Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

Trudna decyzja

Polecane posty

Witam po dlugiej przerwie...

Uprzedzam ze pisze tu z prosba o porade, uprzedzajac hejterow  zeby tu nie spamowali ze wszystkie ich wpisy  jak i oni beda bezwzglednie sciganie az do zwalczenia 😉

Otoz sytuacja wyglada nastepujaco, mialem i nadal mam kontakt seksualny z siostra zony, ona znalalzla sobie chlopaka i spotykamy sie czasem, czasami wpadam na seks do dawnej kolezanki ze studiow ale to bylo 2-3 razy.

Otoz ostatnio przpadkowo spotkalem kobiete w trakcie podrozy z ktora nawiazalem rozmowe poszlismy na kawe i od slowa do slowa (akurat to nie moja wina bo z nudow ogladalem kanaly PUA o uwodzeniu i postanowilem przetestowac te techniki zeby udowodnic sobie ze nie dzialaja a jednak sie mylilem !!!! Zadzialaly !!! ) doszlo miedzy nami do seksu, potem spotkalismy sie okolo 5 razy chyba, ja na okolo tydzien przestalem sie odzywac, wiec od sie odezwala, wyskoczylismy na spacer, ona zaproponowala mi regularne spotkania romans ale waham sie, bo nie chce zeby sie wydalo  pozatym nie mam czasu na jakies spotkania, randki spacery itd... ale z drugiej korci mnie... nie wiem co mam zrobic, jestem bardzo zagubiony w tej chwili. Ogolnie wolalbym tego nie robic ale cos mi mowi zeby sprobowac... ona ma meza.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 84Michal84 napisał:

sprobowac

No to wio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj po prostu nie odstawiac tabletek na głowę ? to te dylematy powinny same się rozwiązac.. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie mam czasu na jakies spotkania, randki spacery itd... 

Niegrzeczny Michaś, niegrzeczny 😈 z tego co piszesz to ona nie oczekuje spacerów ani trzymania za rączki ani patrzenia sobie głęboko w oczy tylko regularnego ostrego rżnięcia 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 84Michal84 napisał:

Witam po dlugiej przerwie...

Uprzedzam ze pisze tu z prosba o porade, uprzedzajac hejterow  zeby tu nie spamowali ze wszystkie ich wpisy  jak i oni beda bezwzglednie sciganie az do zwalczenia 😉

Otoz sytuacja wyglada nastepujaco, mialem i nadal mam kontakt seksualny z siostra zony, ona znalalzla sobie chlopaka i spotykamy sie czasem, czasami wpadam na seks do dawnej kolezanki ze studiow ale to bylo 2-3 razy.

Otoz ostatnio przpadkowo spotkalem kobiete w trakcie podrozy z ktora nawiazalem rozmowe poszlismy na kawe i od slowa do slowa (akurat to nie moja wina bo z nudow ogladalem kanaly PUA o uwodzeniu i postanowilem przetestowac te techniki zeby udowodnic sobie ze nie dzialaja a jednak sie mylilem !!!! Zadzialaly !!! ) doszlo miedzy nami do seksu, potem spotkalismy sie okolo 5 razy chyba, ja na okolo tydzien przestalem sie odzywac, wiec od sie odezwala, wyskoczylismy na spacer, ona zaproponowala mi regularne spotkania romans ale waham sie, bo nie chce zeby sie wydalo  pozatym nie mam czasu na jakies spotkania, randki spacery itd... ale z drugiej korci mnie... nie wiem co mam zrobic, jestem bardzo zagubiony w tej chwili. Ogolnie wolalbym tego nie robic ale cos mi mowi zeby sprobowac... ona ma meza.

Noooo Michał...Nie poznaję Ciebie...Widzę, że  dużo  się  zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kinia1 napisał:

Noooo Michał...Nie poznaję Ciebie...Widzę, że  dużo  się  zmieniło. 

Cześc Kinia 🙂

No niestety jestem tak zaganiany ze przez to zdarzaja sie takie incydenty, nawet nie mam czasu przemyslec jak to sie stalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Niegrzeczny Michaś, niegrzeczny 😈 z tego co piszesz to ona nie oczekuje spacerów ani trzymania za rączki ani patrzenia sobie głęboko w oczy tylko regularnego ostrego rżnięcia 

byc moze... tylko to wcale nie takie latwe technicznie no i taka relacja na dluzej jest ryzykowna, czytalem troche twoj temat z podrywam, nie podstawiaj dziecka to bedzie slabe

32 minuty temu, marinero napisał:

Jak nie wejdziesz w to ...to majac 100 lat bedziesz zalowal ze nie sprobowales.:)

Opracuj sobie liste wymowek dla zony i podwoj z nia zapasy lozkowe aby cie gonila od siebie i nazywala maniakiem seksualnym 🙂  .Bedziesz wobec siebie czysty  jak lza ! LOL.Trzy kobiety jednoczesnie... to juz cos ! Moje uznanie ! 🙂 

ehh no wlasnie i tak i nie w sumie to tak naprawde zaluje troche tych wyskokow nie chcialem taki byc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, 84Michal84 napisał:

Cześc Kinia 🙂

No niestety jestem tak zaganiany ze przez to zdarzaja sie takie incydenty, nawet nie mam czasu przemyslec jak to sie stalo !

Hej 🙂

No samo to się  raczej nie stalo 😁  i chyba nie  jesteś aż tak zaganiany,że  masz czas na tyle kobiet 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kinia1 napisał:

Hej 🙂

No samo to się  raczej nie stalo 😁  i chyba nie  jesteś aż tak zaganiany,że  masz czas na tyle kobiet 😉

dluga historia... no w sumie troche tak jakby samo sie stalo przypadkiem... a co u Ciebie, jestem ciekaw co slychac? Moze przejdziemy na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marinero napisał:

kazdy facet marzy o czyms takim 🙂 nie kokietuj tu nas LOL 

Pilnuj tylko zeby cie zona nie przylapala!  a jak przylapieLOL  to wypieraj sie do samej smierci ! bo jak  potwierdzisz zdrade to tak jakbys jej powiedzila w oczy "nie kocham cie !" i  nie zwazaj na wymowki i przytyki !Mina jej ! a seks bedziesz mial!

  Masz sie nie przyznawac ! nawet jakby cie za ja ja trzymala 🙂 

coz nie da sie ukryc ze jest jak mowisz, 😄 ale chyba jednak jak teraz na to patrze to moglem sie nie zenic bo ja do tego sie nie nadaje

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, robięjaklubię napisał:

No dobra zrozumiałam, Ty po prostu jesteś głupi. Szkoda wysiłku mojego na tłumaczenie, bo ani Ty, ani Michaś nic z tego nie zrozumie.

Miłego dnia 😄

Wow!

Popieram.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mewa kontratakuje napisał:

Michał, każdy z opisywanych w tym jednym nawet poście (gdybym nawet nie czytał o Twoich wcześniejszych występach) przykładów świadczy o tym, że (o ile to nie prowokacja, a coraz bardziej czuję właśnie provo) to jesteś men/dą do szpiku kości. Najlepszy dowód, że nawet nadzwyczaj życzliwa ludziom i łagodna w ich ocenie Anastazja też Cię zrównała z ziemią. Nie oczekuj tu zrozumienia, chyba że od kogoś równie jak Ty zepsutego. Ode mnie go nie otrzymasz...

akurat Anastazja podobnie jak Pocahontaz to najgorsze szlaufy tego forum, osoby o osobosci prostytutek, z tego co pamietam zamawiala tabletki poronne, bzykala sie z gosciem ktory byl marnym hazardzista i zle skonczyl. A TY? hahaha podstarzaly trup po 50tce szukajacy mlodej d//py haha... ale swoja droga zwiaz sie z nia ona ma chyba 25 lat bedziecie do siebie pasowali jak ulal 🙂  Nie oczekuje zrozumienia od tak marnej i zalosnej formy zycia jak ty i twoje ulubienice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Witam po dlugiej przerwie...

Uprzedzam ze pisze tu z prosba o porade, uprzedzajac hejterow  zeby tu nie spamowali ze wszystkie ich wpisy  jak i oni beda bezwzglednie sciganie az do zwalczenia 😉

Otoz sytuacja wyglada nastepujaco, mialem i nadal mam kontakt seksualny z siostra zony, ona znalalzla sobie chlopaka i spotykamy sie czasem, czasami wpadam na seks do dawnej kolezanki ze studiow ale to bylo 2-3 razy.

Otoz ostatnio przpadkowo spotkalem kobiete w trakcie podrozy z ktora nawiazalem rozmowe poszlismy na kawe i od slowa do slowa (akurat to nie moja wina bo z nudow ogladalem kanaly PUA o uwodzeniu i postanowilem przetestowac te techniki zeby udowodnic sobie ze nie dzialaja a jednak sie mylilem !!!! Zadzialaly !!! ) doszlo miedzy nami do seksu, potem spotkalismy sie okolo 5 razy chyba, ja na okolo tydzien przestalem sie odzywac, wiec od sie odezwala, wyskoczylismy na spacer, ona zaproponowala mi regularne spotkania romans ale waham sie, bo nie chce zeby sie wydalo  pozatym nie mam czasu na jakies spotkania, randki spacery itd... ale z drugiej korci mnie... nie wiem co mam zrobic, jestem bardzo zagubiony w tej chwili. Ogolnie wolalbym tego nie robic ale cos mi mowi zeby sprobowac... ona ma meza.

Przeczytaj sobie ostatnie 3 słowa co napisałeś i masz odpowiedź.

Masz mój wiek a nie masz w sobie rozwagi i empatii? Jak tak może facet facetowi? I potem jeszcze ją skrzywdzisz... 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marinero napisał:

Ci sie go czepiacie.Waszymi wpisami nie zmienicie stanu rzeczy a on ma pewien finezyjny wdziek w sobie  i fajnie sie go czyta 🙂 

Moralnosc i tak to tylko umowa spoleczna  i nigdy nie byla w 100% realizowana bo zawsze sie znajdowaly osobniki ktore ja lamaly z pelna premedytacja bedac motywowani celem .Zreszta wiernosc seksualna faceta to tak naprawde inna nazwa jego lenistwa.Nie chce mu sie zabiegac o inne kobiety a przeciez to jasne ze natura tak go stworzyla aby zapladnial jak najwiecej kobiet.Juz nawet w Bib li mamy wskazowki ze co znaczniejsi bohaterowie mieli po kilka lub kilkanascie zon.Swiadczylo to o prestizu i statusie w hierarchii a nie o "niestosownych" zachowaniach.

Moralnosc aby nie zdradzac zony tak naprawde miala na celu tylko zachowanie ladu spolecznego wewntrz grupy, aby jej nie oslabiac w czasach gdy tylko grupa dawal poczucie sily i szanse na przetrwanie w niebezpiecznym srodowisku Natury..Dzis spoleczenstwo sie zatomizowalo i grupa dziala na innych zasadach wiec zasady aby nie zdradzac partnerki mozna juz poluzowac bo odnosza sie one bardziej do lojalnosci a nie do  zachowania jednosci w grupie.Inne sa tez restrykcje wobec cudzoloznikow 🙂 Bardziej liberalane 🙂 

Skoro autor zdradza partnerke toznaczy ze ona nie zaspokaja  w 100% jego potrzeb.Ma wiec potrzebe uzupelnienia swoich pragnien a  skoro ma mozliwosci...LOL Ja bym mu nie zazdroscil.Duzo emocji przed nim jeszcze 🙂 i sam nie wie na  co sie zdecydowal.:)  ale warto aby tego doswiadczyl .To nieodzowny etap rozwoju meskosci w kazdym facecie.

kocham Twoje posty zawsze jest w nich uniwesalna ponadczasowa i nieskazona religijnymi zabobonami madrosc, oczywiscie ze masz racje. Odkryto ze juz Neandertalczycy wymieniali sie kobietami, w dawnych czasach nikt nie wiedzial o czyms takim jak ojcostwo zy wiernosc, malzenstwo jest przeciwko naturalnym instynktom biologicznym.  Zgadzam sie z Toba ze to konieczne do zdrowego rozwoju meskiego ego pozatym wiele kobiet samych na mnie leci lub pociagaja rozmowe po jej zaczeciu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 84Michal84 napisał:

kocham Twoje posty zawsze jest w nich uniwesalna ponadczasowa i nieskazona religijnymi zabobonami madrosc, oczywiscie ze masz racje. Odkryto ze juz Neandertalczycy wymieniali sie kobietami, w dawnych czasach nikt nie wiedzial o czyms takim jak ojcostwo zy wiernosc, malzenstwo jest przeciwko naturalnym instynktom biologicznym.  Zgadzam sie z Toba ze to konieczne do zdrowego rozwoju meskiego ego pozatym wiele kobiet samych na mnie leci lub pociagaja rozmowe po jej zaczeciu 🙂

Wszystko ładnie pięknie popierasz, wymiana kobietami bla bla... I taki z Ciebie Kozak ponoć... To pytam się:

1- po co ludzi pytasz w ogóle o zdanie?

2- dlaczego kryjesz się z tym wszystkim a nie powiesz jawnie żonie ze sypiasz z jej siostrą i teraz mssz kolejną?

Dobrze wiesz że jest to złe co robisz i się boisz wykrycia.

Edytowano przez *Iskra
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 84Michal84 napisał:

dluga historia... no w sumie troche tak jakby samo sie stalo przypadkiem... a co u Ciebie, jestem ciekaw co slychac? Moze przejdziemy na priv?

Często takie przypadki Ci się zdarzają? 😄  No powiem Ci, że trochę  zmian u mnie  zaszło. Dokąd  mnie  to zaprowadzi? Nie wiem. Ok, czemu nie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

akurat Anastazja podobnie jak Pocahontaz to najgorsze szlaufy tego forum, osoby o osobosci prostytutek, z tego co pamietam zamawiala tabletki poronne, bzykala sie z gosciem ktory byl marnym hazardzista i zle skonczyl. A TY? hahaha podstarzaly trup po 50tce szukajacy mlodej d//py haha... ale swoja droga zwiaz sie z nia ona ma chyba 25 lat bedziecie do siebie pasowali jak ulal 🙂  Nie oczekuje zrozumienia od tak marnej i zalosnej formy zycia jak ty i twoje ulubienice.

Fajny taki "pojazd" od typa, który sypia z siostrą żony, okazjonalnymi klientkami i w zasadzie psa by przeleciał,  gdyby spojrzał się  na autora zalotnie 😄

śmiałam się -> ha ha ha 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mewa kontratakuje napisał:

Yebłem... Kolejny tekt, w który mieszasz psy i który przez to Ci się naprawdę udał 🤣

Bo ja je kochaaaam!! 🐕

🤸‍♀️

piękutki moje uszate 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Wiesz bardziej szanuję Anastazję i Pocahontaz, bo swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, niczego też nie ukrywają. Czym się różnisz od prostytutki?, chyba tylko tym, że dajesz za darmo.

No własnie- za darmo daje, znalazł siurka na śmietniku ..huehuehue, ciuś ciuś ! 😁😆

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mewa kontratakuje napisał:

Poca, pierwszy raz widzę chyba żebyś używała tej emotki w innym tonie niż "spi...aj" do kogoś... co mnie szczerze mówiąc trochę myli. Ale zakładając że psy lubisz, to ma chyba ona (kierowana tym razem do psów jako ogółu) wydźwięk pozytywny. Aczkolwiek chyba wciąż nie do końca zgodny z ideą samej emotki, której inni (co tu dużo mówić) używają w nieco innym znaczeniu 😉

Piękutki kocham miłością bezbrzeżną & nieskończoną, także TYLKO pozytywny ma wydźwięk!

I własnie mi przypomniałeś, jakbym sobie teraz za uszko takiego piekutka pociągnęła  albo ugryzła w nochala 😄 hihi

 

Bo piesiury to mmisiurskie misiury !!! 👺

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mewa kontratakuje napisał:

Czyli widzisz? Wbrew temu co kiedyś pisałaś jednak potrafisz kochać (chociaż psy, ale to już coś) 🙂

Piękutki potrafię na pewno. 🙂

BARDZO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mewa kontratakuje napisał:

No to jeszcze jest dla Ciebie Pokuś nadzieja 😄

Ya think? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 84Michal84 napisał:

coz nie da sie ukryc ze jest jak mowisz, 😄 ale chyba jednak jak teraz na to patrze to moglem sie nie zenic bo ja do tego sie nie nadaje

No mogłeś o tym wcześniej pomyśleć, a nie niszczyć i krzywdzić kobietę. Kobiety należy dbać i szanować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, irukangi napisał:

Już Ci wszystko odpuściłem bo kto kocha zwierzęta nie może być złym człowiekiem !!!!

🤗 się wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

Z tym że tu nie będzie kisielu 😛

Liczę na to, że się chociaż rozbierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

No na mnie tak za bardzo nie licz, ale nie wiem jak Poca 😉 

Nie rozbieram się za darmo. Wypraszam sobje :classic_sleep:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, 84Michal84 napisał:

No niestety jestem tak zaganiany ze przez to zdarzaja sie takie incydenty, nawet nie mam czasu przemyslec jak to sie stalo !

No chłopie nie wątpię 😁 Twoja doba musi być z gumy! 😂 Ogólnie to guma, guma i jeszcze raz widzę wszędzie gumki 😉   Taki tam żarcik 😅😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

No na mnie tak za bardzo nie licz, ale nie wiem jak Poca 😉 

To lipa.

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Nie rozbieram się za darmo. Wypraszam sobje :classic_sleep:

Zapłatą będzie zachwyt w oczach widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Zapłatą będzie zachwyt w oczach widzów.

wole piniondze. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×