Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dollita

Na kocią łapę - Iza pytanie

Polecane posty

Jak myślicie co to za kamień w jej pierścionku zaręczynowym? Bardzo mi się podoba, ale to na 100% nie jest diament bo to widać. Bartosz robił go na zamówienie, nie wiem morganit? mossanit? biały szafir? Zapytałabym ale trochę głupio i na bank nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam zapytać warto co ci szkodzi xd wóz albo przewóz hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refleksyjnieoinnych

Też bym zapytała ale też dziewczyna ma prawo nie wiedzieć. Zerknęłam na fotę - na moje to morganit bo ma różowy tint ale z 2 strony to może być filtr nałożony na całe zdjęcie który zaróżawia kamień. W hashtagach masz diamond ale fakt na diament to nie wygląda, w ogóle teraz opcji jest masa. Moja siostra ma biały szafir - miała do wyboru albo pierścionek z diamentem albo z białym szafirem, jak zobaczyła jak małe są diamenty w pierścionkach poniżej 9k to wzięła sobie biały szafir w otoczeniu diamentów i jest naprawdę super. Różnicy wielkiej nie ma jak się nie przypatrzysz z bardzo bliska jedyne co to częściej go musi czyścić bo szybciej gubi blask niż otaczające go diamenciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
44 minuty temu, Dollita napisał:

Jak myślicie co to za kamień w jej pierścionku zaręczynowym? Bardzo mi się podoba, ale to na 100% nie jest diament bo to widać. Bartosz robił go na zamówienie, nie wiem morganit? mossanit? biały szafir? Zapytałabym ale trochę głupio i na bank nie odpowie.

Akurat Iza może odpowiedzieć bo ona nie jest sztywna jak niektóre "gwiazdy" youtuba. Moim zdaniem to normalne pytanie a nie głupie.

Edytowano przez apsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×