Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mammamija

Prezent na dzień ojca!

Polecane posty

Wiem, że do dnia ojca jeszcze trochę czasu, ale wolę poszukać czegoś zawczasu... Co byście poradzili kupić dla taty-brodacza? 😛

Trymer to dobry pomysł, ale trzeba wiedzieć czy dana osoba umie go w ogóle używać i jakie ma preferencje. Ja mam lubego brodacza i on strzyże się tylko u barbera - sam nie umie. Może lepiej po prostu jakiś barberski zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody?

3 godziny temu, Zuzka325 napisał:

Trymer to dobry pomysł, ale trzeba wiedzieć czy dana osoba umie go w ogóle używać i jakie ma preferencje. Ja mam lubego brodacza i on strzyże się tylko u barbera - sam nie umie. Może lepiej po prostu jakiś barberski zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody?

To chyba najlepszy i najbezpieczniejszy pomysł. A gdzie najlepiej taki zestaw kosmetyków kupić, żeby to były produkty "barberskiej" jakości? W salonach fryzjersko-barberskich coś znajdę?

Znajdziesz na pewno, może nie zestawy, ale na pewno profesjonalne kosmetyki. Choć z doświadczenia Ci powiem, że w Internecie jest taniej, a na takim Notino masz też całe zestawy barberskie (bo ja tam kupowałam). Zawsze też możesz iść "obczaić temat" u barbera, zobaczyć co Ci poleci oraz ile to kosztuje, a potem sprawdzić w Internecie czy nie jest taniej 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować