Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ono

Czy ładne dziewczyny naprawdę narzekają na brak powodzenia, bo mężczyźni się ich boją?

Polecane posty

5 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

SZOK, serio SZOK
no, sorki, ale to serio Można się później wystraszyć kobiety po takiej przemianie,
oraz mieć serio obawy o Swoje Własne Zdrowie

z takimi objawami to do dermatologa!

jestem w stanie uwierzyć, że kobiety się mogą tak malować,
ale jak ktoś ma z twarzą aż Tak,
to NIE powinien używać kosmetyków, tylko Leków i o swoje zdrowie dbać
(a więc także i innych)

NIE wydaje mi się, by osoba z takimi dolegliwościami mogła się pięknie i wolno starzeć...

przecież to aż strach o Swoje Własne Zdrowie!

Przeraża cię ktoś bo ma czerwona twarz serio ?

2 godziny temu, Fidodido napisał:

Zaręczam Ci, że z większością tych oszustek bym się umówił. Jednak nie chce żadnych kłopotów. A Ty wmawiaj sobie że facetom tapetowanie sie kobiet nie przeszkadza. Będzie Ci łatwiej. ☺️☺️

Nie widzisz i tak nawet kto to kobieta a kto facet na ulicy idzie facet a ty powiesz że to baba i na odwrót 

• Haha 1

Nie, mają powodzenie caĺy czas, tylko mają za wysokie wymagania.

W zasadzie tych nie speĺniających wymagań nawet nie zaliczają do tych statystyk, więc w tym konekście faktycznie nikt się o nie niemstata. Lol.

2 godziny temu, Czepek madafaka napisał:

Nie widzisz i tak nawet kto to kobieta a kto facet na ulicy idzie facet a ty powiesz że to baba i na odwrót 

Masz racje większość facetów teraz to jakieś c..ki a kobiety znowu sztuczne, wypacykowane woskowe kukły. Ja mówie do żony, że idą gendery. 😂😂😂

1 godzinę temu, Fidodido napisał:

Masz racje większość facetów teraz to jakieś c..ki a kobiety znowu sztuczne, wypacykowane woskowe kukły. Ja mówie do żony, że idą gendery. 😂😂😂

Gdyby Twoja kobieta dostala takiej choroby skornej to pewnie bys jej sam mowil, zeby nakladala makijaz jesli mialbys z nia gdzies wyjsc. Mozna isc do dermatologa, ale takie problemy zwykle nie znikaja w godzine po wizycie, a wychodzic z domu trzeba.

26 minut temu, Użyszkodnik napisał:

No to fajne masz malzenstwo, pozazdroscic, skoro sie chcesz sie umawiac z dziesiatkami kobiet za plecami zony. Gratuluje.

Prawie sie nie maluje, wyjasnij mi, dlaczego ma byc mi latwiej z tego powodu, ze sobie to wmowie? Wydaje Ci sie, ze kazdy, kto nie przypier/dala sie do innych, musi robic to samo, co oni?

Czy Ty musisz tłumaczyć na wspak moje wszystkie słowa? Gdzie napisałem, że sie umawiam z kobietami? Napisałem, że większość tych wypacykowanych tępych dzid przyjęła by moje zaproszenie na randke. Są tak próżne że nie miałbym żadnych problemów z podrywem. Napisałem, że mam żone to po co mi obcy babsztyl? A skoro się nie malujesz to dobrze o Tobie świadczy.Nie wyglądasz przez to jak lafirynda. 

39 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Prawie sie nie maluje, wyjasnij mi, dlaczego ma byc mi latwiej z tego powodu, ze sobie to wmowie? 

Jeśli w awatarze to jesteś Ty, to nie musisz się wcale malować. Daje 10/10

1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Napisalam, ze wiekszosc kobiet „z ulicy” nie umowi sie z Toba na randke, zwlaszcza, ze masz zone. Po pierwsze tylko kompletny narcyz moze myslec, ze wiekszosc obcych osob umowilaby sie z nim. Jedne zrobia to z uwagi na swojego faceta, inne z uwagi na to, ze masz zone, a jeszcze inne sa lesbijkami albo im sie nie spodobasz. Jakis procent zalozmy, ze by sie umowil. Ale mialam tu na mysli tez, ze one nie umowia sie z Toba, bo (mam nadzieje), ze im na to nie pozwolisz. Bo masz zone. A Ty piszesz, ze z wiekszoscia bys sie umowil. 😂😂😂

Mam pytanie, skoro twierdzisz, ze jednak bys sie z nimi z powodu zony nie umowil, to co Ciebie obchodzi, co maja na ryju? To ich sprawa, ewentualnie ich fagasow, kochanek - ale na pewno nie Twoja.

Obchodzi mnie co mają na ryju bo pracuje z kobietami. Wieloma kobietami. Jak przychodzą do mnie w sprawach służbowych to mnie skręca. Na te wymalowane.. 

Przed chwilą, Fidodido napisał:

Obchodzi mnie co mają na ryju bo pracuje z kobietami. Wieloma kobietami. Jak przychodzą do mnie w sprawach służbowych to mnie skręca. Na te wymalowane.. 

No ale to juz Twoj problem, a nie ich. Mozesz zawsze zmienic prace jesli Ci to tak przeszkadza.

• Like 1

2 minuty temu, Kulfon napisał:

No ale to juz Twoj problem, a nie ich. Mozesz zawsze zmienic prace jesli Ci to tak przeszkadza.

Czasem mam wrażenie że pracuje w burdelu a nie poważnej firmie. 

Napisano (edytowany)
10 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Napisalam, ze wiekszosc kobiet „z ulicy” nie umowi sie z Toba na randke, zwlaszcza, ze masz zone. Po pierwsze tylko kompletny narcyz moze myslec, ze wiekszosc obcych osob umowilaby sie z nim. Jedne zrobia to z uwagi na swojego faceta, inne z uwagi na to, ze masz zone, a jeszcze inne sa lesbijkami albo im sie nie spodobasz. Jakis procent zalozmy, ze by sie umowil. Ale mialam tu na mysli tez, ze one nie umowia sie z Toba, bo (mam nadzieje), ze im na to nie pozwolisz. Bo masz zone. A Ty piszesz, ze z wiekszoscia bys sie umowil. 😂😂😂

Mam pytanie, skoro twierdzisz, ze jednak bys sie z nimi z powodu zony nie umowil, to co Ciebie obchodzi, co maja na ryju? To ich sprawa, ewentualnie ich fagasow, kochanek - ale na pewno nie Twoja.

UZYD $%EBI L  JESTES A NIE SZKODNIK

Edytowano przez Weekend1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

RACZEJ MY NARZEKAMY NA BRAK PIENIEDZY  W PORTFELU  NIZ ONE POWODZENIA POZNAJAC TAKA BO WIECEJ KOSZTUJE NIZ BRZYDKA ALBO PRZECIETNA LOCHA TAK TO OPISAL UZYZDEBgbILSZKODNIK W JEDYNYM TEMACIE KTORY ODRAZU ZOSTAL SKASOWANY PLACIMY ZA URODE A A ONE NIE

Edytowano przez Weekend1

5 minut temu, Fidodido napisał:

Czasem mam wrażenie że pracuje w burdelu a nie poważnej firmie. 

Przykro mi, ze wyglad innych ludzi ma taki wplyw na Twoj dyskomfort psychiczny. Chyba jednak nie oczekujesz, ze gdy rano beda sie szykowac do pracy to beda mieli na wzgledzie przede wszystkim to, czy Ty czujesz sie wazny w pracy czy nie 😂

• Haha 1

12 minut temu, Kulfon napisał:

Przykro mi, ze wyglad innych ludzi ma taki wplyw na Twoj dyskomfort psychiczny. Chyba jednak nie oczekujesz, ze gdy rano beda sie szykowac do pracy to beda mieli na wzgledzie przede wszystkim to, czy Ty czujesz sie wazny w pracy czy nie 😂

Koleś postanowił i tyle ludzie.musza się dostosować a Tera musimy zapytać go czy my możemy robić makijaż czy nie a jak możemy to jaki xd

• Haha 1

1 godzinę temu, Czepek madafaka napisał:

Koleś postanowił i tyle ludzie.musza się dostosować a Tera musimy zapytać go czy my możemy robić makijaż czy nie a jak możemy to jaki xd

Możecie malować sobie te swoje krostowate paszcze. Chciałem Wam pokazać, że wcale nie jesteście przez to ładniejsze. Każdej z osobna nie będe tłumaczył a tu jest babskie forum i trafi to do ogółu. Ot, tyle. Koniec litanii. 😁😁

7 minut temu, Fidodido napisał:

Możecie malować sobie te swoje krostowate paszcze. Chciałem Wam pokazać, że wcale nie jesteście przez to ładniejsze. Każdej z osobna nie będe tłumaczył a tu jest babskie forum i trafi to do ogółu. Ot, tyle. Koniec litanii. 😁😁

Dzieki za pozwolenie choc szkoda, ze Ci sie nie spodobam.

Raczej nie narzekają 🙂 a faceci się nie boją:) Jest wręcz przeciwnie. Ich spojrzenia są wymowne, prosto w oczy.

10 godzin temu, Fidodido napisał:

Czy Ty musisz tłumaczyć na wspak moje wszystkie słowa? Gdzie napisałem, że sie umawiam z kobietami? Napisałem, że większość tych wypacykowanych tępych dzid przyjęła by moje zaproszenie na randke. Są tak próżne że nie miałbym żadnych problemów z podrywem. Napisałem, że mam żone to po co mi obcy babsztyl? A skoro się nie malujesz to dobrze o Tobie świadczy.Nie wyglądasz przez to jak lafirynda. 

może mylisz lafiryndę z landrynką? 😉 żonę malujesz samodzielnie żeby nie wyglądała zachęcająco dla obcych? ehehehehe....to wyśłij ją na misję na marsa. tam będą tylko obcy, ale nie będą wiedzieć co robić z tak dyskretnie pomalaowaną kobietą. Weź wypastuj jej twarz na zielono najlepiej 😉

• Haha 1

Dnia 20.05.2021 o 06:17, Czepek madafaka napisał:

Przeraża cię ktoś bo ma czerwona twarz serio ?

Gdyby był rasy czerwonej, to OK,
ale to NIE jest czerwona, tylko pryszczata,

a Przerażałoby mnie tylko całowanie się z taką osobą,
Lub gdybym się całował, a potem makijaż znika,

a tutaj pryszcze, i NIE to, że 1, 2, 3 pryszcze,
ale twarz w blisko 98% pryszczata
Sorry, ale to Choroba,
niekoniecznie Śmiertelna.

(Czułbym się zagrożony, i musiałbym chyba odwiedzić Lekarza i zrobić sobie jakieś badania)

NIE wydaje mi się to Normalnym przejawem zdrowia,
i podejrzewam, że wiele, a może nawet i większość z tych dziewczyn i kobiet doprowadziłoby swoją skórę do normalnej zdrowej kondycji.

tylko Gdyby NIE używało makijażu, co prawda mogłoby to zająć im pół roku Lub 2Lata,
ale by im się udało w większości, lub chociaż przypadkach wielu (25% - 36++%)

a Jak jest Makijaż problemu Znika, bo go NIE widać,
i podejrzewam, że wiele z tych dziewczyn takiego Problemu NIE miała,
tylko się potem uzależniają od makijażu, malują się coraz mocniej, dłużej i wytrwalej
a Problem NIE widocznie im rośnie
w sensie jest Problem coraz bardziej widoczny bez makijażu,
ale o tym Wie tylko Ta dziewczyna i jej domownicy

to NIE jest naturalne,
NIE powinno się iść na łatwiznę, i trzeba by to wyleczyć

a jak Kobiety mają makijaż, to później NIE szukają rozwiązania,
Makijaż to NIE lekarstwo, to NIE terapia,

a czasem trzeba by się podjąć,

Powtórzę, że zgaduję, że 25% -- 37++% dziewczyn gdyby NIE stosowało żadnego makijażu,
to znalazłoby rozwiązanie w pół roku do 2Lat

Mężczyzn z takimi problemami skóry tyle NIE ma,
więc podejrzewam, że Sam Makijaż może SPORO, jeśli NIE większość takich problemów robić

Dnia 19.05.2021 o 21:28, Czepek madafaka napisał:

Są naprawdę takie makijaże zmieniające osobę ale. Większość ludzi się tak nie.maluje jak.widzialam.film.to kilka warstw podkładu i korektora 2 warstwy szok

dla mnie SZOK zdrowotny

przyjrzyj się tym zdjęciom z google,
te Kobiety mają Pryszcze i to dość mocno tylko na Twarzy!!!!,
wydaje mi się, że to Oznacza, że makijaż sam w sobie jest temu winny

Czemu poza Twarzą Mają normalną skórę?????????
Moim zdaniem dlatego, że pozostała część Twarzy Makijażem NIE tknięta!

Dlatego też NIE widać by faceci mieli problem ze skórą Twarzy

Drogie Panie, Firmy od Makijażu was porabiają

NIE sądzę by skóra na Twarzy, aż tak różniła się od skóry reszty ciała,
a już z pewnością NIE od skóry na dekolcie!
(prędzej ta pod stopami i pachami, albo między nogami i po.ślad.kami)

Jedyna rzecz na skórze Twarzy, która może być znacznie inna niż reszta ciała,
to pozwalanie kończenia facetom na Twarzy

Bo normalnie NIC innego NIE przychodzi mi do głowy,
czemu TYLKO Kobiety miałby mieć pryszcze TYLKO na Twarzy

(ja wiem, są pryszczaci faceci, ale jest ich chyba mniej jak kobiet, i to dużo mniej!)

1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

Gdyby był rasy czerwonej, to OK,
ale to NIE jest czerwona, tylko pryszczata,

a Przerażałoby mnie tylko całowanie się z taką osobą,
Lub gdybym się całował, a potem makijaż znika,

a tutaj pryszcze, i NIE to, że 1, 2, 3 pryszcze,
ale twarz w blisko 98% pryszczata
Sorry, ale to Choroba,
niekoniecznie Śmiertelna.

(Czułbym się zagrożony, i musiałbym chyba odwiedzić Lekarza i zrobić sobie jakieś badania)

NIE wydaje mi się to Normalnym przejawem zdrowia,
i podejrzewam, że wiele, a może nawet i większość z tych dziewczyn i kobiet doprowadziłoby swoją skórę do normalnej zdrowej kondycji.

tylko Gdyby NIE używało makijażu, co prawda mogłoby to zająć im pół roku Lub 2Lata,
ale by im się udało w większości, lub chociaż przypadkach wielu (25% - 36++%)

a Jak jest Makijaż problemu Znika, bo go NIE widać,
i podejrzewam, że wiele z tych dziewczyn takiego Problemu NIE miała,
tylko się potem uzależniają od makijażu, malują się coraz mocniej, dłużej i wytrwalej
a Problem NIE widocznie im rośnie
w sensie jest Problem coraz bardziej widoczny bez makijażu,
ale o tym Wie tylko Ta dziewczyna i jej domownicy

to NIE jest naturalne,
NIE powinno się iść na łatwiznę, i trzeba by to wyleczyć

a jak Kobiety mają makijaż, to później NIE szukają rozwiązania,
Makijaż to NIE lekarstwo, to NIE terapia,

a czasem trzeba by się podjąć,

Powtórzę, że zgaduję, że 25% -- 37++% dziewczyn gdyby NIE stosowało żadnego makijażu,
to znalazłoby rozwiązanie w pół roku do 2Lat

Mężczyzn z takimi problemami skóry tyle NIE ma,
więc podejrzewam, że Sam Makijaż może SPORO, jeśli NIE większość takich problemów robić

Kolejny mądry, który myśli, że ma zawsze rację co do kobiet i naiwnie wierzy, że każda z problemami skórnymi nie była z nimi u dermatologa. Zawsze jest winny makijaż o tak xD czasem wręcz jest on wskazany ze względów psychicznych w takim przypadku tyle, że odpowiednimi kosmetykami, ale co wy możecie o tym wiedzieć.

5 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Kolejny mądry, który myśli, że ma zawsze rację co do kobiet i naiwnie wierzy, że każda z problemami skórnymi nie była z nimi u dermatologa. Zawsze jest winny makijaż o tak xD czasem wręcz jest on wskazany ze względów psychicznych w takim przypadku tyle, że odpowiednimi kosmetykami, ale co wy możecie o tym wiedzieć.

ja NIE mówię, że tylko makijaż, i tylko doustne środki antykoncepcyjne,
ale też NIE wierzę, że Lekarze dobrze radzą w 100%
(raczej dużo dużo mniej niż 100%, przecież te wszystkie kosmetyki mają dermatologiczne atesty,
to na pewno, na "100%" można słuchać porad dermatologicznych 🙃☯️😋)

i mam wrażenie, że bez makijażu miałyby dużo motywacji do tego by szukać powodu,
oraz umożliwiłoby szybką weryfikację zachodzących, bądź NIE zachodzących zmian

i myślę, że 25% - 38++% Kobiet by z tego wyszła w PÓŁ roku do 2Lat
pod warunkiem NIE stosowania makijażu

Czy To jest NIE możliwe do uwierzenia?

Dnia 19.05.2021 o 10:27, Ono napisał:

Wiele kobiet mówi, że mimo, że są atrakcyjne, to są samotne, bo mężczyźni się ich boją albo z góry zakładają, że skoro ładna to na pewno zajęta i nawet nie próbują jej poznać.

Ale czy naprawdę atrakcyjne kobiety cierpią na brak powodzenia?

Kiedy indziej z kolei skarżą się raczej na nadmiar zainteresowania ze strony mężczyzn.

To jak to jest?

Myślę, że to nie wynika z braku zainteresowania ze strony panów, bo ono jest 😉 Bardziej z tego, że bardzo atrakcyjne i inteligentne dziewczyny mają bardzo wysoko poprzeczkę postawioną, jeżeli jest atrakcyjna i zna swoją wartość, ma większe wymagania a panów spełniających te wymagania jest mniej. Piszę to z własnego doświadczenia, zainteresowanych było dużo a mnie interesowało niewielu, ale znalazłam 🙂

Tak. Biorą je tez za łatwe i nienadajace się do zwiazku, tylko do zaliczenia. Wiedza tez, ze będzie większy wysiłek  by he przy sobie utrzymać. Ladne i niegłupie kobiety często są przez to same.

W moim liceum było kilkanaście ślicznych dziewczyn. Każda z tych najpiękniejszych dziewczyn przed maturą miała już chłopaka. Wniosek jest taki, że dziewczyny z wyglądem z najwyższej półki nie mogą narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. No chyba, że cos się zmieniło od tamtych lat. Ja chodziłem do liceum w latach 80 tych. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się