu ze tak z dnia jego uczucia wygasły. Trzy dni przed jego ucieczka byliśmy w łóżku. Było wszystko okey. On wie ze go kocham obiecałam mu nawet ze się zmienię żeby dał mi szanse na pokazanie tego. Do tej pory sobie nie poradzilam psycholog psychiatra itd. Moje życie leglo w gruzach 

nigdy cię nie kochał, zapomnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka jest rozgoryczona ze wybrał inną tu nie ma o co walczyć należy skupić się na swoim życiu, odpuścić i nie poniżać się bo to nie ostatni facet na ziemi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka 29 napisał:

Zakochał się? Nie widząc jej na oczy tylko po wiadomosciach? To Tak można?

Kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×