Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KateRoss

Czy Mariusz Pudzianowski jest gejem?

Polecane posty

Czterdziecha na karku ,nigdy nie pokazuje sie z kobietą

Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jego wypowiedziach można stwierdzić, że to bardzo prawdopodobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KateRoss napisał:

Czterdziecha na karku ,nigdy nie pokazuje sie z kobietą

Nieprawda. Na przykład w 2012 sfotografowano go z kobietą na Okęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Królowa Juciuba napisał:

ma dziecko, więc pewnie i kobitę, ale mało kto o tym wie

W wywiadzie z roku 2008 dla Sukcesu powiedział, że kilka razy się naciął - startującym do niego kobietom zależało bardziej na jego pieniądzach. Nagabywany później niejednokrotnie odpowiadał, że nie ma zamiaru obnosić się ze swoim życiem osobistym. I słusznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dropsik napisał:

Po jego wypowiedziach można stwierdzić, że to bardzo prawdopodobne. 

Niby po jakich? Przestań(cie) pitolić.

Kiedyś w wywiadzie dla Onetu Pudzianowski wypowiedział się wyraźnie: "Zdarzało się, że dostawałem propozycje spotkań także od mężczyzn. Przychodziły maile, głównie z zagranicy. Panowie chcieli się spotkać, gwarantowali dyskrecję. Ignoruję to. Jestem zdecydowanie heteroseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no standardowe teksty kryptogejow, że nie powinni się obnosić i takie tam. No i też to że ma potrzebę podkreślać że jest zdecydowanie hetereseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dropsik napisał:

Oj no standardowe teksty kryptogejow, że nie powinni się obnosić i takie tam. No i też to że ma potrzebę podkreślać że jest zdecydowanie hetereseksualny

Poyebało was już chyba z tymi lewackimi stereotypami 😄 Jak go zapytali to powiedział, ze jest zdecydowanie hetero. Tylko zyebani lewacy dosuzkują się w normalnych wypowiedziach jakichś podtekstów. 

I jak tak czytam koementarza na róznych forach  to wielu, jak nie większośc facetów hetero wolałoby (po prostu kwestia nie tyle tolerancji, co pewnej estetyki, obrzydzenia itd) aby geje się nie obnosili.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Królowa Juciuba napisał:

Nie jest. ma dziecko, więc pewnie i kobitę, ale mało kto o tym wie

Woliński też ma dziecko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, restoree napisał:

 

I jak tak czytam koementarza na róznych forach  to wielu, jak nie większośc facetów hetero wolałoby (po prostu kwestia nie tyle tolerancji, co pewnej estetyki, obrzydzenia itd) aby geje się nie obnosili.

Hahaha, chyba tylko ci którzy mają problem sami że sobą. Facetom pewnym swojej seksualności nie przeszkadzają geje, bo niby w czym. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Dropsik napisał:

Hahaha, chyba tylko ci którzy mają problem sami że sobą. Facetom pewnym swojej seksualności nie przeszkadzają geje, bo niby w czym. 

NIe tylko, jestem kobieta, hestero i obnoszenie sie ze swoja seksualnoscia czy to gejowska czy jaka kolwiek inna, mnie razi. Czlowiek ma wiecej do zaooferowania swiatu niz tylko doope czy fi.uta oraz informacje z kim sie bzyka. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AjeAje napisał:

NIe tylko, jestem kobieta, hestero i obnoszenie sie ze swoja seksualnoscia czy to gejowska czy jaka kolwiek inna, mnie razi. Czlowiek ma wiecej do zaooferowania swiatu niz tylko doope czy fi.uta oraz informacje z kim sie bzyka. 

No właśnie, więc może nie powinnaś, widząc gejowska parę na ulicy, automatycznie myśleć o ich fiu.tach czy doopach. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, AjeAje napisał:

NIe tylko, jestem kobieta, hestero i obnoszenie sie ze swoja seksualnoscia czy to gejowska czy jaka kolwiek inna, mnie razi. Czlowiek ma wiecej do zaooferowania swiatu niz tylko doope czy fi.uta oraz informacje z kim sie bzyka. 

Czyli jeśli będzie mieć partnerkę/ partnera to rozumiem że ta informacja rozwali ci mózg? Ponieważ to informacja o tym, z kim   się bzyka. Musisz w takim razie przeżywać horror na ulicach widząc pary chodzące za rękę lub włączając telewizor. 

Edytowano przez Lubaszenka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Missslacker napisał:

Woliński też ma dziecko 😉

Jacyków też 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Missslacker napisał:

Woliński też ma dziecko 😉

I jacykow  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×