Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
onlygosiaczek071

Trójkąt, dwóch mezczyzn jedna kobieta

Polecane posty

Witam wszystkich w temacie!

Ostatnio wybralam sie z mezem na wakacje z dziecmi. Przezylam tam swoje najpiekniejsze doswiadczenie sexualne! Tylko w wyobrazni, bez tematow tabu... podczas sexu , rozmawialismy o tym jak byloby fajnie jeszcze z jednym facetem. To rozpalilo nas do takiego stopnia ze kochalismy sie godzinami !!! 1 raz w zyciu bylo mi tak dobrze w lozku, moje pożądanie bylo do takiego stopnia ze nie spalam w glowoe tylko sex,. Odmlodnialam, poczulam 100% satysfakcji z życia.  Stalam sie znow mega towarzyska, otwarta, poprostu demon szczęścia przsz sex ! Czy ktoras z Was to przeżyła? My chcielibyśmy sprobowac pomimo, że wczesniej bylam przeciwna to jak widze jak to zmienilo moje cialo, umysl nigdy nie bylam taka napalona, nigdy tez nie przezylam orgazmu pochwowego a juz podczas tego wulgarnego sexu bylam blisko. Co to bylo 😂😱? Nasz zwiazek dodatkowo bardzo nas zbliżył, maz zakochal sie we mnie na nowo, a ja chyba wogole pierwszy raz! On szaleje za mna, prowokuje, dba, nie ma żadnych tajemnic, caluje, nasz zwiazek po 10 latach byl juz ciut oziebly a teraz to zmienilo się diamstralnie. Prosze napiszcie o swoich doswiadczeniach. My chcemy założyć profil i poszukac partnera, moze ja potrzebuje 2 zeby doznaćtego orgazmu??? Bo dotychczas byl to orgazm lechtaczkowy a podobnoto kropla w morzu. Sluchajcie dziewczyny nigdy nie bylo mi tak dobrze , mialam chcice caly tydzien, bylismy w takim uniesieniu ze musialam wziasc tabletke dzien po bo odlecielismy bylismy gdzies po drugiej stronie. Wazny temat, tylko dla dojrzałych osób 

• Like 1

23 minuty temu, onlygosiaczek071 napisał:

bylismy w takim uniesieniu ze musialam wziasc tabletke dzien po bo

Nie wziasc tylko wziąć, tępa Dzido ☹️

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

28 minut temu, onlygosiaczek071 napisał:

Ostatnio wybralam sie z mezem na wakacje z dziecmi. Przezylam tam swoje najpiekniejsze doswiadczenie sexualne! Tylko w wyobrazni, bez tematow tabu... podczas sexu , rozmawialismy o tym jak byloby fajnie jeszcze z jednym facetem. To rozpalilo nas do takiego stopnia ze kochalismy sie godzinami !!! 1 raz w zyciu bylo mi tak dobrze w lozku, moje pożądanie bylo do takiego stopnia ze nie spalam w glowoe tylko sex,. Odmlodnialam, poczulam 100% satysfakcji z życia.  Stalam sie znow mega towarzyska, otwarta, poprostu demon szczęścia przsz sex ! Czy ktoras z Was to przeżyła? My chcielibyśmy sprobowac pomimo, że wczesniej bylam przeciwna to jak widze jak to zmienilo moje cialo, umysl nigdy nie bylam taka napalona, nigdy tez nie przezylam orgazmu pochwowego a juz podczas tego wulgarnego sexu bylam blisko. Co to bylo 😂😱? Nasz zwiazek dodatkowo bardzo nas zbliżył, maz zakochal sie we mnie na nowo, a ja chyba wogole pierwszy raz! On szaleje za mna, prowokuje, dba, nie ma żadnych tajemnic, caluje, nasz zwiazek po 10 latach byl juz ciut oziebly a teraz to zmienilo się diamstralnie. Prosze napiszcie o swoich doswiadczeniach. My chcemy założyć profil i poszukac partnera, moze ja potrzebuje 2 zeby doznaćtego orgazmu??? Bo dotychczas byl to orgazm lechtaczkowy a podobnoto kropla w morzu. Sluchajcie dziewczyny nigdy nie bylo mi tak dobrze , mialam chcice caly tydzien, bylismy w takim uniesieniu ze musialam wsiąść tabletke dzien po bo odlecielismy bylismy gdzies po drugiej stronie. Wazny temat, tylko dla dojrzałych osób 

28 minut temu, onlygosiaczek071 napisał:

Ostatnio wybralam sie z mezem na wakacje z dziecmi. Przezylam tam swoje najpiekniejsze doswiadczenie sexualne! Tylko w wyobrazni, bez tematow tabu... podczas sexu , rozmawialismy o tym jak byloby fajnie jeszcze z jednym facetem. To rozpalilo nas do takiego stopnia ze kochalismy sie godzinami !!! 1 raz w zyciu bylo mi tak dobrze w lozku, moje pożądanie bylo do takiego stopnia ze nie spalam w glowoe tylko sex,. Odmlodnialam, poczulam 100% satysfakcji z życia.  Stalam sie znow mega towarzyska, otwarta, poprostu demon szczęścia przsz sex ! Czy ktoras z Was to przeżyła? My chcielibyśmy sprobowac pomimo, że wczesniej bylam przeciwna to jak widze jak to zmienilo moje cialo, umysl nigdy nie bylam taka napalona, nigdy tez nie przezylam orgazmu pochwowego a juz podczas tego wulgarnego sexu bylam blisko. Co to bylo 😂😱? Nasz zwiazek dodatkowo bardzo nas zbliżył, maz zakochal sie we mnie na nowo, a ja chyba wogole pierwszy raz! On szaleje za mna, prowokuje, dba, nie ma żadnych tajemnic, caluje, nasz zwiazek po 10 latach byl juz ciut oziebly a teraz to zmienilo się diamstralnie. Prosze napiszcie o swoich doswiadczeniach. My chcemy założyć profil i poszukac partnera, moze ja potrzebuje 2 zeby doznaćtego orgazmu??? Bo dotychczas byl to orgazm lechtaczkowy a podobnoto kropla w morzu. Sluchajcie dziewczyny nigdy nie bylo mi tak dobrze , mialam chcice caly tydzien, bylismy w takim uniesieniu ze musialam wziasc tabletke dzien po bo odlecielismy bylismy gdzies po drugiej stronie. Wazny temat, tylko dla dojrzałych osób 

Nie masz co się tak denerwować 😄 piszę szybko, stąd błędy,  nawet nie wiem o czym piszesz bo Ty nie w temacie. Ja o kozie Ty o wozie,  nie pasujesz tu 😄 nie śpię po nocach, sex tak wpłynął na moje zycie pozytywnie, że nic nie zakłóca mega szczęścia 

6 minut temu, Grammar Nazi napisał:

Nie wziasc tylko wziąć, tępa Dzido ☹️

Nie ma co sie tak unosić 😄 zacznij dibrze dzień, bo zaklucisz swoje szczęście i najblizszych 😄 pisze szybko, stąd wkradły się błędy.  W glowie tylko sex , bo czuje sie tak spełniona 

4 godziny temu, onlygosiaczek071 napisał:

Haha.... Czytam i nie wiem, czy opisujesz swoją fantazje o trójkącie czy to rzeczywiście przeżyłaś. 

6 godzin temu, onlygosiaczek071 napisał:

Nie ma co sie tak unosić 😄 zacznij dibrze dzień, bo zaklucisz swoje szczęście i najblizszych 😄 pisze szybko, stąd wkradły się błędy.  W glowie tylko sex , bo czuje sie tak spełniona 

Tak tak... tylko może zamiast zakładać kolejne nicki żeby pisać na forum swoje historyjki o trójkątach i grupenseksach, popracuj raczej nad gramatyką, bo od lat powtarzasz te same błędy 😴

8 godzin temu, Marcin40 napisał:

Haha.... Czytam i nie wiem, czy opisujesz swoją fantazje o trójkącie czy to rzeczywiście przeżyłaś. 

😀narazie temat tylko w głowie,

2 minuty temu, onlygosiaczek071 napisał:

😀narazie temat tylko w głowie,

Pewne rzeczy powinny zostać tylko w głowie.

• Sad 1

Dnia 31.05.2021 o 07:41, onlygosiaczek071 napisał:

Prosze napiszcie o swoich doswiadczeniach. My chcemy założyć profil i poszukac partnera, moze ja potrzebuje 2 zeby doznaćtego orgazmu???

My z żoną co jakiś czas zapraszamy młodszego mężczyznę do trójkąta MMF. Ja w moim wieku już nie zawsze potrafię ją dobrze zaspokoić,  a ona jako rycząca 40ka ma duże libido. Dlatego korzystamy z panów którzy mają erekcję "na zawołanie" i pomagają mi dobrze wypieprzyć żonę "na 2 baty". Jestem szczęśliwy widząc, że moja kobieta przeżywa wtedy niesamowite orgazmy.

• Thanks 1

Bo dotychczas byl to orgazm lechtaczkowy a podobnoto kropla w morzu.

oj w słabym świetle literki mi się pogubiły i przeczytałem "podobno to kropla moczu"  🤣

• Sad 1

3 minuty temu, ddt60 napisał:

oj w słabym świetle literki mi się pogubiły i przeczytałem "podobno to kropla moczu"  🤣

Ciekawe co by Freud na to powiedział, stary zbereźniku 😉 😄 

Musicie to zrealizować. 

Dla mnie trzy osoby to już tłum. Tak naprawdę. Nigdy mi się nie podobało dwóch na jednego Konfiguracje parzyste są bardziej moim zdaniem bardziej sprawiedliwe "Sprawiedliwe", hym wygłupiłem się Gruby temat, a nie dwóch na jedną. 

• Confused 1

Dnia 10.07.2021 o 01:14, Nowy w mieście napisał:

Dla mnie trzy osoby to już tłum. Tak naprawdę. Nigdy mi się nie podobało dwóch na jednego Konfiguracje parzyste są bardziej moim zdaniem bardziej sprawiedliwe "Sprawiedliwe", hym wygłupiłem się Gruby temat, a nie dwóch na jedną. 

Parzyste, czyli że trzech na jedną? 

Dnia 15.07.2021 o 18:59, pipaa napisał:

Parzyste, czyli że trzech na jedną? 

To damskie forume, raczej przeznaczone dla kobiet. Opcja trzech na jedną...? Nie tutaj, ale może coś się zmieniło. Zgaduję. Ostro zardzewiałem i nie wiem co tu się dzieje. Nie dramatyzuj pipa, Na dw do jednego, to jeszcze bym uwierzył, ale trzy?! Dla mnie się nie dodaje. 

Mam nadzieje że mimo wszytko bawisz się świetnie i dasz się zapamiętać jako wpływowa userka.

Te ściany tekstu warto przeczytać. onlygosiaczek071 i wtórujący mu Marcin40 i na dokładkę doskonale mi znajomy,ddt60. Oczywiście nie,  tak jak bym chciał , ale wszystko rządzi się swoimi prawami. I faktycznie może być trzech na jedną.

• Haha 1

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Nowy w mieście napisał:

Te ściany tekstu warto przeczytać. onlygosiaczek071 i wtórujący mu Marcin40 i na dokładkę doskonale mi znajomy,ddt60. Oczywiście nie,  tak jak bym chciał , ale wszystko rządzi się swoimi prawami. I faktycznie może być trzech na jedną.

Lubię te Twoje  komentarze narratora 😉 😄 

Edytowano przez Marcin40

Bo dotychczas byl to orgazm lechtaczkowy a podobnoto kropla w morzu. Sluchajcie dziewczyny nigdy nie bylo mi tak dobrze , mialam chcice caly tydzien, bylismy w takim uniesieniu ze musialam wziasc tabletke dzien po bo odlecielismy bylismy gdzies po drugiej stronie. Wazny temat, tylko dla dojrzałych osób 

Nie jest odkryciem  na miare E=mc2 LOL ze kobieta aby przezyc orgazm potrzebuje relaksu i... jeszcze raz relaksu.Maksymalnego wyluzowania w sferze mentalnej jak i seksulanej! Gdy umysl jest wyzwolony z wszelkich stresujacych spraw, styki zaczynaja pracowac na prokreacje .Tak nas natura stworzyla.

Najwyrazniej rozluznilas  sie na tyle aby dopuscic do siebie swoja seksulana nature i ona sie odezwala. Relaks to sztuka!  i na niej wlasnie bazuje Tantra i jej techniki.

Dnia 31.05.2021 o 08:11, onlygosiaczek071 napisał:

Nie masz co się tak denerwować 😄 piszę szybko, stąd błędy,  nawet nie wiem o czym piszesz bo Ty nie w temacie. Ja o kozie Ty o wozie,  nie pasujesz tu 😄 nie śpię po nocach, sex tak wpłynął na moje zycie pozytywnie, że nic nie zakłóca mega szczęścia 

👍

14 godzin temu, Nowy w mieście napisał:

Ty naprawdę żyjesz ,już jesteś legendą, a po twojej śmierci pokolenia ludzi będzie cię  widywało jak Elvisa pod Tesco. Yyy się pewno zastanawiasz gdzie się wszyscy podziali co ich kojarzyliśmy?

• Haha 1

13 minut temu, redaktorFuckt napisał:

Ty naprawdę żyjesz ,już jesteś legendą, a po twojej śmierci pokolenia ludzi będzie cię  widywało jak Elvisa pod Tesco. Yyy się pewno zastanawiasz gdzie się wszyscy podziali co ich kojarzyliśmy?

Red, czekam aż stworzysz biografię Nowego 😄

1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Bez jaj proszę...

14 minut temu, Nowy w mieścіe napisał:

Bez jaj proszę...

Skoro jesteś legendą, to zasługujesz. Ja chętnie poznam twoją karierę na forume.

Jestem normalnym, zwykłym facetem. Jedyne co mnie wyróżnia z tłumu podobnych mi to tylko to, że mam trzy jądra co jest dużą rzadkością.

• Thanks 3
  • Haha 1
  • Confused 1

2 godziny temu, Pieprz w doopie napisał:

11 minut temu, Nowy w mieścіe napisał:

Jestem normalnym, zwykłym facetem. Jedyne co mnie wyróżnia z tłumu podobnych mi to tylko to, że mam trzy jądra co jest dużą rzadkością.

Pieprzna spójrz wyżej jak go nie kochać 😁

32 minuty temu, redaktorFuckt napisał:

Pieprzna spójrz wyżej jak go nie kochać 😁

To jest trudna miłość ale miłość.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się