Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

zobaczyłam teraz jego story. trochę mi go szkoda, wszędzie Karolinie woził tyłek. przez chwilę myślałam nawet, że to story z ręką to jakiś żarcik i ręka należy do łukasza adelona 😜

Wiadomo już kto jest wybrankiem? 😀

Wróciłam do niej po przerwie i co widzę?

Powiększyła usta chirurgicznie.

Efekt ledwo widoczny, bo bez pomadki to pierwsze co się rzuca w oczy, to okropne ciemnoczerwone blizny pod nosem, a jak się wymaluje, to i ma usta takie jak miała.

Cudowny efekt za kilkanaście tysięcy złotych. Dzban roku. Te blizny zawsze bedac widoczne, tym razem wyglada, jakby jej to spaprali.

Za to podbrod sie jej zrobił. Na filmie z wiatrakiem, po przefarbowaniu na rudo wyglada jak zmęczona życiem czterdziestka. 

• Like 6

Na urodzinach Maxi widać było że siedzi koło jakiegoś blondyna nieznanego, pewnie to on...🤔

55 minut temu, Pegibandi napisał:

Na urodzinach Maxi widać było że siedzi koło jakiegoś blondyna nieznanego, pewnie to on...🤔

taaak, też zwróciłam na niego uwagę wtedy😏

Na instagramie nick: gimmickzphotography . Potwierdzone info ;) 

4 minuty temu, KateMas napisał:

Na instagramie nick: gimmickzphotography . Potwierdzone info 😉

No i co w tym takiego wyjatkowego. Boze co za krētynki 😂

7 minut temu, CzerwonyTulipan napisał:

No i co w tym takiego wyjatkowego. Boze co za krētynki 😂

Sama rozpoczęłaś jej temat płacząc, że Cie zablokowała. Tak więc ...ki szukaj w lustrze 🙂 

• Like 1
  • Haha 1

16 minut temu, KateMas napisał:

Sama rozpoczęłaś jej temat płacząc, że Cie zablokowała. Tak więc ...ki szukaj w lustrze 🙂 

Nie musze ty ja znalazlas. Po chuuuja piszesz w moim temacie 🤣

Dnia 1.06.2021 o 04:26, Pucle napisał:

Wróciłam do niej po przerwie i co widzę?

Powiększyła usta chirurgicznie.

Efekt ledwo widoczny, bo bez pomadki to pierwsze co się rzuca w oczy, to okropne ciemnoczerwone blizny pod nosem, a jak się wymaluje, to i ma usta takie jak miała.

Cudowny efekt za kilkanaście tysięcy złotych. Dzban roku. Te blizny zawsze bedac widoczne, tym razem wyglada, jakby jej to spaprali.

Za to podbrod sie jej zrobił. Na filmie z wiatrakiem, po przefarbowaniu na rudo wyglada jak zmęczona życiem czterdziestka. 

Tez mnie to troche dziwi, szczegolnie, ze efekt nie jest jakis spektakularny. Mozna to bylo spokojnie osiagnac kwasem hialuronowym. Te blizny wygladaja strasznie, boli mnie samo patrzenie na to.

Wróciłam do jej filmikó po kilku latach i..nie poznałam jej 😮 Wygląda zupeeeełnie inaczej niż kilka lat temu - jak dla mnie ma mega spuchniętą twarz jakby była na coś chora - jeżeli tak to współczuję jej 😞 jeżeli to wypełniacze to wygląda po prostu strasznie..

10 minut temu, cotusie napisał:

Wróciłam do jej filmikó po kilku latach i..nie poznałam jej 😮 Wygląda zupeeeełnie inaczej niż kilka lat temu - jak dla mnie ma mega spuchniętą twarz jakby była na coś chora - jeżeli tak to współczuję jej 😞 jeżeli to wypełniacze to wygląda po prostu strasznie..

Karolina choruje na Hashimoto... Nagrała filmik o swojej chorobie... Bardzo szczery

• Like 1

no to wiele wyjaśnia ale właściwie co ją bardziej zmieniło? operacje czy hasimoto - znam osoby z hasimoto ktore korzystając z pomocy dietetyka klinicznego - nie przytyły, nie spuchły na twarzy a jedna dziewczyna nawet schudła do swojej wymarzonej wagi

• Like 1

Mam problemy hormonalne i czasem puchnę tak, że widząc swoje odbicie w lustrze chce mi się płakać. Dopóki sama nie zaczęłam mieć takich problemów, wydawało mi się, że te wszystkie żale na hashimoto to kłamstwa. 

• Like 2
  • Sad 1

1 godzinę temu, cotusie napisał:

no to wiele wyjaśnia ale właściwie co ją bardziej zmieniło? operacje czy hasimoto - znam osoby z hasimoto ktore korzystając z pomocy dietetyka klinicznego - nie przytyły, nie spuchły na twarzy a jedna dziewczyna nawet schudła do swojej wymarzonej wagi

Osoby, ktore znam i choruja na hashi, tez tak okresowo puchna na twarzy. Z instagrama, to mama ginekolog tak ma tez.

2 godziny temu, cotusie napisał:

Tycie a puchnięcie to dwie różne rzeczy, też mam Hashi, jestem szczupła a potrafię się obudzić z twarzą jak księżyc w pełni i zapuchniętymi oczami 

• Like 1

Jakos nie podoba mi sie Karola po tych wszystkich operacjach i poprawkach 

• Like 2

7 godzin temu, Huest napisał:

Jakos nie podoba mi sie Karola po tych wszystkich operacjach i poprawkach 

Mnie tez. Straciła cały swój urok. Może wcześniej nie czy usta nie były idealne, ale pasowały do całokształtu. A teraz zrobiła się nijaka i wcale nie jest przez to ładniejsza. 

Mi też się Karolina średnio widzi po zabiegach, ale w sumie jej twarz i skoro ona się lepiej tak czuje to spoko. 

Zastanawia mnie co się stało pomiędzy nią a Adamem? Bo wiem, że nie byli typowo parą w związku i ona nazywała go swoim przyjacielem, czyżby dosięgnął go friendzone? Bo jak tłumaczyć to, że przestali się wzajemnie obserwować? Wiadomo różne są sytuacje pomiędzy ludźmi, ale coś musiało się stać. Szkoda mi go, bo tak jak ktoś wyżej pisał, woził tyłek Karoli wszędzie i w sumie był na każde jej zawołanie 😕 

Mnie się strasznie nie podoba jej nos po operacji. Typowy nos po operacji plastycznej. Mimo ze wczesniej miała garbek, to nos był ładniejszy, pasował do niej bardziej i wygladała lepiej. Teraz jak taka świnka piggy, postarzyła ją ta operacja nosa.

Napisano (edytowany)

Co do jej nowego lubego, to czekam, co będzie, jak się rozstaną (oczywiście nie życzę jej tego, tylko uważam, że takie "chwalenie" się nowym związkiem odbije się na niej, jeśli się zakończy). Jak "pan rączka" przestanie sie udzielać w jej SM, obserawtorzy zaczną dopytywać, gdzie on jest, a Karolina będzie z niezadowoleniem odpowiadać i narzkeać, że ludzie nie mają za grosz przyzwoitości i wchodzą z butami w jej życie. Tak jak było w przypadku Kasi z loveandgreatshoes po rozstaniu z facetem. Co więcej myślę, że  jakby np. jej koty przestały pojawiać się z filmach i ludzie dopytywaliby o nie, to pewnie udzielałaby pełnych odpowiedzi i jeszcze dziękowałaby, że ludzie martwią się o kotki. Natomiast obstawiam, że w przypadku chłopa będzie wielkie oburzenie i ból d***.

Edytowano przez Ola_w
  • Like 7

10 godzin temu, Ola_w napisał:

Co do jej nowego lubego, to czekam, co będzie, jak się rozstaną (oczywiście nie życzę jej tego, tylko uważam, że takie "chwalenie" się nowym związkiem odbije się na niej, jeśli się zakończy). Jak "pan rączka" przestanie sie udzielać w jej SM, obserawtorzy zaczną dopytywać, gdzie on jest, a Karolina będzie z niezadowoleniem odpowiadać i narzkeać, że ludzie nie mają za grosz przyzwoitości i wchodzą z butami w jej życie. Tak jak było w przypadku Kasi z loveandgreatshoes po rozstaniu z facetem. Co więcej myślę, że  jakby np. jej koty przestały pojawiać się z filmach i ludzie dopytywaliby o nie, to pewnie udzielałaby pełnych odpowiedzi i jeszcze dziękowałaby, że ludzie martwią się o kotki. Natomiast obstawiam, że w przypadku chłopa będzie wielkie oburzenie i ból d***.

ja coś czuję, że będzie szybki ślub i dziecko😝

Co za krindżowe tytuły: PAN RĄCZKA. 🙄🤦‍♀️ Korci ją, żeby się nim chwalić, ale jeszcze się powstrzymuje. Ciekawe jak długo. 

Tak, Karolina, juz wiemy, że masz faceta, nie musisz przypominać o tym na każdym kroku, nie martw się, nikt nie zapomni. 
Ja dałam radę zobaczyć tylko kawałek jej filmu urodzinowego. Chyba jestem mało romantyczna, bo gdybym dostała taki prezent od swojego faceta to nie ma opcji, żebym się mordowała z przekopywaniem się przez tony papierów. Byłabym zła, że wygenerował masę niepotrzebnych śmieci, bo się za dużo romkomów z USA naoglądał.

• Like 5
  • Haha 3

Wcześniej lubiłam oglądać jej vlogi, ale teraz te nowe z "podtekstem mam chłopa" są tak irytujące że nawet na prędkości 1,5x są nie do strawienia

1 godzinę temu, fletcher napisał:

Co myślicie o jej nowej palecie? 😏

Tak się nią jarała w filmie, mówiła że to było jej marzenie bla bla bla to moje pytanie brzmi, dlaczego nie zrobiła wtedy takiej palety jak miała współpracę z glamshopem?? 

• Like 2

Paleta jest bardzo w klimacie colourpop tzn. oni mają sporo takich palet z jasnymi cieniami, dla osób ktore nie robią ciemnych makijazy a chcą miec duzy wybor. Dla mnie spoko

Coś ta paleta średnio schodzi. Obecnie na stanie jest 665 sztuk, a jeszcze ze dwie godziny po premierze było ich jakieś 770. Mam wrażenie, że Karolina najwięcej traci przez marcową aferę Tune. Inna sprawa, że nawet jeśli nudziakowe palety się najlepiej sprzedają, to niemal każdy zainteresowany ma przynajmniej jedną w swoim posiadaniu

1 godzinę temu, alek9559 napisał:

Tak się nią jarała w filmie, mówiła że to było jej marzenie bla bla bla to moje pytanie brzmi, dlaczego nie zrobiła wtedy takiej palety jak miała współpracę z glamshopem?? 

Przy pierwszej współpracy jeszcze można mówić co ślina na język przyniesie, ale przy kolejnej trzeba ważyć słowa. Zmalowana przy każdej jest dumna, spełniona itp., a potem wychodzi, że jednak nie. Jeszcze kilka takich "wałów" i widzowie będą słuchać te ekstatyczne wywnętrzania się z jedną podniesioną brwią. 😆

No, marketing w wykonaniu Tune to coś pięknego. 😎

• Like 1

41 minut temu, Eudora napisał:

Coś ta paleta średnio schodzi. Obecnie na stanie jest 665 sztuk, a jeszcze ze dwie godziny po premierze było ich jakieś 770. Mam wrażenie, że Karolina najwięcej traci przez marcową aferę Tune. Inna sprawa, że nawet jeśli nudziakowe palety się najlepiej sprzedają, to niemal każdy zainteresowany ma przynajmniej jedną w swoim posiadaniu

Przy pierwszej współpracy jeszcze można mówić co ślina na język przyniesie, ale przy kolejnej trzeba ważyć słowa. Zmalowana przy każdej jest dumna, spełniona itp., a potem wychodzi, że jednak nie. Jeszcze kilka takich "wałów" i widzowie będą słuchać te ekstatyczne wywnętrzania się z jedną podniesioną brwią. 😆

Ja już słuchałam z jedną podniesioną brwią 😂😂 sory za określenie ale miałam wrażenie, że na tym filmie zaraz za bardzo się podnieci. Rozumiem współpracę, wlasna paleta, szczęście, ale że aż tak. Wogole jakas taka dziwnie podekscytowana, to pewnie przez pana rączkę 

• Like 1
  • Haha 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się