Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szym pans

Przeciętna amerykanka, kanadyjka, niemka czy meksykanka abym mieć polaka męża by dała sobie ręke obciąć

Polecane posty

1 godzinę temu, gość xyz napisał:

buahahahahaha 😄 

widać że w dupie byłaś i gòwno widziałaś poza swoją wioską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tamta dziewczyna napisał:

A o kim marzy przeciętna Polka? 🙂

Ja marzę o papieżu Franciszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kręcą mnie Amerykanie, bo są na luzie, Polacy widać jacy są. Wystarczy popatrzeć na kafeterię i odechciewa się randek 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, tamta dziewczyna napisał:

Za wysokie progi.;)

Wiem, pozostają tylko marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecietna Amerykanka, Kanadyjka i Meksykanka nie wiedzą co to Polska.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja wzdycham do Toma Ellisa albo 30 lat młodszego Stevena Seagala 😁

Edytowano przez coco18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Johnny Bravo2 napisał:

Otóż wiedzą, mogą mieć jedynie problem ze wskazaniem Polski na mapie 

A skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to w czym problem? Wystarczy jechać na drugi koniec świata i szukać swojego szczęścia u boku egzotycznych kobiet. Dlaczego zatem jest tylu incelów, skoro rzekomo macie takie branie u tamtejszych kobiet? Przecież Ameryka stoi przed Wami otworem - nikt Was nie będzie zatrzymywać ani za Wami tęsknić... Życzę szerokiej drogi, ale najpierw radzę zarobić trochę kasy bo na gołodupca nie poleci żadna i cały misterny plan i tak pójdzie w piz... du 🙂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bądź spokojna, wyjeżdżają i te egzotyczne panie za nimi szaleją, a obcy akcent polaka jest dla nich seksowny i dużym plusem wyróżnia od lokalnego plebsu, więc nie jesteś na bierząco kociaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Johnny Bravo2 napisał:

Opamiętaj się transie bo jak wrzucę tu twoją męską mordę starej żulicy to będziesz miał pozamiatane 😉

A skąd weźmiesz zdjęcie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szym pans napisał:

tylko polki nie doceniają i nie szanują polaków

Ja nie jeżdżę strcite po Polakach. Uważam, że przystojnych facetów generalnie jest mało - niezależnie od narodowości. 80 % ma sylwetkę skin fat i zakola na pół czachy. 

Ciapaci to też nie moja bajka, najbardziej podobają mi się niebiesookie blondasy tylko, że bez zakoli a o to już trudniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
28 minut temu, kejtred napisał:

Ja nie jeżdżę strcite po Polakach. Uważam, że przystojnych facetów generalnie jest mało - niezależnie od narodowości. 80 % ma sylwetkę skin fat i zakola na pół czachy. 

Ciapaci to też nie moja bajka, najbardziej podobają mi się niebiesookie blondasy tylko, że bez zakoli a o to już trudniej. 

powiedzmy trafisz tego swojego wikinga blondasa, za 10 czy 20 lat się postarzeje i co wtedy? patrzysz na wygląd jak typowy prymityw z epoki kamienia łupanego.... pozatym przystojny to co innego dla każdego

Edytowano przez szym pans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, 2libed napisał:

taa pewnie nawet nie wie co to ten polak i myśli że przybył gdzies z syberii.

 

a syberia to co? inna planeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kejtred napisał:

Ja nie jeżdżę strcite po Polakach. Uważam, że przystojnych facetów generalnie jest mało - niezależnie od narodowości. 80 % ma sylwetkę skin fat i zakola na pół czachy. 

Ciapaci to też nie moja bajka, najbardziej podobają mi się niebiesookie blondasy tylko, że bez zakoli a o to już trudniej. 

Też tak uważam. Mi się bardzo rzadko zdarza, żeby jakiś facet spodobał mi się czysto fizycznie. Jak ma ładną twarz, to nie odpowiada mi figura i zaniedbana sylwetka (i odwrotnie). Albo jest za niski albo za chudy... Nie wspomnę już o takich podstawach jak higiena osobista, bo wielu facetów ma z nią na bakier - schludny, czysty ubiór i ładny zapach to dla mnie podstawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Mizo napisał:

Też tak uważam. Mi się bardzo rzadko zdarza, żeby jakiś facet spodobał mi się czysto fizycznie. Jak ma ładną twarz, to nie odpowiada mi figura i zaniedbana sylwetka (i odwrotnie). Albo jest za niski albo za chudy... Nie wspomnę już o takich podstawach jak higiena osobista, bo wielu facetów ma z nią na bakier - schludny, czysty ubiór i ładny zapach to dla mnie podstawa 🙂

wy obie razem z cacao macie po prostu problemy psychiczne, szukacie ideałów z TV, których w realnym świecie nie ma, pewnie same od siebie też wymagacie idealizmu, co jest chore... nie życze nikomu związku z wami, to musi być masakra

Edytowano przez szym pans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szym pans napisał:

wy obie razem z cacao macie po prostu problemy psychiczne, szukacie ideałów z TV, których w realnym świecie nie ma, pewnie same od siebie też wymagacie idealizmu, co jest chore... nie życze nikomu związku z wami, to musi być masakra

nie zgodzę się, że nie ma w realnym świecie. Faceci z którymi się spotykałam byli zawsze 10/10. Fakt, że takich trafiło się tylko 3 przez całe życie, ale istnieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kejtred napisał:

nie zgodzę się, że nie ma w realnym świecie. Faceci z którymi się spotykałam byli zawsze 10/10. Fakt, że takich trafiło się tylko 3 przez całe życie, ale istnieją. 

i co z nimi? 3 bylo 10/10 i też niewypał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, szym pans napisał:

i co z nimi? 3 bylo 10/10 i też niewypał?

cóż... byli towarem rozchwytywanym na rynku, baby się o nich "zabijały" (duży popyt mały podaż). Przeważnie kończyło się odejściem do innej i złamaniem mi serca. Ale zanim napiszesz, że brzydszy by mnie nie skrzywdził to od razu Ci powiem, że wolę mieć chwilę rozkoszy z ciachem i wyjść z tego ze złamanym sercem niż męczyć się w związku z jakimś mirkiem. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szym pans napisał:

wy obie razem z cacao macie po prostu problemy psychiczne, szukacie ideałów z TV, których w realnym świecie nie ma, pewnie same od siebie też wymagacie idealizmu, co jest chore... nie życze nikomu związku z wami, to musi być masakra

Są, są. Tylko to level wyżej niż "typowy Janusz", z racji tego jest ich mniej i ciężej ich spotkać. Są kobiety, które nie zadowalają się przeciętnością i ja nie uważam aby było w tym coś złego. Dlaczego masz z tym problem? Bo sam się niczym nie wyróżniasz a chciałbyś mieć powodzenie niczym Apollo? No ja nic nie poradzę na to, że mi się pierwszy lepszy chłop nie podoba i nie będę udawać zachwytu byle portkami, bo to by było zwyczajnie nieautentyczne. Nie mam zamiaru się zmuszać. A jeśli dla Ciebie dbanie o siebie i codzienna kąpiel to "wymysł z tv" i jakaś przesada, to naprawdę nie mamy o czym gadać 🙂

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

cóż... byli towarem rozchwytywanym na rynku, baby się o nich "zabijały" (duży popyt mały podaż). Przeważnie kończyło się odejściem do innej i złamaniem mi serca. Ale zanim napiszesz, że brzydszy by mnie nie skrzywdził to od razu Ci powiem, że wolę mieć chwilę rozkoszy z ciachem i wyjść z tego ze złamanym sercem niż męczyć się w związku z jakimś mirkiem. 

Otóż to. A chłopy zwyczajnie nie mogą tego przeboleć 🙂 A "Mirek" też często robi w bambuku i hamuje go tylko to, że ma mniej okazji. Ale jakby miał, to pierwszy by leciał, więc to żaden rarytas mieć wiernego faceta, bo żadna inna się nie połasi 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 minut temu, kejtred napisał:

cóż... byli towarem rozchwytywanym na rynku, baby się o nich "zabijały" (duży popyt mały podaż). Przeważnie kończyło się odejściem do innej i złamaniem mi serca. Ale zanim napiszesz, że brzydszy by mnie nie skrzywdził to od razu Ci powiem, że wolę mieć chwilę rozkoszy z ciachem i wyjść z tego ze złamanym sercem niż męczyć się w związku z jakimś mirkiem. 

i dodam, że każdy z tych 3 był 100 % Polakiem.

Więc jeżeli kobiety  o Ciebie nie zabiegają to może warto pogodzić się z faktem, że nie tyle  Polacy - co Ty jesteś po prostu nieatrakcyjny. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

i dodam, że każdy z tych 3 był 100 % Polakiem.

Więc jeżeli kobiety się o Ciebie nie zabiegają to może warto pogodzić się z faktem, że nie tyle  Polacy - co Ty jesteś po prostu nieatrakcyjny. 

A gdyby nie byli Polakami, to by Cię zwyzywał od ladacznic za to, że lecisz na "Ciapatych" albo "Bambusów" zamiast doceniać "dobro narodowe". Hehe 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mizo napisał:

A gdyby nie byli Polakami, to by Cię zwyzywał od ladacznic za to, że lecisz na "Ciapatych" albo "Bambusów" zamiast doceniać "dobro narodowe". Hehe 😄

 

hehe 🙂 Nie no ciapaci to też nie moja bajka. jak pisałam

Facet atrakcyjny to generalnie towar deficytowy - kobiety się o takich" biją" (nawet te najładniejsze) bo mało takich facetów na rynku. Skoro nikt się "nie bije" o autora to sprawa jest jasna z jakiej jest półki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kejtred napisał:

hehe 🙂 Nie no ciapaci to też nie moja bajka. jak pisałam

Facet atrakcyjny to generalnie towar deficytowy - kobiety się o takich" biją" (nawet te najładniejsze) bo mało takich facetów na rynku. Skoro nikt się "nie bije" o autora to sprawa jest jasna z jakiej jest półki. 

Spoko. Ale chodziło mi o ogólną tendencje naszych patriotów w tych kwestisch. Taki żarcik 😄

Oczywiście. Facet-ciacho i przy tym niegłupi to wręcz diament w dzisiejszych czasach, więc nic dziwnego, że ma takie branie. Kobiety "wariują" na widok takich okazów, bo po prostu to rzadkie zjawisko. I niestety dużo to mówi o ogólnym poziomie facetów... Skoro doszło do tego, że kobiety się o mężczyzn "biją", to świadczy jedynie tyle, że facet z wyższej półki zarówno pod względem wizualnym jak i intelektualnym, to naprawdę niemal zjawisko nadprzyrodzone... Trochę to przykre, ale cóż zrobić 🙂

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 minut temu, Mizo napisał:

Spoko. Ale chodziło mi o ogólną tendencje naszych patriotów w tych kwestisch. Taki żarcik 😄

Oczywiście. Facet-ciacho i przy tym niegłupi to wręcz diament w dzisiejszych czasach, więc nic dziwnego, że ma takie branie. Kobiety "wariują" na widok takich okazów, bo po prostu to rzadkie zjawisko. I niestety dużo to mówi o ogólnym poziomie facetów... Skoro doszło do tego, że kobiety się o mężczyzn "biją", to świadczy jedynie tyle, że facet z wyższej półki zarówno pod względem wizualnym jak i intelektualnym, to naprawdę niemal zjawisko nadprzyrodzone... Trochę to przykre, ale cóż zrobić 🙂

 

 

jest tak jak piszesz siostro.

Atrakcyjny facet to perełka.

Widzę po znajomych jakich mają facetów to to jest masakra (zakolaki, brzuchaci,  z kiepsko płatną pracą) i to  ładne dziewczyny...

Po prostu niektóre mają w głowach, że "trzeba mieć faceta". Nieważne jakiego, ale trzeba mieć...i się męczą z tymi mirkami. 

Te, które  maja jakieś poczucie wartości będą wolały samotność niż funkcję worka na spermę dla mirka. Jak ktoś będzie złośliwy oczywiście może zadać pytanie "a czemu nie jesteś z tym idealnym?". A no temu, że relatywnie atrakcyjnych kobiet jest dużo więcej niż atrakcyjnych mężczyzn a tych drugich nie starczy dla każdej. Życie. 

Edytowano przez kejtred
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Skoro doszło do tego, że kobiety się o mężczyzn "biją"

 

 

Jak wygląda taka walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Jak wygląda taka walka?

tu nie chodzi o walkę fizyczną tylko różne manipulacje, zagrywki itd. 

Miałam romans z pewnym facetem (on miał jeszcze inną laskę ale ja o tym nie wiedziałam). Ta kobieta jak się dowiedziała o mnie to mu wcisnęła ściemę, że ją pobiłam i zwyzywałam byle tylko zerwał ze mną kontakt. 

Jak gra jest "warta świeczki" to kobiety potrafią sie posuwać do nieczystych zagrań. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×