Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
onomatopeya

opinie o wrozbach - bad gateway

Polecane posty

Nie wierzę w żadne wróżki, ale jakbym wierzyła to i tak bym nie chodziła, bo niby po co znać przyszłość? Chyba zeby człowiek się tylko stresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Icran_ napisał:

Karma?

Mam przeteges

Z definicji powinienem od razu  paść trupkiem, bo nic dobrego nie mam wpisane w jakimkolwiek horokopie

Mam wspaniały zwiazek, perspektywy, wciąż rozwój..

Gdzie tu decydencja wyzsza?

Jesteś w stanie choć raz nie myśleć egotycznie i pomyśleć także o innych? To, że ty masz udane życie w każdym aspekcie nie oznacza bynajmniej, że inni także. Widocznie tobie dane jest mieć grającą gitarę, ale to nie znaczy, że twoje szczęście musi się przekładać na wszystkich wokół. Dżizas. Wiedziałam, że przyleziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Icran_ napisał:

Kuzna..

ile biorą?

Bo chyba coś mi umyka zrobkowo..

Kto, wrózki? Nie wiem, wygoogluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Icran_ napisał:

Karma?

Mam przeteges

Z definicji powinienem od razu  paść trupkiem, bo nic dobrego nie mam wpisane w jakimkolwiek horokopie

Mam wspaniały zwiazek, perspektywy, wciąż rozwój..

Gdzie tu decydencja wyzsza?

Po prostu taka masz droge, dobrze dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Icran_ napisał:

Kuzna..

ile biorą?

Bo chyba coś mi umyka zrobkowo..

fajnie, gdyby ten watek trzymal pewnien poziom, wiec po prostu pomine twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Zresztą, bez sensu takie dyskusje. Człowiek tyle z tego ma, co se pogada. Cześć. 

ten watek zalozylam tylko po to, zeby przestrzec przed tarotowymi oszustami, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Icran_ napisał:

Nie

Nie umiemy.

Możemy jedynie próbować wpływać, kształtować przyszłość.

Ona jest nieprzewidywalna

Przykro mi, ale mam odmienne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Icran_ napisał:

Wizja przyszłości to nie stan faktyczny.

To projekcja pragnień

 Czasem się zdarza

Czasem..

Teraz rozmawiamy o naszym wpływie na naszą własną przyszłość. Mamy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Teraz rozmawiamy o naszym wpływie na naszą własną przyszłość. Mamy go.

no wlasnie niestety nie, dlatego w X factor wystepuje 100 wspaniale spiewajacych osob, ktore stana na rzesach zeby go wygrac, a nawet jak wygrywaja to nic to nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, onomatopeya napisał:

no wlasnie niestety nie, dlatego w X factor wystepuje 100 wspaniale spiewajacych osob, ktore stana na rzesach zeby go wygrac, a nawet jak wygrywaja to nic to nie daje..

Po prostu nie wystarczy chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Po prostu nie wystarczy chcieć.

tak, a co jeszcze? chciec, starac sie, modlic, robic wszystko co mozliwe, niektorzy ida po trupach do celu a coz..i tak im nie wychodzi. wracamy do teorii predescynacji, reinkarnacji, etc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Po prostu nie wystarczy chcieć.

Nie wystarczy także ćwiczyć głosu. Jeśli ktoś nie ma talentu lub predyspozycji do czegoś, to nawet ciężką pracą nie osiągnie celu. Mówienie, że ma się wpływ na wiele zdarzeń we własnym życiu to niestety, ale mrzonki, moim zdaniem. Owszem, to jasne, że nie jesteśmy amebami, którymi przeznaczenie trzącha jak gownem na wietrze w każdą stronę, ale naprawdę nie wszystko jest w zasięgu człowieka choćby całego Zelanda miał w 1 paznokciu. To moje zdanie i mam do niego prawo. Jak każdy 🤣 dobra, whateva, znowu się rozpisałam choi wie po co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Icran_ napisał:

Przyszłość jest w pewien sposób zdeterminowana dla każdego. Decydują  o tym predyspozycje.

Jesli jestes Alfa, będziesz wojował, jeśli Beta, będziesz ulegał. Jesli Sigma, nigdy nie przestaniesz walczyć. To determinanty.

To masz wpisane w przyszłość

Bo to Twoje cechy

Dobra wróżka wyłapie to po dacie urodzenia 

Haha według mojej daty powinnam być największym samcem alfa wśród tu obecnych 🤣 serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Icran_ napisał:

Przyszłość jest w pewien sposób zdeterminowana dla każdego. Decydują  o tym predyspozycje.

Jesli jestes Alfa, będziesz wojował, jeśli Beta, będziesz ulegał. Jesli Sigma, nigdy nie przestaniesz walczyć. To determinanty.

To masz wpisane w przyszłość

Bo to Twoje cechy

Dobra wróżka wyłapie to po dacie urodzenia 

A Ty wyłapiesz? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 2libed napisał:

w szpitalach psychiatrycznych pełno takich osob, poza nimi sie ukrywaja bo boja sie skonczyc w szpitalu.

bronisz oszustów.

w każdym szpitalu jest przynajmniej jeden napoleon 😄

ty wierzysz w to co piszesz czy sie zgrywasz ?

brzmi jak ubezpiecznie karcianego oszustwa przed zwrotem środków za niesprawdzoną wróżbę 😄

 

Intuicję ma każdy. Nawet taki dzban jak ty, tylko, że zamiast się w nią wsłuchać, wolisz negować wszystko, co wydaje ci się nieracjonalne jak na twoją miarę. To żadne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 2libed napisał:

ty wierzysz w to co piszesz czy sie zgrywasz ?

A pamiętasz pewne zdjęcie? 🤔

6 minut temu, 2libed napisał:

brzmi jak ubezpiecznie karcianego oszustwa przed zwrotem środków za niesprawdzoną wróżbę 😄

I dlatego jestem przeciwny traktowaniu kart jako wyrocznię, co masz zrobić. To służy tylko zaspokojeniu ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Haha według mojej daty powinnam być największym samcem alfa wśród tu obecnych 🤣 serio?

Jasne, Wojtek. 😉😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do astrologii i numerologii, to ja sie zgadzam z tym ze ulozenie gwiazd w dniu naszych urodzin ma wplyw na nasz charakter i predyspozycje, aczkolwiek mozna pracowac nad zachowniem, reakcjami i nawykami

dany czlowiek urodzil sie w danym momencie z jakiegos konkretnego powodu i ma przypisana konkretna droge i cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wyglada tak - moge sie urodzic jako rybka i byc troche slabego charakteru, moge nad tym pracowac i moze mi sie udac, ale moze skonczyc sie na atakach paniki i chorobach psychicznych. Moge sobie zrobic 10 operacji plastycznych zeby wygladac jak moje wyobrazenie o ideale, pan Bog moze poblogoslawic rece chirurga i zostane modelka, albo umre w czasie operacji jak osoby o ktorych czesto slychac w Brazylii. Wszystko to przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, 2libed napisał:

a tak miałeś ksiażkę maga 😄 teraz sobie przypomniałem, ale to mogło być po to żeby jakieś tępe dziunie na wróżby wyrywać na kafeterii 😄mógł być fejk etc.  nadal nie dowierzam ze możes zbyc tak durny żeby w to wierzyć naprawdę 😄

Tak, tak. Nic nie robię, tylko naiwne dziunie wyrywam. Już cały sznureczek za mną biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, onomatopeya napisał:

Napisalam ponizej moja szczera opinie o wrozbach. niestety nie zdazylam przeczytac odpowiedzi innych forumowiczow, poniewaz ktos zablokowal go przez bad gateway. jesli mozecie jeszcze raz napisac swoje odpowiedzi, bede wdzieczna. nie wiem, dlaczego moj post zostal zablokowany. to byla szczera opinia.

 

Chcialabym was przestrzec przed wyrzucaniem kasy na wrozki. Ja robilam to za kazdym razem jak mialam jakis wiekszy problem z facetami. Wywalilam mnostwo kasy, zwlaszcza, ze w internecie jest strasznie duzo pozytywnych opinii, ktorych nie da sie zweryfikowac. Ale za to ja jestem w stanie je zweryfikowac po latach. Powiem wam na czym to polega - ktos odkrywa karte tarota i zna jej znaczenie. w zaleznosci od tego gada pozytywne albo negatywne rzeczy. De facto mozna samemu sobie postawic tarota za darmo online - czesto jest tez wytlumaczone znaczenie. Te wszystkie wrozki nie maja rzadnego daru, a wyrastaja w internecie jak grzyby po deszczu. To jest takie zgadywanie, a i pozniej nasza luzna interpretacja "no ale po czesci sie zgodzilo" "a moze gdybym inaczej zrobila, to by sie tak stalo". guzik prawda. Wstyd sie przyznac, ile kasy wydalam. Korzystalam z wrozb od wrozki Ewy (z Poznania), Kryspina, Hanna, Antoniny M, Magdaleny G, zinaidy, vitalissy, samael, beata L, sea, Beata K, Alis. Kiedy po czasie (kilku latach) odezwalam sie, ze wrozby sie nie sprawdzily, dostalam od nich wiele agresywnych i obrazajacych odpowiedzi. Wiele rzeczy nie zgadzalo sie juz od samego poczatku. Dlatego chcialam przestrzec przed wyrzucaniem pieniedzy. Wiem do jakich glupot prowadzi desperacja. Niektore rzeczy ktore uslyszalam pozniej sobie wmawaialam, ze moze nie do konca zrozumialam, albo ze przeciez nie wszystko musi sie zgodzic. JEstem wsciekla, ze wydalam tyle kasy, ale tez, ze tylko jedna z tych ww osob potrafila przeprosic, chciala oddac pieniadze i powiedziala, ze widocznie nie mialysmy polaczenia. Reszta tak jak pisalam zaczela mnie obrazac i oskarzac, wrecz grozic sadem o pomowienia. Poniewaz jak najbardzoej wierze w swiat duchowy, jedyne z czego korzystam to z doradztwa pana, ktory pracuje w kosciele i jest medium - potrafi rozmawiac z duchami. Powiedzial mi kto jest przy mnie, opisal dokladnie rzeczy o tej osobie (jak moglby wiedziec jak ta osoba byla ubrana, dlaczego zmarla, jakie kwiaty byly wokol trumny), wszystkie pytaia, ktore mu do tej pory zadalam sie sprawdzily. Poza tym, ten starszy pan bierze grosze za odpowiedzi na pytania. Potrzebuje pieniedzy na leki i chce pomagac za poldarmo - nie jest sciemniaczem jak ww osoby. Nie robie mu reklamy, tylko chcialam polecic poszukanie kogos, kto potrafi rozmawiac ze zmarlymi, a nie osoby ktore udaja ze czytaja z kart i raz zgadna, raz nie. pozdrawiam (prosze smialo kopiowac moja wiadomosc na inne fora, chcialabym przestrzec innych przed wyrzucaniem pieniedzy w bloto)

Był już taki temat ze 3 tygodnie temu, no ale powtórzę swoją opinię. Lepiej trzymać się z dala od wszelkich wróżb i wróżbitów. Wróżenie lub korzystanie z tego typu usług jest niebezpieczne i grozi opętaniem. To zapraszanie demonów do swojego życia. Często tak jest że osoby co w to wchodzą potrzebują potem pomocy egzorcysty. Wiele takich relacji osób które w to weszły można znaleźć w internecie. Tu na forum jest też koleżanka, która miała takie doświadczenia i potrzebowała i wciąż potrzebuje egzorcysty. Może zobaczy ten temat i ostrzeże Was przed tym.

Tu nie chodzi o to kto jest skuteczny w przepowiadaniu przyszłości a kto oszukuje tylko od wszystkich takich osób trzeba trzymać się z daleka jeżeli nie chcesz mieć potem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kocur93 napisał:

Był już taki temat ze 3 tygodnie temu, no ale powtórzę swoją opinię. Lepiej trzymać się z dala od wszelkich wróżb i wróżbitów. Wróżenie lub korzystanie z tego typu usług jest niebezpieczne i grozi opętaniem. To zapraszanie demonów do swojego życia. Często tak jest że osoby co w to wchodzą potrzebują potem pomocy egzorcysty. Wiele takich relacji osób które w to weszły można znaleźć w internecie. Tu na forum jest też koleżanka, która miała takie doświadczenia i potrzebowała i wciąż potrzebuje egzorcysty. Może zobaczy ten temat i ostrzeże Was przed tym.

Tu nie chodzi o to kto jest skuteczny w przepowiadaniu przyszłości a kto oszukuje tylko od wszystkich takich osób trzeba trzymać się z daleka jeżeli nie chcesz mieć potem problemów.

nie zgodze sie z toba, ze osoby ktore korzystaja z tarota, to ten sam worek co osoby ktore komunikuja sie ze zmarlymi i nie biora za to pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, onomatopeya napisał:

nie zgodze sie z toba, ze osoby ktore korzystaja z tarota, to ten sam worek co osoby ktore komunikuja sie ze zmarlymi i nie biora za to pieniedzy

Są jeszcze osoby, które wróżą z Tarota tylko dla siebie i znajomych i nie biorą za to pieniędzy i osoby, które komunikują się ze zmarłymi i biorą za to pieniądze, co sądzisz o nich? 
Nawiasem mówiąc znalezienie osoby, która bezpłatnie pomaga, łatwe nie jest. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×