Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ono

Czy ładne dziewczyny naprawdę narzekają na brak powodzenia, bo mężczyźni się ich boją?

Polecane posty

Wiele kobiet mówi, że mimo, że są atrakcyjne, to są samotne, bo mężczyźni się ich boją albo z góry zakładają, że skoro ładna to na pewno zajęta i nawet nie próbują jej poznać.

Ale czy naprawdę atrakcyjne kobiety cierpią na brak powodzenia?

Kiedy indziej z kolei skarżą się raczej na nadmiar zainteresowania ze strony mężczyzn.

To jak to jest?

Szczerze mowiac to nie znam zadnej super atrakcyjnej kobiety, ktora narzekalaby na brak powodzenia. Moze raczej na jakosc admiratorow.

• Like 1

4 minuty temu, Kulfon napisał:

Szczerze mowiac to nie znam zadnej super atrakcyjnej kobiety, ktora narzekalaby na brak powodzenia. Moze raczej na jakosc admiratorow.

Ale wśród tak ogromnej ilości adoratorów, nawet jeśli większośc jest złej jakości, pewnie i tak znajdzie się jeszcze bardzo dużo adoratorów dobrej jakości?

• Like 1

Ładne to mają zwykle zryte banie ideologia feminazistowską. Takie nadają się tylko do bzykania.

Trzeba chędożyć ile wlezie a za żonę najlepiej wziąć jak najmniej atrakcyjną kobietę, która ma poukładane w głowie i nie przychodzą jej takie głupoty do łba jak niezależność od męża i własne pieniądze.

Potem taką wystarczy zapakować w pas cnoty i opłacić teściową do pilnowania, na wszelki wypadek. No chyba że zacznie jej się we łbie z nudów przewracać od siedzenia w domu. Wtedy trzeba wysłać ją do pracy.

• Haha 2

1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ładne to mają zwykle zryte banie ideologia feminazistowską. Takie nadają się tylko do bzykania.

Trzeba chędożyć ile wlezie a za żonę najlepiej wziąć jak najmniej atrakcyjną kobietę, która ma poukładane w głowie i nie przychodzą jej takie głupoty do łba jak niezależność od męża i własne pieniądze.

Potem taką wystarczy zapakować w pas cnoty i opłacić teściową do pilnowania, na wszelki wypadek. No chyba że zacznie jej się we łbie z nudów przewracać od siedzenia w domu. Wtedy trzeba wysłać ją do pracy.

e tam, już częściej brzydkie się tym ratują. Ładne często mają dość konserwatywne poglądy, żeby facet je zdobywał a one żeby były kobiece, bo to im odpowiada. A brzydkie czasem szukają jakiejś ideologii dla braku swojego powodzenia 😉 Ale to nie jest ścisła reguła

Atrakcyjne osoby mają duże powodzenie, ale część osób ma uprzedzenia i z góry zakłada, że są one np. rozwiązłe, niestabilne lub „sodówka im uderza do głowy”, część osób z racji własnych kompleksów obawia się wchodzić z nimi w relacji i z tej racji dużo wielbicieli to osoby narcystyczne, egocentryczne i manipulanci, bo oni nie mają takich barier.

• Like 3

To zależy też od tego jaką energię wokół siebie roztaczają. Na insta wiele super lasek wcale nie ma uśmiechniętych zdjęć tylko w modzie jest takie dziwaczne wydymanie ust (nie dzióbek) i mina wrednej sooqi, nie wiem kto przy zdrowych zmysłach chciałby bliżej poznać kogoś kto nosi minę srajacego kota. Jak ktoś wszędzie chodzi uśmiechniety to ma większą szansę na poznawanie ludzi a co za tym idzie, sensowych mężczyzn. 

Chyba sam wygląd nie odstrasza a bardziej dystans (zachowanie) jaki się tworzy... 

26 minut temu, Rescator555 napisał:

Ale ty jesteś dziwny jakbyś się z choinki urwał

20 minut temu, agent of Asgard napisał:

Atrakcyjne osoby mają duże powodzenie, ale część osób ma uprzedzenia i z góry zakłada, że są one np. rozwiązłe, niestabilne lub „sodówka im uderza do głowy”, część osób z racji własnych kompleksów obawia się wchodzić z nimi w relacji i z tej racji dużo wielbicieli to osoby narcystyczne, egocentryczne i manipulanci, bo oni nie mają takich barier.

Otóż to 

14 minut temu, bella_again napisał:

To zależy też od tego jaką energię wokół siebie roztaczają. Na insta wiele super lasek wcale nie ma uśmiechniętych zdjęć tylko w modzie jest takie dziwaczne wydymanie ust (nie dzióbek) i mina wrednej sooqi, nie wiem kto przy zdrowych zmysłach chciałby bliżej poznać kogoś kto nosi minę srajacego kota. Jak ktoś wszędzie chodzi uśmiechniety to ma większą szansę na poznawanie ludzi a co za tym idzie, sensowych mężczyzn. 

A no są takie miny i takie makijaże kreski że twarz robi się taką samą jak.u innych spróbuje taki makijaż może kiedyś 

24 minuty temu, bella_again napisał:

Przeciez nie wstawiaja na Instagram zdjec w celach matrymonialnych. Zreszta pewnie i tak faceci do nich pisza znajac zycie.

Ja jestem brzydka a w Polsce jak ubrałam się w ...enkę albonodslonilam brzuch to na ulicy potrafili w jeden dzień kilku facetów do mnie podchodzić a na dyskotece to raz naliczyłam 17 co do mnie zarywali więc to nie jestem tak do końca co wy piszecie ale kiedyś w sumie byłam ładna bo miałam długie włosy.... 

11 minut temu, Kulfon napisał:

Przeciez nie wstawiaja na Instagram zdjec w celach matrymonialnych. Zreszta pewnie i tak faceci do nich pisza znajac zycie.

Do mnie nanisnta najwięcej Arabów i hindosow pisze ble

Kazdy za swoja samotnosc obwinia ta druga płeć. Bo jestem biedny a kobiety leca na kase (chociaz wiekszosc biedakow ma zony), jestem gruba a faceci tylko na wyglad leca (a wiele kobiet otylych ma rodziny), jestem ladna i samotna bo faceci sie boja (wiekszosc ladnych jednak kogos znajduje). 

Prawda jest zawsze taka sama na dluzsza mete. Cos jest nie tak z charakterem i to na dluzsza mete decyduje o samotnosci. 

• Like 1

4 godziny temu, Ono napisał:

e tam, już częściej brzydkie się tym ratują. Ładne często mają dość konserwatywne poglądy, żeby facet je zdobywał a one żeby były kobiece, bo to im odpowiada. A brzydkie czasem szukają jakiejś ideologii dla braku swojego powodzenia 😉 Ale to nie jest ścisła reguła

Podważyłaś moje zdanie. Zdenerwowało mnie to. Od teraz masz ignora 😫

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To chyba jakieś głupoty. Atrakcyjni zawsze mają branie i nigdy nie są sami.

Czasem są ale tylko z własnej woli

Ja znam kilka atrakcyjnych samotnych kobiet i wiem ze maja z...y charakter, ale wg nich faceci sie ich boja.  W zasadzie kazdy samotny osobnik jakiego znam ma cos nie tak pod kopułą:))

39 minut temu, 90%cacao napisał:

Z tym zakłądaniem, że zajęta to się często zdarza. Nie raz się słyszało wecz na głos rzucone takie stwierdzenie.

Tzn., że jeszcze więcej ich jest niewypowiedzianych, tlyko w myślach 😉

I tak jak ktoś wyżej napisał: zdecydowanie największa odwagą wykazują się tzw. "kamikaze" jak ja to mówię, czyli kolesie, którzy mają niską swiadomośc swojej słabej oferty 😉 delikatnie mówiąc, albo jak już ci fajniejsi to zwykle FwB, przynajmniej na początku, bo uważaja, ze im się należy i w ogóle "cip.. każda ma taką samą przecież", więc dlaczego nie skonsumowac?

Oczywiście sa wyjątki. Poznałam takich. I też błędy były po mojej stronie, wiadomo.

łał przyznajesz się do błędów , to coś nowego.

• Thanks 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Ono napisał:

Wiele kobiet mówi, że mimo, że są atrakcyjne, to są samotne, bo mężczyźni się ich boją albo z góry zakładają, że skoro ładna to na pewno zajęta i nawet nie próbują jej poznać.

Ale czy naprawdę atrakcyjne kobiety cierpią na brak powodzenia?

Kiedy indziej z kolei skarżą się raczej na nadmiar zainteresowania ze strony mężczyzn.

To jak to jest?

Zależy co jest według Ciebie miarą atrakcyjności.Czy cycki podniesione po samą szyję, solariowo-czereśniacka opalenizna, kaczy dziubek, mini do samej c.. ki i szpilki w których panna porusza się jak niepełnosprawna??? Czy może zwiewna ...enka, delikatnie podmalowane usta i ukremowana twarz oraz buciki na niezbyt wysokim obcasie. Do tego figlarny i zalotny uśmiech na naturalnych zmysłowych ustach... Ja osobiście wole drugi wariant. ☺️

Edytowano przez Fidodido

1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

„Ukremowana twarz” czyli ma się świecić jak psu jaja?

Nie smiej sie, rozne sa gusta 😄

Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

„Ukremowana twarz” czyli ma się świecić jak psu jaja?

Wy kobiety to myślicie, że jak ukremowana to świecąca. NIE!! Krem jest po to, żeby buzia nie była sucha. Krem się wciera a nie nanosi jak towot. Sam codziennie się smaruje kremem oliwkowym po goleniu. 

1 minutę temu, Fidodido napisał:

Wy kobiety to myślicie, że jak ukremowana to świecąca. NIE!! Krem jest po to, żeby buzia nie była sucha. Krem się wciera a nie nanosi jak towot. Sam codziennie się smaruje kremem oliwkowym po goleniu. 

A jak poznasz czy sie rano nakremowala?

1 minutę temu, Kulfon napisał:

A jak poznasz czy sie rano nakremowala?

Przed chwilą, 90%cacao napisał:

"Ukremowana twarz" to znając facetów i ich "pojęcie" o makijażu , pewnie laska która ma make up-no make up, ale tak dobrze zrobiony , ze twarz wygląda jakby miałą na sobie tlyko krem 😂

Makijaż jest do niczego nie potrzebny. Moja żona go nie robi i żyje. Jest piękna. Tylko maszkary z dziurami w twarzy, przebarwieniami się tapetują. To oszukiwanie facetów. Jesteś piękna to przyjdz na spotkanie bez tapety. Niewiele kobiet na to stać. 

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Widuje kobiety bez makijażu i z makijażem.

Te bez nie sa jakiejś wielkiej urody, zazwyczaj po prostu nie znają sie lub nie kręca ich "kobiece zajawki" , ale to wszystko 🙂

dorabianie ideologii do tego, ze się nie malują i próba korelacji tego faktu z posiadaniem wielkiej urody jest..conajmniej naciągana  😉 

Ja sie nie maluje, chyba ze na jakas okazje, ale nie dorabiam do tego filozofii. Nie przeszkadza mi to, ze ktos sie maluje, uwazam, ze to indywidualny wybor. Nie uwazam tez, ze mam idealnie piekna twarz, ale lubie taka, jaka mam. Poza tym nie umiem sie malowac ani mi sie nie chce, przyznaje sie bez bicia.

• Like 1

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Ja sie nie maluje, chyba ze na jakas okazje, ale nie dorabiam do tego filozofii. Nie przeszkadza mi to, ze ktos sie maluje, uwazam, ze to indywidualny wybor. Nie uwazam tez, ze mam idealnie piekna twarz, ale lubie taka, jaka mam. Poza tym nie umiem sie malowac ani mi sie nie chce, przyznaje sie bez bicia.

Nałożyć podkład i pomalować rzęsy potrafi każda kobieta. Nie rozumiem, gdy któraś pisze, że nie potrafi się malować. Wy chyba macie na myśli profesjonalny makijaż na wyjście wówczas. 

2 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Straszny narcyz, pisze albo historyjki o swoim niesamowitym powodzeniu i podkreśla, że nie jest narcyzem, albo o swoim fajnym charakterze i inteligencji, albo mówi babom, jak mają żyć.

Siemka gdzie bylas

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się