Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sorry Aga, zadowala mnie peeling enzymatyczny z onlybio za 20 zł xD Ale psychofanki kupią... 

• Like 8

Dnia 16.10.2021 o 12:42, JesRoszer napisał:

Sorry Aga, zadowala mnie peeling enzymatyczny z onlybio za 20 zł xD Ale psychofanki kupią... 

Ja lubię jej produkty, ale bez przesady. 

• Like 1

Dnia 16.10.2021 o 12:42, JesRoszer napisał:

mi starcza cerkogel i maseczki z ziół

• Like 1

Ja do oczyszczania skóry głowy lubię Anwen kawowy. Słaba ze mnie włosomaniaczka.

• Like 3

Kujonica pyta na swoim instastory co nas wkurza we włosomaniactwie xD Mnie chyba sekciarstwo

• Like 4

33 minuty temu, JesRoszer napisał:

Kujonica pyta na swoim instastory co nas wkurza we włosomaniactwie xD Mnie chyba sekciarstwo

mnie chyba nachalna promocja, np loczka, ale już na szczęście o tym sklepie cisza 

• Like 3

Dnia 15.10.2021 o 16:53, Sylwia76682 napisał:

Jest i zapowiedziany scrub HTC.. juz kiedys ogladalam sneak peak agi i mowila, ze tam beda drobinki... jesli nie pokaza pod mikroskopem, ze maja idealnie gladka powierzchnie, to ja w zyciu tego nie kupie. Tyle sie mowi o tym, ze drobiny uszkadzaja wlosy bo maja kanciaste krawedzie

Już pierwsze paczki PR są pokazywane na IG. Kilka razy kupiłam w dniu premiery produkty HTC i nigdy nie miałam tak ładnie zapakowanych, nigdy nie miałam dodatków, czasem krówki-też nie zawsze...

• Like 2

1 godzinę temu, bella_again napisał:

Co dają peellingi na skórę głowy? Zauważyłyście u siebie jakąś różnicę?

Ja u siebie widzę większe przetłuszczanie i mniejszą objętość, mniejsze odświeżenie  bez peelingu

1 godzinę temu, Sok z żuka napisał:

Już pierwsze paczki PR są pokazywane na IG. Kilka razy kupiłam w dniu premiery produkty HTC i nigdy nie miałam tak ładnie zapakowanych, nigdy nie miałam dodatków, czasem krówki-też nie zawsze...

Ja raz miałam lizaka przy premierze Merhaira, ale jak w uwagach do innego zamówienia poprosiłam o trochę więcej krówek, to dostałam chyba z 3 XD A pamiętam jak Aga na story kiedyś mówiła PISZCIE TO DAMY

• Like 1
  • Thanks 1

51 minut temu, SokPomaranczowy napisał:

Ja u siebie widzę większe przetłuszczanie i mniejszą objętość, mniejsze odświeżenie  bez peelingu

Ja raz miałam lizaka przy premierze Merhaira, ale jak w uwagach do innego zamówienia poprosiłam o trochę więcej krówek, to dostałam chyba z 3 XD A pamiętam jak Aga na story kiedyś mówiła PISZCIE TO DAMY

Ok, zawsze można napisać 😁ale wydaje mi się, że skoro na IG atakują nas paczki od HTC, które ewidentnie są PR-a chyba mało kto o tym mówi, że to są paczki PR. A później, do zwykłego odbiorcy przychodzi szary karton, szary papier i jakaś tam krówka, to jest to trochę nie fair. I chociaż by po tych opakowaniach widać, ile osób jest na liście PR od HTC...

• Like 4

4 godziny temu, bella_again napisał:

Co dają peellingi na skórę głowy? Zauważyłyście u siebie jakąś różnicę?

Przejedz sobie paznokciem po skorze glowy (wiem, ble) i jak zostaje coś pod nim to znaczy, ze masz tzw warstwe krystalizacji na skorze glowy z loju, zanieczyszczen, nadbudowy produktow itd. O ile tobie to moze nie przeszkadzac to uzywanie na taka glowe np. Wcierek jest bez sensu, bo skladniki nie przedostaja sie przez ta warstwe. Dlatego warto robic peelingi, by tej warstwy sie pozbywac. Tez wtedy wlosy sa bardziej odbite od nasady

Edytowano przez Sylwia76682
  • Like 1

2 godziny temu, Sok z żuka napisał:

Ok, zawsze można napisać 😁ale wydaje mi się, że skoro na IG atakują nas paczki od HTC, które ewidentnie są PR-a chyba mało kto o tym mówi, że to są paczki PR. A później, do zwykłego odbiorcy przychodzi szary karton, szary papier i jakaś tam krówka, to jest to trochę nie fair. I chociaż by po tych opakowaniach widać, ile osób jest na liście PR od HTC...

Ja ostatnio dostałam za 250 zł dwie krówki. Karton 3x większy niż produkty, połowa to były te chrupki do rozpuszczenia w wodzie 😄 

• Like 1
  • Haha 1

1 minutę temu, Sylwia76682 napisał:

Ja ostatnio dostałam za 250 zł dwie krówki. Karton 3x większy niż produkty, połowa to były te chrupki do rozpuszczenia w wodzie 😄 

No właśnie 😁 powinni dawać za każde wydane 50pln jedna krówkę😂Przez chwilę słuchałam live z premiery peelingu. Okej, znowu drogie pozyskiwanie surowców, żeby być wizjonerem składowym w świecie włosów. Rozumiem, że dla kogoś-zwłaszcza dla Agi- to może być ważne. Natomiast nadal to nie przekonuje mnie do zakupu peelingu w tak wysokiej cenie. Tym bardziej, że chyba nie robi skórze większej różnicy czy to jest ścierniwo z jojoba czy z pestek moreli. Powiedziała też, że możliwe że zrobią (w przyszłości nieokreślonej) promocję na kosmetyki htc, których termin ważności będzie zbliżał się ku końcowi. 

• Like 2

13 minut temu, Sok z żuka napisał:

No właśnie 😁 powinni dawać za każde wydane 50pln jedna krówkę😂Przez chwilę słuchałam live z premiery peelingu. Okej, znowu drogie pozyskiwanie surowców, żeby być wizjonerem składowym w świecie włosów. Rozumiem, że dla kogoś-zwłaszcza dla Agi- to może być ważne. Natomiast nadal to nie przekonuje mnie do zakupu peelingu w tak wysokiej cenie. Tym bardziej, że chyba nie robi skórze większej różnicy czy to jest ścierniwo z jojoba czy z pestek moreli. Powiedziała też, że możliwe że zrobią (w przyszłości nieokreślonej) promocję na kosmetyki htc, których termin ważności będzie zbliżał się ku końcowi. 

No musi być narracja o "unikalnych" składnikach bo jakoś trzeba sprzedać swój produkt który robi to samo co drogeryjny kosmetyk pięć razy tańszy

• Like 3

A potem na grupie sprzedażowo-włosowej co 3 post jest z produktami HTC, więc chyba nie są aż tak generalne.

46 minut temu, Peraspera 2 napisał:

A potem na grupie sprzedażowo-włosowej co 3 post jest z produktami HTC, więc chyba nie są aż tak generalne.

To normalne, że nie każdy produkt się do włosów sprawdzi, więc niekoniecznie to świadczy o tym czy są super czy nie.

Jak ktoś zapłacił dużo za coś to chociaż trochę próbuje kasy odzyskać i wcale się nie dziwię. Odżywkę za 15 zlotych która średnio mi pasuje zużyje do emulgowania oleju czy do golenia nóg, takiej odżywki za 50 zlotych byłoby mi już żal. 

• Like 1

Ekspert Kosmetyczny polecała dwa peelingi - Radical (taniocha) i szampon Vichy Dercos, ale używany właśnie jako peeling. Podobno inne mają za duże kryształki albo zbyt kanciaste, co może uszkadzać włosy. Nie jest dla mnie jakimś guru, ale pokazała to na mikroskopie, więc mnie tam przekonała

2 godziny temu, Sylwia76682 napisał:

Jak zawsze... w dniu premiery scruba wlatuje filmik o banfi na kanał. 🤪 

Bo dzisiaj była też premiera dwóch nowych banfi kawowych z tego co widziałam. Oglądam relacje na insta z peelingu htc i powiem Wam, że sama jestem mega ciekawa... Konsystencja wydaje się być bardzo fajna 😀

8 godzin temu, MiłaOsoba napisał:

Ekspert Kosmetyczny polecała dwa peelingi - Radical (taniocha) i szampon Vichy Dercos, ale używany właśnie jako peeling. Podobno inne mają za duże kryształki albo zbyt kanciaste, co może uszkadzać włosy. Nie jest dla mnie jakimś guru, ale pokazała to na mikroskopie, więc mnie tam przekonała

Polecam tego Radicala! Lepszy od np Bandi, bo ten drugi sie klei bardzo i ciezko go wmasowac

• Like 1

17 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Polecam tego Radicala! Lepszy od np Bandi, bo ten drugi sie klei bardzo i ciezko go wmasowac

Ooo, to dobrze wiedzieć, bo wczoraj zdenkowalam peeling mechaniczny z neboa. Spoko był, ale ciężko się rozprowadzał po skórze głowy. Trzeba było dodawać szamponu, żeby był poślizg. 

1 godzinę temu, Sylwia76682 napisał:

Oj ten z Bandi rzeczywiście mega trudny w użytkowaniu, denkowałem dwa lata... 

Przeglądam recenzje i coraz bardziej upewniam się, że peelingu nie kupię. Z tym peelingiem dobrze jest użyć szamponu bo mocna piana może być zdradliwa.... ja to rozumiem tak, że skóry tłustej może nie domywać, więc nie jest to produkt samowystarczalny

9 godzin temu, SokPomaranczowy napisał:

Przeglądam recenzje i coraz bardziej upewniam się, że peelingu nie kupię. Z tym peelingiem dobrze jest użyć szamponu bo mocna piana może być zdradliwa.... ja to rozumiem tak, że skóry tłustej może nie domywać, więc nie jest to produkt samowystarczalny

Dziś Zakręcovnia powiedziała na wcieraj nie gderaj, że pierwsze wrażenia z użycia peelingu htc nie są pozytywne... Niby dziewczyny się pogodziły, ale Emi chyba ma satysfakcję jak coś z HTC jej się nie sprawdza 

• Like 1

Mam do was pytanie: używałyście może Olaplexu, obojętnie którego. Mam falowane włosy, średnio porowate ale z tendencją do przesuszania 2b. Zastanawiam się, czy mi pomoże na przesuszone włosy. Jakie efekty? Olaplex jest przereklamowany, czy działa? Pozdrawiam. 

ja miałam hmilk z oway, ma działać podobnie jak olaplex, wygładzał na kilka myć, wystarczyła odrobina i włosy wyglądały dużo lepiej. 

40 minut temu, tylko obb napisał:

Kafeterianki, a jak długo trzymacie ten peeling z onlybio? Też dorwałam na promce w rossku, ale nie napisali dokładnie na ile go nakładać. Ja trzymałam 15 minut i aż mi różowe plamy na czole wyszły 😅

Jak 15min za długo zostaw na 5-10min. Od siebie mogę polecić radical, niestety peelingi od onlybio zupełnie mi się nie sprawdziły 

• Like 1

21 godzin temu, Sok z żuka napisał:

Dziś Zakręcovnia powiedziała na wcieraj nie gderaj, że pierwsze wrażenia z użycia peelingu htc nie są pozytywne... Niby dziewczyny się pogodziły, ale Emi chyba ma satysfakcję jak coś z HTC jej się nie sprawdza 

A moim zdaniem mówi jak wygląda to u niej, i nie wciska kitu że och i ach, nawet jak się nie sprawdza.

19 minut temu, Pisces napisał:

A moim zdaniem mówi jak wygląda to u niej, i nie wciska kitu że och i ach, nawet jak się nie sprawdza.

Ja nie napisałam, że źle że mówi prawdę, że jej się to nie sprawdza. Ale, że mówi to w taki sposób, jakby czuła satysfakcję, że jej się nie sprawdzają te kosmetyki. Ja mam takie odczucia jak widzę jak się wypowiada nt. HTC "hmmm nie wiem czy mówić o tym po jednym użyciu, zastanawiam się, ale nie sprawdził mi się ten peeling z HTC, nie spodobał mi się i w ogóle mam bhd i przyklap, ale jeszcze nie wiem czy to mówić (ojej już powiedziałam xD), to jeszcze poczekam do drugiego użycia innym sposobem". 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się