Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
andzia1989

Inseminacja/wybór płci dziecka

Polecane posty

Cześć dziewczyny! 

Mam już dwóch synów i marzę o córeczce. Niestety w rodzinie męża praktycznie nie rodzą się dziewczynki. Zaczęłam trochę czytać o sposobach na wybór płci. Wiem, że współczesna medycyna daje możliwość segregacji plemników na damskie i męskie. Pytanie tylko gdzie wykonują takie inseminacje. Teoretycznie nawet w Czechach ze względów etycznych nie daje się możliwości wyboru płci np przy in vitro. Ale wiadomo, że teoria i praktyka często nie idą w parze. Może znacie jakąś klinikę, która spełnia marzenia dotyczące płci dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam z góry za komentarz, ale przypomniała mi się anegdota mojego byłego szefa - otóż szef (lat ponad 70) opowiadał takie historie swoim pracownicom: aby doszło do zapłodnienia i wykształcenia córki bądź chłopca - UWAGA - należy podczas szczytowania myśleć albo : "chcę mieć chłopca" albo: "chcę mieć dziewczynkę". Także takie to porady starego piernika. Przy staraniach jedyne co mogę polecić to żel pobudzający plemniki prefert, ale co do wyboru płci nie znam sprawdzonych 100% metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno jest jakieś większe czy mniejsze prawdopodobieństwo spłodzić syna czy córkę w zależności od fazy cyklu, ale nie pamiętam kiedy jaka i co. Ogólnie do starań wiem że przydaje się komputer cyklu, bo sama używałam cyclotestu myway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×