Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikiforever

Antykoncepcja, zwiazek

Polecane posty

Cześć, 

Przez prawie 6 lat używałam krążków dopochwowych, we wrześniu odstawiłam i zauważyłam że się lepiej czuje, mam większe libido i normalny okres (wiadomo wcześniej było bardzo słaby). Problem jest jednak w moim chłopaku, który narzeka na gumki. Mówi ze denerwuje go zakładanie, że ma stres kończąc, czy nic się nie zsunęło albo nie pękło. Mówi tez, jak ja chce przez resztę życia tylko w gumkach. 
Otwarcie mi nie powiedział że chce żebym wróciła do antykoncepcji, ale tylko ze jak ja mam sie do nich zmuszać to nie ma sensu. 
Jak to wyglada u was? Powinnam przemyśleć powrót do antykoncepcji? Jak ta sytuacja wyglada z waszego punktu widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alternatywą może być dla Was kapturek naszyjkowy Diafragma Caya, to spotkanie po środku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie może być tak, że on cię zmusza, bez jaj; zawsze bez niczego jest najlepiej, bo doznania są super, ale trzeba mieć na uwadze możliwe konsekwencje; możesz kontrolować cykle - ja używam monitora płodności Afrodyta Smart i mechanicznie zabezpieczamy się z partnerem tylko w dni płodne, a poza tym bez niczego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie wracaj do tabletek jeśli TY tego nie chcesz.

Narzeczony nie ma problemów z gumkami, namawiał mnie na tabletki, ale szanuje moje zdanie  (nie chce anty) I czasem wraca do tematu na zasadzie czy nie zmieniłam zdania w tej kwestii.

Przez cały związek (ponad 5 lat) gumki, gdy wyszło mi uczulenie na lateks przeszliśmy na bezlateksowe prezerwatywy skyn i z tego co mi mówił lepiej mnie czuje może to jest wyjście? 

Czasami przed okresem kochamy się bez gumki chwilę i potem normalnie z gumką gdy robi się gorąco, mimo wszystko zostajemy przy gumkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz korzystać z naturalnych metod antykoncepcji, ja osobiście chwalę sobie termometr owulacyjny mySense. Pamiętaj, że to ty musisz podjąć decyzję, bo to kobieta nosi później 9 miesięcy w łonie dziecko, a nie facet i jakkolwiek na to nie spojrzeć, to wszystko spada na kobietę, a w naszym społeczeństwie to już w ogóle piętno matki Polki muszącej do końca życia być z ojcem swojego dziecka, nawet jakby był najgorszym tyranem, a dziecko ma być "spoiwem". Także przemyśl temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super jest tester afrodyta - sprawdza się i przy antykoncepcji i przy staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×