Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

9 minut temu, 90%cacao napisał:

Fajny taki "pojazd" od typa, który sypia z siostrą żony, okazjonalnymi klientkami i w zasadzie psa by przeleciał,  gdyby spojrzał się  na autora zalotnie 😄

śmiałam się -> ha ha ha 

Yebłem... Kolejny tekt, w który mieszasz psy i który przez to Ci się naprawdę udał 🤣

Przed chwilą, Mewa kontratakuje napisał:

Yebłem... Kolejny tekt, w który mieszasz psy i który przez to Ci się naprawdę udał 🤣

Bo ja je kochaaaam!! 🐕

🤸‍♀️

piękutki moje uszate 😘 

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

akurat Anastazja podobnie jak Pocahontaz to najgorsze szlaufy tego forum, osoby o osobosci prostytutek, z tego co pamietam zamawiala tabletki poronne, bzykala sie z gosciem ktory byl marnym hazardzista i zle skonczyl. A TY? hahaha podstarzaly trup po 50tce szukajacy mlodej d//py haha... ale swoja droga zwiaz sie z nia ona ma chyba 25 lat bedziecie do siebie pasowali jak ulal 🙂  Nie oczekuje zrozumienia od tak marnej i zalosnej formy zycia jak ty i twoje ulubienice.

Wiesz bardziej szanuję Anastazję i Pocahontaz, bo swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, niczego też nie ukrywają. Czym się różnisz od prostytutki?, chyba tylko tym, że dajesz za darmo.

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Bo ja je kochaaaam!! 🐕

🤸‍♀️

piękutki moje uszate 😘 

Poca, pierwszy raz widzę chyba żebyś używała tej emotki w innym tonie niż "spi...aj" do kogoś... co mnie szczerze mówiąc trochę myli. Ale zakładając że psy lubisz, to ma chyba ona (kierowana tym razem do psów jako ogółu) wydźwięk pozytywny. Aczkolwiek chyba wciąż nie do końca zgodny z ideą samej emotki, której inni (co tu dużo mówić) używają w nieco innym znaczeniu 😉

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Wiesz bardziej szanuję Anastazję i Pocahontaz, bo swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, niczego też nie ukrywają. Czym się różnisz od prostytutki?, chyba tylko tym, że dajesz za darmo.

No własnie- za darmo daje, znalazł siurka na śmietniku ..huehuehue, ciuś ciuś ! 😁😆

• Haha 1

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Przepraszam Cię bardzo, różni się. Dochodzimy do różnicy między prostytutką i ku...ą; to drugie to charakter i jakoś bardziej do Michałka pasuje.

• Haha 1

Przed chwilą, Mewa kontratakuje napisał:

Poca, pierwszy raz widzę chyba żebyś używała tej emotki w innym tonie niż "spi...aj" do kogoś... co mnie szczerze mówiąc trochę myli. Ale zakładając że psy lubisz, to ma chyba ona (kierowana tym razem do psów jako ogółu) wydźwięk pozytywny. Aczkolwiek chyba wciąż nie do końca zgodny z ideą samej emotki, której inni (co tu dużo mówić) używają w nieco innym znaczeniu 😉

Piękutki kocham miłością bezbrzeżną & nieskończoną, także TYLKO pozytywny ma wydźwięk!

I własnie mi przypomniałeś, jakbym sobie teraz za uszko takiego piekutka pociągnęła  albo ugryzła w nochala 😄 hihi

Bo piesiury to mmisiurskie misiury !!! 👺

• Haha 1

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Piękutki kocham miłością bezbrzeżną & nieskończoną, także TYLKO pozytywny ma wydźwięk!

I własnie mi przypomniałeś, jakbym sobie teraz za uszko takiego piekutka pociągnęła  albo ugryzła w nochala 😄 hihi

Bo piesiury to mmisiurskie misiury !!! 👺

Czyli widzisz? Wbrew temu co kiedyś pisałaś jednak potrafisz kochać (chociaż psy, ale to już coś) 🙂

1 minutę temu, Mewa kontratakuje napisał:

Czyli widzisz? Wbrew temu co kiedyś pisałaś jednak potrafisz kochać (chociaż psy, ale to już coś) 🙂

Piękutki potrafię na pewno. 🙂

BARDZO 

24 minuty temu, 90%cacao napisał:

Piękutki potrafię na pewno. 🙂

BARDZO 

No to jeszcze jest dla Ciebie Pokuś nadzieja 😄

1 minutę temu, Mewa kontratakuje napisał:

No to jeszcze jest dla Ciebie Pokuś nadzieja 😄

Ya think? 😏

9 godzin temu, 84Michal84 napisał:

coz nie da sie ukryc ze jest jak mowisz, 😄 ale chyba jednak jak teraz na to patrze to moglem sie nie zenic bo ja do tego sie nie nadaje

No mogłeś o tym wcześniej pomyśleć, a nie niszczyć i krzywdzić kobietę. Kobiety należy dbać i szanować. 

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, 90%cacao napisał:

Ya think? 😏

Pewnie. Kto kocha zwierzęta, ten ma w sobie jakieś pokłady dobra i jest zdolny do miłości 😉

1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Nowa gów-noburza? Życie mnie rozpieszcza.

Z tym że tu nie będzie kisielu 😛

Edytowano przez Mewa kontratakuje
  • Thanks 1

Przed chwilą, irukangi napisał:

Już Ci wszystko odpuściłem bo kto kocha zwierzęta nie może być złym człowiekiem !!!!

🤗 się wie 

20 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

Z tym że tu nie będzie kisielu 😛

Liczę na to, że się chociaż rozbierzecie.

54 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Liczę na to, że się chociaż rozbierzecie.

No na mnie tak za bardzo nie licz, ale nie wiem jak Poca 😉 

11 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

Nie rozbieram się za darmo. Wypraszam sobje :classic_sleep:

23 godziny temu, 84Michal84 napisał:

No niestety jestem tak zaganiany ze przez to zdarzaja sie takie incydenty, nawet nie mam czasu przemyslec jak to sie stalo !

No chłopie nie wątpię 😁 Twoja doba musi być z gumy! 😂 Ogólnie to guma, guma i jeszcze raz widzę wszędzie gumki 😉   Taki tam żarcik 😅😋

13 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

To lipa.

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Nie rozbieram się za darmo. Wypraszam sobje :classic_sleep:

Zapłatą będzie zachwyt w oczach widzów.

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

wole piniondze. ☺️

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

To lipa.

Cóż poradzić... Ale pociesz się, że publice bardziej zależy na wdziękach pięknej kobiety niż na moim widoku 😉

5 minut temu, agent of Asgard napisał:

To lipa.

Tak myślałam, że na mewę liczysz😄😄😄

7 minut temu, 90%cacao napisał:

wole piniondze. ☺️

Raz na jakiś czas warto zrobić coś charytatywnie.

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Tak myślałam, że na mewę liczysz😄😄😄

Wolałbym libeda, ale on jest jak widzisz nieobecny. Nie mówiąc o Boni. 🤣

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Wolałbym libeda, ale on jest jak widzisz nieobecny. Nie mówiąc o Boni. 🤣

Po prostu wolisz tych bardziej niedostępnych.

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie mówiąc o Boni. 🤣

właśnie co z wjeczorną, pewnie do cygana poszła, o nie.

20 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

To ja Twój hejkter ☠️. Kwiecie Narodu! Jesteś tak zepsutą m/en/da ludzka, że to aż nieprawdopodobne. Takim pen/i/se/m do zaspokajania. Trochę  męską p/ros/ty/tut/k/a dla spragnionych. Płacić Ci nie muszą, a Ty odwalasz czarną robotę i jeszcze się cieszysz, jakby było z czego. 

Widzisz jak zalosna jestes, nie masz nic ciekawego w zyciu tylko hejtowac lepszych od siebie, przeczytaj sobie ten komentarz a zobaczysz jak twoje arguemnty sa wyssane z palca, nie popislalas sie za bardzo rozumkiem, gadasz takie glupoty ze glowa mala.

20 godzin temu, robięjaklubię napisał:

No dobra zrozumiałam, Ty po prostu jesteś głupi. Szkoda wysiłku mojego na tłumaczenie, bo ani Ty, ani Michaś nic z tego nie zrozumie.

Miłego dnia 😄

Ty za to jestes madra wierzysz w pana jezusa cuda, jestes sfrustrowana rozwodka siedzaca tutaj calymi dniami i piszaca ...ne rady.  Oczywiscie ze rozumiem twoj przekaz idz z nim do kosciola to moze jakis ksiadz-twoj odpowiednik cie wydup///czy i zaoszczedzisz ;ludziom tych swoich wypocin.

16 godzin temu, *Iskra napisał:

Wszystko ładnie pięknie popierasz, wymiana kobietami bla bla... I taki z Ciebie Kozak ponoć... To pytam się:

1- po co ludzi pytasz w ogóle o zdanie?

2- dlaczego kryjesz się z tym wszystkim a nie powiesz jawnie żonie ze sypiasz z jej siostrą i teraz mssz kolejną?

Dobrze wiesz że jest to złe co robisz i się boisz wykrycia.

nie jestem zadnym kozakiem jestem bardzo inteligentny poukladany i madry, oczywiscie ze nie jest do dobre, gdzie mowie ze to dobre, sam mowilem zonie ze zezwalam jej na seks z kolega o ktorym mi mowila ze ja gdzis zapraszal, pisalem tu dawno temu o tym, ona mi to chyba ze 4 razy mowila i za kazdym razem mowilem ze wyrazam zgode na jej zycie intymne poza maleznstwem i nie bede pytac o szczegoly...

16 godzin temu, Mewa kontratakuje napisał:

Ile pudeł w jednym poście, ty żałosny mitomanie. Nie żałuj sobie, po 60-ce!🤣

Ale widzę, że z balonika pod tytułem "twoje ego" powietrze tak ucieka, że zaraz ów balonik osiągnie prędkość dźwieku 😄

no jak siedzisz tu calymi dniami i wypisujesz marne posty to nic dziwnego ze dla ciebie moj zwykly przecietny dziec to scenariusz z dziala literackiego, podstarzaly przegrywie fantazjujacy o mlodych piczkach, nie ludz sie anastazja i tak ci nie da !

16 godzin temu, marinero napisał:

Michal! Popularny jestes ! 🙂 

Patrz jak ci zazdroszcza ! Musisz jakies struny niedowartosciowania w tych wszystkich hejterach potracac skoro tak cie biora na widelec LOL  a tak to wlasciwie, co ci zarzucja?! 🙂 Aha! Mitomanstwo ? Tu kazdy pisze co chce  i jak chce ! wiec mitomanstwo kwitnie .Ja oceniam  ze specjalnie sie nie wyrozniasz poza  ladnymn stylem i  gladkimi zdaniami 🙂 ale to in plus ! 

Chyba ci zazdroszcza pogody ducha i optymizmu! 😉 jestes bowie jedynym ktory tu nie narzeka , jesli juz ...to na nadmiar przychodu LOL 

Dokladnie przyjacielu, tu siedza same podle gdnidy co poza klikaniem w klawiature nic dobrego nie uzyja a jeszcze innym zazdroszcza i zabraniaja... fakt maja zle nastawienie do zycie i brak im dyscypliny zeby sie czegos nauczyc, jak masz takie cechy to optymistycznie patrzysz na zycie bo wiesz ze sam mozesz rozwiazac swoje problemy i jestes swoim zbawca

2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Widzisz jak zalosna jestes, nie masz nic ciekawego w zyciu tylko hejtowac lepszych od siebie, przeczytaj sobie ten komentarz a zobaczysz jak twoje arguemnty sa wyssane z palca, nie popislalas sie za bardzo rozumkiem, gadasz takie glupoty ze glowa mala.

Ty za to jestes madra wierzysz w pana jezusa cuda, jestes sfrustrowana rozwodka siedzaca tutaj calymi dniami i piszaca ...ne rady.  Oczywiscie ze rozumiem twoj przekaz idz z nim do kosciola to moze jakis ksiadz-twoj odpowiednik cie wydup///czy i zaoszczedzisz ;ludziom tych swoich wypocin.

nie jestem zadnym kozakiem jestem bardzo inteligentny poukladany i madry, oczywiscie ze nie jest do dobre, gdzie mowie ze to dobre, sam mowilem zonie ze zezwalam jej na seks z kolega o ktorym mi mowila ze ja gdzis zapraszal, pisalem tu dawno temu o tym, ona mi to chyba ze 4 razy mowila i za kazdym razem mowilem ze wyrazam zgode na jej zycie intymne poza maleznstwem i nie bede pytac o szczegoly...

no jak siedzisz tu calymi dniami i wypisujesz marne posty to nic dziwnego ze dla ciebie moj zwykly przecietny dziec to scenariusz z dziala literackiego, podstarzaly przegrywie fantazjujacy o mlodych piczkach, nie ludz sie anastazja i tak ci nie da !

Dokladnie przyjacielu, tu siedza same podle gdnidy co poza klikaniem w klawiature nic dobrego nie uzyja a jeszcze innym zazdroszcza i zabraniaja... fakt maja zle nastawienie do zycie i brak im dyscypliny zeby sie czegos nauczyc, jak masz takie cechy to optymistycznie patrzysz na zycie bo wiesz ze sam mozesz rozwiazac swoje problemy i jestes swoim zbawca

🤣🤣🤣

Poważnie rozważam wykonanie screena, bo drugiego takiego zyeba mogę tu i przez rok nie zobaczyć, a fajnie się pośmiać 😉

• Like 1

Napisano (edytowany)
6 minut temu, 84Michal84 napisał:

Nie chodzę do kościoła wymoczku. Miarą wartości człowieka jest jego uczciwość, ale to wy możesz o tym wiedzieć. Jesteś nikim śmie.ciu i sam o sobie wystawiłeś tu takie świadectwo. Każdy kto klepie Cię po plecach znaczy nie więcej.

Edytowano przez robięjaklubię
  • Like 1

Napisano (edytowany)
15 godzin temu, 90%cacao napisał:

Fajny taki "pojazd" od typa, który sypia z siostrą żony, okazjonalnymi klientkami i w zasadzie psa by przeleciał,  gdyby spojrzał się  na autora zalotnie 😄

śmiałam się -> ha ha ha 

idz daj d////y jakiemus dysnesmenowi to ci sypnie groszem

15 godzin temu, robięjaklubię napisał:

oczywiscie ze rania prostytucja ma wiele dlugofalowych i zlych skutkow - prowadzi do handlu ludzmi, substancjami zakazanymi, przemocy, otwiera jedna furtke nielegalnych przedswiewziec przez ktora wpadaja wsciekle psy kasajace wszystkich, zarazajac ich wscieklizna, przenosi sie to na wszystkie aspekty zycia, zobacz jak zyje sie ludziom gdzie jest mala kontrola panstwa i wysoki odsetek dzialania organizacji nielegalnych w tym chocby promujacych prostytucje jako cos normalnego, p;ozatym zobacz jaka wypaczona osoba jest ta cala

skoro przecietna kobieta moze miec seks z kazdym to dlaczego nie ma hmm???

ja jestem wybitnym czlowiekiem i cudownym mezczyznom podobam sie około 60% kobiet i kobiety same do mnie lgna, wiec lamiac moja przysiega malzenska co czynie z wielkim bolem, poswiecam sie aby kazda kobieta mogla sprobowac czegos wspanialego i cudownego, egoizmem bylo by gdyby mezczyzna taki jak ja pozostawal wierny jednej kobiecie i jednoczesnie obrabowywal reszte z rozkoszy, jaka jest mozliwosc sprobowania cielesnosci ze mna, to bylo by przestepstwo, wiec jestem wspanialym bohaterem ktory poswieca sie dla dobra ludzkosci i uszczesliwia kobiety ktore nigdy nie doswiadczyly i nie mialy by okazji doswiadczyc idealnego mezczyzny,

Edytowano przez 84Michal84
  • Haha 1
  • Confused 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się