Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
elololo

Wyglądam jak małe dziecko

Polecane posty

Nie wiem w zasadzie czy to dobra kategoria, ale nie wiedziałam do jakiej przypisać mój problem. A mianowicie, mam 21 lat i wyglądam jak małe dziecko, dosłownie. Mam strasznie dziecinną buzie, jestem szczuplutka i drobna- zero jakichkolwiek kobiecych kształtów. Jest to mój największy kompleks tak naprawdę i nie potrafię sobie z tym poradzić. Momentami jest mi nawet ciężko wyjść z domu, bo po prostu gdzieś z tyłu głowy myślę o tym jak wyglądam i jak oceniają mnie obcy ludzie. Boje się,że ten wygląd będzie dla mnie ogromną przeszkodą w poważniejszych działaniach typu znalezienie pracy, potencjalnego partnera itd. tbh nikt nie traktuje poważnie kogoś, kto wygląda na 15lat. nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, może ktoś był/jest w podobnej sytuacji i ma jakieś protipy zeby choć trochę postarzyć się z wyglądu albo po prostu zaakceptować taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w podobnej sytuacji ale z chęcią wysłałbym Cię do sklepu po fajki, wódę i paczkę kondomów i obserwował całą sytuację w sklepie 😂 Sorki, po prostu dla jaj można by tak zrobić, chyba by śmiesznie było 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć ostatnio zdarzyło mi się kupując fajki. W maseczce byłem i kapturze, to tłumaczy sprzedawczynię. Dokumentu zarządała a ja nie załapałem o co jej chodzi, jakie dokumenty ode mnie chce i po co 😂 Zawołała szefa po pomoc i ten mi dopiero wyjaśnił, że papierosy od 25 roku życia można kupować 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygladanie mlodo nie cieszy w mlodym wieku, ale w starszym juz tak. Juz niedlugo bedziesz sie z tego cieszyc.

Pociesze Cie, ze tez kiedys mialam taki problem, do tej pory pamietam, ze gdy nas wazono na zakonczenie 8 klasy to wazylam 37 kg i wtedy mi bylo z tego powodu glupio, bo wygladalam jak dziecko, a moje kolezanki mialy juz cycki i miesiaczki. Ale tak od 25 roku zycia to czlowiek zaczyna sie cieszyc, ze wyglada mlodo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

idź przed siebie, masz 21 lat za 10 lat będziesz doceniać to że masz taką buzie gdzie inne w twoim wieku będą ci zazdrościły. z resztą facetom może się podobać taki dziecinny typ urody gorzej jest z facetami bo od nich wymaga się męskości.

Ale to za 10 lat a ona o teraz pisze. Jest to pewna różnica i nie dziwię jej się, że nie czuje się z tym komfortowo. Ja nie potrafię nic pomóc i tylko tak trochę pożartowałem, chamsko bo no chamsko trochę ale choć temat jej podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Ale są faceci ktorym sie taki typ kobiet podoba.

zobacz azjatki większość ma dziecięcą urode a jak faceci na nie lecą

No są choć autorka też o innych życiowych problemach wspomina jak np obawa o pracę. No pewnie nie raz spotkała się z niepoważnym traktowaniem przez bardzo młody wygląd. Może być to frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

to tak samo jak niscy faceci czy grubi ludzie którzy z góry nie są traktowani poważnie a tych drugich z góry uważa się za leniwych.

No właśnie,  czyli jest to realny, czasem poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Co do pracy może u niej być.

Najgorsze prace to chyba będą z częstym kontaktem z dużą liczbą klientów. Na pewno będą się trafiać ludzie którzy będą ją bardzo frustrować lub wpieniać a nerwy na wodzy trzymać będzie musiała. Nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego raczej sie nie doradzi oprocz pocieszenia, ze kiedys sie z tego bedzie cieszyc.

Zreszta zawsze chce sie czegos, czego sie nie ma, zwlaszcza w tak mlodym wieku, zaloze sie, ze niektore wieksze kolezanki zazdroszcza jej z kolei dziecinnego wygladu. Mozna tylko zaakceptowac co nam dala natura i nadrabiac pewnoscia siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elololo napisał:

 protipy zeby choć trochę postarzyć się z wyglądu albo po prostu zaakceptować taką sytuację.

Zacznij trening i robienie masy ( mięśniowej) wycwiczysz sobie tyłek, będzie kobieco. 

Ubraniami też można się postarzyć. Cygaretki zamiast jeansów, ogólnie elegancki look.

A i krótkie włosy postarzają.

Mnie nadal pytają o dowód, a ja w ogóle nie wyglądam tak młodo. Tzn na 20-22 wyglądam i kobiece kształty, a dowód notorycznie muszę pokazywać  😮

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, zawsze mnie olewają albo są żarciki, są tacy, za wyglad, za młody, a do tego nieśmiałość, delikatność, nie drę ryja, nie krzyczę na ludzi. Nie wyglądam staro, a podobno musiałbym, prawda? I jaką kobietę obchodzi ktoś za młody w porównaniu z jej wyglądem. Nigdy nikt nie uważał mnie za prawdziwego faceta, z kobiet, jak i facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×