Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CzerwonyTulipan

Misza nowa kuchnia co sadzicie?

Polecane posty

Widać że wszystko tanie i kiepskiej jakości. Chce żeby było modnie i tak jak mają inni ale nie mają pieniędzy. Ona nie ma gustu. Śmiesznie to wyglada, grafitowe krzesła do tego rolety szare każda w innym kolorze, białe meble z drewnem i do tego czarne płytki w jakieś mazaje 😂 Jeszcze ta komiczna szara zmywarka, kuchnia czarna, obok biały zlew… Wszystko się robi w zabudowie albo dopasowuje wymiarami i kolorystycznie tak żeby tworzyło jedną całość ale co ten tłuk o tym wie..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada, bo lodówki retro mają no frost. Tylko są w normalnej cenie a na takie jej nie stać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze też było jak ostatnio gadała, że Marika nie chciała bajkowych ubrań z pepeco bo dzieci się będą z niej śmiać. No ja się wcale nie dziwie skoro dziecko musi chodzić w takich s.z.m.a.t.a.ch do szkoły. Ale co się dziwić jak dla Miszy rzeczami premium są ciuchy z hm 🤣 Jakby zobaczyła jakie piękne rzeczy dla dzieci są w różnych butikach to by zrozumiała przepaść między tym co jest na rynku a tym co ona kupuje 

Edytowano przez Aleksa279
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, OhCeline napisał:

Nie ma kasy co widać na kilometr i nie byłoby w tym nic śmiesznego gdyby nie to, że próbuje temu zaprzeczyć chociaż swoim lenistwem sama się do tego przyczyniła.

No właśnie, mnie najbardziej irytuje to jej udawanie i próbowanie pokazać że ją stać. Bo to jest właśnie żałosne, takie zakrzywianie rzeczywistości. Bo jakby powiedziała, że kupiła to albo to bo nie ma kasy to spoko. A tak robi z siebie błazna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kuchnia wizualnie na pewno lepsza od starej, ale bez sensu urządzona. Już pomijając fakt, że jest wszystkiego po trochu, tu biel i drewno, tam szarości, kawałek dalej czarne płytki, zmywarka w ogóle z innej parafii, ale tego sie można było spodziewać po Karoli i jej świetnym wyczuciu stylu 😉 no ale jak zobaczyłam tą kuchenke wciśniętą za stołem to aż mnie zatkało 😅 rozmieścili te meble chyba bez jakiegokolwiek przemyślenia, Misza taka niby kucharka a nie wie że blat roboczy powinien być przy zlewie, z resztą ta kuchenka na drugim końcu pomieszczenia i jeszcze postawiona za stołem to też jest hit. 

Ciekawe ile czasu minie aż przyzna racje widzkom i zmieni ustawienie mebli, bo na bank to zrobią 😉 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lodówka według miszy stoi w odpowiednim miejscu 🤣🤣 

Zmywarka z komisu 🤣 szwagierka znalazla najlepszoom jaka była 🤣 

Winny sprzedawca że różne kolory rolet bo przecież nie było widać  🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, OhCeline napisał:

Ja się dziwię czemu nie zrezygnują z sypialni na rzecz własnego pokoju i salonu w jednym (z rozkładaną kanapą do spania). Mieli by w końcu prawdziwe miejsce to przebywania w dzień i do przyjmowania gości. Nie wyobrażam sobie siedzieć w dzień w ubraniach na łóżku sypialnianym albo w kuchni.

Jakich gości? Teściów albo koleżanek Mariki? A kuchnia najlepsza z dotychczasowych, jakie pokazywała, chyba żadna z Was nie zaprzeczy? Która była lepsza? Ta w wieżowcu czy ta z zielona ścianą? Po taniości, ale spodziewałam się gorzej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czikitaa napisał:

Winny sprzedawca że różne kolory rolet bo przecież nie było widać  🤣

Jak zwykle każdy winny tylko nie ona 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czikitaa napisał:

Lodówka według miszy stoi w odpowiednim miejscu 🤣🤣 

Zmywarka z komisu 🤣 szwagierka znalazla najlepszoom jaka była 🤣 

Winny sprzedawca że różne kolory rolet bo przecież nie było widać  🤣

To nawet zmywarka  nie jest nowa ? Nieźle 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Aleksa279 napisał:

To nawet zmywarka  nie jest nowa ? Nieźle 😀

Jak na być nowa, jak żyją z jednej pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, OhCeline napisał:

I to jest idealne podsumowanie jej "bogactwa". Na krem poszło 2 stówki to od ceny zmywarki trzeba było odliczyć. Tak zwane życie ponad stan. 

To jest właśnie hit. Krem za 200 zł, torebka Hilfiger, ale też ciuchy z pepco i brak pieniędzy na sprzęty domowe 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Czikitaa napisał:

Lodówka według miszy stoi w odpowiednim miejscu 🤣🤣 

Zmywarka z komisu 🤣 szwagierka znalazla najlepszoom jaka była 🤣 

Winny sprzedawca że różne kolory rolet bo przecież nie było widać  🤣

Zmywarka z komisu czyli jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, OhCeline napisał:

Dokładnie. Czekam na jej tłumaczenie odnośnie zakupu najtańszego "regału" do kuchni jak ona to mówi i pozostawienia starych płytek podłogowych i paneli na ścianie. To będzie hit.

Powie, że jej się podobają i są dobrej jakości a w sklepach jest badziewie hahahahah 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, OhCeline napisał:

No wiesz jeszcze ni widziałam youtuberki szpanującej zmywarką albo piekarnikiem a ona chce być jak inne 😂. Tylko, że inne stać i na sprzęty domowe i na te drogie torebki.

No właśnie, te droższe rzeczy to tylko kupuje wtedy kiedy można się nimi pochwalić 😀 reszty może nie być albo kupi najgorszej jakości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie zagospodarowana przestrzeń. Już widzę jak Karolcia miesza breję w garnku a łokciem trąca Mańka głowę 🤣 albo jak syna nagle odsuwa się od stołu (jak to dzieci mają w zwyczaju) i buch przyciska Miszę do gazówki🤣

Jak robi się remont „na lata” to trzeba liczyć się z kosztami żeby to było funkcjonalne na lata, ale u nich to zawsze wszystko najtańszą linią oporu, żeby jakoś było. No jakoś jest. Jakoś, czyli byle jako. 

Ale Misza pójdzie w zaparte i będzie bredzić że dodatkowe kroki na trasie lodówka<->gazówka<-> blat z skrojonymi warzywami/przygotowanym mięsem - to dla zdrowia 😂😂

 

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, OhCeline napisał:

Najlepsze były te jej przeglądy torebek i ciuchów, jedna Guess, druga Szachownica albo Pepco 😂

😂😂😂 I outfit gotowy. Spodnie szachownica, bluzka pepco, buty chińczyk i do tego torebka Guess 😄 Mąż jej kupował kiedyś torebkę markową jakąś i ją prezentowała na vlogu z tekstem, że wzięła najmniejsza bo takie lubi najbardziej. Od razu pomyślałam, że dlatego bo najmniejsza najtańsza a musieli wziąć markową żeby logo było 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Rielka napisał:

Fatalnie zagospodarowana przestrzeń. Już widzę jak Karolcia miesza breję w garnku a łokciem trąca Mańka głowę 🤣 albo jak syna nagle odsuwa się od stołu (jak to dzieci mają w zwyczaju) i buch przyciska Miszę do gazówki🤣

Jak robi się remont „na lata” to trzeba liczyć się z kosztami żeby to było funkcjonalne na lata, ale u nich to zawsze wszystko najtańszą linią oporu, żeby jakoś było. No jakoś jest. Jakoś, czyli byle jako. 

Ale Misza pójdzie w zaparte i będzie bredzić że dodatkowe kroki na trasie lodówka<->gazówka<-> blat z skrojonymi warzywami/przygotowanym mięsem - to dla zdrowia 😂😂

 

 

Jak już, to po najmniejszej linii oporu albo wszystko po taniości 😉 ale ogólnie zgadzam się. Nie podoba mi się to zestawienie samych szafek blatu i nic poza ttm a po drugiej stronie wszytko razem czyli zlew, zmywarka, kuchenka. Stół stoi tuz przy kuchence, ktoś będzie coś gotował a reszta nawet nie będzie mogła w spokoju zjeść czy wypić kawę przy nim. Nie ma ładu ani składu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, OhCeline napisał:

Dokładnie. Czekam na jej tłumaczenie odnośnie zakupu najtańszego "regału" do kuchni jak ona to mówi i pozostawienia starych płytek podłogowych i paneli na ścianie. To będzie hit.

W ogole mialam takie wtf, jaki regał do kuchni XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło kasy na listwy przypodłogowe 😉 i już serio mogli wymienić te podłogę starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o kim mowa,  ale czytam ten wątek i szczerze to troche slabe, że jej wytykacie ze tańsza kuchnie wziela czy tańsze cos... ważne, że nowe i w miarę funkcjonalne:)

Co do ciuchów- sama mam bluzki z Pepco i noszę je z torebką Karla Langeferda i jakoś mi to nie przeszkadza. Jak czyste schludne i w miarę pasuje do siebie to spoko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie w sklepie jej doradziły żółtą firanke do fioletowych ścian, teraz znowu pan jej sprzedał dwie inne rolety... No pecha ma strasznego ta nasza Miszka do sprzedawców 😉

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Molta napisał:

Jak już, to po najmniejszej linii oporu albo wszystko po taniości 😉 ale ogólnie zgadzam się. Nie podoba mi się to zestawienie samych szafek blatu i nic poza ttm a po drugiej stronie wszytko razem czyli zlew, zmywarka, kuchenka. Stół stoi tuz przy kuchence, ktoś będzie coś gotował a reszta nawet nie będzie mogła w spokoju zjeść czy wypić kawę przy nim. Nie ma ładu ani składu;)

Wybacz,  ponad polowe życia mieszkam poza granicami Polski i siłą rzeczy związki frazeologiczne mylą mi się. Ale dziękuje za uwagę 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Molta napisał:

Jak już, to po najmniejszej linii oporu albo wszystko po taniości 😉 ale ogólnie zgadzam się. Nie podoba mi się to zestawienie samych szafek blatu i nic poza ttm a po drugiej stronie wszytko razem czyli zlew, zmywarka, kuchenka. Stół stoi tuz przy kuchence, ktoś będzie coś gotował a reszta nawet nie będzie mogła w spokoju zjeść czy wypić kawę przy nim. Nie ma ładu ani składu;)

Jak już to „linii najmniejszego oporu”.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, CoctailGirl napisał:

Panie w sklepie jej doradziły żółtą firanke do fioletowych ścian, teraz znowu pan jej sprzedał dwie inne rolety... No pecha ma strasznego ta nasza Miszka do sprzedawców 😉

I oczywiście nie zwróci nie wymieni itp. tylko NOWE kupi.. widziała, że dwie rolety z innej parafi, a i tak je zamontowali 🙈.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dzasne napisał:

Jak już to „linii najmniejszego oporu”.

Zgadza się, pouczam kogoś, ale sama przekręciłam;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×