Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

Trudna decyzja

Polecane posty

7 minut temu, 90%cacao napisał:

wole piniondze. ☺️

Raz na jakiś czas warto zrobić coś charytatywnie.

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Tak myślałam, że na mewę liczysz😄😄😄

Wolałbym libeda, ale on jest jak widzisz nieobecny. Nie mówiąc o Boni. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie mówiąc o Boni. 🤣

właśnie co z wjeczorną, pewnie do cygana poszła, o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

To ja Twój hejkter ☠️. Kwiecie Narodu! Jesteś tak zepsutą m/en/da ludzka, że to aż nieprawdopodobne. Takim pen/i/se/m do zaspokajania. Trochę  męską p/ros/ty/tut/k/a dla spragnionych. Płacić Ci nie muszą, a Ty odwalasz czarną robotę i jeszcze się cieszysz, jakby było z czego. 

Widzisz jak zalosna jestes, nie masz nic ciekawego w zyciu tylko hejtowac lepszych od siebie, przeczytaj sobie ten komentarz a zobaczysz jak twoje arguemnty sa wyssane z palca, nie popislalas sie za bardzo rozumkiem, gadasz takie glupoty ze glowa mala.

 

20 godzin temu, robięjaklubię napisał:

No dobra zrozumiałam, Ty po prostu jesteś głupi. Szkoda wysiłku mojego na tłumaczenie, bo ani Ty, ani Michaś nic z tego nie zrozumie.

Miłego dnia 😄

Ty za to jestes madra wierzysz w pana jezusa cuda, jestes sfrustrowana rozwodka siedzaca tutaj calymi dniami i piszaca ...ne rady.  Oczywiscie ze rozumiem twoj przekaz idz z nim do kosciola to moze jakis ksiadz-twoj odpowiednik cie wydup///czy i zaoszczedzisz ;ludziom tych swoich wypocin.

 

16 godzin temu, *Iskra napisał:

Wszystko ładnie pięknie popierasz, wymiana kobietami bla bla... I taki z Ciebie Kozak ponoć... To pytam się:

1- po co ludzi pytasz w ogóle o zdanie?

2- dlaczego kryjesz się z tym wszystkim a nie powiesz jawnie żonie ze sypiasz z jej siostrą i teraz mssz kolejną?

Dobrze wiesz że jest to złe co robisz i się boisz wykrycia.

nie jestem zadnym kozakiem jestem bardzo inteligentny poukladany i madry, oczywiscie ze nie jest do dobre, gdzie mowie ze to dobre, sam mowilem zonie ze zezwalam jej na seks z kolega o ktorym mi mowila ze ja gdzis zapraszal, pisalem tu dawno temu o tym, ona mi to chyba ze 4 razy mowila i za kazdym razem mowilem ze wyrazam zgode na jej zycie intymne poza maleznstwem i nie bede pytac o szczegoly...

 

16 godzin temu, Mewa kontratakuje napisał:

Ile pudeł w jednym poście, ty żałosny mitomanie. Nie żałuj sobie, po 60-ce!🤣

Ale widzę, że z balonika pod tytułem "twoje ego" powietrze tak ucieka, że zaraz ów balonik osiągnie prędkość dźwieku 😄

no jak siedzisz tu calymi dniami i wypisujesz marne posty to nic dziwnego ze dla ciebie moj zwykly przecietny dziec to scenariusz z dziala literackiego, podstarzaly przegrywie fantazjujacy o mlodych piczkach, nie ludz sie anastazja i tak ci nie da !

 

16 godzin temu, marinero napisał:

Michal! Popularny jestes ! 🙂 

Patrz jak ci zazdroszcza ! Musisz jakies struny niedowartosciowania w tych wszystkich hejterach potracac skoro tak cie biora na widelec LOL  a tak to wlasciwie, co ci zarzucja?! 🙂 Aha! Mitomanstwo ? Tu kazdy pisze co chce  i jak chce ! wiec mitomanstwo kwitnie .Ja oceniam  ze specjalnie sie nie wyrozniasz poza  ladnymn stylem i  gladkimi zdaniami 🙂 ale to in plus ! 

Chyba ci zazdroszcza pogody ducha i optymizmu! 😉 jestes bowie jedynym ktory tu nie narzeka , jesli juz ...to na nadmiar przychodu LOL 

Dokladnie przyjacielu, tu siedza same podle gdnidy co poza klikaniem w klawiature nic dobrego nie uzyja a jeszcze innym zazdroszcza i zabraniaja... fakt maja zle nastawienie do zycie i brak im dyscypliny zeby sie czegos nauczyc, jak masz takie cechy to optymistycznie patrzysz na zycie bo wiesz ze sam mozesz rozwiazac swoje problemy i jestes swoim zbawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, 90%cacao napisał:

Fajny taki "pojazd" od typa, który sypia z siostrą żony, okazjonalnymi klientkami i w zasadzie psa by przeleciał,  gdyby spojrzał się  na autora zalotnie 😄

śmiałam się -> ha ha ha 

idz daj d////y jakiemus dysnesmenowi to ci sypnie groszem

 

15 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Wiesz bardziej szanuję Anastazję i Pocahontaz, bo swoim zachowaniem nikogo nie krzywdzą, niczego też nie ukrywają. Czym się różnisz od prostytutki?, chyba tylko tym, że dajesz za darmo.

oczywiscie ze rania prostytucja ma wiele dlugofalowych i zlych skutkow - prowadzi do handlu ludzmi, substancjami zakazanymi, przemocy, otwiera jedna furtke nielegalnych przedswiewziec przez ktora wpadaja wsciekle psy kasajace wszystkich, zarazajac ich wscieklizna, przenosi sie to na wszystkie aspekty zycia, zobacz jak zyje sie ludziom gdzie jest mala kontrola panstwa i wysoki odsetek dzialania organizacji nielegalnych w tym chocby promujacych prostytucje jako cos normalnego, p;ozatym zobacz jaka wypaczona osoba jest ta cala

 

skoro przecietna kobieta moze miec seks z kazdym to dlaczego nie ma hmm???

ja jestem wybitnym czlowiekiem i cudownym mezczyznom podobam sie około 60% kobiet i kobiety same do mnie lgna, wiec lamiac moja przysiega malzenska co czynie z wielkim bolem, poswiecam sie aby kazda kobieta mogla sprobowac czegos wspanialego i cudownego, egoizmem bylo by gdyby mezczyzna taki jak ja pozostawal wierny jednej kobiecie i jednoczesnie obrabowywal reszte z rozkoszy, jaka jest mozliwosc sprobowania cielesnosci ze mna, to bylo by przestepstwo, wiec jestem wspanialym bohaterem ktory poswieca sie dla dobra ludzkosci i uszczesliwia kobiety ktore nigdy nie doswiadczyly i nie mialy by okazji doswiadczyc idealnego mezczyzny,

Edytowano przez 84Michal84
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 84Michal84 napisał:

 

nie jestem zadnym kozakiem jestem bardzo inteligentny poukladany i madry, oczywiscie ze nie jest do dobre, gdzie mowie ze to dobre, sam mowilem zonie ze zezwalam jej na seks z kolega o ktorym mi mowila ze ja gdzis zapraszal, pisalem tu dawno temu o tym, ona mi to chyba ze 4 razy mowila i za kazdym razem mowilem ze wyrazam zgode na jej zycie intymne poza maleznstwem i nie bede pytac o szczegoly...

Ok. A Ty się jej pytałeś co ona na to że idziesz w tango z tą nową i poprzednio z jej siostrą? Bo jeśli tak samo jak Ty, ona nic przeciwko w obu przypadkach nie bedzie mieć, to uznam was za niemoralnych ale okej- wasza sprawa i róbta co chceta. Byle by było po równo- Ty dajesz jej pozwolenie a ona Tobie.  Było tak? Nie.

Aha! Jeszcze jedno- wypadało by zapytać o pozwolenie mężów tych 2 kobiet. I wtedy sobie swingujcie. Ja umywam ręce od pato.

Edytowano przez *Iskra
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2021 o 19:05, 84Michal84 napisał:

Witam po dlugiej przerwie...

Uprzedzam ze pisze tu z prosba o porade, uprzedzajac hejterow  zeby tu nie spamowali ze wszystkie ich wpisy  jak i oni beda bezwzglednie sciganie az do zwalczenia 😉

Otoz sytuacja wyglada nastepujaco, mialem i nadal mam kontakt seksualny z siostra zony, ona znalalzla sobie chlopaka i spotykamy sie czasem, czasami wpadam na seks do dawnej kolezanki ze studiow ale to bylo 2-3 razy.

Otoz ostatnio przpadkowo spotkalem kobiete w trakcie podrozy z ktora nawiazalem rozmowe poszlismy na kawe i od slowa do slowa (akurat to nie moja wina bo z nudow ogladalem kanaly PUA o uwodzeniu i postanowilem przetestowac te techniki zeby udowodnic sobie ze nie dzialaja a jednak sie mylilem !!!! Zadzialaly !!! ) doszlo miedzy nami do seksu, potem spotkalismy sie okolo 5 razy chyba, ja na okolo tydzien przestalem sie odzywac, wiec od sie odezwala, wyskoczylismy na spacer, ona zaproponowala mi regularne spotkania romans ale waham sie, bo nie chce zeby sie wydalo  pozatym nie mam czasu na jakies spotkania, randki spacery itd... ale z drugiej korci mnie... nie wiem co mam zrobic, jestem bardzo zagubiony w tej chwili. Ogolnie wolalbym tego nie robic ale cos mi mowi zeby sprobowac... ona ma meza.

Nie rozumiem w czym problem. Czyzby naszly Cie dylematy natury moralnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli tłumaczysz swój brak hamuclów i to że Ci ewidentnie odp//la tym że jesteś bogaty i wykszatłcony ? 😕

widocznie sukces Ci uderzył do głowy kolego, a ile masz lat? 84 To Twoj rok ur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 14:48, *Iskra napisał:

Ok. A Ty się jej pytałeś co ona na to że idziesz w tango z tą nową i poprzednio z jej siostrą? Bo jeśli tak samo jak Ty, ona nic przeciwko w obu przypadkach nie bedzie mieć, to uznam was za niemoralnych ale okej- wasza sprawa i róbta co chceta. Byle by było po równo- Ty dajesz jej pozwolenie a ona Tobie.  Było tak? Nie.

Aha! Jeszcze jedno- wypadało by zapytać o pozwolenie mężów tych 2 kobiet. I wtedy sobie swingujcie. Ja umywam ręce od pato.

nie da sie Tobie odmowic racje, hmmm.. kiedy zona mi cos mowila juz dawno, ze chce ja jakis kolega zaproscic na kolacje to ja wyrazilem zgody, ale zeby seks byl w prezerwatywach, ona zbyla temat i wtedy nie poszla, przekrecilo oczyma... sam mialem nadzieje ze to  zapali iskre do dyskusji aby formalnie otworzyc nasze malzenstwo... ale jak na razie spotykam sie z Ta kobieta od czasu do czasu, z siostra zony teraz rzadko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 08:20, Zpaznokcilakier napisał:

Kwiecie Narodu. Nie jesteś lepszy ode mnie, w niczym nie jesteś lepszy. Ale ja nie napisze, że jesteś gorszy. Jesteś zagubiony, pogubiony, a to, że zachowujesz się jak męska pr/ost/tytu/t/k/@, no zachowujesz się. Nie wiem czy Ty jesteś taki ograniczony w swojej głowie? Masz o sobie wysokie mniemanie, ale to na nic. Brak Ci kręgosłupa moralnego, to co robisz i sposób w jaki to robisz świadczy jedynie o tym, że nie masz do siebie szacunku. Wydaje Ci się, że  jesteś taki super, zorganizowany, z dobra praca, z "dobrym" domem, z "fajna" rodzina. Otóż jesteś zagubiony jak mały chłopczyk we mgle. Byłeś hodowany jak pietruszka, rodzice Cie wykarmili i dali 5 zł na drogę, ale nie przekazali Ci żadnych wartości. I jesteś taki, jaki jesteś i my o tym czytamy, bo chwalisz się tymi swoimi marnymi podbojami i jakby tego było mało, piszesz, że Ci zazdrościmy i że jesteśmy od Ciebie gorsi. Otóż, nie jesteśmy. A ja wcale. Żebyś się nie zdziwił, kiedy życie wystawi Ci rachunek. A wystawi. Każdemu wystawia. No ale Ty tego nie rozumiesz, bo uznałeś, że lepiej jest ru/ch/ac wszystko co się nawinie pod rękę, niż być przyzwoitym człekiem. Dla  mnie i wg mnie  jesteś męska pro/sty/tut/ka i nic nie zmieni mojego postrzegania. Masz mentalność i zachowanie człowieka rozwiązłego, bez moralnosci. Przydałoby się żebyś pobrał nauki od kogoś kto z moralnoscia, uczciwościa i dobrym życiem jest za pan brat. Staczasz się, nawet o tym nie wiesz. Skończysz jako wykolejony degenerat. A Ty mi na to oodpiszes, że co z tego przecież jesteś bogaty i zasobny i wszyscy mogą Ci sko/czyc. Jeśli Ci ktoś doradzi, żebyś się nie przejmował i robił to co robisz, to przyłoży rękę do Twojego upadku. Pycha kroczy przed upadkiem! Pamiętaj. 

jestem od Ciebie lepszy w kazdym aspekcie, moje wszechstronne umiejtnosci i widza sa praktycznie bezkonkurencyjne.

Zobacz jaki glupi komentrz, to porównanie do prostytutki żałosne 😕  Niestety ale wielu ludzi jest gorszych odemnie, czesto ciezko spotkac kogos kto by mi nawet dorownywal, ale przekonasz sie o tym sama bo zweryfikuje to tylko nasza nowa rewolucja technologiczna, wtedy sama zobaczysz ile jestes warta i ile warci sa ludzi i co znacza w obliczu AI.

Nie Twierdze ze to co robie jest dobre wolalbym zeby zona tez chodzila i spotykala sie z kims innym zeby korzystala z zycia i zeby miala fajne wspomnienia, chce rownosci w kazdym wzgledzie, ale boje sie ze jak jej to powiem to bedzie problem... rozumiesz? czemu nie potrafisz rozmawiac kulturalnie na trudne tematy tylko siegasz do wyzwisk,... a promujesz siebie jaka taka do przodu madra i oswiecona?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 07:52, robięjaklubię napisał:

Wystarczy wiedzieć gdzie się pokazać, dać zdjęcie i propozycje same lecą, aż trudno ogarnąć się z odpisaniem.

Dlatego już w takie miejśca nie zaglądam bo mnie takie niewartościowe ch.ujki nudzą.

no to na co czekasz lec tam i sie pokaz to sie nie opedzisz... wiec nie marnuj tu czasu

pozatym jakiego formatu czlowiekiem trzeba byc aby zdalnie stwierdzac u kogos chorobe psychiczna, hmm?

to jest chwyt ponizej pasa i zwykly atak gdy logiczne argumenty zawodza

na szczescie z moja psychika jest wszystko okej... martw sie o siebie i swoje problemy. Ty rozmaiwac nie potrafisz ani prowadzic dsykusji z ludzmi i innych pogladach

Nie twierdze ze to co robie jest dobre..lub zle ale stalo sie, kosci zostaly rzucone... tyle w temacie... ogarnij sie bo masz okropny charakter a moje myslenie wyprzedza nasze czasy o 200 lat

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 07:33, Mewa kontratakuje napisał:

🤣🤣🤣

Poważnie rozważam wykonanie screena, bo drugiego takiego zyeba mogę tu i przez rok nie zobaczyć, a fajnie się pośmiać 😉

Lepiej rozwaz zrobienie sobie seflie bo drugiego takiego jak Ty nie zobaczysz... bedziesz mial sie z czego posmiac podstarzaly tyranizujacy narcyzie z obwislym zadlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, robięjaklubię napisał:

Moralne zera. Dla mnie to możecie ruch.ać nawet zwierzęta, bo mózgiem nie wiele się różnicie.

Wszyscy jestesmy zwierzetami, ale nie przesadzaj mowilem Ci ze wole zeby to bylo tak ze i zona ma kogos ale to nie jest tak proste w realizacji.

Ja do ciebie nic nie mam skad te ataki na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mewa kontratakuje napisał:

Ooooo, Michałek... Zapomniałem już mitomanie o tobie. Co słychać, dalej ci się wydaje że każda marzy by ci się oddać? A potem następuje bolesne przebudzenie 😄

Ale wykazałeś się dziś jakąś tam inwencją twórczą... tyranizującym narcyzem jeszcze chyba nikt mnie nie nazwał. Tylko przez brak polskich znaków nie wiem: czy zarzucasz mi posiadanie obwisłego zadu czy obwisłego żądła? 🤣

pewnie wszystkie nie, ale i tak wiecej niz na Ciebie podstarzaly przegrywie marnujacy tutaj najcenniejszy czas swojego zycia 🙂

domysli sie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Myślę, że takie sprawy co do wolnego związku uzgadnia się zanim zrobi się kobiecie dziecko.

Czemu boisz się jej powiedzieć, żeby ona też miała kogoś na boku?

Bo wiesz, że ma inne wartości i może doprowadzić to do rozpadu rodziny?

Wiesz czemu budzi to moją  i nie tylko moją odrazę do Twojego postępowania? Bo oszukujesz osobę, która powinna Ci być najbliższa. Osobę, z którą jeszcze niedawno zrobiłeś sobie dziecko, której coś obiecałeś na ślubie i ma prawo w to wierzyć. Jeżeli coś się zmieniło w tej kwestii ma prawo wiedzieć, żeby móc ocenić czy ona chcę dalej z Tobą być i sypiać. Nie wie, że jest z człowiekiem, który ją kłamie.

Ona nie wie, że sypiając z Tobą może zarazić się jakiś syfem (i nie mów o gumkach, bo przez minetę też można się zarazić).

Gdyby się dowiedziała mogłaby od Ciebie odejść i żyć z kimś dla kogo będzie ważna a tak ona myśli, że ty jesteś kimś innym niż jesteś. Zachowujesz się tak jakby jej uczucia cię nie obchodziły, bo jak się dowie, a prędzej czy później dowie się, to ją skrzywdzisz. 

Daj jej prawo wyboru.

 

 

Ohh... nie powiem ze nie masz racji bo ja masz, jednak.... sytuacja jest o wiele bardziej zlozona, jest wiele rzeczy, ktore wydarzyly sie wczesniej i calosc wyszla jak wyszla (pisalem tu juz dawno temu tematy kilka lat temu jak zaczelo sie psuc, moglbym ci to strescic i pewnie i tak bys nic z tego nie zrozumiala. )

Rozumiem ze mowisz jak mowisz ale gdybys mnie spotkala i porozmawiala ze mna poznajac jakim jestem mezczyznom - doszla bys do wniosku - co za czlowiek musi byc moj !

A gdybys przezyla ze mnie chwile lozkowych doznac pomyslalabys - boze jest mi tak dobrze jak nigdy z nikim innym.

Reasumujac zakochala bys sie we mnie i nie obchodzilo by Cie czy mam zone czy nie mam. 🙂

Tak wyglada rzeczywistosc, co nie oznacza ze w tym poscie nie masz racje bo z obiektywnego i umowno-moralnego pkt widzenia ja masz i chwala ci za to.

Jednak jak sama sie wielokrotnie moglas przekonac, wiele z tych rzeczy po prostu nie koresponduje z nasza natura i tym kim jestesmy, a w zyciu dzieja sie rzeczy na ktore nie mamy wplywu lub przebiegaja inaczej niz planujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Rozumiem ze mowisz jak mowisz ale gdybys mnie spotkala i porozmawiala ze mna poznajac jakim jestem mezczyznom - doszla bys do wniosku - co za czlowiek musi byc moj !

No ba! Panie Michale! Myślę, że każda z takim MĘŻCZYZNOM straciłaby głowę...😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Lepiej rozwaz zrobienie sobie seflie bo drugiego takiego jak Ty nie zobaczysz... bedziesz mial sie z czego posmiac podstarzaly tyranizujacy narcyzie z obwislym zadlem

Poczucie humoru sie Michasiowi wykonczylo🙃😁🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Judyta_20 napisał:

No ba! Panie Michale! Myślę, że każda z takim MĘŻCZYZNOM straciłaby głowę...😄

Bo on o sobie mowi w liczbie mnogiej🙃😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Jak ja Tobie zazdroszczę tego co łykasz! Nie wiem co to jest, ale jest cholernie skuteczne na  "skromność". 

A ja uważam,  że powinien brać pół... Mimo wszystko 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 07:37, 84Michal84 napisał:

ja jestem wybitnym czlowiekiem i cudownym mezczyznom 

Cudownym MEZCZYZNOM hehehehe 😉

Prędzej już ŁACHUDROM , chociaż też nie hehehe 🙂

Edytowano przez pigmalionija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Kiedyś był taki teleturniej....ludzie skandowali: idź na całość! Chyba wziął to sobie zbyt do serca. 

Ale wybrał nie tę bramkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mieczwpochwie napisał:

Skubany! A mógł zapytać Ciebie albo mnie. Byłby teraz w niebie albo w malinach, a nie z ręką w nocniku. Judyta_20, najłatwiejsze rozwiązania okazują się być najtrudniejszymi. 

 

Ty chyba nie czytałeś słynnych rozpraw filozoficznych naszego stoika? On nie pyta, on wie... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Nie wiem jak Ty, ale ja chyba muszę się napić😎

No nie😁 Mnie Michaś do takiego stanu nie doprowadza 😉  Poza tym - nie pijam z rozpaczy, a dla przyjemności 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Nie wiem jak Ty, ale ja chyba muszę się napić😎

Tylko pamiętaj 😁 Piłeś, nie pisz 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Nie chodzi o Michasia! Chodzi o Ciebie! Serio czytałaś rozprawy? 

Przepraszam - nie załapałam. I z przykrością muszę odmówić - na alkoholizowanie się dzisiaj już jestem umówiona 😉

Małe sprostowanie: Michasiowe rozważania o byciu współczesnym acz doskonałym stoikiem należałoby nazwać rozprawkami i jeszcze wziąć w cudzysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mieczwpochwie napisał:

To ja przepraszam, ale w moim poście chyba nie było znamion zaproszenia do wspólnego alkoholizowania😉

😂

Ok. Nie było tematu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mieczwpochwie napisał:

Michasiu, to nie jest hejt, to nawet nie nosi w sobie znamion hejtu. Napiszę za siebie, imponujesz mi! Jestem pod wrażeniem! 

jesli to szczere, a nie tylko ukryte kpiny to dziekuje, jesli chcesz dobrze wyjsc w zyciu to bierz przyklad ze mnie i nasladuj mnie i podziwiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Oczywiście! Tak właśnie uczynię, jeżeli pozwolisz. Bo pozwalasz, prawda? Dziękuję. Będę do Ciebie zwracał się słowem: Mistrzu. Jak do swojego guru. 

Zatem, Mistrzu Michasiu! Nie, to dziwnie brzmi. Mistrzu Michale! Teraz całkiem znośnie. Czy mogę jeszcze liczyć na kolejną porcję przemyśleń Mistrza? Najbardziej interesuje mnie aspekt bezpośrednich kontaktów Mistrza z kobietami. 

DRWIJ SOBIE DALEJ DRWIJ ILE WLEZIE NIEGODZIWCZE

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irukangi napisał:

Nie możliwe ? Łyknął to !!!!! 

 

:-))))))))))))) 

No mistrz! 

W samouwielbieniu 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×