Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czad

Brzydka kobieta sprząta.

Polecane posty

Lepiej wybrać kobietę 4/10 która będzie facetowi sprzątała i gotowała czy taka 8/10 ale ze trzeba jej będzie pomagać w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Lepiej wybrać kota.

A za kota to trzeba sprzątać. Więc jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 W dzisiejszych czasach kobieta jak i mezczyzna moze sprzatac...A pomoc 2giej osobie Nie zaszkodzi 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaaktozbyinny napisał:

Najlepiej taka 8/10 ktora bedzie sprzątała i sama prowadziła dom. 

Takie rzeczy tylko w erze, no chyba że dla ciebie 8/10 to tylko wygląd. Kobieta z wyglądem i mózgiem będzie miała większe ambicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Redytor555 napisał:

Nie możesz sam sprzątać po sobie?

A po co jak ktoś może chce posprzątać za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jaaktozbyinny napisał:

Najlepiej taka 8/10 ktora bedzie sprzątała i sama prowadziła dom. 

Nie ma takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

 W dzisiejszych czasach kobieta jak i mezczyzna moze sprzatac...A pomoc 2giej osobie Nie zaszkodzi 👍

No tak, ale kobieta nie ma nic do zaoferowania mężczyźnie poza ładna pupcią lub sprzątaniem i gotowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Takie rzeczy tylko w erze, no chyba że dla ciebie 8/10 to tylko wygląd. Kobieta z wyglądem i mózgiem będzie miała większe ambicje

Kobieta z mózgiem szybko zrozumie co jest w zyciu wazne.  Albo kariera albo rodzina.  Nie mówię że wszystkie wybiorą rodzine ale wiele się zaorientuje ze obu tych rzeczy nie beda mialy naraz (albo przynajmniej ze jest to bardzo trudne) i wybierze "sprzatanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Drpaolita napisał:

Ale ty za to musisz ja sponsorowac

Nie mam z tym problemu, to sprawiedliqy podzial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaaktozbyinny napisał:

Kobieta z mózgiem szybko zrozumie co jest w zyciu wazne.  Albo kariera albo rodzina.  Nie mówię że wszystkie wybiorą rodzine ale wiele się zaorientuje ze obu tych rzeczy nie beda mialy naraz (albo przynajmniej ze jest to bardzo trudne) i wybierze "sprzatanie"

Tak zrobi wyrachowana a nie mądra. Mądra nie zrezygnuje z siebie dla nikogo, nawet męża czy dziecka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Skoro masz tyle hajsu to chyba stać Cie na sprzątaczkę i kobieta nie musi sprzątac. No chyba, ze mielisz bez sensu ozorem, byle pomielic 🙂

Nie musi, wazne zeby była w domu a nie w pracy.  A jak jest w domu to z nudów sama sprzata  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 a co to za ...ny temat ?????????

co to za kryteria 4/10 przedszkole czy żłobek jeszcze bo juz nie wiem -dziś ...e sa w kazdym wieku (sory autorze bez sugestii )

umiejetność sprzatania i gotowania dlamnie to podstawa dorosłego człowieka ( oczywiscie w wymiarze dobrym ,ułomy co ziemniaki przypala lub zupy nie zrobią to margines dla mnie,  opcją człowieka bo małpa umie to aco  bynajmniej powinna co innego pasożyt )

nie ma brzydkich kobiet (są baboje ale to margines jak u facetów)

 a kryteria są o du,, rozbic np

wyglad 1do 10

zachowanie 1do 10

sexabil 1do 10

czułość 1do 10

szcerość 1 do 10

i 10tki innych jak wierność ,prawdomówność,mimika ,spontaniczność ,honor czy dorosłość a tak że sposób zachowania ,kultura i itp

to nie pojedyńcze ale wielowątkowe zachowania w danej chwili decyduja o naszej męskiej uwadze ,

 LICZY się srednia wszystkich składników sam wyglad to tylko zwracanie uwagi nic wiecej a w wiekszosci nie warte zachodu ot ucieszyło oko i pa

szara przecietna wdług was 2na 10 po godzinie czy pary dniach rozmowy czy innej bliskiej różnej formy kontaktu nabierze 8/10 a w wyjatkowej  równowadze  20/10 i stanie się TĄ jedyną a na oko była 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Redytor555 napisał:

A co to właściwie znaczy w tym przypadku, że nie zrezygnuje z siebie? 

Zakładam że jak kobieta ma kilka szarych komórek w głowie to ma też większe ambicje niż sprzątanie i gotowanie. Mądra z tych ambicji nie zrezygnuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Redytor555 napisał:

 Sprzątanie w hotelu czy gotowanie w restauracji to czynności wystarczająco ambitne? Czy musi być co najmniej praca nad lekarstwem na raka?

Nie chodzi o to co robi, chodzi o to że w ten sposób realizuje swoje ambicje, jak dla mnie to może nawet długopisy składać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Nie chodzi o to co robi, chodzi o to że w ten sposób realizuje swoje ambicje, jak dla mnie to może nawet długopisy składać

Na szczęście sa takie 8/10 ktorych ambicją jest szczesliwa rodzina i cieply dom. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jaaktozbyinny napisał:

Na szczęście sa takie 8/10 ktorych ambicją jest szczesliwa rodzina i cieply dom. 🙂

Założe sie że twoje 8/10 to nie to samo co moje 8/10, ale ciesze sie z twojego dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Założe sie że twoje 8/10 to nie to samo co moje 8/10, ale ciesze sie z twojego dobrego samopoczucia

Nie ważne co to dla kogo znaczy 8/10. Wazne ze daje szczęście, wazne ze jest i ze kazdego dnia masz poczucie ze masz najlepsze zycie z możliwych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Redytor555 napisał:

To składanie długopisów uwazasz za bardziej ambitne niż gotowanie i sprzątanie?

O ile czyjas ambicja jest praca i zarabianie  wlasnych pieniedzy zamiast zajmowania sie domem na lasce meza to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Redytor555 napisał:

Czyli sprzątanie w hotelu czy gotowanie w restauracji jest ok, a we własnym domu to już brak ambicji? Spełnianie zyczen szefa jest ok, a życzeń męża już nie? Jakich znowu własnych pieniędzy? Jeśli nie ma rozdzielności majątkowej, to pienisdze zarobione przez każdego z małżonków sa wspólne.

Nie chodzi o wykonywane czynnosci juz wczesniej ci to tlumaczylam nie bede sie powtarzac. Jak kobiet zarabia pieniadze, nawet marne grosze, to zaden despota jej nie wygarnie ze "siedzi w domu i nic nie robi"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Nie chodzi o wykonywane czynnosci juz wczesniej ci to tlumaczylam nie bede sie powtarzac. Jak kobiet zarabia pieniadze, nawet marne grosze, to zaden despota jej nie wygarnie ze "siedzi w domu i nic nie robi"

😄😄 no ja swojej bylej wygarnąłem ze" ciagle cos robi i nie siedzi w domu".  Taki ze mnie dziwny despota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Jaaktozbyinny napisał:

Nie ważne co to dla kogo znaczy 8/10. Wazne ze daje szczęście, wazne ze jest i ze kazdego dnia masz poczucie ze masz najlepsze zycie z możliwych. 

No wlasnie wazne. Dla jednego 8/10 bedzie tylko blondynka z niebieskimi oczami a dla drugiego wyglad ma drugorzedne znaczenie a wazniejsze jest porozumienie intelektualne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jaaktozbyinny napisał:

😄😄 no ja swojej bylej wygarnąłem ze" ciagle cos robi i nie siedzi w domu".  Taki ze mnie dziwny despota. 

Widzialy galy co braly. Ty jestes jak moj byly maz. Ozenil sie z nadpobudliwa pracoholiczka a ludzil sie ze po slubie zostane flegmatyczna domatorka. To po wuj przed slubem udajecie. D.pe nam tylko zawracacie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

No wlasnie wazne. Dla jednego 8/10 bedzie tylko blondynka z niebieskimi oczami a dla drugiego wyglad ma drugorzedne znaczenie a wazniejsze jest porozumienie intelektualne 

Nie wazne. Wazne zeby być szczęśliwym i miec to co Ci szczęście daje.  Z reszta kobiety tu nie odstają od mezczyzn. Jakos informatycy czy matematycy okreslani mianem "geekow" zbyt rozchwytywani przez kobiety nie sa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Widzialy galy co braly. Ty jestes jak moj byly maz. Ozenil sie z nadpobudliwa pracoholiczka a ludzil sie ze po slubie zostane flegmatyczna domatorka. To po wuj przed slubem udajecie. D.pe nam tylko zawracacie

Bo mi caly czas mówiła że rodzina jest dla niej najważniejsza. Po co kłamała. Od razu mogła powiedziec ze ukrywa przede mną swój pracoholizm. Moze bym jej jakos pomógł, na terapię wysłał czy na odwyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Redytor555 napisał:

 

No akurat może jej wygarnac, że ona zarabia marne grosze, traci czas, a on nie dość, że utrzymuje rodzinę, to jeszcze musi zapieprz... w domu. To lepsze od tego, że "siedzi i w domu...."?

Wiem ze o wszystko sie umiecie przyperdalac, nawet o to ze zarabiamy grube hajsy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×