Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
onomatopeya

opinie o wrozbach - bad gateway

Polecane posty

1 godzinę temu, onomatopeya napisał:

nie zgodze sie z toba, ze osoby ktore korzystaja z tarota, to ten sam worek co osoby ktore komunikuja sie ze zmarlymi i nie biora za to pieniedzy

Jeżeli np poszłaś do wróżki raz w życiu to nie powinno się nic dziać. Ja sam raz byłem gdy zaginął ktoś z mojej rodziny i nic się nie dzieje u mnie, ale jak wchodzisz w to mocno to może być nieciekawie. Wywoływanie duchów to większy kaliber niż chodzenie do tarocisty, ale lepiej obydwu unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kocur93 napisał:

Jeżeli np poszłaś do wróżki raz w życiu to nie powinno się nic dziać. Ja sam raz byłem gdy zaginął ktoś z mojej rodziny i nic się nie dzieje u mnie, ale jak wchodzisz w to mocno to może być nieciekawie. Wywoływanie duchów to większy kaliber niż chodzenie do tarocisty, ale lepiej obydwu unikać.

to nie jest wywolywanie duchow. sa osoby, ktore maja nadprzyrodzone zdolnosci i rozmawiaja ze zmarlymi. Dla mnie osoba zmarla to nie duch

Bylam u kilkunastu tarocistow  - przeczytaj moj post, i nic mi nie jest. Pewnie dlatego ze ci wszyscy ww to oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, onomatopeya napisał:

to nie jest wywolywanie duchow. sa osoby, ktore maja nadprzyrodzone zdolnosci i rozmawiaja ze zmarlymi. Dla mnie osoba zmarla to nie duch

Bylam u kilkunastu tarocistow  - przeczytaj moj post, i nic mi nie jest. Pewnie dlatego ze ci wszyscy ww to oszusci

Przeczytałem. A po co do nich chodzić ? Lepiej pomagać szczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To, że ty masz udane życie w każdym aspekcie nie oznacza bynajmniej, że inni także."

Synek ma ciezka psychoze ale udane zycie to faktycznie kwestia perspektywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, expresis verbis napisał:

"I zgadzam sie z toba, ze bylam uzalezniona ( i dodatku glupia)".

A teraz jestes wolna i madra?

nie chce mi sie odpowiadac na glupie pytania, nie mam na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×