Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Czy to alkoholizm

Polecane posty

Uważacie ze cztery piwa dziennie dla kobiety to dawka groźna dla zdrowia, to już alkoholizm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Pokaz jej brzuch to ci powiem XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

W tym wypadku tylko z brzucha można  wywróżyć czy jest alkoholiczka. Pokaz ta złocista kule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak codziennie walisz 4 browary to podchodzi już pod alkoholizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jedno piwo codziennie to alkoholizm, skoro musi się napić dzień w dzień to już uzależnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ilość spożytego alkoholu a częstotliwość będzie świadczyła o chorobie alkoholowej . Jeśli ktoś pije codziennie to albo jest alkoholikiem , albo niedługo się nim stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
13 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Regularność spożycia nawet małej ilości podchodzi pod początek fizycznego uzależnienia

A czy mała ilość wysłanych do ciebie wiadomości prywatnych może prowadzić do fizycznego uzależniania czyli do seksu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Chmurka91 napisał:

Nie ilość spożytego alkoholu a częstotliwość będzie świadczyła o chorobie alkoholowej . Jeśli ktoś pije codziennie to albo jest alkoholikiem , albo niedługo się nim stanie 

Jedno jak i drugie można traktować tak samo... wiadomo, że częstotliwość świadczy już o problemie dodatkowo nie chodzi o 1 łyczka, a bardziej kubeł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Jedno jak i drugie można traktować tak samo... wiadomo, że częstotliwość świadczy już o problemie dodatkowo nie chodzi o 1 łyczka, a bardziej kubeł...

 

5 minut temu, marawstala napisał:

Jedno jak i drugie można traktować tak samo... wiadomo, że częstotliwość świadczy już o problemie dodatkowo nie chodzi o 1 łyczka, a bardziej kubeł...

Coś w tym jest , ja akurat z tych pijących raz w roku albo rzadziej więc ciężko mi się wczuć i zrozumieć idee picia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chmurka91 napisał:

 

Coś w tym jest , ja akurat z tych pijących raz w roku albo rzadziej więc ciężko mi się wczuć i zrozumieć idee picia . 

Ja też dość rzadko wybieram procenty : ) ale dajmy na to osoby które nie piją codziennie tylko od czasu do czasu, ale w ilościach niekontrolowanych w takim przypadku powinni się baczniej pilnować bo mają predyspozycje i czasem wystarczy gorszy moment w życiu, a mogą popłynąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Ja też dość rzadko wybieram procenty : ) ale dajmy na to osoby które nie piją codziennie tylko od czasu do czasu, ale w ilościach niekontrolowanych w takim przypadku powinni się baczniej pilnować bo mają predyspozycje i czasem wystarczy gorszy moment w życiu, a mogą popłynąć...

Ja miałam tę nieprzyjemność bycia z osobą uzależnioną i wiem jaki to jest koszmar i z czym to się je że tak powiem . Jeśli autorka pisze o sobie i myśli o tym czy nie ma problemu to dobrze . Może nie jest za późno . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chmurka91 napisał:

Ja miałam tę nieprzyjemność bycia z osobą uzależnioną i wiem jaki to jest koszmar i z czym to się je że tak powiem . Jeśli autorka pisze o sobie i myśli o tym czy nie ma problemu to dobrze . Może nie jest za późno . 

Pewnie, że dobrze... ale od myśli do czynu daleka droga. Jesli ma problem to każdy dzień odstawienia będzie jej małym sukcesem takie podejście jest ponoć najlepsze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery piwa dziennie to już dość zaawansowany alkoholizm.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieszczę 4 piw ale pewnie procentowo pije więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×