Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia1991

Mam 30 lat a mój facet woli gry komputerowe niż mnie

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Rozumiem że 

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ręka mi dzisiaj rano zastąpiła dziewczynę a co gry dopiero 😄

Rozumiem że nie potrzebujesz dziewczyny bo masz dłoń  ?

Edytowano przez Neo31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ręka mi dzisiaj rano zastąpiła dziewczynę a co gry dopiero 😄

Ludzie lubią być we wspólnocie bo gdy byliśmy plemionami wygnanie oznaczało śmierć biologia premiuje kontakty z ludźmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Neo31 napisał:

wygnanie oznaczało śmierć

Czasy się zmieniły 😗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale 

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Czasy się zmieniły 😗

 

Ale ewolucja nie jest taka szybka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EIciaa napisał:

Można powiedzieć że leżaczek jest wyjątkiem potwierdzającym regułę 😉 

Trzeba próbować przekonywać a jak nic nie dociera to nich osoba poniesie konsekwencje swojego błędnego rozumowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Neo31 napisał:

Rozumiem że 

Rozumiem że nie potrzebujesz dziewczyny bo masz dłoń  ?

A co ma autorki narzeczony z dziewczyny, pracować musi, po pracy pograć nie może, portfelem mu rządzi przynajmniej księgowa xD problemem obecnej cyfrozy jest to, że facet chce mieć ale też chce pograć a one naigladały się instagrama wynajętych apartamentów na dobę i zdjęć z restauracji podróży i zakupów czyli życia 1% ludzi. I piszcza jak moja süka gdy kroiłem piersi z kurczaka surowe 😗👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Neo31 napisał:

Trzeba próbować przekonywać a jak nic nie dociera to nich osoba poniesie konsekwencje swojego błędnego rozumowania .

To jest ten sam mechanizm jak gdy byłem dzieckiem babcia dała mi drewiane klocki mózg roz...y a jak zobaczyłem lego już nie chciałem się nimi bawić. Za dużo oczy widziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

A co ma autorki narzeczony z dziewczyny, pracować musi, po pracy pograć nie może, portfelem mu rządzi przynajmniej księgowa xD problemem obecnej cyfrozy jest to, że facet chce mieć ale też chce pograć a one naigladały się instagrama wynajętych apartamentów na dobę i zdjęć z restauracji podróży i zakupów czyli życia 1% ludzi. I piszcza jak moja süka gdy kroiłem piersi z kurczaka surowe 😗👌

Ma relacja seks może porozmawiać nie jest sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, EIciaa napisał:

Dobranoc wszystkim.

Też wziąłem pixa pół godziny temu idę spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Neo31 napisał:

może porozmawiać

Faceci nie lubią tyle rozmawiać co kobiety. Zobacz różnice w wypowiedziach facet zazwyczaj kilka razy krótsze odpowiedzi.

5 minut temu, Neo31 napisał:

Ma relacja seks... nie jest sam . 

Dlatego się oświadczył a nie pogonił ale długo nie wytrzyna piszczenia, ja też w końcu dawałem mimo iż miska karmy pełna tej pierś z kurczaka 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, EIciaa napisał:

Ja to bez pixów sypiam 😴 🖐

 

Ja się uzaleznilem 😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Faceci nie lubią tyle rozmawiać co kobiety. Zobacz różnice w wypowiedziach facet zazwyczaj kilka razy krótsze odpowiedzi.

Dlatego się oświadczył a nie pogonił ale długo nie wytrzyna piszczenia, ja też w końcu dawałem mimo iż miska karmy pełna tej pierś z kurczaka 😗

Nie powinien ignorować potrzeb narzeczonej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Faceci nie lubią tyle rozmawiać co kobiety. Zobacz różnice w wypowiedziach facet zazwyczaj kilka razy krótsze odpowiedzi.

8 minut temu, Neo31 napisał:

Jak było w pracy

Facet dobrze 👍 😗

Kobieta zaczyna opowieści z dokładnością do koloru szminki koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Jak było w pracy

Facet dobrze 👍😗

Kobieta zaczyna opowieści z dokładnością do koloru szminki koleżanki.

Powinno się chociaż wysłuchać kobietę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Neo31 napisał:

Nie powinien ignorować potrzeb narzeczonej 

 

2 minuty temu, Neo31 napisał:

Powinno się chociaż wysłuchać kobietę .

To racja powinna być pasją tylko teraz trzeba się nauczyć skakać między pasjami a to już trudne zwłaszcza szybko się przelsczac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, EIciaa napisał:

Te co bierzesz raczej szkodliwe nie są ani jakoś specjalnie uzależniające tak że nic strasznego 😉

Dobranoc Elcia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze sie nie zmieni - taka jego natura, pewnie taki jest od dziecka, jesli sprobujesz go zmienic jemu inne zycie sie nie spodoba, ale ciezko trafic naprawde na fajnego faceta ktory by sie Tobie konkretnie podobal, wiec nie wiem, mozesz probowac znalezc kogos innego, ale mozesz tez trafic gorzej, masz 30 lat to i nie duzo i duzo zalezy jak spojrzec... nie wiem czy masz porownanie z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Jestem narzeczoną od kilku lat już. Żyje nam się spokojnie poza jedna mała rzeczą. Mój facet woli gry, nie tylko ode mnie-od wszystkiego. W przerwie od pracy zdalnej-gra w gry, po pracy-gra w gry, w nocy-gra w gry, po seksie-idzie zapalić i grać w gry. I tak w koło Macieju. 

Żeby nie było-ma też dobre strony. Ogarnie dom, śmieci wyniesie, nie jest Babiarz i jak mu powiem, aby ze mną spędził czas-to wtedy spędzi. Nigdy jednak sam z siebie. Nigdy nie zaproponuje wyjścia-chyba że mu przypomnę. Prosiłam go wiele razy aby trochę schudł (ma nadwagę), powiedział ok i nic. Ani diety, ani ćwiczeń-jedynie komputer i gry. 

 

Zastanawiam się, czy nie marnuje życia na to? A może po prostu, gdzie księgowej do informatyka i jak kobieta mniej zarabia to powinna się cieszyć że facet zarabia. Mam już 30 lat i przez tą sytuację czuję się przegrana, obrzydliwa i brzydka. 

 

Ma to jakiś sens dla was? A może to ja przesadzam i to normalne po 4 latach w związku, że zainteresowanie tak spadło? 

 

Dodam-tak, rozmawiałam na ten temat wiele razy. Prośba, groźba, spokojnie i w kłótni. Na początku przez jakiś czas się starał, a teraz nie widzi żadnego problemu. I nie-nie roztyłam się, nic z tych rzeczy. 

 

A spróbowałaś kiedyś zagrać ? Mój któregoś razu zaproponował wspólną grę we dwoje i spodobało mi się i w wolnej chwili gramy razem . On jest szczęśliwy i ja też 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do siebie nie pasujecie (?)

zastanów się czy chcesz aby każdy Twój dzień był taki jak teraz... on robi to co lubi, ale Tobie niekoniecznie jest z tym dobrze... i o to chyba chodzi

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×