Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CzerwonyTulipan

Misza nowa kuchnia co sadzicie?

Polecane posty

2 godziny temu, Rielka napisał:

Wybacz,  ponad polowe życia mieszkam poza granicami Polski i siłą rzeczy związki frazeologiczne mylą mi się. Ale dziękuje za uwagę 😉

Sorki, sama błąd popełniłam. Powinno być po linii najmniejszego oporu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sonda napisał:

Nie wiem o kim mowa,  ale czytam ten wątek i szczerze to troche slabe, że jej wytykacie ze tańsza kuchnie wziela czy tańsze cos... ważne, że nowe i w miarę funkcjonalne:)

Co do ciuchów- sama mam bluzki z Pepco i noszę je z torebką Karla Langeferda i jakoś mi to nie przeszkadza. Jak czyste schludne i w miarę pasuje do siebie to spoko. 

To jak nie wiesz o kim mów to po co się wypowiadać. Mi nie chodzi o taniosc w sensie ceny. Obejrzyj jej najnowszy vlog o kuchni. Ciag szafek pod ścianą, bez wbudowanego zlewu, bez kuchenki itp. Wszystko to znajduje sie o przeciwległej ścianie, na kupie, obok siebie. Bez blatu roboczego który jest właśnie po drugiej stronie kuchni. Do tego kuchenka przy samym stole. Dwie różnokolorowe rolety na oknie. Z tymi pepcami to jest tak, że ona sobie stara się nosić lepsze marki, a pepcowe ciuchy przeważnie dzieciom funduje. No i inwestuje w siebie na maxa, podczas gdy przycina na sprawach domowych. Raczej tu o to chodzi  skoro już nie znasz tej ytberki 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia zrobiona po całkowitej taniości widać, że na zrobienie porządnej kuchni na wymiar ich nie stać. Mnie najbardziej dziwi ustawienie tego stołu, brak swobodnego dojścia do piekarnika i lodówki,  powinna go ustawić pod ścianą a nie pod oknem. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maniamaniamania napisał:

Aż strach pomyśleć co to będzie jak się wezmą za łazienke.. 🙈

Nie wezma sie bo nie ma juz kasy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, CzerwonyTulipan napisał:

Nie wezma sie bo nie ma juz kasy

Też prawda. Misza coś kiedyś wspominała, że w przyszłym roku BO są zmęczeni remontami itp., (ona najbardziej nie 🙈) wiadomo, że chodzi o kasę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Milutka napisał:

Kupili taką, bo na inne meble nie mają kasy. Niestety te ich mebelki kuchenne to parę stówek kosztowały? Nawet sama nie wiem po ile takie meble są. Zrobienie kuchni porządnej to wydatek przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych o sprzęcie to już nie mówię. 

Takie meble kupi się w granicach 300- 1000 zł w zależności od wykonania i jakości materiału. To jest remont najtańszym kosztem ale jak ktoś nie ma kasy to dobre i to. Przynajmniej już ta kuchnia nie straszy w przeciwieństwie do starej.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie pomyślana ta kuchnia. Powinni ją zrobic w L, a nie po dwoch stronach i jeszcze na siłę ten stół wciśnięty na środku. Brak kompletnie wyczucia przestrzennego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2021 o 11:53, JołZiom napisał:

Takie meble kupi się w granicach 300- 1000 zł w zależności od wykonania i jakości materiału. To jest remont najtańszym kosztem ale jak ktoś nie ma kasy to dobre i to. Przynajmniej już ta kuchnia nie straszy w przeciwieństwie do starej.

Gdyby kupiła taki zestaw od producenta to mogłaby zrobić pod wymiar w tej samej cenie. Mieszka w małym mieście w którym na pewno są tzw "targi"  i na takich targach są stoiska z meblami i można sobie kuchnie pod wymiar dopasować w takiej samej cenie jak te gotowe w marketach budowlanych. Na jej możliwości finansowe to by było lepsze rozwiązanie. Przynajmniej zamiast szafki nad okap mogłaby mieć normalną 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×