Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nw_22

Wielka nienawiść dziewczyny do mojej byłej

Polecane posty

W przeszłości miałem niby miłą dziewczynę ale jak tylko pojawili się inni którym się ona podobała, to zaraz się zmieniła aż w końcu zostałem zdradzony, zaczęło się od spotkań z kolegami aż w końcu jednym oficjalnie mnie zdradziła. Teraz jestem szczęśliwy z nową dziewczyną której ufam całkowicie i jest idealna ale musi o mnie wszystko wiedzieć dlatego też wie o mojej byłej i przez to są duże kłopoty

Nie mieszkam w dużym mieście także się zdarza że czasem mogę zobaczyć moją byłą przypadkiem ale oczywiście się nie odzywam. Jednak jak jestem z moją dziewczyną i moja była przechodzi to zawszę moja patrzy na nią tak strasznie i widać że ma taką wściekłość w oczach, aż czasem wygląda strasznie a raz zrobiła 2 dziwne rzeczy. Moja dziewczyna jest miła i wesoła a także nie przeklina nigdy ale jak widzi ją to do mnie rzeczy typu "znowu idzie tak suk-" , "kur--" czy "dziw" i tak podobnie a raz nawet powiedziała jedno z tych słów głośno aby moja była słyszała. Jeszcze była inna sytuacja jak widziała że zaraz przejdziemy obok mojej byłej to złapała mnie i mocno pocałowała tak żeby ona widziała po czym powiedziała głośno do byłej że ona może o takim czymś jedynie pomarzyć, niby  fajnie jak tam mocno mnie pocałowała (choć zawszę inaczej jest bardzo wstydliwa) nigdy też nic nie powiem złego ale no jednak straszne to jest, jaką nienawiść ona ma do mojej byłej.

Ona wie że moja była jest nadal sam bo moja była zdradziła mnie z jakimś gościem z imprezy na którą poszła bez mojej wiedzy i on szybko ją rzucił. Ja nawet nigdy nie pocałowałem mojej byłej a moja dziewczyna jest trochę zazdrosna że miałem jakąś przed nią ale tym bardziej jest wściekła że zostałem przez byłą tak żłe potraktowany.

Czy mam to zostawić czy nie? bo wygląda na to że mojej dziewczynie się bardzo podoba robienie wszystko by moja była czuła się coraz gorzej że mnie zostawiła ale tym bardziej boje się  by czasem moja dziewczyna nie spotkała się z nią sama bo nie wiem żeby nie zrobiła nic głupiego, jak myślicie? wiem że moja dziewczyna nikogo by nie zraniła ale jak jest zła to wygląda naprawdę strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej, ze powinna byc jej wdzieczna i darzyc sympatia, bo gdyby cie nie zdradzila, to nie bylibyscie teraz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem jak pójdzie była to może zapnij obecną? Ale byście jej dopiero nosa utarli! 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy tacy oburzeni sztucznie? Mnie na przykład też by wkurzyła jakaś była, która zdradziła mojego faceta. Wszyscy udajecie poprawnych i idealnych aż do porzygu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A co wy tacy oburzeni sztucznie? Mnie na przykład też by wkurzyła jakaś była, która zdradziła mojego faceta. Wszyscy udajecie poprawnych i idealnych aż do porzygu."

Ja nikogo nie udaje. Mnie ani moi ani byli moich towarzyszy zyciowej podrozy nie interesuja. Od doroslych ludzi oczekuje adekwatnego zachowania. Ktos, kto wyzywa moich bylych, tych oczekiwan nie spelnia i jest po prostu prymitywny i zapowiada klopoty w sytuacjach, ktore mu nie pasuja.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mnie też nie interesują byłe mojego faceta. Toż to historia. Najważniejsze co dzieje się teraz w Naszym związku, miedzy Nami. A takie dziwne akcje pokazują tylko niedojrzałość tej kobiety. Zachowuje się jak nastolatka. 

Edytowano przez StaraaleJara
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, expresis verbis napisał:

"A co wy tacy oburzeni sztucznie? Mnie na przykład też by wkurzyła jakaś była, która zdradziła mojego faceta. Wszyscy udajecie poprawnych i idealnych aż do porzygu."

Ja nikogo nie udaje. Mnie ani moi ani byli moich towarzyszy zyciowej podrozy nie interesuja. Od doroslych ludzi oczekuje adekwatnego zachowania. Ktos, kto wyzywa moich bylych, tych oczekiwan nie spelnia i jest po prostu prymitywny i zapowiada klopoty w sytuacjach, ktore mu nie pasuja.

To pewnie maks 20 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×