Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sielye

Sprawa syna Krzysztofa Krawczyka

Polecane posty

Przed chwilą, jajcojajco napisał:

Nie wiesz ani ty ani ja ani nikt inny poza nimi czy on został porzucony. 

Poza tym pytasz mnie czy gdybym ja porzuciła to mogłabym mieć stanowisko w sprawie - wtedy tak ponieważ miałabym pełną wiedzę.  

Był wywiad z 2014 r. z  Ewą i Krzysztofem w programie Agaty Młynarskiej, gdzie Ewa powiedziała jak wyglądały jej stosunki z Krzysztofem juniorem. Tam Ewa wyznała, że była bardzo zazdrosna o stosunki ich obu, choć te były głównie telefoniczne. Uznała, że naturalnym jest, że dziecko po rozstaniu z rodzicami nigdy nie będzie z ojcem. (WTF?) Przyznała, że nigdy nie brała pod uwagę tego, że junior będzie z nimi mieszkał. W wieku 11 lat chłopiec z ciężką padaczką pourazową został przygarnięty przez babcię, o czym w wywiadzie mówi sama Ewa.

• Like 4
  • Thanks 2
  • Confused 1

19 godzin temu, Rozklekotana napisał:

Przecież to stary Krawczyk placil nie male alimenty na dziecko młodego i chyba jego żonę, bo ten biedny nie miał z czego. Wiec swoje w życiu dostali. Szkoda ze ataków epi nie mial jak z łapami startował do żony swojej. 

Stary płacił alimenty bo tak nakazał SĄD a nie z własnej woli! I to w kwocie 300zł miesięcznie. Swojego wnuka nie poznał, nie chciał poznać. Wnuk kiedyś pojechał na koncert dziadka to go ochrona nie wpuściła do niego. Ale przecież będą gadać że płacił XDD 

• Like 2
  • Thanks 1

7 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Był wywiad z 2014 r. z  Ewą i Krzysztofem w programie Agaty Młynarskiej, gdzie Ewa powiedziała jak wyglądały jej stosunki z Krzysztofem juniorem. Tam Ewa wyznała, że była bardzo zazdrosna o stosunki ich obu, choć te były głównie telefoniczne. Uznała, że naturalnym jest, że dziecko po rozstaniu z rodzicami nigdy nie będzie z ojcem. (WTF?) Przyznała, że nigdy nie brała pod uwagę tego, że junior będzie z nimi mieszkał. W wieku 11 lat chłopiec z ciężką padaczką pourazową został przygarnięty przez babcię, o czym w wywiadzie mówi sama Ewa.

dokładnie, ten wywiad mówi wszystko o Ewuni. Wzięła sobie faceta z dzieckiem i myślała, że nic nie trzeba będzie robić, że rzucą mu kilka stówek miesięcznie a opieka leży na "matce". Co za durne myślenie! Tym bardziej że matka Juniora nie była dobrą mamą, dziecko powinno iść tam, gdzie mu będzie najlepiej. 

• Like 3

Co do bicia żony przez Juniora to nie ma żadnego wyroku w tej sprawie, jest tylko ten reportaż sprzed 15 lat. Ja bym nie brała go za 100% prawdę. Za to prawdą jest że gdyby Senior chciał pomóc to by pomógł - wysłał syna na leczenie, do terapeuty jeśli miał problemy z przemocą itd a nie się wypierał. A taki zagorzały katolik.

Poza tym, co wnuk jest winien? 

• Like 3

5 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Powiedziala jeszcze, ze jak junior z nimi mieszkal to byl to najgorszy czas w jej, ich zyciu, bo byla zazdrosna nawet o komara. Sam krawczyk spojrzal na nia z zazenowaniem i probowal przerwac te jej wywody, ze niby nie bylo tak zle. A Ewcia do niego cos w stylu, aleee Krzysiuuu przeciesz wiesz ze jestem szczera. Haha xD to trzeba miec cos nie tak pod kopula, zeby publicznie przxznac sie do zazdrosci o 10 letnie dziecko. 

• Thanks 1

2 minuty temu, Chandler Bing napisał:

Co do bicia żony przez Juniora to nie ma żadnego wyroku w tej sprawie, jest tylko ten reportaż sprzed 15 lat. Ja bym nie brała go za 100% prawdę. Za to prawdą jest że gdyby Senior chciał pomóc to by pomógł - wysłał syna na leczenie, do terapeuty jeśli miał problemy z przemocą itd a nie się wypierał. A taki zagorzały katolik.

A tam nie chodzilo o gosp. agroturystyczne, ktore stary Krawczyk obiecal mlodej parze? Potem sie nagle rozmyslil i junior z rodzina mial wracac do tego malego mieszkanka w Lodzi i nagle reportaz w tv, ze ja bil, ale sad umozyl sprawe, bo nawet obdukcji nie bylo. Ja tak to zrozumialam. 

5 minut temu, Chandler Bing napisał:

Stary płacił alimenty bo tak nakazał SĄD a nie z własnej woli! I to w kwocie 300zł miesięcznie. Swojego wnuka nie poznał, nie chciał poznać. Wnuk kiedyś pojechał na koncert dziadka to go ochrona nie wpuściła do niego. Ale przecież będą gadać że płacił XDD 

Jest też wywiad z Krzsztofem Krawczykiem, kiedy dziennikarz pyta go, jak się miewa jego jedyny wnuk. Na co Senior Krzysztof zamilkł, długo myślał, aż ostatecznie skwitował, że to są trudne sprawy i zasugerował, że wnuk może nie być jego. I niech mi ktoś powie, że człowiek, którego spokojnie stać na to, by ustalić ojcostwo swojego syna, a tym samym pewność że ma wnuka, nie robi tego, bo nie chce, bo tak mu na rękę. Jak ktoś się nie interesował własnym dzieckiem, to jak ma się zainteresować własnym wnukiem? I to nie jest wywiad odczytany, ale obejrzany, gdyby ktoś sugerował mi posiłkowanie się plotami.

• Like 2

1 minutę temu, minkaaaa napisał:

A tam nie chodzilo o gosp. agroturystyczne, ktore stary Krawczyk obiecal mlodej parze? Potem sie nagle rozmyslil i junior z rodzina mial wracac do tego malego mieszkanka w Lodzi i nagle reportaz w tv, ze ja bil, ale sad umozyl sprawe, bo nawet obdukcji nie bylo. Ja tak to zrozumialam. 

Coś było, niewiadomo jaka ta żonka była, może liczyła na jakąś kasę idąc do takiego programu

7 minut temu, Chandler Bing napisał:

Jak byś chciała to poszperaj w bibliotekach publicznych wszystkie gazety o tym pisały od życia na gorąco po inne. Musial miec dobrego adwokata ze mu nic nie zrobili. Dziewczyna pokazywała obdukcje lekarskie głośna sprawa wtedy byla. Nawet Krzysztof na jakiś czas zginął ze sceny później byl powrót z Bregovicem 

3 minuty temu, minkaaaa napisał:

"Rozmyślił się" sądzę dlatego, że jego zazdrosna żona zasugerowała mu, że wnuk nie musi być jego. A myślę tak po wywiadzie, o którym wspomniałam wyżej, gdzie sam K.K. sugerował, że to wcale nie musi być jego wnuk.

3 minuty temu, Rozklekotana napisał:

Jak byś chciała to poszperaj w bibliotekach publicznych wszystkie gazety o tym pisały od życia na gorąco po inne. Musial miec dobrego adwokata ze mu nic nie zrobili. Dziewczyna pokazywała obdukcje lekarskie głośna sprawa wtedy byla. Nawet Krzysztof na jakiś czas zginął ze sceny później byl powrót z Bregovicem 

Gazety? "Fakty" też pisały o lądowaniu UFO. Podaj konkretne namiary, to wtedy i ja przyznam Ci rację. Obdukcje? Nie takie rzeczy się dzieją w drodze do uzyskania kasy, czy prawa do wychowywania dziecka. Ja nie twierdzę z całą pewnością, że junior nie tknął swojej żony, ale żeby o kimś mieć tak złą opinię, to trzeba jednak czymś to udowodnić.

• Like 1

4 minuty temu, Rozklekotana napisał:

Ale w programie obdukcji nie pokazala, a przeciez o to chodzilo, skoro mu zarzucila taka agresje. Nie bronie damskiego boksera, nie wiem jak bylo. Ale jak ma uszkodzony plat mozgu, to moze byc agresywny. Poza tym on nigdy nie doswiadczyl zycia w normalnej rodzinie, bo od dziecka wychowywal sie u dziadkow, a potem brata Krawczyka, ktory byl alkoholikiem. 

3 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Gazety? "Fakty" też pisały o lądowaniu UFO. Podaj konkretne namiary, to wtedy i ja przyznam Ci rację. Obdukcje? Nie takie rzeczy się dzieją w drodze do uzyskania kasy, czy prawa do wychowywania dziecka. Ja nie twierdzę z całą pewnością, że junior nie tknął swojej żony, ale żeby o kimś mieć tak złą opinię, to trzeba jednak czymś to udowodnić.

Ja nie mówię o ostatnich wywiadach tylko to co się działo z 15 lat temu. Może byłaś za mala, żeby czytać gazety, może w domu sie nie przelewało i nikt gazety kolorowej nie wrzucał do koszyka w markecie 🤣

Ale w programie obdukcji nie pokazala, a przeciez o to chodzilo, skoro mu zarzucila taka agresje. Nie bronie damskiego boksera, nie wiem jak bylo. Ale jak ma uszkodzony plat mozgu, to moze byc agresywny. Poza tym on nigdy nie doswiadczyl zycia w normalnej rodzinie, bo od dziecka wychowywal sie u dziadkow, a potem brata Krawczyka, ktory byl alkoholikiem. 

Otóż to, po wypadku poniósł ogromny uszczerbek na zdrowiu, więc trzeba mieć na uwadze, że różnie mogło być. No ale ja ciągle pytam, gdzie konkretne dowody? Bo z samych wywiadów można naprawdę wiele wywnioskować i to akurat nic pozytywnego w stronę K.K seniora i jego żony.

Agresja wobec kobiet i w drugą stronę nie ma wytłumaczenia. Może po to załatwiali papiery epi nikt nie wie, a on teraz tym macha. Ewka cos musi wiedzieć j na bank nie wyłożyła wszystkich kart na stół. 

2 minuty temu, Rozklekotana napisał:

Agresja wobec kobiet i w drugą stronę nie ma wytłumaczenia. Może po to załatwiali papiery epi nikt nie wie, a on teraz tym macha. Ewka cos musi wiedzieć j na bank nie wyłożyła wszystkich kart na stół. 

Jakby mogla to by wylozyla, tylko zdaje sobie sprawe ze w prorodzinnym, konserwatywnym panstwie jakim jest Polska to nie przejdzie. A faktem jest, ze Krawczyk oddal male dziecko na wychowanie do matki i nawet po wypadku (ktory sam spowodowal bo zasnal za kierownica) nie interesowal sie synem, jego rehabilitacja itp itd. Siostrzenicom zony kupil mieszkania, a synowi fige z makiem. 

8 minut temu, minkaaaa napisał:

Jakby mogla to by wylozyla, tylko zdaje sobie sprawe ze w prorodzinnym, konserwatywnym panstwie jakim jest Polska to nie przejdzie. A faktem jest, ze Krawczyk oddal male dziecko na wychowanie do matki i nawet po wypadku (ktory sam spowodowal bo zasnal za kierownica) nie interesowal sie synem, jego rehabilitacja itp itd. Siostrzenicom zony kupil mieszkania, a synowi fige z makiem. 

I to wystarczy. A to jest fakt, o którym mówi sama p. Ewa w wywiadzie, więc nie wiem kto tu więcej  i czego potrzebuje, żeby mieć jakiś podstawowy ogląd sytuacji.

• Like 1

2 godziny temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

I to wystarczy. A to jest fakt, o którym mówi sama p. Ewa w wywiadzie, więc nie wiem kto tu więcej  i czego potrzebuje, żeby mieć jakiś podstawowy ogląd sytuacji.

Misza a ty juz poruszyłaś ten temat w swoim vlog ze tak się udzielasz ???

Olbrychska wczoraj cos napomknęła odnośnie tej sprawy, ale coś zapewne powie tylko w sądzie 😉

8 godzin temu, jajcojajco napisał:

Weź kobieto pomyśl trochę - to, że zdarzył się wypadek to jeszcze nie znaczy, że ojciec zniszczył mu życie. Wypadki się zdarzają. Może gdyby był pod wpływem alkoholu lub piracił. Ale wiele ludzi codziennie ma wypadki i nie wyobrażam sobie, że w obiektywnych warunkach ktoś komuś zarzuca zniszczenie życia. Poza tym tylko oni znają prawdę - my znamy ją z mediów z gazet. To, że nie prowadzili spokojnego życia to nie są żadne obciążające warunki - rodziny policjantów, pilotów,  wojskowych, saperów też mają wypisywac na kafe, że ktoś im życie zniszczył ?? No bez przesady............

Ale ten syn był wtedy dzieckiem, bodajze mial 14 lat i ojca obowiazkiem jest zadbac o niego po wypadku i ewentualnie pomagac jezeli problemy zdrowotne w wieku doroslym są wynikiem tego wypadku. Nie znam rodzica, ktory by nie poczuwal sie do odpowiedzialnosci, juz nie mowie o milosci.

Tylko chyba KK nie bylo wtedy w głowie zajmowanie sie synem po wypadku, był w kwiecie wieku, korzystal z życia...

• Like 2

1 godzinę temu, Fifkaaa napisał:

Ale ten syn był wtedy dzieckiem, bodajze mial 14 lat i ojca obowiazkiem jest zadbac o niego po wypadku i ewentualnie pomagac jezeli problemy zdrowotne w wieku doroslym są wynikiem tego wypadku. Nie znam rodzica, ktory by nie poczuwal sie do odpowiedzialnosci, juz nie mowie o milosci.

Tylko chyba KK nie bylo wtedy w głowie zajmowanie sie synem po wypadku, był w kwiecie wieku, korzystal z życia...

No niestety alkohol, narkotyki zrobiły swoje. Potem  się nawrócił i taki święty się zrobił. Niestety syn chory na dodatek  problemy psychiczne się pojawiły. Potem problemy w dorosłym życiu. Bicie żony i tak dalej.  Juniora nie bronię, bo w dorosłym życiu też świety nie był, ale żeby ojciec nie zadbał o podstawowe dobra materialne. Tylko obcym mieszkania kupował, a swojemu synowi nic. Wszystko to dziwne, a ta cała ewka to też musi być niezłe ziółko. 

• Like 2

Syn z delikatnym głosem.

Dochodzę do wniosku, że ta cała historia z rodziną Krawczyka i jego życiem jest tak zagmatwana że jakby powstał drugi film to byłby większym hitem od poprzedniego.

Z drugiej strony to mimo wszystko ich sprawa, ale szkoda że wyszło tak jak zawsze. Miały być rejsy, nawrócenie a jest walka o pieniądze. Szkoda gadać.

• Thanks 1

Dnia 20.05.2021 o 13:03, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Pani Ewa robi złe wrażenie na mnie. Popsuła legendę muzyczną męża, jej styl "prowadzenia" afer jest bardzo prostacki.

Bardzo popsuty ten świat ludzi majętnych.

1 godzinę temu, Sielye napisał:

Pani Ewa robi złe wrażenie na mnie. Popsuła legendę muzyczną męża, jej styl "prowadzenia" afer jest bardzo prostacki.

Bardzo popsuty ten świat ludzi majętnych.

Nie ma co jej tak demonizowac. Ok, swieta nie byla, ale to glownie Krawczyk zawinil, bo to byl jego syn. Jak ja poznal byl po 30 sce a ona miala 20 lat, dla niej to byl obcy dzieciak. Ale jemu na synie nie zalezalo, siedzial pod jej pantoflem bo bylo mu tak wygodnie. 

• Thanks 1

Dnia 20.05.2021 o 19:41, Rozklekotana napisał:

Może byłaś za mala, żeby czytać gazety, może w domu sie nie przelewało i nikt gazety kolorowej nie wrzucał do koszyka w markecie 🤣

Dnia 20.05.2021 o 22:22, Rozklekotana napisał:

Misza a ty juz poruszyłaś ten temat w swoim vlog ze tak się udzielasz ???

vs. 

Dnia 20.05.2021 o 19:43, Rozklekotana napisał:

Agresja wobec kobiet i w drugą stronę nie ma wytłumaczenia. 

Agresja niejedno ma imię. Jak widać.

1 godzinę temu, minkaaaa napisał:

Nie ma co jej tak demonizowac. Ok, swieta nie byla, ale to glownie Krawczyk zawinil, bo to byl jego syn. Jak ja poznal byl po 30 sce a ona miala 20 lat, dla niej to byl obcy dzieciak. Ale jemu na synie nie zalezalo, siedzial pod jej pantoflem bo bylo mu tak wygodnie. 

To też prawda, on zawinił tutaj bardziej. Zepsuł razem z była żona życie synowi. Jednak pani Ewa i tak sympatii we mnie nie wzbudza.

W ogóle nie wyobrażam sobie trwać w takim patologicznym układzie... Ale cóż, każdy układa sobie życie jak chce.

Dnia 19.05.2021 o 16:34, Rozklekotana napisał:

Przecież to stary Krawczyk placil nie male alimenty na dziecko młodego i chyba jego żonę, bo ten biedny nie miał z czego. Wiec swoje w życiu dostali. Szkoda ze ataków epi nie mial jak z łapami startował do żony swojej. 

350 zł to niemałe alimenty? XD Błagam. Więcej to dziecko z 500+ dostanie xD Jego matka domagała się 600 zl, których stary Krawczyk skąpił, a miał kasy jak lodu i jakoś nie miał problemu zatrudniać rodzinę laleczki. 

7 godzin temu, BombelekBubi napisał:

350 zł to niemałe alimenty? XD Błagam. Więcej to dziecko z 500+ dostanie xD Jego matka domagała się 600 zl, których stary Krawczyk skąpił, a miał kasy jak lodu i jakoś nie miał problemu zatrudniać rodzinę laleczki. 

Na tamte czasy bylo w miarę. Mogla podnosić co jakiś czas 😉 

• Haha 1

17 godzin temu, BombelekBubi napisał:

350 złotych to faktycznie śmiesznie małe pieniądze, z drugiej strony równe dzisiejszemu 500. Biorąc pod uwagę jednak zarobki KK wyglądało to źle

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się