Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anati30

Zaczepki typu "hej" "co słychać" na portalach

Polecane posty

Odpowiadacie na takie? Mi się wcześniej zdarzało, dopóki nie przekonałam się, że takie osoby zwykle nie potrafią prowadzić rozmowy i odpowiadają półsłówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zazwyczaj nie. Chyba, że z nudów albo jeśli podoba mi się ten ktoś ze zdjęć. I jak mówisz, w dalszej części rozmowy przekonuję się, że ona mnie zaczepiła po to, żebym ja ją dalej zaczepiał. Tzn zaczepi mnie po to, żebym pierwszy za nią od tej chwili biegał. A  ja nie i koniec. I nie mają nic do opowiedzenia, jak można sie domyśleć. Wkurza jak osoba zagadująca zmusza mnie do rozwijania rozmowy a nic o sobie nie powie i mysli, że jest cudem świata.

Edytowano przez Mariusz4
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, anati30 napisał:

Odpowiadacie na takie? Mi się wcześniej zdarzało, dopóki nie przekonałam się, że takie osoby zwykle nie potrafią prowadzić rozmowy i odpowiadają półsłówkami.

Przecież najważniejsza jest twarz tego który pisze. Jak jest atrakcyjny to może nawet zaczynać rozmowę od ,,hej szma,to'' A laska dalej będzie odpisywać. xD

Edytowano przez 18karat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 90%cacao napisał:

To nie dla ciebie taktyka.

MAsz twarz bobaska, juz ocenilam cie 😘

 

Musialbys zmóżdżyc sie jak zacząc, ale jestes na to zbyt prymitywny, wiec pozostaje to forum 😂

Ty możesz pisać co chcesz di,vko  i tak niemasz u mnie szans xD 

Mam twarz jak Apollo. Wiecznie młody

Na chwilkę tutaj wbiłem ponabijać się z Ciebie przegrywie, mam dziewczynę aktualnie a Ty mogłabyś mi air maxy wyczyścić językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 90%cacao napisał:

Tak mogłeś pisac dopóki tej twarzy nie zobaczyłam. 

TEraz takie teksty jedynie cie osmieszają 😄

ani apollo, ani nawet śrdednio przystoiny męski facet. Dzieciak..15 lat bym  ci dała, pisałam ci.

 

wiec z tym "dojeżdżaniem" mnie z pozycji mocnego 5/10 mozesz pomarzyc 😘

 

Dziewczyny z mojego otoczenia mówią coś innego ale wiem to są karyny bez gustu tylko Twoje zdanie jest najważniejsze 🙂 

Ah zapomniałem to nie są Polki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TakaJedna napisał:

Nie do końca. Niektórzy wolą krótkie, konkretne wiadomości a nie jakieś banialuki. To nawet nie brzmi wiarygodnie. 

A to przepraszam, jeśli Tobie wystarczy hej...dla mnie to brak szacunku do mnie. Jeśli ktoś chce nawiązać jakąś relacje to niech się wysili.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TakaJedna napisał:

[...] Mnie natomiast tacy poeci kojarzą się bardziej z osobami mającymi wiele partnerek na swoim koncie więc tym samym rasowymi podrywaczami [...]

Mnie też, taki typ "użyję - zostawię". Kiedy ktoś zaczyna 'z hukiem', zaczynam podejrzewać, że próbuje manipulować. W ogóle mam dystans do zbytnio wygadanych facetów, którzy ostatecznie zawsze okazywali się być na czymś, alkoholu czy narkotykach. Po tych drugich wielu ma różne fiksacje seksualne i niesamowicie się rozkręcają w gadce. To bywa fascynujące i pociągające, ale tylko na odległość, jeśli się przypadkiem przeniesie znajomość do reala, już tylko piekło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 minuty temu, Nenesh napisał:

 

Jakim prawem Ty jesteś mądrzejsza ode mnie?  Wyjdź za mnie. Kocham Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Jakim prawem Ty jesteś mądrzejsza ode mnie?  Wyjdź za mnie. Kocham Cię. 

Może takim, że jestem już doświadczoną starą ropuchą, więc na Twoim miejscu byłabym ostrożna z tymi wyznaniami 😛 xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie bardzo usilnie próbują narzucic taką oto narracje.  "Jesteśmy bardzo inteligentne i zeby odpowiedzieć na czyjaś wiadomosc musi ona byc na wysokim poziomie".  Ale takie postawienie sprawy jest z zalozenia nieprawdziwe. Chyba nigdy nie widzialyscie jak odpisuja kobiety na takich portalach. To nie jest tak ze napiszesz fajna wiadomosc i dostaniesz fajna odpowiedz. Dostaniesz odpowiedz "czesc, fajnie ze napisales" i tyle. Poziom ludzi jest mniej wiecej taki sam u obu plci. Dlatego bardziej "ekonomicznie" jest pisac masowo hej co slychac.  Dajesz znak ze jestes zainteresowany a ona odpisze albo i nie na podstawie tego czy sie jej podobasz czy nie. I tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 90%cacao napisał:

Wiadomo, że Niemry to jedne z najbrzydszych kobiet i łapią tam każde kalesony, bo słyną z napalenia 🙂

Wiec sam widzisz  jak marna to jakośc aby się tym powodzeniem szczycić 😄

Druga sprawa, jesteś tak prymitywny- kazdy kto czyta twoje wpisy i widzi jakiej muzyki słuchasz jełopie, to rozumie, wiec nie ma opcji aby interesowała sie toba NIE-karyna.

Zresztą, co bys nie napisał - wiodziała twarz... tu nie wybronisz się niczym 😘 

z czym do luuudzi plastusiu 

To jest jakiś mit z tym że Niemki są najbrzydszymi kobietami świata, chyba nie byłaś nigdy u nas i nie widziałaś tych wszystkich niebieskookich blondynek o iście nordyckiej urodzie. Poza tym tutaj mieszkają kobiety z całego świata więc z czym Ty do ludzi :) 

Rozumiem że Ty uważasz się za lepszą partię od nich ale zejdź na ziemię i pomyśl czym mogłabyś konkurować z przepiękną Turczynką która nie jest tak zepsuta feminizmem jak wy. Przecież ogólnie zachowanie i kultura osobista tych kobiet jest na dużo większym poziomie niż jakiejś Polki z przerostem ego która uważa się za księżniczkę xD

Ty jako 35 letni zadbany MILF jesteś dla facetów opcją na One night stand albo może FwB jeśli gość nie zorientuje się jaka z Ciebie szajbuska, ale żaden nie chce z Tobą związku więc wylewasz tutaj żółć dzień za dniem a życie stygnie :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Wow, wyrwałeś Turczynke..pierwsza klasa towar. to jak  cyganke by s wyrwał w polsce hahahahahha 😄

spox beka

 

Dla januszy moge być "opcją" , bo nie bior e  ich w ogole pod uwagę 🙂

Myslisz,z e gdyby mi zalezalo na waszej opini zachowywalabym sie jak sie zahcowuje? 😄

Pomyl..jesli potrafisz 😘

 

Jak mi sie facet podoba to nie masz pojecia jaka potrafie byc... i sie nie dowiesz przeciez. Proste 

Już sie nie gniewaj pulpeciku bo zmarszczki dostaniesz 😘 

,,Wenn die Welt euch hasst, 

Dann denkt daran,

Dass sie mich zuerst gehasst hat''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

wow ale mnie zaimponowalas teraaa 😮

 

to ja ci na to: "{wenie beeenie menie genieee" 

😘

To z pisma świętego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie wiadomości piszą typowi desperaci, którzy nie mają nic do zaoferowania. Na bank wysyłają takie tresci każdej, która jest ładniejsza od diabła i liczą na to, że którakolwiek odpisze. Facet, który faktycznie jest zainteresowany tą konkretną kobietą na pewno bardziej się wysili i postara się blysnąć, oczywiście jeśli jego iloraz inteligencji jest większy niz zero 🙂 Nie chodzi o to, że trzeba pisać dziewczynie jakieś poematy, bo takie pompatyczne teksty też są mało wiarygodne, ale po prostu trzeba czymś drugą osobę zainteresować i postawić na autentyczność. A faceci wcielają się w różne postacie i dostosowują swoje taktyki pod konkretne kobiety... I potem zaskoczenie, że jakaś nie zareagowała pozytywnie "bo przecież ja myślałem, że nie jest zbyt bystra i że to na nią wystarczy". A jak wcale nie odpisze to już całkowity skandal... Jak ona może mnie zlać, skoro ja się tak wysilam? Przecież powinna mi dać tylka z automatu za same starania, nieważne czy się jej podobam. Faceci są naprawdę zabawni w tych swoich żałosnych podbojach 🤣

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Jesli Tobie nie przeszkadza, ze kobieta jest tepa (o ile jest ladna), to Twoja sprawa. Moze masz na tyle malo wiadomosci, by moc odpisac kazdej osobie. Moze nie szukasz osoby, ktora do Ciebie pasuje, tylko „ekonomicznie” i desperacko piszesz do wszystkich. Ale kobiety na takich portalach dostaja, zwlaszcza w poczatkowych dniach, kiedy konto jest promowane, 2000 wiadomosci dziennie. I naprawde latwiej jest wyluskac z 2000 odpowiedzi te 15, ktore wygladaha inaczej, niz odpisywac kazdemu. 

Niby jak mozna poznac czy ktos jest tepy czy nie po pierwszym zdaniu. Jak mozna poznac czy ktos do ciebie pasuje czy nie po pierwszym zdaniu.  Mowimy tu o zagadywaniu a nie o osobowosxi ktora poznaje sie pozniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mizo napisał:

Moim zdaniem takie wiadomości piszą typowi desperaci, którzy nie mają nic do zaoferowania. Na bank wysyłają takie tresci każdej, która jest ładniejsza od diabła i liczą na to, że którakolwiek odpisze. Facet, który faktycznie jest zainteresowany tą konkretną kobietą na pewno bardziej się wysili i postara się blysnąć, oczywiście jeśli jego iloraz inteligencji jest większy niz zero 🙂 Nie chodzi o to, że trzeba pisać dziewczynie jakieś poematy, bo takie pompatyczne teksty też są mało wiarygodne, ale po prostu trzeba czymś drugą osobę zainteresować i postawić na autentyczność. A faceci wcielają się w różne postacie i dostosowują swoje taktyki pod konkretne kobiety... I potem zaskoczenie, że jakaś nie zareagowała pozytywnie "bo przecież ja myślałem, że nie jest zbyt bystra i że to na nią wystarczy". A jak wcale nie odpisze to już całkowity skandal... Jak ona może mnie zlać, skoro ja się tak wysilam? Przecież powinna mi dać tylka z automatu za same starania, nieważne czy się jej podobam. Faceci są naprawdę zabawni w tych swoich żałosnych podbojach 🤣

 

 

Myslisz, ze ogladajac setki zdjec facet wybiera jedna ktora jest zainteresowany :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaaktozbyinny napisał:

Myslisz, ze ogladajac setki zdjec facet wybiera jedna ktora jest zainteresowany :))

Oczywiście, że nie, dlatego na takich portalach nie szuka się partnera 🙂 Ale to żadna nowość, że facetom wszystko jedno czy to Kasia, Basia czy Zosia - najwazniejsze jest to, co może im dać. Idziecie na łatwiznę i tyle. Wielcy zdobywcy i łowcy haha 🙂

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mizo napisał:

Oczywiście, że nie, dlatego na takich portalach nie szuka się partnera 🙂 Ale to żadna nowość, że facetom wszystko jedno czy to Kasia, Basia czy Zosia - najwazniejsze jest to, co może im dać. Idziecie na łatwiznę i tyle. Wielcy zdobywcy i łowcy haha 🙂

 

 

 

 

Nikt nie idzie na latwizne, po prostu najpierw wybieramy 20 potencjalnych kandydatek, pozniej zmniejszamy do 10, pozniej odsiewamy kolejne piec itd itd. Az....zostaja 2:)) i tak juz moze zostac.

Natomoast wy oczekujexie ze od razu trafimy w ta odpowiednia.  

Z reszta, widze kobiety ktore sa latami na portalach wiec jak widac ich taktyka wybierania "wybitnych" zaczepek tez do niczego nie prowadzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90 % wiadomości, które dostawałam to:

- hej

- Co słychać?

- Jak tam?

- Pogadamy?

- Chcesz się zapoznać?

- Co porabiasz?

Wniosek jest więc taki, że znaleźć tam inteligentną, ogarnietą osobę, która wykaże choć troszkę kreatywności graniczy z cudem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaaktozbyinny napisał:

Nikt nie idzie na latwizne, po prostu najpierw wybieramy 20 potencjalnych kandydatek, pozniej zmniejszamy do 10, pozniej odsiewamy kolejne piec itd itd. Az....zostaja 2:)) i tak juz moze zostac.

Natomoast wy oczekujexie ze od razu trafimy w ta odpowiednia.  

Z reszta, widze kobiety ktore sa latami na portalach wiec jak widac ich taktyka wybierania "wybitnych" zaczepek tez do niczego nie prowadzi. 

No my też wybieramy spośród wielu adoratorów, ale jakoś jak zostajecie odsiani przez taką "selekcję" to jest wielka obraza majestatu... Myślicie, że tylko Wy możecie sobie tak przebierać? Często jest tak, że kobiecie nie podoba się żaden, który do niej startuje i co wtedy? Oczywiście powinna któregoś brać na siłę, nie? No bo jak du... pa może się marnować? Przynajmniej któryś by sobie poużywał a tutaj się okazuje, że podłe babsko ma wymagania i wybrzydza. Oburzające... 🙂 Cały ambaras tkwi w tym, żeby dwoje chciało na raz i nikogo nie interesuje fakt, że Ty sobie jakąś "wybrałeś" jeśli zainteresowanie nie jest odwzajemnione. Takie "zaklepywane" kobiety to tylko w Waszych głowach się może odbywać. Nie wspomnę już o tym, że podtrzymujecie kontakt z wieloma i traktujecie je jako "rezerwowe" w razie gdyby z tą "najlepszą" się nie udało. Pragmatyzm to rzeczywiście Wasza mocna strona... Szkoda, że nie ma to nic wspólnego z uczuciami i jakimkolwiek człowieczeństwem 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TakaJedna napisał:

Faceci to jest jedna wielka tragedia. Jak czytam te wszystkie posty to mam ochotę zapaść się pod ziemię i nie mieć z nikim kontaktu. Nie przypuszczałam, że jesteście tak zepsuci.

Serio? Ja od zawsze wiedzialam. Ale podejrzewam, że jakbym się zalogowała na taki portal to jeszcze niejedno by mnie było w stanie zaskoczyć... Oczywiście negatywnie 🙂 Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - przynajmniej będziesz teraz bardziej świadoma 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mizo napisał:

No my też wybieramy spośród wielu adoratorów, ale jakoś jak zostajecie odsiani przez taką "selekcję" to jest wielka obraza majestatu... Myślicie, że tylko Wy możecie sobie tak przebierać? Często jest tak, że kobiecie nie podoba się żaden, który do niej startuje i co wtedy? Oczywiście powinna któregoś brać na siłę, nie? No bo jak du... pa może się marnować? Przynajmniej któryś by sobie poużywał a tutaj się okazuje, że podłe babsko ma wymagania i wybrzydza. Oburzające... 🙂 Cały ambaras tkwi w tym, żeby dwoje chciało na raz i nikogo nie interesuje fakt, że Ty sobie jakąś "wybrałeś" jeśli zainteresowanie nie jest odwzajemnione. Takie "zaklepywane" kobiety to tylko w Waszych głowach się może odbywać. Nie wspomnę już o tym, że podtrzymujecie kontakt z wieloma i traktujecie je jako "rezerwowe" w razie gdyby z tą "najlepszą" się nie udało. Pragmatyzm to rzeczywiście Wasza mocna strona... Szkoda, że nie ma to nic wspólnego z uczuciami i jakimkolwiek człowieczeństwem 🙂

 

 

 

Nie rozumiem co to znaczy ze jak nie odpiszesz to obraza majestatu. Mi swojego czasu z 80% nie odpisywalo i jakos nie drazylem tematu.

Podtrzymujemy kontakt z wieloma nie na zasadzie rezerwy a na zasadzie znajomosci.  Vzesto jest tak ze ktos jest fajny ale cos nie pykli wiec czemu sie z taką kobietą nie przyjaznic. 

Oczywiscie wazne jest zeby dwoje chxialo na raz ale jesli ktos nie chce tylko dlatego ze ktos "za prosto " zaczal rozmowe to w zasadzie sam sobie robi krzywde. Przexiez w realu tez zaczynasz znajomosc prosto i banalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, anati30 napisał:

90 % wiadomości, które dostawałam to:

- hej

- Co słychać?

- Jak tam?

- Pogadamy?

- Chcesz się zapoznać?

- Co porabiasz?

Wniosek jest więc taki, że znaleźć tam inteligentną, ogarnietą osobę, która wykaże choć troszkę kreatywności graniczy z cudem.

Odpowiedzi jakie dostawalem.

- dziesiatki emotikonow ktorych nierozumialem

- czesc, fajnie ze piszesz

- no czesc lub forma bardziej rozqiniwta "nio"

- skad jestes bo nie czytalam profilu

- czym sie zajmujesz

- kogo tu szukasz

- no i oczywiście last but not least "na pewno masz 186 cm bo ja tylko wysokich szukam" 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Tymczasem to dziala tak jak poszukiwanie pracy. Wybierasz sobie 20 potencjalnych kandydatek, potem po wielu etapach rekrutacyjnych wybierasz jedna, a ona jesli byla naprawde madra i miala szacunek do Ciebie, dawno Cie juz skreslila, bo relacja nie wydawala sie rozwojowa. 

Szukanie pracy wyglada chyba inaczej.  Wybierasz jedna prace ale zachowujesz numer to innych firm. Kiedy po miesiącu uznajesz ze zle wybrałeś dzwonisz to tych innych firm i czasem dostajesz odpowiedz ze caly czas jest wakat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

To jest właśnie to pytanie, ktorego nie musza zadawac sobie kobiety, które nie mają parcia na kalesony 🙂 Czy starac się "aby zostać wybraną", czy olac go i czekac na gościa, o ktorego ONA sama chce sie postarac 😄 

Zwiazek ma sens tylko wtedy kiedy obie strony sie staraja.  Facet walczy o kobiete i tego samego oczekuje od kobiety.  Kiedy widzisz ze ona nie stara się być wybrana tzn ze jej nie zależy. I jeśli jej niezalezy to pol biedy, ale kobiety czesto chca z kims byc ale uwazaja ze one sie nie muszą starać, że to tylko on powinien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

To jest właśnie to pytanie, ktorego nie musza zadawac sobie kobiety, które nie mają parcia na kalesony 🙂 Czy starac się "aby zostać wybraną", czy olac go i czekac na gościa, o ktorego ONA sama chce sie postarac 😄 

Haha dokładnie. Gość myśli, że kobieta tylko czeka na to, aby taki "rycerz" się nią zainteresował i będzie się czuła taaaka wyjątkowa, gdy po drodze spławi dla niej kilka innych kandydatek... No po prostu scenariusz idealny. Ale faceci nie ogarną tego, że kobiecie ze zdrowym poczuciem wlasnej wartości nie imponują goście, który JEJ się nie podobają, a mimo to do niej zarywają. To żadna atrakcja i tylko te zakompleksione dowartościowują się zaintetesowaniem, które wzbudzają u facetów kiepskiej jakości. Jakbym chciała mieć chlopa, to też bym wolała sama zagadać do takiego, który mi się podoba i zaryzykować nawet odrzuceniem, niż się użerać z jakimś Janem... Ale różnica jest taka, że ja jako kobieta bym się nie obraziła, gdyby facet nie był mną zainteresowany i nie podkopałoby to mojej samooceny - zwyczajnie uszanowałabym jego wybór i poszła dalej a nie się mściła i zachowywała irracjonalnie jak na mężczyznę z małym fistaszkiem przystało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Mizo napisał:

Haha dokładnie. Gość myśli, że kobieta tylko czeka na to, aby taki "rycerz" się nią zainteresował i będzie się czuła taaaka wyjątkowa, gdy po drodze spławi dla niej kilka innych kandydatek... No po prostu scenariusz idealny. Ale faceci nie ogarną tego, że kobiecie ze zdrowym poczuciem wlasnej wartości nie imponują goście, który JEJ się nie podobają, a mimo to do niej zarywają. To żadna atrakcja i tylko te zakompleksione dowartościowują się zaintetesowaniem, które wzbudzają u facetów kiepskiej jakości. Jakbym chciała mieć chlopa, to też bym wolała sama zagadać do takiego, który mi się podoba i zaryzykować nawet odrzuceniem, niż się użerać z jakimś Janem... Ale różnica jest taka, że ja jako kobieta bym się nie obraziła, gdyby facet nie był mną zainteresowany i nie podkopałoby to mojej samooceny - zwyczajnie uszanowałabym jego wybór i poszła dalej a nie się mściła i zachowywała irracjonalnie jak na mężczyznę z małym fistaszkiem przystało 🙂

Czyli potwierdzasz to co ktos napisal.  Musi ci sie podobać, a wtedy nie ważne co napisze. 

Chyba nie wiesz jak zachowuje się odrzucona kobieta. 

Edytowano przez Jaaktozbyinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×