Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sempre

Co o tym myśleć?

Polecane posty

Ostatnio zaobserwowałam,że kolega którego lubię zaczął mnie unikać a jak przyjdzie w jakiejś sprawie do mnie to się przejezycza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, malinka 123 napisał:

Mam podobną sytuację, potraktowalam to za koniec znajomość i, bo do mety nie dotarł, choć mógł.Tobie radzę nie zastanawiać się nad tym.

Kontakt mamy poprawny,cenie go jako człowieka ale coś się zmieniło.Nie ukrywam,że też się zdystansowałam bo zorientowałam się,że mnie obgaduje z koleżanką z pokoju.Ona go użyła jako narzędzia,żeby mi dokopać i tyle bo to wredne babsko plotkujace o wszystkich 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, malinka 123 napisał:

I to raczej on użył jako narzędzia tą ...ka.W tym momencie sprawa jest jasna.Facet jest dziecinny, opiera się na gierkach i to koniec .

Dziecinny maksymalnie bo dał się podpuścić i mnie punktował moimi prywatnymi sprawami.Mam nauczkę nie ma przyjaźni w pracy a tak jak kobiety tak i faceci mogą być plociuchami.Zawsze mi się wydawało ,że to takie niemęskie zachowanie.No ale stary koń pod 40 i za grosz rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może chce cie ale nie może z jakichś powodów 

moze skrajnie nieśmiały 

według mnie jak facet zdecydowany to da radę i cos wymyśli, zależy jak długo to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, downhiil napisał:

może chce cie ale nie może z jakichś powodów 

moze skrajnie nieśmiały 

według mnie jak facet zdecydowany to da radę i cos wymyśli, zależy jak długo to trwa

Długo to trwa,lubię go bo to dobry człowiek jest ale nie ukrywam,że się zawiodłam na nim.Oczekiwalam bardziej męskiej postawy to,że nie da sobą manipulować osobie która nie ma i nigdy nie miała czystych intencji. Jakby był taki nieśmiały to by nie  kopał leżącego a tak tylko mi pokazał , że nie bardzo liczy się z moimi odczuciami i podkreślając tylko jaki to jest empatyczny zaprzeczył temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

Jasne .Musialas czyms zranic jego ego! Naplotkowals zapewne o nim ! to cie skreslil !:)

Właśnie nie on pierwszy to zrobił.Nie był lojalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, robięjaklubię napisał:

Policz członków swojej rodziny, czy nikogo nie zabił?

Nie ten typ człowieka.Rodzaj ciepły miś drażliwy na swoim punkcie ale nie dający po sobie poznać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiesz, co to za typ człowieka i mówisz mu pa na ile się da. Swoją drogą, niektórzy ludzie są naprawdę zabawni i wyłazi im z butów snop siana, mimo że pozują na ą ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To już wiesz, co to za typ człowieka i mówisz mu pa na ile się da. Swoją drogą, niektórzy ludzie są naprawdę zabawni i wyłazi im z butów snop siana, mimo że pozują na ą ę.

Nie wiem czemu ale kołacze mi myśl o tym,że on myślał o nas razem a ja szukałam przyjaciela dobrego kumpla.Gadalismy na wiele tematów ja jestem ciut postrzelona więc nie czułam rezerwy ,żeby z nim rozmawiać jak facet z facetem (czyli mega bezpośrednio).

Edytowano przez Sempre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sempre napisał:

Nie wiem czemu ale kołacze mi myśl o tym,że on myślał o nas razem a ja szukałam przyjaciela dobrego kumpla.Gadalismy na wiele tematów ja jestem ciut postrzelona więc nie czułam rezerwy ,żeby z nim rozmawiać jak facet z facetem.

To i tak nie powód żeby obgadywać cię z jakąś babą w pracy, za którą nie przepadasz o czym on wiedział raczej, skoro rozmawialiście na wiele tematów. Wg mnie to słabe i nielojalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To i tak nie powód żeby obgadywać cię z jakąś babą w pracy, za którą nie przepadasz o czym on wiedział raczej, skoro rozmawialiście na wiele tematów. Wg mnie to słabe i nielojalne.

Ja to wiem i myślę ,że on zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo mnie to zabolało.Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że przypierdzielil mi gonga między oczy w walentynki😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sempre napisał:

Ja to wiem i myślę ,że on zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo mnie to zabolało.Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że przypierdzielil mi gonga między oczy w walentynki😂😂😂

Olej to, bo to i tak stracona znajomość raczej. Chyba, że lubisz takie chore akcje. A walentynki były 3 miesiące temu już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Olej to, bo to i tak stracona znajomość raczej. Chyba, że lubisz takie chore akcje. A walentynki były 3 miesiące temu już. 

Wiem,że stracona bo nawet jak o coś zapytam to mi kłamie prosto w oczy.Zapomina że byłam świadkiem jego rozmów z innymi ludźmi.Jak takiej osobie zaufać. Krętacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malinka 123 napisał:

Gdyby myślał o nas razem to by był.

O nas? Nie byłby bo to niemożliwe.Ja liczyłam na przyjaźń a dostałam między oczy.Droga nauczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malinka 123 napisał:

Dla mnie przyjaźń to za mało.

Wydaje mi się że to on liczył na niezobowiazujaca przyjaźń z łóżkiem.

 

 

Od przyjaźń się zaczyna,jeśli dwoje ludzi się dogaduje to pewne sprawy mogą iść naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×