Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ależ ona ma beznadziejny styl. Te buty sa tragiczne, a jej przekonanie o zarąbistej stylizacji wola o pomstę do nieba. Bacha, bądź obiektywna, nogi jak baniaki, bez kostek, a Ty twierdzisz, ze tył jest najlepszy 🤣🤣🤣🤣 zakłamanie rzeczywistości level hard

Aż zerknęłam bo nie obserwuję, brak słów. Ona sprawia swoim tragicznym stylem, że markowe rzeczy wyglądają tanio 😕 70% butów, które wybiera to jest masakra, mam wrażenie, że ona mocno się inspiruje stylem Kim Kardashian, która też ma podobne według Baśki kształty 😉 

I znowu stare fotki wstawione, oj wstydzi się nasza Basia efektu jojo, który zresztą był nie do uniknięcia.

Basia przeżywa, że ktoś skomentował jej wygląd we vlogu u przyjaciółki pisząc, że wygląda ona jakby wyżyła 89 kg. A przecież ona waży 60 przy wzroście 170 cm! Śmiechłam. Jakie emocje, kolmi proszę! Poza tym nie dodawajmy sobie wzrostu, Basia ma 167-168, także to nie jest 170. Sama jestem jej wzrostu i nigdy, przenigdy sobie nie dodaję. Śmieszne to. Może od razu wszystkich zaokrąglajmy od 160-165 będzie oficjalnie 160 cm wzrostu, a od 165 do 170 będzie 170 cm. Kompleksy na każdym kroku.

3 godziny temu, Pycholina napisał:

Basia przeżywa, że ktoś skomentował jej wygląd we vlogu u przyjaciółki pisząc, że wygląda ona jakby wyżyła 89 kg. A przecież ona waży 60 przy wzroście 170 cm! Śmiechłam. Jakie emocje, kolmi proszę! Poza tym nie dodawajmy sobie wzrostu, Basia ma 167-168, także to nie jest 170. Sama jestem jej wzrostu i nigdy, przenigdy sobie nie dodaję. Śmieszne to. Może od razu wszystkich zaokrąglajmy od 160-165 będzie oficjalnie 160 cm wzrostu, a od 165 do 170 będzie 170 cm. Kompleksy na każdym kroku.

Jak ona waży 60kg, to ja jestem Anja Rubik!

Sama nakręca siebie i ludzi dookoła. 

Poza tym ja bym olała taki komentarz totalnie. Natomiast widać że ją to zabolało, tak jakby była nowa w internecie. I przez to że podnieca się tym komentarzem, to jeszcze bardziej nakręca ten hejt.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
51 minut temu, Kate007 napisał:

Sama nakręca siebie i ludzi dookoła. 

Poza tym ja bym olała taki komentarz totalnie. Natomiast widać że ją to zabolało, tak jakby była nowa w internecie. I przez to że podnieca się tym komentarzem, to jeszcze bardziej nakręca ten hejt.

Dokładnie !

Widziałyście vlog MissPK ? Powiem Wam, ze mimo wszystko dużo miłej mi się Baske ogląda na YT, jest uśmiechnięta, bardziej naturalna, nie taka spięta i perfekcyjna jak na stories. Filmik pokazał tez ze ma jednak jakies lekkie zmarszczki mimiczne, a jej twarz jie jest maska 👏👏👏, ale cerę ma naprawdę piekna. No i widac, że się zaokrągliła, buzia jest bardzo okragla. Ale powinna zrozumieć, że nie jest to najważniejsze, bo jest bardzo atrakcyjna dziewczyna. Tylko powinna skorygować trochę styl i naprawdę może wyglądać super. Tylko niech już już nie wciska tych 60 kg.

Powiedzcie mi, ile Paulina z MissPKProject ma lat ?

Edytowano przez Aeteryczna

MissPK ma Ok. 40, ale wyglada na zadbana 50-tke. A Blondi przez to, ze jest albinoską robi wrażenie niezwykle zadbanej na buzi - stad zachwyty nad cera. Ale faktem jest, ze na filmiku więcej w niej luzu. Dzisiaj na story znowu kij w d... przed lustrem i widać, jak poprawia top,  żeby zakryć buły przy pachach... 60 kg przy wzroście 170 😂 mówiła tez o jakiejś chrześnicy, to dziecko jej siostry?

39 minut temu, Gizmo7 napisał:

MissPK ma Ok. 40, ale wyglada na zadbana 50-tke. A Blondi przez to, ze jest albinoską robi wrażenie niezwykle zadbanej na buzi - stad zachwyty nad cera. Ale faktem jest, ze na filmiku więcej w niej luzu. Dzisiaj na story znowu kij w d... przed lustrem i widać, jak poprawia top,  żeby zakryć buły przy pachach... 60 kg przy wzroście 170 😂 mówiła tez o jakiejś chrześnicy, to dziecko jej siostry?

Nie, jej siostra nie ma dzieci - chyba z wyboru, bo pamiętam jak kiedyś na swoim fb wrzucała "heheszki" nt. par, które wolą mieć kota lub psa zamiast dzieci. U Bachy będzie to samo.

16 minut temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

Nie, jej siostra nie ma dzieci - chyba z wyboru, bo pamiętam jak kiedyś na swoim fb wrzucała "heheszki" nt. par, które wolą mieć kota lub psa zamiast dzieci. U Bachy będzie to samo.

Ja obstawiam że B za moment w ciążę zajdzie. Teraz to modne, gdy nie ma się już nic do zaproponowania to dziecko w sam raz. 

Napisano (edytowany)
11 minut temu, szuszfanka napisał:

Ja obstawiam że B za moment w ciążę zajdzie. Teraz to modne, gdy nie ma się już nic do zaproponowania to dziecko w sam raz. 

Ja też, tym bardziej,  że nadawałaby się na instamadkę 😜 Ale jeśli rzeczywiście ma problemy z tarczyca, może być to trochę utrudnione.

1 godzinę temu, Gizmo7 napisał:

Dzięki ! Jestem w szoku, bo mam 38 i oczywiscie nie wygladam jak Baska, ale przy Paulinie to trochę jak córka. Tylko, ze ja jestem szczupla, a ona naprawdę wychudzona i to tez wpływa na wygląd, aczkolwiek mogłaby może trochę bardziej zadbać o cerę. Baska generalnie wypada o wiele lepiej, gdy nie próbuje pozować na instagramowy ideał.

A z tym komentarzem o 89 kg ona odleciała. Jaaaki nerw, rany boskie 😱

Edytowano przez Aeteryczna

15 minut temu, szuszfanka napisał:

To jest modne od chyba zawsze

16 minut temu, szuszfanka napisał:

Ale to myślicie że ona będzie instamadką? Myślę że nie. Nawet gdyby chciała to chłop jej nie pozwoli i będzie miał rację. Póki ona nagrywa sama siebie, to jemu to lata koło d. Chociaż do tego nagrywania ma niezbyt stosunek, co kiedyś pokazał na jednym stories. Myślę że z dniem porodu Baśka albo zniknie z insta, albo będzie tak jak u Stylizacje, co akurat popieram.

19 minut temu, szuszfanka napisał:

Nie, nie, to zupełnie nie ten typ. Ona jest zbyt zakochana w sobie, żeby zdecydować się na dziecko. Wyobrażacie sobie jak zareagowałaby na zmieniające się w ciąży ciało przy jej zaburzeniach odżywiania i postrzegania swojej sylwetki? Póki co jest świeżo po ślubie, ale gdy fanki zaczną dopyttwać się o dziecko, to albo zacznie unikać tematu, albo będzie głosić orędzia że nie wypada pytać o takie rzeczy. I rak latka będą lecieć, a ona będzie tworzyć rodzinkę ze swoim hubbym i dwójką sierściuchów. Chyba, że hubby też się ulotni w międzyczasie.

• Like 1

52 minuty temu, Kate007 napisał:

Ale to myślicie że ona będzie instamadką? Myślę że nie. Nawet gdyby chciała to chłop jej nie pozwoli i będzie miał rację. Póki ona nagrywa sama siebie, to jemu to lata koło d. Chociaż do tego nagrywania ma niezbyt stosunek, co kiedyś pokazał na jednym stories. Myślę że z dniem porodu Baśka albo zniknie z insta, albo będzie tak jak u Stylizacje, co akurat popieram.

Wiesz, z jednej strony może nie I oby poszła w ślady Karoliny i Darka, ale Kolmiś tak lubi się wymądrzać i kreować na autorytet w jakiejś dziedzinie, że nie wiem czy by się powstrzymała. Dziecka nie musi pokazywać, nadal mogłaby kręcić stories z q&a, pokazywać zakupy, wyprawkę, dary od sponsorów. Hmmm ...

Ofiara mody i lingeristki. 

9 godzin temu, szuszfanka napisał:

Nie zajdzie. Dzisiaj pary, które są w miarę przy kasie wolą korzystać z życia niż bawić się w pieluchy. Poza tym ona nigdy nie zaryzykuje swojej figury. Jej mąż też wygląda na wygodnickiego pozera, więc raczej nie będzie jej namawiał.

Napisano (edytowany)
55 minut temu, Wieśka napisał:

Nie zajdzie. Dzisiaj pary, które są w miarę przy kasie wolą korzystać z życia niż bawić się w pieluchy. Poza tym ona nigdy nie zaryzykuje swojej figury. Jej mąż też wygląda na wygodnickiego pozera, więc raczej nie będzie jej namawiał.

Zgadzam się. Z niej jest taka ą ę paniusia, która za Chiny nie będzie chciała ładować się w pieluchy. Zresztą, przykład idzie z góry, więc pewnie stwierdzi, że skoro siostra jest bezdzietna, to ona też tak zrobi.

Gdyby faktycznie poważnie myślała o powiększeniu rodziny, to już by się wzięła do roboty - wszak nie jest najmłodsza, ma problemy z tarczycą i od wielu lat stosuje antykoncepcję hormonalną (co sama przynała ostatnio na story), co z pewnością nie nie wpływa pozytywnie na płodność. Odwlekanie decyzji w czasie wpłynęłoby tylko na niekorzyść.

Edytowano przez nie_potrafię_gwizdać

Baśka mówiła że jak planowali dom to z takim rozstawem pomieszczeń żeby było wygodnie dla nich, i że napewno nie myślą o dużej rodzinie dlatego nie zaplanowali pokojów dla dzieci. Tylko nie wiem czy wcale czy może jakiś jeden mają przygotowany. Myślęlę że może zdecydują się na jedno za jakiś czas. 

Ja myślę, że jeszcze z 5lat będą bez dziecka. 

Basia jak opowiadała o budowie domu to mówiła, że chcą mieć 1 dziecko.

Ja to mam wrazenie, ze ona ma jakas obsesje kontrolowania wszystkiego, o czym nie mowi wszystko tip top zaplanowane, wyliczone. A z kolei na vlogu wydawala sie bardziej sympatyczna. jakby bez spiny. Co do dziecka to tez jej nie widze.

Zastanawia mnie jakim cudem z takim lysym czolem ona chodzi non stop z ciasna gumka na czubku glowy. WTF

51 minut temu, laureatka napisał:

Zastanawia mnie jakim cudem z takim lysym czolem ona chodzi non stop z ciasna gumka na czubku glowy. WTF

Może gumka też firmowa 😂😂😂 ona lubi wszystko co ja oszpeca. Buty wiązane w kostkach które robią słup z łydki, albo te z frędzlami które ja skracają, za ciasne ciuchy, złe kolory w makijażu i ciuchach.

16 godzin temu, Refleksyjnieoinnych napisał:

Baśka ma botox w czole 🙂

Nie zdziwiłabym się.

Powiedzcie mi, jak laska, która zasiada w radzie nadzorczej duzego przedsiębiorstwa, może kręci sobie stories w sexy piżamce z szortami kończącymi się w pachwinach ? Sorry, ale dla mnie to już szczyt żenady. Aczkolwiek albo trochę schudła albo zmieniła ustawienie lustra i lepiej wyszczupla. 

Usmialam się z tych spodni we wzory, tych na stroj kąpielowy, bo pokazuje ujecie  przymuerzalni i widać, że odstaje jej w pasie, ale strzelają w udach I są ciasne w biodrach, więc po prostu niżej ich opuścić nie może... A ona je kupila i stwierdziła, że będzie zwezac bo za duże. Piekne spodnie do stania kupila 🤣 No, ale najważniejsze, że w rozmiarze S 🤩🤩🤩

• Thanks 1

Czoło jej się nie rusza, a tez nie zauważyłam, żeby marszczyła brwi, wiec faktycznie może się ostrzyknela. Zreszta jej siostra już wyglada komicznie z tymi ustami, wiec co się dziwić. Może Blondi dozuje nam zmiany na twarzy, żebyśmy mogły oswoić się z jej ewentualnymi zabiegami. Już kiedyś rysowała sobie kontur ust poza naturalna linia, teraz zrobiła brwi. 

23 minuty temu, Jagoda_Malina napisał:

Co jakiś czas sobie włączę story Baśki i hm bardzo ładna z niej dziewczyna, zadbana, wypielęgnowana ale matko tak bardzo tandetna i tak bardzo źle ubrana, że aż żal oglądać. Do tego nadęta jak typowa nowobogacka. A fe. 

Niestety, ona kompletnie nie umie się ubrać, już dziś na stories w tej bieliznie wyglądał lepiej niż w większości outfitow.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się