Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
karolaxa

Opiekunka dziecięca - egzamin czerwiec 2021

Polecane posty

Hej 😀 Czy są tu jakieś dziewczyny, które zdają egzamin praktyczny? Opiekunka dziecięca czerwiec 2021. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja mam praktyczny 21.06.a Ty?wiesz może coś więcej na temat stanowisk które mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja ma 9 teorie i 16 praktyczny. Czy jest ktoś kto pisze szybciej niż   o 16.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno mają być różne stanowiska na praktycznych.Kazda godzina inne stanowisko.U nas w szkole mówiono coś o kapieli i ważeniu,przewijaniu z odpazeniem i okladzie z sody na odczyn poszczepienny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będzie kapiel i wazenie i opatrunek z sody bo my jutro mamy to przygotować na praktykę ostatnia i że musi z nami to jeszcze przecwiczyc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10 testy jak cos bede pamiętać napisze A 19 praktyczny tez dam znać wszystkie jedziemy na tym samym wozku piszcie jak cos będziecie wiedzieć pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam egzamin teoretyczny w piątek 11 o godzinie 12 a egzamin praktyczny mam 19 o godzinie 12. Będę wdzięczna jak któraś z was która ma wcześniej egzamin napisze co będzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2021 o 20:57, Edi2021 napisał:

Hej ja ma 9 teorie i 16 praktyczny. Czy jest ktoś kto pisze szybciej niż   o 16.00?

Trzymam kciuki za jutro ✊✊✊ daj znać co było 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy ktoś ma rzetelnie opracowaną i zgodną z aktualnymi normami dietę dzieci miesiąc po miesiącu i byłby skłonny mi przesłać? 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej każdy losuje swój zestaw pytań -mnóstwo pytań z poprzednich lat tylko inaczej sformułowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś kto zdajec egzamin z opiekunki dziecięcej bo ja mam 19 czerwca a ktoś może ma wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 19:01, anetka7325 napisał:

Dziewczyny mam egzamin teoretyczny w piątek 11 o godzinie 12 a egzamin praktyczny mam 19 o godzinie 12. Będę wdzięczna jak któraś z was która ma wcześniej egzamin napisze co będzie.  

Hej mogłabym prosić ciebie o przesłanie co miałaś na praktycznym bo ja mam 19 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Edi2021 napisał:

 

Ja dzis mialam terie  ja trafiłam na łatwy zestaw pytań z testów co były z lat poprzednich ale 1 kplezanka trafiła i byly same nowe pytania  wiec to zależy od szczęścia ale na kilkanaście osób 1 miala tylko taki zestaw A reszta miala latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2021 o 22:04, karolaxa napisał:

Hej 😀 Czy są tu jakieś dziewczyny, które zdają egzamin praktyczny? Opiekunka dziecięca czerwiec 2021. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 22:01, Sanrynka napisał:

Mam takie pytanie: czy ktoś ma rzetelnie opracowaną i zgodną z aktualnymi normami dietę dzieci miesiąc po miesiącu i byłby skłonny mi przesłać? 😀

 

Ponawiam swoją prośbę 🙏🙏🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowia ze ma być opatrunek z sody oczyszczonej  ,kapiec dziecka ktoś ze ciemieniucha ale to przypuszczenia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×