Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Kt├│re youtuberki to brudasy wg was?┬á­čśé

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Maziowa Szkocja, Szusz, Miszmaszowa, czerwcowa Lenka, Gooooosia, Joanna A┼Ťka Jagoda,

Edytowano przez OhCeline

Udost─Öpnij ten post

Julia K. aka Żulia z Paryżewa

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Klekota z┬á kana┼éu :classic_happy:No to jestem (kana┼é ju┼╝ nie istnieje). Ona to by┼éa syfiara. Nauczycielka, kt├│ra w domu mia┼éa syf, ┼Ťciany brudne, obtarte z dziurami.┬á┬á┬á

Udost─Öpnij ten post

Nasza biznes┼éumen z Redy i jej pi─Ökne, obdrapane futryny, kt├│re s─ů ju┼╝ symbolem prawnictwa na poziomie.

Udost─Öpnij ten post

Youtuberko-instagramerka (głównie instagram): Kama z anewlife xD nie wiem, wszystko co wrzuca jest dla mnie tak nieapetyczne i nieestetyczne... ma dziewczyna do tego talent xD

Udost─Öpnij ten post

Mo┼╝e nie YouTube ale instagrama: Pani swojego czasu.

Przeczytajcie opis pod ostatnim zdj─Öciem na ig. Zostawi┼éa szczeniaka na p├│┼é dnia samego w domu. Pies zrobi┼é burdel, zasika┼é i zasra┼é ca┼éy salon. A ta pisze, ┼╝e nie posprz─ůta┼éa tego, bo jej si─Ö nie chcia┼éo.... I tak siedzia┼éa w tym moczu i goownach ­čś│

No i ten wieczny syf w domu. Na każdym ujęciu gdy kręci is z domu widać koszmarny burdel w tle. 

Nie m├│wi─ůc o tym, ┼╝e sama jest flej─ů, kt├│ra bez skr─Öpowania opowiada o braku k─ůpieli od X dni itp ­čśé

• Sad 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, rsong napisał:

Youtuberko-instagramerka (głównie instagram): Kama z anewlife xD nie wiem, wszystko co wrzuca jest dla mnie tak nieapetyczne i nieestetyczne... ma dziewczyna do tego talent xD

Ona wygl─ůda na tak─ů niedomyt─ů ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

Maiowa Szkocja jeszcze si─Ö udziela na jutubach itp? ­čśä Kiedy┼Ť widzia┼éam jej insta, ale teraz nie potrafi─Ö znale┼║─ç ­čÖŐ

Udost─Öpnij ten post

Jak mo┼╝e zabrakn─ů─ç kroolofej Saruni?

• Like 3
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

Szusza, Sarunia, Gooooosia pionierki w tej kwestii.

Udost─Öpnij ten post

Na IG - naczelna junk food vegan czyli Anna Sudo┼é - wiecznie skoltunione w┼éosy, chodzenie w jednej pi┼╝amie ca┼éy dzie┼ä, jedzenie w niej, ochlapanie si─Ö jakim┼Ť piciem czy ┼╝arciem po czym k┼éadzenie si─Ö spa─ç w tej samej pi┼╝amie bez mycia ­čĄó, ostatnio po sesji u MG k─ůpiel w hotelu ale bez zmycia makija┼╝u, bo nie mia┼éa czym a na drugi dzie┼ä wieczorem po powrocie wieczorem nak┼éadanie piel─Ögnacji Apis na dekolt bez ┼╝adnego mycia, wcieranie olejku i zachwycanie si─Ö jaki on jest cudowny, Apis znalaz┼é taka antyreklam─Ö ┼╝e co┼Ť strasznego. Szkoda, bo to dobra firma i maj─ů fajne produkty.┬á

• Like 5
  • Thanks 5
  • Haha 3

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Stara Pudernica napisał:

Ona wygl─ůda na tak─ů niedomyt─ů ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

I zaniedban─ů, jakby mia┼éa 45+, 4 dzieci, wielkie gospodarstwo rolne i musia┼éa dzie┼ä w dzie┼ä i┼Ť─ç 10 km w jedn─ů stron─Ö do pracy xD a sp─Ödza ca┼ée dni w domu.┬á

Udost─Öpnij ten post

16 godzin temu, anna900 napisał:

Szusza, Sarunia, Gooooosia pionierki w tej kwestii.

Jaka sarunia?

Udost─Öpnij ten post

Lucyna Wybitnowczyk aka Rock Glam Princess. Buzia w rozmazanym mejkapie po k─ůpieli to mistrzostwo! ­čśŹ

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Dnia 3.06.2021 o 10:12, BezaNaPol napisał:

Lucyna Wybitnowczyk aka Rock Glam Princess. Buzia w rozmazanym mejkapie po k─ůpieli to mistrzostwo! ­čśŹ

Tak, do tego brud za paznokciami, ko┼étun na g┼éowie, zak┼éadanie ubra┼ä i po┼Ťcieli bez prania i u┼╝ywanie starych przeterminowanych kosmetykow ­čśŹ

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Agnieszka Grzelak, nie tyle przez styl zycia co dziwne akcje typu malowanie sie testerami. A w ostatnim filmie paznokciowym powiedziała, ze nie przeszkadza jej brak rekawiczek w salonie.

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Kama z D─Öbicy wygrywa wszystko. ┼╗eby si─Ö nie wiem jak stara┼éa, dla mnie w odbiorze jest taka jakby wiecznie niedomyta. Najstarsi g├│rale pami─Ötaj─ů pewnie such─ů pi─Öt─Ö i fancy zdj─Öcia na tle pet├│w na jej blogasku.┬á

Edytowano przez Rolkasuszi

Udost─Öpnij ten post

24 minuty temu, Rolkasuszi napisał:

Kama z D─Öbicy wygrywa wszystko. ┼╗eby si─Ö nie wiem jak stara┼éa, dla mnie w odbiorze jest taka jakby wiecznie niedomyta. Najstarsi g├│rale pami─Ötaj─ů pewnie such─ů pi─Öt─Ö i fancy zdj─Öcia na tle pet├│w na jej blogasku.┬á

Nie znam jej, jak si─Ö nazywa jej kana┼é? ­čś«

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Gadzinatygodnia napisał:

Nie znam jej, jak si─Ö nazywa jej kana┼é? ­čś«

Ma jaki┼Ť kana┼é "A new life TV", ale ja j─ů pami─Ötam z bardzo dawnego bloga "A new life with fashion" i podgl─ůdam na insta, tam jest najbardziej aktywna. Moja guilty pleasure od prawie dekady.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Czerwcowa Lenka robi na mnie wra┼╝enie mega┬áflejowate,┬ácho─ç w k├│┼éko opowiada o tym ile sprz─ůtn─Ö┼éa.┬á

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Rolkasuszi napisał:

Ma jaki┼Ť kana┼é "A new life TV", ale ja j─ů pami─Ötam z bardzo dawnego bloga "A new life with fashion" i podgl─ůdam na insta, tam jest najbardziej aktywna. Moja guilty pleasure od prawie dekady.

oj tak, jej nic nie przebije ­čśë┬ádzi┼Ť tez pi─Ökny kontent: za ma┼éa bluzka, bia┼éy biustonosz pod ciemn─ů, prze┼Ťwituj─ůc─ů bluzk─ů, w─ůtpliwe kadry, zdj─Öcia magnes├│w...┬á­čĄú jej nic nie pobije!

Udost─Öpnij ten post

Zdecydowanie Sz z ┼üodzi- macanie w┼éos├│w, potem wycieranie nosa, potem macanie twarzy, chodzenie przez kilka tygodni w tych samych bluzach, spanie kilka miesi─Öcy w tej samej po┼Ťcieli.┬á

Udost─Öpnij ten post

Dnia 2.06.2021 o 12:43, OhMyGosh napisał:

Na IG - naczelna junk food vegan czyli Anna Sudo┼é - wiecznie skoltunione w┼éosy, chodzenie w jednej pi┼╝amie ca┼éy dzie┼ä, jedzenie w niej, ochlapanie si─Ö jakim┼Ť piciem czy ┼╝arciem po czym k┼éadzenie si─Ö spa─ç w tej samej pi┼╝amie bez mycia ­čĄó, ostatnio po sesji u MG k─ůpiel w hotelu ale bez zmycia makija┼╝u, bo nie mia┼éa czym a na drugi dzie┼ä wieczorem po powrocie wieczorem nak┼éadanie piel─Ögnacji Apis na dekolt bez ┼╝adnego mycia, wcieranie olejku i zachwycanie si─Ö jaki on jest cudowny, Apis znalaz┼é taka antyreklam─Ö ┼╝e co┼Ť strasznego. Szkoda, bo to dobra firma i maj─ů fajne produkty.┬á

dodajmy do tego zbieranie psiego g├│wna go┼é─ů ┼éap─ů, zaszczane maty w ca┼éym domu, brudna klej─ůca si─Ö kuchnia, dotykanie obsikanych mat po czym powr├│t do gotowania bez umycia r─ůk

Udost─Öpnij ten post

Dnia 1.06.2021 o 21:35, Milutka napisał:

Klekota z┬á kana┼éu :classic_happy:No to jestem (kana┼é ju┼╝ nie istnieje). Ona to by┼éa syfiara. Nauczycielka, kt├│ra w domu mia┼éa syf, ┼Ťciany brudne, obtarte z dziurami.┬á┬á┬á

Tak, syf w mieszkaniu, torebce, na twarzy i w głowie. 

Udost─Öpnij ten post

Ja mam burdel w mieszkaniu i nie chce mi sie sprzatac ale jesli chodzi o higiene osobista i pranie to mam bzika na tym punkcie, takze no jestem fleja czy nie ?

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, walkingdead napisał:

dodajmy do tego zbieranie psiego g├│wna go┼é─ů ┼éap─ů, zaszczane maty w ca┼éym domu, brudna klej─ůca si─Ö kuchnia, dotykanie obsikanych mat po czym powr├│t do gotowania bez umycia r─ůk

Piekarnik nie czyszczony kilka lat, brudne patelnie , wielki w├│r ┼Ťmieci w kuchni i brak umiej─Ötno┼Ťci korzystania z mopa. Serio ci─Ö┼╝ko j─ů przebi─ç .

Edytowano przez Azja w Ameryce
Literowka
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!