Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Sok z żuka napisał:

Co tam aktualnie w świecie włosowym. 

Oprócz tego, że usunęli nasz topić... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów 😄 Mam nadzieję, że uda mi się w tym wytrwać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sok z żuka napisał:

Oprócz tego, że usunęli nasz topić... 

coś tam było oprócz tematu makaronowych włosów przez weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mammamija napisał:

Dlaczego usunęli post? 😮

A tak przy okazji włosingu - jakie szampony "rypacze" byscie poleciły? Bo o ile z delikatnymi zawsze mam wyczucie i trafię to tych rypaczy dobierać nie umiem ^^'' (albo mi się wydaje)

ja używam tych tanich typu familijny, joanna naturia, barwa ziołowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mammamija napisał:

Dlaczego usunęli post? 😮

A tak przy okazji włosingu - jakie szampony "rypacze" byscie poleciły? Bo o ile z delikatnymi zawsze mam wyczucie i trafię to tych rypaczy dobierać nie umiem ^^'' (albo mi się wydaje)

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery-ja bardzo go lubię i dobrze spełnia swoją rolę plus jest chelatujacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ruda66 napisał:

coś tam było oprócz tematu makaronowych włosów przez weekend?

Jak widać za dużo 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawił się nowy produkt którego z pewnością brakowało każdej z nas xD. znaczy bandamki xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosujecie w lecie specjalne kosmetyki do włosów, mam jasne włosy a w lecie,  zwłaszcza nad morzem, bardzo mi słonko je  wypala.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, benabozena napisał:

Stosujecie w lecie specjalne kosmetyki do włosów, mam jasne włosy a w lecie,  zwłaszcza nad morzem, bardzo mi słonko je  wypala.... 

Miałam kiedyś spray od Schwarzkopf Sun protect czy jakoś tak, kupowałam specjalnie na wakacje, ale już go dawno nie widziałam w sprzedaży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, KaskaZ napisał:

Miałam kiedyś spray od Schwarzkopf Sun protect czy jakoś tak, kupowałam specjalnie na wakacje, ale już go dawno nie widziałam w sprzedaży. 

A ta mgiełka z Anwen Summer Protect? Ona ma spf10 ale to chyba sporo jak na taki produkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezła kiszka z tym usuwaniem… 

Ale żeby nie biadolić 😉 Spróbowałam w piątek drugi raz peelingu Eveline i nadal moja opinia o nim się nie zmieniła. Za tę cenę to jest cudowny kosmetyk, niestety super ekstra HTC za prawie 5x taką cenę (Eveline na wiecznej promce w okolicach 15 zł) nie robi mi nic na tej mojej głowie. No aż szkoda, bo mam kilka hitów spod ręki Agnieszki. Ale z drugiej strony cieszę się, już wolę wydawać mniej chociaż na coś 😂

Tak że dziękuję osobie, która w poprzednim wątku wspomniała o tej nowej serii Eveline ❤️ Poza forum nigdzie słowa o niej nie widziałam, a apki Hebe nigdy aż tak dokładnie nie przeglądam, by coś niepozornego wyłapać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kreconowlosa napisał:

No niezła kiszka z tym usuwaniem… 

Ale żeby nie biadolić 😉 Spróbowałam w piątek drugi raz peelingu Eveline i nadal moja opinia o nim się nie zmieniła. Za tę cenę to jest cudowny kosmetyk, niestety super ekstra HTC za prawie 5x taką cenę (Eveline na wiecznej promce w okolicach 15 zł) nie robi mi nic na tej mojej głowie. No aż szkoda, bo mam kilka hitów spod ręki Agnieszki. Ale z drugiej strony cieszę się, już wolę wydawać mniej chociaż na coś 😂

Tak że dziękuję osobie, która w poprzednim wątku wspomniała o tej nowej serii Eveline ❤️ Poza forum nigdzie słowa o niej nie widziałam, a apki Hebe nigdy aż tak dokładnie nie przeglądam, by coś niepozornego wyłapać.

To ja pisałam o Eveline, sama używam peelingu i wielbię go. Mam też fioletową maskę- dobra, ale bez szału. Natomiast wcierka jako jedyna ze wszystkich, które testowałam "odświeża" mi skalp.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sok z żuka napisał:

To ja pisałam o Eveline, sama używam peelingu i wielbię go. Mam też fioletową maskę- dobra, ale bez szału. Natomiast wcierka jako jedyna ze wszystkich, które testowałam "odświeża" mi skalp.

Zaglądałam ostatnio stacjonarnie za wcierką, ale mieli wszystko poza nią właśnie 🤷🏻‍♀️ Będę polować przez apkę na dostępność. W ogóle przez dziwne strategie takich marek jak Bielenda czy Only Bio mam obawy, czy tej serii nie wycofają… Bo zwykle jak się czymś zachwycę, to zdążę kupić z 2 razy, a później mam zonk 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kreconowlosa napisał:

Zaglądałam ostatnio stacjonarnie za wcierką, ale mieli wszystko poza nią właśnie 🤷🏻‍♀️ Będę polować przez apkę na dostępność. W ogóle przez dziwne strategie takich marek jak Bielenda czy Only Bio mam obawy, czy tej serii nie wycofają… Bo zwykle jak się czymś zachwycę, to zdążę kupić z 2 razy, a później mam zonk 🤪

Tak, zauważyłam, że ich serie są na jakiś czas często. Ale jeśli coś się sprawdzą dużej ilości osób, to kosmetyki są na dłużej. Więc tego się należy trzymać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem co z tymi wątkami.
z pozytywów - zgarnęłam wielki zapas ziółek z sojatu :D. znaczy wygrałam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sok z żuka napisał:

Ta nasza Emilka taka zadufana w sobie ...

i kolejna ekspertka od rozstań

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ruda66 napisał:

i kolejna ekspertka od rozstań

Dokładnie. Kolejna, która "ożyła" po związku w którym się dusiła... Jest tak zajebiście, że zaczęła robić sobie brzydkie dziary w kiepskich miejscach i upodabniać się do lasek z love island. Widać, że nowy facet ma na nią dobry wpływ😅 Bawi mnie, gdy ona wkleja te wszystkie komentarze, które ją komplementują... Co za próżna dziewucha 🤣

Coś cicho z nowościami od anwen i HTC. Anwen zapowiadało jakąś super maskę na włosy, jestem ciekawa kiedy ją wypuści, bo kończą mi się moje anwenowe zapasy i chciałabym je uzupełnić razem z nowością 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anwen chyba miała jakiś problem z surowcem… A HTC nawet nie wiem z czym, ale miały teraz wychodzić sera (?). Raczej nie rzucę się na premierę 🤷🏻‍♀️ Mnie jeszcze kusi nowa maska Mawawo - tu poczekam aż pojawi się w jakimś innym sklepie, bo wolę wziąć przy okazji w Pigmencie niż zamawiać u producenta jedną rzecz. 
 

Dorwałam już wcierkę Eveline. I fajna 😁 Nic a nic nie obciąża, nie podrażnia i ogólnie miodzio. Nakładam po myciu i jeszcze na noc gdzieś między myciami. Jakby mi zahamowała choć trochę wypadanie pozarazowe to też byłoby ekstra… 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kreconowlosa napisał:

Dorwałam już wcierkę Eveline. I fajna 😁 Nic a nic nie obciąża, nie podrażnia i ogólnie miodzio. Nakładam po myciu i jeszcze na noc gdzieś między myciami. Jakby mi zahamowała choć trochę wypadanie pozarazowe to też byłoby ekstra… 

No właśnie super jest, mogę jej używać bez stresu, że będę miała przyklap. Używam od miesiąca i mam babyhair 😁

A maska mawawo to jaka?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mawawo nowość wygładzająca 😁 Piękne efekty wypatrzyłam na insta u kręconych po niej. Mam od nich stylizatory, ale maski żadnej jeszcze nie próbowałam 🤷🏻‍♀️ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kreconowlosa napisał:

Jutro premiera maski Anwen 😍

No właśnie widziałam, zamówię na bank 😁 Natomiast sera HTC póki co mnie nie kuszą. Poczekam na opinie użytkowników i denka tych co już mam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sok z żuka napisał:

No właśnie widziałam, zamówię na bank 😁 Natomiast sera HTC póki co mnie nie kuszą. Poczekam na opinie użytkowników i denka tych co już mam.

Mnie też ta maska wpadła w oko, na pewno będę brała w ciemno 😁 A jeśli chodzi o HTC to ja jestem psychofanką maski z Fenkiem, więc będę intensywnie myśleć o serum… Ciekawa jestem ceny i pojemności, no i co tam do środka Aga wpakowała fajnego 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kreconowlosa napisał:

Mnie też ta maska wpadła w oko, na pewno będę brała w ciemno 😁 A jeśli chodzi o HTC to ja jestem psychofanką maski z Fenkiem, więc będę intensywnie myśleć o serum… Ciekawa jestem ceny i pojemności, no i co tam do środka Aga wpakowała fajnego 🧐

Pewnie są spoko składowo, ale serum to jest coś o czym często zapominam w pielęgnacji, a mam kilka otwartych, więc poczekam na spokojnie czy warto kupić 🙂może przy uzupełnieniu Merhair i jeżeli miałabym brać, to serum Merhair 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się afera z gołą d... Emilki. Wstawiła zdjęcie z wakacji i cisną po niej strasznie, oczywiście już część komentarzy została usunięta....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu jakieś blondynki? Czy jak się ma blond to trzeba używać tych odżywek czy szamponów (fioletowych), czy zawsze blond zmienia swoją postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sok z żuka napisał:

Szykuje się afera z gołą d... Emilki. Wstawiła zdjęcie z wakacji i cisną po niej strasznie, oczywiście już część komentarzy została usunięta....

No bo chcesz oglądać włosy i coś o włosach a tu d, dosłownie. Po powrocie cały filmik z aferą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ruda66 napisał:

No bo chcesz oglądać włosy i coś o włosach a tu d, dosłownie. Po powrocie cały filmik z aferą.

Heh, jeszcze żeby miała ładną 🤣 a tu chudy, niewyćwiczony, blady poślad. Człowiek jak patrzy na to zdjęcie to od razu pozbywa się kompleksów 🤣

Widać, że ona jest mega zakompleksiona. Pewnie myślała, że operacja nosa podbuduje jej ego. Niestety po operacji nadal nie przypomina lali z insta, więc poleciały tatuaże, usta i wypinanie d... o którym już kiedyś pisałam, że zacznie to robić na siłce... Ale można i na plaży.

Ogólnie jej konto, jej ciało, jej sprawa. Tematy włosowe się skończyły, sponsorzy się skończyli, a z czegoś trzeba żyć- więc można i z d...🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×