Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Miss Capricorn

Perfumy dla kobiety ok. 50tki

Polecane posty

Pewnie ktoś tu się bardziej na tym zna, bo ja od lat używam tych samych dwóch, a nie chcę, żeby ktoś ode mnie miał takie same 😄 Jakie perfumy pasują kobiecie w tym wieku? Jakieś Burberry czy inne Diory, jak tak, to jakie? Z racji tego, że mieszkam poza Polską nie dawajcie mi pomysłów na jakieś perfumy typu Rossmann, proszę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałam podobny problem, moja mama lubi kwiatowe zapachy i kupiłam jej Jennifer Lopez Still, nie są drogie, ale takie bardziej na każdy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
10 godzin temu, Miss Capricorn napisał:

Pewnie ktoś tu się bardziej na tym zna, bo ja od lat używam tych samych dwóch, a nie chcę, żeby ktoś ode mnie miał takie same 😄 Jakie perfumy pasują kobiecie w tym wieku? Jakieś Burberry czy inne Diory, jak tak, to jakie? Z racji tego, że mieszkam poza Polską nie dawajcie mi pomysłów na jakieś perfumy typu Rossmann, proszę 😛

Zalkeży jakie zapachy toleruje. To już niezależnie od wieku, jedne kobiety wola słodkie ( brrr... 😷 ) inne lekkie kwiatowe, cytrusowe. Często to są nietrafione prezenty, właśnie perfumy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2021 o 16:42, Qince napisał:

Zalkeży jakie zapachy toleruje. To już niezależnie od wieku, jedne kobiety wola słodkie ( brrr... 😷 ) inne lekkie kwiatowe, cytrusowe. Często to są nietrafione prezenty, właśnie perfumy.  

Tu się zgadzam, mam w domu sama kilka nietrafionych zapachów - kolekcja poświąteczna. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest bon do drogerii, aby osoba obdarowana sama mogła sobie wybrać zapach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
Dnia 22.06.2021 o 15:13, Ritka85 napisał:

Tu się zgadzam, mam w domu sama kilka nietrafionych zapachów - kolekcja poświąteczna. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest bon do drogerii, aby osoba obdarowana sama mogła sobie wybrać zapach 🙂

fakt. Sama oddawałam po rodzinie masło do ciała, słodki zapach, dezodor w spreyu też słodkie jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×