Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ono

Czy ładne dziewczyny naprawdę narzekają na brak powodzenia, bo mężczyźni się ich boją?

Polecane posty

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

liczysz na oklaski ? to masz 👏

Ty się pochwał swoim może czy masz wielkie brzuszysko

Napisano (edytowany)

👍👍

Edytowano przez Fidodido

Czy normalny facet zgodziłby się spotkać powtórnie z taką laską po faceliftingu?Zwłaszcza  gdyby ją zobaczył po porannym powrocie do "ustawień fabrycznych".😂😂😂😂😂

4 minuty temu, Fidodido napisał:

Czy normalny facet zgodziłby się spotkać powtórnie z taką laską po faceliftingu?Zwłaszcza  gdyby ją zobaczył po porannym powrocie do "ustawień fabrycznych".😂😂😂😂😂

A co mnie to obchodzi co ma zrobić jakiś facet obcy???? Chyba lepiej że jest taki makijaż bo dziewczyna może ukryć chorobę i wyjsc

10 godzin temu, marawstala napisał:

Chyba sam wygląd nie odstrasza a bardziej dystans (zachowanie) jaki się tworzy... 

też tak myślę

11 godzin temu, Ono napisał:

Ale to nie jest ścisła reguła

oczywiście nic odnośnie Ludzi NIE jest ścisłą regułą

11 godzin temu, Ono napisał:

Wiele kobiet mówi, że mimo, że są atrakcyjne, to są samotne, bo mężczyźni się ich boją albo z góry zakładają, że skoro ładna to na pewno zajęta i nawet nie próbują jej poznać.
Ale czy naprawdę atrakcyjne kobiety cierpią na brak powodzenia?

słyszałem o tym od Polek i Japonek, ale tylko na terenie Polski i Japonii,
jak wyjadą na Zachód, albo do krajów a.rabskich to mają nadmiar powodzenia
Mało tego, Polki z zachodu, narzekają, że faceci tutaj nie ude.rzają do Nich,
a też słabo wychodzi w Polsce ude.rzanie do facetów,
więc majom problem podwójny,
w Toronto i Ottawa w Kanadzie jest taki masywny pick up, że każda ma nadmiar

z Kolei w Australii w miastach Kobiet jest 3x tyle co facetów,
a na wsiach 4x tyle facetów co Kobiet

Dziennikarka spytała się, czy Japonki są łatwe
(a to zależy od pick upu przez mężczyzn i jego intensywności)
odpowiedź Gościa z Zachodu była taka:
powiedział Japońce:
You (and*) Me Se.X Now
i dostał odpowiedź, Którą wykorzystał
(nie pamiętam czy słowo And padło)

Chyba trudno o coś Łatwiejszego wśród kraju Samurajów

2 godziny temu, Fidodido napisał:

A jak sie umyje u partnera a on dostanie zawału to co? Facet widzi kobietę w makijażu na codzień od początku znajomości. A po 2 - 3 tygodniach widzi kobiete bez makijażu i to ma być uczciwe? To oszustwo! Bez makijażu na pierwszej randce. Drugiej może już nie być☺️☺️

Większość tych kobiet, które widzisz na ulicy, nie pójdzie z Tobą na randkę, zwlaszcza, że masz żonę. Więc o co się tak pultasz. Może ich chłopakom i dziewczynom w ogóle to nie przeszkadza.

1 godzinę temu, Czepek madafaka napisał:

Harówkę 

Na brzuszek?

2 godziny temu, Czepek madafaka napisał:

Są naprawdę takie makijaże zmieniające osobę ale. Większość ludzi się tak nie.maluje jak.widzialam.film.to kilka warstw podkładu i korektora 2 warstwy szok

SZOK, serio SZOK
no, sorki, ale to serio Można się później wystraszyć kobiety po takiej przemianie,
oraz mieć serio obawy o Swoje Własne Zdrowie

z takimi objawami to do dermatologa!

jestem w stanie uwierzyć, że kobiety się mogą tak malować,
ale jak ktoś ma z twarzą aż Tak,
to NIE powinien używać kosmetyków, tylko Leków i o swoje zdrowie dbać
(a więc także i innych)

NIE wydaje mi się, by osoba z takimi dolegliwościami mogła się pięknie i wolno starzeć...

przecież to aż strach o Swoje Własne Zdrowie!

5 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

Większość tych kobiet, które widzisz na ulicy, nie pójdzie z Tobą na randkę, zwlaszcza, że masz żonę. Więc o co się tak pultasz. Może ich chłopakom i dziewczynom w ogóle to nie przeszkadza.

Zaręczam Ci, że z większością tych oszustek bym się umówił. Jednak nie chce żadnych kłopotów. A Ty wmawiaj sobie że facetom tapetowanie sie kobiet nie przeszkadza. Będzie Ci łatwiej. ☺️☺️

5 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

SZOK, serio SZOK
no, sorki, ale to serio Można się później wystraszyć kobiety po takiej przemianie,
oraz mieć serio obawy o Swoje Własne Zdrowie

z takimi objawami to do dermatologa!

jestem w stanie uwierzyć, że kobiety się mogą tak malować,
ale jak ktoś ma z twarzą aż Tak,
to NIE powinien używać kosmetyków, tylko Leków i o swoje zdrowie dbać
(a więc także i innych)

NIE wydaje mi się, by osoba z takimi dolegliwościami mogła się pięknie i wolno starzeć...

przecież to aż strach o Swoje Własne Zdrowie!

Przeraża cię ktoś bo ma czerwona twarz serio ?

2 godziny temu, Fidodido napisał:

Zaręczam Ci, że z większością tych oszustek bym się umówił. Jednak nie chce żadnych kłopotów. A Ty wmawiaj sobie że facetom tapetowanie sie kobiet nie przeszkadza. Będzie Ci łatwiej. ☺️☺️

Nie widzisz i tak nawet kto to kobieta a kto facet na ulicy idzie facet a ty powiesz że to baba i na odwrót 

• Haha 1

Nie, mają powodzenie caĺy czas, tylko mają za wysokie wymagania.

W zasadzie tych nie speĺniających wymagań nawet nie zaliczają do tych statystyk, więc w tym konekście faktycznie nikt się o nie niemstata. Lol.

2 godziny temu, Czepek madafaka napisał:

Nie widzisz i tak nawet kto to kobieta a kto facet na ulicy idzie facet a ty powiesz że to baba i na odwrót 

Masz racje większość facetów teraz to jakieś c..ki a kobiety znowu sztuczne, wypacykowane woskowe kukły. Ja mówie do żony, że idą gendery. 😂😂😂

1 godzinę temu, Fidodido napisał:

Masz racje większość facetów teraz to jakieś c..ki a kobiety znowu sztuczne, wypacykowane woskowe kukły. Ja mówie do żony, że idą gendery. 😂😂😂

Gdyby Twoja kobieta dostala takiej choroby skornej to pewnie bys jej sam mowil, zeby nakladala makijaz jesli mialbys z nia gdzies wyjsc. Mozna isc do dermatologa, ale takie problemy zwykle nie znikaja w godzine po wizycie, a wychodzic z domu trzeba.

8 godzin temu, Fidodido napisał:

No to fajne masz malzenstwo, pozazdroscic, skoro sie chcesz sie umawiac z dziesiatkami kobiet za plecami zony. Gratuluje.

Prawie sie nie maluje, wyjasnij mi, dlaczego ma byc mi latwiej z tego powodu, ze sobie to wmowie? Wydaje Ci sie, ze kazdy, kto nie przypier/dala sie do innych, musi robic to samo, co oni?

26 minut temu, Użyszkodnik napisał:

No to fajne masz malzenstwo, pozazdroscic, skoro sie chcesz sie umawiac z dziesiatkami kobiet za plecami zony. Gratuluje.

Prawie sie nie maluje, wyjasnij mi, dlaczego ma byc mi latwiej z tego powodu, ze sobie to wmowie? Wydaje Ci sie, ze kazdy, kto nie przypier/dala sie do innych, musi robic to samo, co oni?

Czy Ty musisz tłumaczyć na wspak moje wszystkie słowa? Gdzie napisałem, że sie umawiam z kobietami? Napisałem, że większość tych wypacykowanych tępych dzid przyjęła by moje zaproszenie na randke. Są tak próżne że nie miałbym żadnych problemów z podrywem. Napisałem, że mam żone to po co mi obcy babsztyl? A skoro się nie malujesz to dobrze o Tobie świadczy.Nie wyglądasz przez to jak lafirynda. 

1 minutę temu, Fidodido napisał:

Czy Ty musisz tłumaczyć na wspak moje wszystkie słowa? Gdzie napisałem, że sie umawiam z kobietami? Napisałem, że większość tych wypacykowanych tępych dzid przyjęła by moje zaproszenie na randke. Są tak próżne że nie miałbym żadnych problemów z podrywem. Napisałem, że mam żone to po co mi obcy babsztyl? A skoro się nie malujesz to dobrze o Tobie świadczy.Nie wyglądasz przez to jak lafirynda. 

Napisalam, ze wiekszosc kobiet „z ulicy” nie umowi sie z Toba na randke, zwlaszcza, ze masz zone. Po pierwsze tylko kompletny narcyz moze myslec, ze wiekszosc obcych osob umowilaby sie z nim. Jedne zrobia to z uwagi na swojego faceta, inne z uwagi na to, ze masz zone, a jeszcze inne sa lesbijkami albo im sie nie spodobasz. Jakis procent zalozmy, ze by sie umowil. Ale mialam tu na mysli tez, ze one nie umowia sie z Toba, bo (mam nadzieje), ze im na to nie pozwolisz. Bo masz zone. A Ty piszesz, ze z wiekszoscia bys sie umowil. 😂😂😂

Mam pytanie, skoro twierdzisz, ze jednak bys sie z nimi z powodu zony nie umowil, to co Ciebie obchodzi, co maja na ryju? To ich sprawa, ewentualnie ich fagasow, kochanek - ale na pewno nie Twoja.

39 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Prawie sie nie maluje, wyjasnij mi, dlaczego ma byc mi latwiej z tego powodu, ze sobie to wmowie? 

Jeśli w awatarze to jesteś Ty, to nie musisz się wcale malować. Daje 10/10

1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Napisalam, ze wiekszosc kobiet „z ulicy” nie umowi sie z Toba na randke, zwlaszcza, ze masz zone. Po pierwsze tylko kompletny narcyz moze myslec, ze wiekszosc obcych osob umowilaby sie z nim. Jedne zrobia to z uwagi na swojego faceta, inne z uwagi na to, ze masz zone, a jeszcze inne sa lesbijkami albo im sie nie spodobasz. Jakis procent zalozmy, ze by sie umowil. Ale mialam tu na mysli tez, ze one nie umowia sie z Toba, bo (mam nadzieje), ze im na to nie pozwolisz. Bo masz zone. A Ty piszesz, ze z wiekszoscia bys sie umowil. 😂😂😂

Mam pytanie, skoro twierdzisz, ze jednak bys sie z nimi z powodu zony nie umowil, to co Ciebie obchodzi, co maja na ryju? To ich sprawa, ewentualnie ich fagasow, kochanek - ale na pewno nie Twoja.

Obchodzi mnie co mają na ryju bo pracuje z kobietami. Wieloma kobietami. Jak przychodzą do mnie w sprawach służbowych to mnie skręca. Na te wymalowane.. 

Przed chwilą, Fidodido napisał:

Obchodzi mnie co mają na ryju bo pracuje z kobietami. Wieloma kobietami. Jak przychodzą do mnie w sprawach służbowych to mnie skręca. Na te wymalowane.. 

No ale to juz Twoj problem, a nie ich. Mozesz zawsze zmienic prace jesli Ci to tak przeszkadza.

• Like 1

2 minuty temu, Kulfon napisał:

No ale to juz Twoj problem, a nie ich. Mozesz zawsze zmienic prace jesli Ci to tak przeszkadza.

Czasem mam wrażenie że pracuje w burdelu a nie poważnej firmie. 

Napisano (edytowany)
10 minut temu, Użyszkodnik napisał:

UZYD $%EBI L  JESTES A NIE SZKODNIK

Edytowano przez Weekend1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

RACZEJ MY NARZEKAMY NA BRAK PIENIEDZY  W PORTFELU  NIZ ONE POWODZENIA POZNAJAC TAKA BO WIECEJ KOSZTUJE NIZ BRZYDKA ALBO PRZECIETNA LOCHA TAK TO OPISAL UZYZDEBgbILSZKODNIK W JEDYNYM TEMACIE KTORY ODRAZU ZOSTAL SKASOWANY PLACIMY ZA URODE A A ONE NIE

Edytowano przez Weekend1

5 minut temu, Fidodido napisał:

Przykro mi, ze wyglad innych ludzi ma taki wplyw na Twoj dyskomfort psychiczny. Chyba jednak nie oczekujesz, ze gdy rano beda sie szykowac do pracy to beda mieli na wzgledzie przede wszystkim to, czy Ty czujesz sie wazny w pracy czy nie 😂

• Haha 1

9 minut temu, Fidodido napisał:

Musisz zostac wlascicielem tej firmy i mega dobrze placic, to bedziesz mogl narzucac dress code i rodzaj makijazu.

• Haha 1

12 minut temu, Kulfon napisał:

Przykro mi, ze wyglad innych ludzi ma taki wplyw na Twoj dyskomfort psychiczny. Chyba jednak nie oczekujesz, ze gdy rano beda sie szykowac do pracy to beda mieli na wzgledzie przede wszystkim to, czy Ty czujesz sie wazny w pracy czy nie 😂

Koleś postanowił i tyle ludzie.musza się dostosować a Tera musimy zapytać go czy my możemy robić makijaż czy nie a jak możemy to jaki xd

• Haha 1

Ok uzyszkodnik ma się nie malować to wiemy już teraz każdy musi złożyć podanie o instrukcje 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się