Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natala88

Orgazmy = kłopot

Polecane posty

Hej. Jeszcze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego podczas stosunku, miałam kilku partnerów i z żadnym mi się to nie udało, tak samo przy masturbacji... Brak. Czy któraś ma podobny problem? Może macie jakieś porady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, 130fox napisał:

Może nie odpowiedni partnerzy. Pewnie jeszcze będziesz miała:)

Tak sądzisz?  😉

Edytowano przez nie.idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Natala88 napisał:

Hej. Jeszcze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego podczas stosunku, miałam kilku partnerów i z żadnym mi się to nie udało, tak samo przy masturbacji... Brak. Czy któraś ma podobny problem? Może macie jakieś porady? 

Musisz do niego dojrzeć... sprzyjające okoliczności też nie są bez znaczenia...  pamiętaj: orgazm rodzi się w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci przepis na orgazm pochwowy, ale pewnie i tak nie skorzystasz. Większość kobiet jest zbyt leniwa, by im się chciało korzystać z tej techniki.

Możesz pieścić łecht@czkę, ale przede wszystkim musisz zaciskać mięśnie kegla. Zaciskasz, trzymasz aż czujesz że puszczasz, więc zaciskasz znowu. I tak do orgazmu. Nie można robić przerw. Po kilku udanych próbach można odstawiać powoli łecht@czkę.

Proszę bardzo. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2021 o 13:48, Natala88 napisał:

Hej. Jeszcze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego podczas stosunku, miałam kilku partnerów i z żadnym mi się to nie udało, tak samo przy masturbacji... Brak. Czy któraś ma podobny problem? Może macie jakieś porady? 

Niepokojące jest to, że sama nie jesteś w stanie się doprowadzić do orgazmu . Jeżeli nie masz żadnych problemów zdrowotnych mogących na to wpłynąć to według mnie nie poznałaś jeszcze wystarczająco własnego ciała. Ile masz lat, jeśli wolno spytać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie kobiety osiągają w ogóle orgazm pochwowy. Łechtaczkowy dziś uważa się za równoważny pochwowemu i nikt poważny nie traktuje go jako gorszy albo mniej dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...z ex mężem byłam przez 10 lat i ani jednego orgazmu ....po rozwodzie poznałam obecnego partnera i on mi dał orgazm pochwowy i łechtaczkowy a zorientował się że udawałam orgazm bo moja ci..  nie miała skurczów . Rzeczywiście do tego chyba trzeba mieć odpowiedniego partnera i dojrzeć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×