Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

"Wogole jakas taka dziwnie podekscytowana, to pewnie przez pana rączkę." 

Rany, ale można pojechać z interpretacją. 😄

• Haha 6

Mi sie ta paleta srednio podoba, zaczynajac od opakowania na srodku konczac. Najlepsza nudziakowa paleta jaka powstala z jutuberka to jest bohema zuzi - zuzylam juz ja praktycznie w calosci, jest idealna

• Like 2

Kiedyś Karolinę uwielbiałam oglądać, oglądałam ją jeszcze jak na śląsku mieszkała. Teraz coraz bardziej mnie irytuje.

Po pierwsze:bardzo zaczęła sie mizdrzyć (?) do kamery, czasami nie da się tego oglądać tych dzióbkow i wywracania oczami. 

Po drugie: rozumiem zamiłowanie do stylu retro, ale serio teraz nie ma chyba filmiku w którym nie wymawia tego słowa po kilka razy: retro kolor niebieski, retro mikrofalówka, retro doniczka, retro bombka, retro szafka...

Po trzecie: rozumiem, że ma dwa kanały, obserwowałam je oba na insta, ale ciagle na instastory tego głównego wstawiała wszystko co dotyczy tego drugiego kanału ( info o nowym poscie, zdjecieciu, filmie). Dla mnie to jest dublowanie informacji i nie chce czegos dwa razy oglądać, dlatego przestałam ją obserwowac.

Po czwarte: pan rączka.. bardzo sie cieszę, ze jest szczęsliwa, zasługuje na miłość, ale dla mnie mega infantylny jest jego pseudonim jaki mu nadała oraz chwalenie sie partnerem, przykład: filmik prezentujacy jej nową palete i wstawka z ich trzymającymi sie dłońmi.. co ma piernik do wiatraka? no przedszkole po prostu.

• Like 9

1 godzinę temu, hanipipol napisał:

Pan raczka to mi sie kojarzy z rodzina adamsow🤣

Haha dokladnie!🤣🤏

Dnia 28.06.2021 o 00:30, Danya napisał:

Kiedyś Karolinę uwielbiałam oglądać, oglądałam ją jeszcze jak na śląsku mieszkała. Teraz coraz bardziej mnie irytuje.

Po pierwsze:bardzo zaczęła sie mizdrzyć (?) do kamery, czasami nie da się tego oglądać tych dzióbkow i wywracania oczami. 

Po drugie: rozumiem zamiłowanie do stylu retro, ale serio teraz nie ma chyba filmiku w którym nie wymawia tego słowa po kilka razy: retro kolor niebieski, retro mikrofalówka, retro doniczka, retro bombka, retro szafka...

Po trzecie: rozumiem, że ma dwa kanały, obserwowałam je oba na insta, ale ciagle na instastory tego głównego wstawiała wszystko co dotyczy tego drugiego kanału ( info o nowym poscie, zdjecieciu, filmie). Dla mnie to jest dublowanie informacji i nie chce czegos dwa razy oglądać, dlatego przestałam ją obserwowac.

Po czwarte: pan rączka.. bardzo sie cieszę, ze jest szczęsliwa, zasługuje na miłość, ale dla mnie mega infantylny jest jego pseudonim jaki mu nadała oraz chwalenie sie partnerem, przykład: filmik prezentujacy jej nową palete i wstawka z ich trzymającymi sie dłońmi.. co ma piernik do wiatraka? no przedszkole po prostu.

Dokładnie o tym samym ostatnio pisałam. 

Karolina z fajnej babki stała się niestrawna. Żenujące tiktoki, poprawki, raz płacz, raz ekscytacja. Wieczne huśtawki. I to dublowanie wszystkiego. Po co jej dwa konta na Instagramie czy dwa konta na YT, jak wszędzie jest to samo. 

• Like 4

Dnia 27.06.2021 o 14:39, Eudora napisał:

Coś ta paleta średnio schodzi. Obecnie na stanie jest 665 sztuk, a jeszcze ze dwie godziny po premierze było ich jakieś 770. Mam wrażenie, że Karolina najwięcej traci przez marcową aferę Tune. Inna sprawa, że nawet jeśli nudziakowe palety się najlepiej sprzedają, to niemal każdy zainteresowany ma przynajmniej jedną w swoim posiadaniu

Przy pierwszej współpracy jeszcze można mówić co ślina na język przyniesie, ale przy kolejnej trzeba ważyć słowa. Zmalowana przy każdej jest dumna, spełniona itp., a potem wychodzi, że jednak nie. Jeszcze kilka takich "wałów" i widzowie będą słuchać te ekstatyczne wywnętrzania się z jedną podniesioną brwią. 😆

O co chodzi z aferą z Tune?

14 godzin temu, Ola_w napisał:

O co chodzi z aferą z Tune?

W marcu Tune oglosiło na swoim insta stories, że niestety ale jeśli do końca marca / kwietnia nie wyprzeda mocno obniżonych cen wtedy kosmetyków, to właścicielka będzie zmuszona zamknąć firmę. Insta stories właścicielki Tune (ona sama prowadzi tą firmę) obiegło echem chyba całego instagrama i ciągnęło się to wtedy przez dobry tydzień - dwa, wszyscy masowo udostępniali posty żeby wspomóc tune i pomóc spłacić wszystkie koszta utrzymania firmy, bo niestety przez to co się dzieje, ona sama - czyli właścicielka musiała dokładać z własnej kieszeni do utrzymania Tune. Płacze i jęki były naprawdę ogromniaste, ale z tego co widziałam to mnóstwo ludzi jej wówczas pomogło wykupowaniem palet ponieważ po kilku dniach większość jej kosmetyków zniknęła ze stanu magazynowego. Właścicielka marki na ig Tune publikowała wszystkie swoje rachunki oraz opłaty jakie musi uiścić, bo inaczej zamknie firmę. Nawet jutuberki większe udostępniały posty od Tune, co jak widać udało się im podnieść jako tako. Jednak osobiście mina mi zrzedła jak zobaczyłam że Karolina wypuszcza paletę z nimi, dlaczego? Ponieważ pierwsza moja myśl jaka przyszła do głowy to to, że zwyczajnie nie mieli środków aby zasponsorować współpracę Karoliny, może tak było a może i nie, ale niestety u mnie ten niesmak pozostał i wiem, że u wielu innych ludzi również.

Pod filmem Karoliny zostawiłam komentarz właśnie wspominający o tej sytuacji i że budzi to we mnie niesamowity niesmak i miło by było gdyby może Tune odniosło się do tej sytuacji, bo mam wrażenie, że wszystko zostało skrzętnie zamiecione pod dywan. Karolina mi odpisała żeby uwaga cytuję - nie szukać dziury w całym, ale się cieszyć że został wypuszczony nowy produkt -. 🙂

Karolinę wywaliłam z subskrypcji  - powinnam zrobić to już dawno temu, nie da się znieść jej zmanierowania i sposobu bycia "co to nie ja". 

• Like 1
  • Thanks 2

27 minut temu, Primal_instinct napisał:

ona sama - czyli właścicielka musiała dokładać z własnej kieszeni do utrzymania Tune. Płacze i jęki były naprawdę ogromniaste, ale z tego co widziałam to mnóstwo ludzi jej wówczas pomogło wykupowaniem palet ponieważ po kilku dniach większość jej kosmetyków zniknęła ze stanu magazynowego. Właścicielka marki na ig Tune publikowała wszystkie swoje rachunki oraz opłaty jakie musi uiścić, bo inaczej zamknie firmę. Nawet jutuberki większe udostępniały posty od Tune, co jak widać udało się im podnieść jako tako. Jednak osobiście mina mi zrzedła jak zobaczyłam że Karolina wypuszcza paletę z nimi, dlaczego? Ponieważ pierwsza moja myśl jaka przyszła do głowy to to, że zwyczajnie nie mieli środków aby zasponsorować współpracę Karoliny, może tak było a może i nie, ale niestety u mnie ten niesmak pozostał i wiem, że u wielu innych ludzi również.

Dodałabym tu parę rzeczy; tydzień wcześniej właścicielka Tune wrzucała swoje zdjęcia z wyjazdu na Teneryfę. Płakała, że państwo nie chce wspierać jej internetowego przedsiębiorstwa, ale na pytania o to jak to możliwe, że na wyjazdy na Kanary miała kasowała komentarze, a zdjęcia ukryła. Dawała do zrozumienia, że stara się za wszelką cenę utrzymać Tune, ale przeceniła tylko tę paletkę, której chciała się szybko pozbyć robiąc sobie przestrzeń magazynową. Bardzo nieuczciwe jest podkreślanie, że musi wspierać przedsiębiorstwo "z własnej kieszeni". Przecież zyski z prowadzenia go właśnie tę kieszeń zasilają, więc kto powinien je wspierać w potencjalnie gorszych momentach? Podatnicy?
Dodam, że Oriental Soul wypuścili u szczytu pandemii, więc chyba aż tak och wirus nie skopał.
Nie chodzi o to co laska od Tune robi ze swoją kasą, ale o to, że jest zwyczajnie nieuczciwa. Mogłaby zrobić akcję "wietrzenia magazynów", wspomnieć, że ma ograniczone możliwości logistyczne, a chce wprowadzić parę nowości, ale nie, pozowała na styraną życiem Grażynkę, która odejmuje sobie od ust, bo ucierpiało jej przedsiębiorstwo, które oferuje wyłącznie sprzedaż internetową. Dobre sobie.

Co do samej Karoliny - moim zdaniem jej reakcja też jest żenująca. Masz nie szukać dziury w całym, zamknąć jadaczkę i kupować jej paletę. Już naprawdę lepiej byłoby przemilczeć ale Karo ma w nawyku rżnięcie głupa, jeśli ktoś jej coś wytknie.

• Like 4
  • Thanks 1

47 minut temu, MrocznyMuffin napisał:

Dodałabym tu parę rzeczy; tydzień wcześniej właścicielka Tune wrzucała swoje zdjęcia z wyjazdu na Teneryfę. Płakała, że państwo nie chce wspierać jej internetowego przedsiębiorstwa, ale na pytania o to jak to możliwe, że na wyjazdy na Kanary miała kasowała komentarze, a zdjęcia ukryła. Dawała do zrozumienia, że stara się za wszelką cenę utrzymać Tune, ale przeceniła tylko tę paletkę, której chciała się szybko pozbyć robiąc sobie przestrzeń magazynową. Bardzo nieuczciwe jest podkreślanie, że musi wspierać przedsiębiorstwo "z własnej kieszeni". Przecież zyski z prowadzenia go właśnie tę kieszeń zasilają, więc kto powinien je wspierać w potencjalnie gorszych momentach? Podatnicy?
Dodam, że Oriental Soul wypuścili u szczytu pandemii, więc chyba aż tak och wirus nie skopał.
Nie chodzi o to co laska od Tune robi ze swoją kasą, ale o to, że jest zwyczajnie nieuczciwa. Mogłaby zrobić akcję "wietrzenia magazynów", wspomnieć, że ma ograniczone możliwości logistyczne, a chce wprowadzić parę nowości, ale nie, pozowała na styraną życiem Grażynkę, która odejmuje sobie od ust, bo ucierpiało jej przedsiębiorstwo, które oferuje wyłącznie sprzedaż internetową. Dobre sobie.

Co do samej Karoliny - moim zdaniem jej reakcja też jest żenująca. Masz nie szukać dziury w całym, zamknąć jadaczkę i kupować jej paletę. Już naprawdę lepiej byłoby przemilczeć ale Karo ma w nawyku rżnięcie głupa, jeśli ktoś jej coś wytknie.

O, wyjazdu na Teneryfę nie zarejestrowałam jako że dość rzadko oglądam insta stories, dopiero moją uwagę przykuły płacze o opłaty na firmę i że jest u skraju bankructwa. Masakra... To teraz tym bardziej wiarygodność tej marki spadła do 0 😂 I tak dokładnie paletkę Oriental Soul wypuścili chyba znowu we współpracy z Sobieśniewskim? Tudziez pro makeup academy, więc skądś te pieniądze jednak były, więc w zupełności się z Tobą zgadzam, że to wszystko strasznie podejrzanie i nieuczciwie wygląda. O wiele lepiej by to brzmiało, że zwyczajnie chcą zrobić miejsce na nowe produkty, a nie publikować swoje rachunki i opłaty, które były i tak dość mocno rozmazane na stories, że tak naprawdę można byłoby to wziąć jako rachunki ze sklepu spożywczego. Szkoda tylko że tak mało osób o tym mówi w internecie, bo osobiście uważam że cała ta akcja jest niesamowicie słaba. Ale z drugiej strony zaraz znajdą się maniaczki Zientkowej i będą bronić jej arcydzieła. 

Dokładnie, Karolina zawsze tak reagowała i reaguje kiedy ktoś powie lub napisze coś co jej się nie spodoba, dlatego zdecydowałam się ją w końcu usunąć z subsykrypcji po tym jak mi w taki sposób odpisała. Dziwne uprzywilejowanie jutuberek, zwłaszcza tych polskich, sięga  zenitu. Nie mam zamiaru wspierać jej twórczości, od Tune też nic więcej nie kupię - mam co prawda dwie palety które uwielbiam, ale podziękuję. 

• Like 1

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Jeszcze właścicielka Tune płakała ze dostała tylko 5000zl z tarczy(od rządu). Tylko należny przypomniec ze Tune działa tylko w internecie- więc obostrzenia ich nie dotyczyły bezpośrednio(jak np restauracje). 

Taką kwotę dostawały jednoosobowe działalności gospodarcze. Czyli firma to po prostu jej właścicielka, która wrzuca teraz na instastories disclaimery o tym jak krzywdzące są komentarze NT jej urlopu, który był zakupiony wcześniej. Obowiązkowo z ortami,wątpliwą interpunkcją i pasywno-agresywnymi teksciorami, że ona innym do portfela nie zagląda. Dziewczyno, sama publikujesz jakieś faktury swojej "firmy" i składasz wnioski o dofinansowanie dla swojej JDG, może przysiądź ze słownikiem i ochłoń?

• Like 2

Napisano (edytowany)

Widziałam jej wpisy na insta stories i naprawdę wieje mocno pasywną agresją. Sama zrobiła burzę to co się dziwi, że ludzie jej to wypominają... Ale odniosła się do komentarzy pod filmikiem Ady Grotkowskiej, zajrzałam i nie mogę znaleźć żadnego który pisze o sytuacji Tune, jedynie o tym w jaki sposób Ada zrecenzowała paletę Karoliny. 

Edit: dobra znalazłam te komentarze 🙂

Edytowano przez Primal_instinct

Ach, no i nie zrozumcie mnie źle - Karolina nie robi nikomu krzywdy (ewentualnie sobie, ale ma do tego prawo) zawiązując współpracę z Tune, dlatego też uważam, że lepiej dla niej byłoby milczeć. Po prostu właścicielka robi wrażenie wielkiego bachora, który robił płaczliwe posty o ratowaniu swojej formy. 

3 minuty temu, MrocznyMuffin napisał:

Ach, no i nie zrozumcie mnie źle - Karolina nie robi nikomu krzywdy (ewentualnie sobie, ale ma do tego prawo) zawiązując współpracę z Tune, dlatego też uważam, że lepiej dla niej byłoby milczeć. Po prostu właścicielka robi wrażenie wielkiego bachora, który robił płaczliwe posty o ratowaniu swojej formy. 

Tak, ale Karolina sama i to kilkukrotnie udostępniała wpisy na temat Tune w marcu, więc skoro ona wtedy jeszcze pracowała nad paletą to chyba musiała zdawać sobie sprawę, że w pewnym sensie będzie to budziło niesmak, no chyba że obydwie liczyły że ludzie szybko zapomną o sprawie i o łzach, że pada jej biznes... 

• Like 1

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

A może obie wiedziały że trzeba magazyn przewietrzyć z produktow a nic tak nie chwyta ludzi za portfel jak łzawa historyjka

Niewykluczone, że i tak mogło też być. Słaba zagrywka i tyle. 

12 minut temu, Primal_instinct napisał:

Tak, ale Karolina sama i to kilkukrotnie udostępniała wpisy na temat Tune w marcu, więc skoro ona wtedy jeszcze pracowała nad paletą to chyba musiała zdawać sobie sprawę, że w pewnym sensie będzie to budziło niesmak, no chyba że obydwie liczyły że ludzie szybko zapomną o sprawie i o łzach, że pada jej biznes... 

Czyli ten tekst o "szukaniu dziury w całym" może wynikać z nie do końca czystego sumienia. Słabo. 

• Like 1

I ja wywaliłam Zientkową zewsząd. I z YT i z Instagrama. Nie będzie mnie wnerwiać swoimi histeriami

• Like 4

To już tydzień od premiery palety Mixtape. Do kupienia jest jeszcze 580 sztuk, może jakiś rozpaczliwy apel poruszyłby portfele klientek? 😎 Bo o jakim nakładzie mówimy, raczej nie większym niż 1000 egzemplarzy. 

Karolina dwoi się i troi promując na swoich kanałach - ma pomysły, energię i entuzjazm. Tylko najwyraźniej poskąpiono na paczki PR i ogólną promocję, bo jak wpisałam w wyszukiwarkę YT to recenzję robiły Ada (może Karolina wcisnęła jej paletę na planie programu dla MTv?), Tryfonka (ponad dwugodzinny live) i Makeup After Forty. A tak cichutko. Poklikałam na w różne hasztagi na instagramie i sytuacja też prezentuje się dość mizernie.

Może za tydzień czy dwa coś ruszy. 

• Like 3

No ale z drugiej strony a) sezon ogórkowy, b) Rare Beauty ma premierę u nas i jest jakby ciut bardziej ekscytujące dla statystycznej bjuti guru. 

Ja też odobserwowalam Tune i nic od nich nie kupię. Nie toleruje takich nieetycznych zagrywek. A filmu Karoliny z premierą tej jej palety - jak ją ogólnie cenie za talent, kreatywność i umiejętności, których pozazdrościć może jej większość tzw. jutubowych pseudobjuti guru - nie byłam w stanie obejrzeć, był tak sztuczny że aż mi się wymiotować zachciało 🤣 myślałam że się zaraz rozpłacze nad tym jakie "pIęKnE sOm tE odCiEnIeeee". Wyłączyłam to i podziękuję xdd

• Like 7

Nie znam afery z marca, płaczliwej właścicielki i produktów Tune.

Nachodzi mnie jednak refleksja... tyle to "wpływowych" juciuberek polecała od dawna i wspierała [$$$] markę a summa summarum przędzie cienko? Czyli wchodzenie świeżej marki w promowanie za pomocą juciubka g/ó/wo daje?

Napisano (edytowany)

Noo, Karola się bardzo angażuje. Aż za bardzo 😅 Jak na filmie pokazywała zabawę-sposób na dobieranie cieni do makijażu, gdzie tworzy się nazwy piosenek z nazw cieni, złapał mnie cringe 😄

Edytowano przez nowiecieco?

Napisano (edytowany)

Właśnie obejrzałam rec palety Karoliny w wykonaniu Grotkowskiej. Niesmak to mało powiedziane. 

Edytowano przez Stefan Burczymucha

23 minuty temu, Dark Evil napisał:

Totalnie na odperdol zrobiona. I porównywanie tej palety do Ingrid 🤯 

Też to oglądałam i szczerze Ada mogłaby sobie darować ten film xD Nie bronię ani tune ani Karoliny, ale widać że Ada ma jakiś ból zada i to konkretny, ewentualnie z jutuberki zmienia się w celebrytkę i palma odbija. 

• Like 2

1 godzinę temu, janette butler napisał:

Nie znam afery z marca, płaczliwej właścicielki i produktów Tune.

Nachodzi mnie jednak refleksja... tyle to "wpływowych" juciuberek polecała od dawna i wspierała [$$$] markę a summa summarum przędzie cienko? Czyli wchodzenie świeżej marki w promowanie za pomocą juciubka g/ó/wo daje?

Ja święcie wierzę, że miała niż. Ludzie w zależności od branży potracili w jakimś stopniu dochody lub stanowiska pracy przez pandemię i kupowanie cieni nie było priorytetem, a dla tych, którzy mieli stabilną sytuację finansową było mnóstwo ofert zniżkowych. Paese miało chyba przez cały miesiąc - 30%, masa firm internetowych i nie tylko organizowała wyprzedaże byle pokryć koszty stałe prowadzenia firmy, bo sprzedaż przeniosła się do internetu. Nie wiem czy cokolwiek wówczas przeceniła, ale trochę to smutne, że właścicielka sklepu z cieniami, która tak czy tak ma drugie stałe źródło dochodów uważa, że to właśnie jej "biznes" powinny zasilić środki podatników, jakby to prawo popytu nie zweryfikowało jej pozycji na rynku. 

• Like 1

32 minuty temu, Dark Evil napisał:

Totalnie na odperdol zrobiona. I porównywanie tej palety do Ingrid 🤯 

Ja jestem naprawdę ciekawa jak Ty ją ocenisz, jak już dorwiesz. Zgadzam się jednak z niektórymi spostr, ezeniami Ady - te złota nie różnią się od siebie aż tak bardzo. 

• Like 1

Wg mnie te błyski na Swatchach prezentują się jak zupełnie inne kolory! W palecie wyglądają podobnie, ale właśnie jak widziałam swatche to jeden jest srebrzysty, 2gi miedziany.. Noo zupełnie inne. Ale nie widziałam na żywo. 

• Like 1

Ja szanuje Karoline za ogromny talent i kreatywnosc,szanuje ja za prezycje i perfekcjonizm,lubie jej sluchac,uwazam ,ze ma wyczucie smaku i gustu.Dlatego zycze jej aby ta paleta dobrze sie sprzedala.Choc uwazam ,ze wybor partnera biznesowego niezbyt trafny (Tune)

I nieraz juz powtarzalam ze sama Karolina bardziej podobala mi sie przed operacjami plastycznymi niz teraz po.Ale to jej cialo,jej twarz i jej wybory

Poleciala na wakacje z "Panem Raczka"(Boze jak to brzmi 🤦‍♀️) i niechaj sobie wypoczna i sie soba naciesza!

• Like 2

Dnia 27.06.2021 o 12:12, fletcher napisał:

Co myślicie o jej nowej palecie? 😏

Nie wiem dlaczego, ale ta paleta bardzo przypomina mi paletę ColourPop Yes, Please!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się