Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tajemnicza101

Czy mu się podobam ?

Polecane posty

Na początku jakoś nie zawracałam mam niego uwagi. Jak się poznałam z moim facetem. To powiedział do niego „FAJNĄ MASZ TĄ DZIEWCZYNĘ”. Jest dużo starszy ode mnie wiec jakoś się nie angażowałam ale teraz zaczął mi się podobać. Ale do rzeczy. Był u nas jakiś czas temu (u mnie i u mojego faceta) bo miał do niego sprawe. Oczywiście wszyskto Pani napisze w wielkim skrócie aby nie przeciągać i nie zanudzać ;). No więc jak przyszedł do mojego faceta ja tez z nim wydałam się w rozmowę. Istotne dla tego spotkania i rozmowy było to, że powiedział do mnie„Kochanie” i wychodząc poklepał mnie po ramieniu. Byłam w lekkim szoku ale pomyślałam, że to dobrze bo mam szanse zrobić jakiś odważniejszy krok. Po około 3 dniach po tym jak u nas był znów do nas przyszedł. Zaproponowałam mu kawkę zgodził się. Wiec żeby zostać z nim sam na sam na ogródku powiedziałam do mojego faceta aby poszedł zaparzyć tą kawę. Gdy zostałam z nim sama przybliżyłam się do niego i zdjęłam mu niewidzialny proszek z kołnierzyka koszuli (niby przypadkowy dotyk) nic się nie odezwał nie zaprotestował. Był raczej spokojny gdy mu to robiłam. Ostatnio jak przechodziłam koło jego domu akurat był i mówię że WIE PAN CO KUPIŁAM NOWĄ KAWKĘ MUSI PAN PRZYJŚĆ SPRÓBOWAĆ. Na to on ze NIE CHCE NAS NACHODZIĆ. Trochę mi się głupio zrobiło. Zastanawiam się czy mu się naprawdępodobam czy poprostu jest miły. Już pisałam na forum, ale wątek został usunięty. Chciałabym żeby jakieś inne osoby się tez wypowiedziały co o tym myślą. Z góry dziękuje za wszysktkim odpowiedzi. ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się go albo obserwuj jak na Ciebie patrzy. Czy ucieka wzrokiem i zerka dyskretnie w Twoją stronę, bo wtedy jest coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2021 o 18:52, coco18 napisał:

Zapytaj się go albo obserwuj jak na Ciebie patrzy. Czy ucieka wzrokiem i zerka dyskretnie w Twoją stronę, bo wtedy jest coś na rzeczy.

Ostatnio patrzył mi tak głęboko w oczy a ja jemu że aż miałam jakiś dziwny dreszcz. Nawet mój partner to zauważył i wypytywał w domu co to za jakieś dziwne spojrzenia.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ewidentnie chce cię przelecieć i chyba to zrobi bo jesteś gotowa.

Potem tobie będzie się wydawało że chce coś więcej, ale okaże się że nie i zostaniesz bez chłopaka i kochanka. No chyba że chłopak się nie dowie, ale chyba już się domyślił.

Tak czy inaczej możesz zacząć szukać nowego.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2021 o 11:04, Tajemnicza101 napisał:

Ostatnio patrzył mi tak głęboko w oczy a ja jemu że aż miałam jakiś dziwny dreszcz. Nawet mój partner to zauważył i wypytywał w domu co to za jakieś dziwne spojrzenia.?.

Iskrzy miedzy wami, więc zdecyduj się na kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Poniekąd można to odbierać dwuznacznie. Może być po prostu miły i wychowany w konkretnym uwarunkowaniu.

Możliwe również, że - albo podobasz mu się jako osoba do dalszej reakcji, ale z powodu Twojego chłopaka nie chce się angażować, albo podobasz mu się jedynie fizycznie i szuka możliwości, żeby spędzić z Tobą jedną noc, albo wejść w luźną relację.

Powiedz proszę ile masz lat i o jak różnice wieku chodzi?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×