Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bubel23

Zainteresowanie

Polecane posty

Hej. 

Jak okazywać zainteresowanie dziewczynie? Mianowicie: Zawsze robiłem to zbyt dosadnie, przez co dziewczyny czuły się pewnie dziwnie. Teraz poznałem jedną taką i nie chce jej przestraszyć poprostu. Proszę głównie kobiety o radę, pomocą chłopów też nie pogardzę. Z góry dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Wyjąć go  i pokazać, i zapytać czy na tym instrumencie chcę grać i być szczęśliwa jak Norbi przez następne 20 lat. Kobiety są jak Norbi, jak trafisz z piosenką, będę śpiewały gorące do końca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Druhu napisał:

Wyjąć go  i pokazać, i zapytać czy na tym instrumencie chcę grać i być szczęśliwa jak Norbi przez następne 20 lat. Kobiety są jak Norbi, jak trafisz z piosenką, będę śpiewały gorące do końca życia. 

Emmmm... Myślałem, że to ja jestem dziwny. Dobrze że się pojawiłeś. Ulżyło mi xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Najgorsza rzecza to pytac kobiety o to jak poderac inna kobiete ! : )

One same siebie nie znaja  a co dopiero jak poderwac inna:) .Na ogol opisuja ja je osobiscie  poderwac! a nie kolezanke! LOL  

Mam nadzieję jednak, że znajdzie się tu taka która ogarnie temat i już to przechodziła. Krótko to można trzymać psa co najwyżej. LOL

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bubel23 napisał:

Hej. 

Jak okazywać zainteresowanie dziewczynie? Mianowicie: Zawsze robiłem to zbyt dosadnie, przez co dziewczyny czuły się pewnie dziwnie. Teraz poznałem jedną taką i nie chce jej przestraszyć poprostu. Proszę głównie kobiety o radę, pomocą chłopów też nie pogardzę. Z góry dziękuję 🙂

Ja Ci nie pomogę, bo mi się marzy by obiekt moich westchnień okazał zainteresowanie dosadnie.

Nic bardziej męczącego niż ciągłe podchody i sprawdzanie gruntu kilka miesięcy, czy dłużej 

Edytowano przez Dziewczynka z zapałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego idealnego sposobu nie ma... tej jednej konkretnej musisz przypaść do gustu, że się tak wyrażę : ) a jeśli chcesz mieć patent na wiele to nie wiem może posłuchaj mistrzów podrywu .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×