Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartosz3039

Czy ja jej się podobam?

Polecane posty

Witam. Trzy miesiące temu pisałem o moim rozstaniu, ale teraz znów potrzebuję waszej rady, gdyż co do poprzedniego wątku mieliście sporo racji.

Kilka tygodni temu poznałem na portalu randkowym pewną dziewczynę. Spotkaliśmy się jak dotąd trzy razy. Ona jest osobą introwertyczną po trudnym rozstaniu, ja podobnie. Otóż już na drugim spotkaniu, gdy byliśmy w kinie, a potem trochę wypiliśmy z jej znajomymi zaczęliśmy okazywać sobie oznaki większego zainteresowania. Po pijaku zacząłem ją trochę całować, raz w usta, potem po twarzy. Byłem wypity, więc nie mogłem wrócić autem do domu, wtedy mnie przenocowała. Oglądaliśmy film, przytulalismy się i tak zasnęliśmy wtuleni. Mając w pamięci mój poprzedni związek, zapytałem, czy nie przebiega to za szybko. Ona potwierdziła, że jest osobą, która wolno otwiera się przed nowym, szczególnie po poprzednim związku. Postanowiłem poznawać ją dalej bez oczekiwań i wyniosłych gestów. Ona często wypytuje mnie o poprzedni związek, jaka tamta była itd., jednak gdy piszemy w ciągu dnia jest to tylko kilka wiadomości dziennie.

 

Dziś mieliśmy trzecie spotkanie. Byliśmy nad morzem. Początkowo była skryta, jednak rozluźniłem atmosferę swoją otwartą postawą i uśmiechem. Jechaliśmy i szliśmy trzymając się za ręce, przytulałem ją na molo i pozwoliła się pocałować po szyi, jednak nie zaakceptowała pocałunku w usta, co mnie martwi. Mówi, że nie wie czemu nie może się na razie przełamać, mówi, że to nie tak, że tego nie chce. Nie wiem co mam myśleć, czy to udawane zainteresowanie? Jesteśmy umówieni za dwa tygodnie na czwarte spotkanie, jednak nie wiem co mam o tym myśleć. Dopiero dziś tak oficjalnie byliśmy na randce, a ona sama nie chce zdradzić, czy jej się podobam, stwierdza jednak, że jest miedzy nami chemia.

Nie wiem co myśleć, wiem, że każda dziewczyna jest inna. Z poprzednią po miesiącu znajomości zaczęliśmy się całować, a kilka dni potem spaliśmy ze sobą, a teraz nie wiem czy to normalne tempo czy nie. Tylko po pijaku na drugim spotkaniu dała się pocałować, a mnie prosi o czas, żeby to rozwinęło się naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje pożądania i nie poczuje. Skutki mogą być dramatyczne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci sie tak spieszy? Daj jej czas, najpierw coś razem poróbcie, niech się nawiąże jakaś więź, a potem seksy. Nie naciskaj, to nie pomoże a może ją tylko spłoszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Qwerty82 napisał:

Gdzie ci sie tak spieszy? Daj jej czas, najpierw coś razem poróbcie, niech się nawiąże jakaś więź, a potem seksy. Nie naciskaj, to nie pomoże a może ją tylko spłoszyć

To też dobra rada, ale jak teraz postąpić? Na spotkaniach jeśli nic nie będę działał to rama przyjaciel, jak będę coś działał to wyjdę na desperata, który łapie się czegokolwiek. Chyba będę obserwował jak to się rozwija, jeśli nie będzie z jej strony jakiejś iskry to wtedy będę widział na czym stoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×